PDA

View Full Version : за любовта след раздялата



TheSkyIsTheLimit
05-04-2010, 07:05
Не моля за съвет, просто имам нужда да споделя.
Всичко започна със случайна среща в училище [ той е 8 клас - зайче ]. Е не беше любов от пръв поглед, наистина ми направи впечатление, но нищо повече. След около месец обаче започнахме да се засичаме по често, погледи, усмивки..вече не беше просто сладкият осмокласник, усещах че наистина го харесвам. Ами сега , дойде ред и на запознанството, ама тоя моя срам :( .. Ами взех му скайпа от негов приятел [тъпо, ама нямаше начин] ;d Писахме си в продължение на около 3 месеца, а в даскало само "здравей" , "как си?" В началото той почти не ми пишеше, но с времето нещата се промениха и точно когато реших, че има шанс между нас да се получи нещо той заяви, че между нас няма нищо сериозно. Ама разбира се, на мен това ми беше повече от ясно, как може да има нещо сериозно по скайп, Въпроса беше дали за напред ще се получи, но както и да. Продължихме да си пишем.Но един ден просто ми писна и сложих край, спрях да му пиша, следователно въобще не си пишехме понеже той никога не започваше пръв. През януари се запознах с друго момче..и излизах с него около седмица. И ето че един ден разхождайки се хванати за ръце срещаме въпросният осмокласник. По късно ми пише в скайп че иска да се видим, разбира се че не можах да му откажа..Е излезнахме, в началото и двамата мълчахме като идиоти, но после нещата се оправиха..изпращане до вкъщи, целувка. Нямаше как да е по - добре. 25 януари - най - шастливия ден в живота ми, все пак го чаках повече от 3 месеца. Месец и половина всичко беше перфектно, бяхме наистина щастливи. Но той започна да се променя, излизахме рядко, не ми звънеше [не , че по рано го правеше, но тогава поне се виждахме всеки ден] Един ден реших , че няма смисъл да продължавам по този начин и му казах [чрез смс] че не мога повече така, бла бла. А той даже не попита какво не е наред. На 18 февруари казах край, а неговия отговор беше „ok” .. От тогава не е минал и ден, в който да заспя спокойно, а не плачейки. Не е минал и ден, в който да не мисля за него.Не е минал и ден, в който не съм се надявала, че един ден той ще се върне..

RussianStandard
05-04-2010, 07:11
Човек, заеби. :smt023
Няма смисъл.
Щом ти е отговорил с ' ок ' личи си колко му пука и, че не иска да се задълбочава.

gLypChenCee
05-04-2010, 07:16
ОМГ ? ти си го заебала, после искаш да се върне при тебе ? ъ ? ..
Ами с надеждите ш си останеш викам .. :)

vagarious
05-04-2010, 07:23
Мда, откажи се. :?

TheSkyIsTheLimit
05-04-2010, 07:33
опитвам всеки божи ден..опитвам се през повечето време да съм с приятели или да правя нещо което ме разсейва, но в момента в който остана сама, той е единстеното за което мисля..

Amateurrr
05-04-2010, 08:00
ОМГ ? ти си го заебала, после искаш да се върне при тебе ? ъ ? ..
Ами с надеждите ш си останеш викам .. :)

Ми ти ако си на нейно място ще изтърпиш ли това, което тя описва?
Няма как да стане.
Пък и казваш, че той е пожелал да се видите едва, когато те е видял с някой друг. Още тогава е трябвало да усетиш, че той просто е искал да е с теб, за да си докаже ли, де да го знам, но просто не е било нормално от негова страна.
Ти просто трябва да знаеш, че този човек не те е заслужавал и да продължиш напред! В такива моменти времето е най-добрия приятел(личен опит).

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 08:45
Защо ревеш за неговото безразличие? Не виждаш ли как се е държал с теб и как се държи? Не си заслаужава, просто го забрави. Най голямата ти грешка е, че когато си ходила с момчето, и после си излязла с него. така показваш слабостта си към него, и това го кара той да си играе с теб.

Team
05-04-2010, 08:53
Любовта след раздяла най-лесно и бързо се преодолява с друг човек!!

Stan4o123
05-04-2010, 10:56
добре де,как може да ревеш всеки ден за някакъв келеш...вие жените сте страшно странни!

sunshinepp
05-04-2010, 12:21
Любовта след раздяла най-лесно и бързо се преодолява с друг човек!!

Никак не съм съгласна .. всичко си идва с времето, за да забравиш някой трябва просто да приемеш , че всичко е свършило..
Не казвам, че е лесно- напротив , доста тегаво си е.. но има ли смисъл даа даваш някакви надежди на друг човек и да го лъжеш?? ..
Няма да си честен спрямо себе си, а още по-малко спрямо този за заменката.. :)

lilincituuuu
05-04-2010, 12:38
Ми ти ако си на нейно място ще изтърпиш ли това, което тя описва?
Няма как да стане.
Пък и казваш, че той е пожелал да се видите едва, когато те е видял с някой друг. Още тогава е трябвало да усетиш, че той просто е искал да е с теб, за да си докаже ли, де да го знам, но просто не е било нормално от негова страна.
Ти просто трябва да знае, че този човек не те е заслужавал и да продължиш напред! В такива моменти времето е най-добрия приятел(личен опит).
като ти наблюдавам мненията, чак не мога да повярвам, че си момче :-o шапка ти свалям! Съгласна съм. Момчето те е използвало. А какво е станало с другото момче, не мислиш ли, че може да се получи нещо. Няма смисъл да си тровиш душата с този. Типичен кифльо :? Успех :-)

Take_That
05-06-2010, 19:03
Защо ревеш за неговото безразличие? Не виждаш ли как се е държал с теб и как се държи? Не си заслаужава, просто го забрави. Най голямата ти грешка е, че когато си ходила с момчето, и после си излязла с него. така показваш слабостта си към него, и това го кара той да си играе с теб.


Точно така.