PDA

View Full Version : Благодарност!



Desi_90
05-04-2010, 09:44
В тази тема нека екипа на тийнпроблем приеме моята благодарност към тях!Просто не бях влизала сигурно 3 години и когато си въведох името и паролата се озовах пак в едно място ,имащо някакъв сантиментален облик за мен.Та тук колко весело сме изкарвали с познати и непознати,колко проблеми сме решавали заедно и сега вече минали периода на тийн възрастта ни е драго да се върнем към спомените.
Още веднъж благодарност затова,че не сте ми деактивирали профила както биха го направили на много други места за това време 3 години.Пожелавам на тийнпроблем да се развива все така с бързи темпове!

SuNsEt
05-06-2010, 18:07
Деси...за 3 години много неща се промениха във форума.

SuNsEt
05-06-2010, 18:47
Говорех на авторката. :) Много неща са се променили през тези 3 години,сама може да види,че и форума е по-различен и с повече функции.За сметка на това се появиха много нови идиоти,които да ти оспамят темата точно когато се нуждаеш от истински отговор.То за това я има ''Кофата''.Аз съм на мнение,че ако искаш съвет за нещо наистина сериозно трябва да търсиш определен форум,където хората са по-запознати с нещата и са по-компетентни от колкото тук.Но това не ми пречи да си пиша из този форум и да давам съвети на обърканите тийнейджъри. :-D

SmilezZz
05-07-2010, 09:53
Деси...за 3 години много неща се промениха във форума.Така си е.. ;-)

Madeyed
05-07-2010, 18:23
Вярно е имаше много промени! :)

LadyDi
07-04-2010, 15:40
Аз благодаря на авторката :)
Сайтът си е все така хубав както преди и доказателство за това са посетителите му, на които трябва да благодарим за това :)
Другото са бели кахъри.
Тук може и да не намериш най-коректното разрешение на проблема си, но можеш да го споделиш и да видиш как другите се справят с него. Освен това, какво да си говорим - тук е забавно. Иначе защо всички влизаме :)

LadyDi
07-04-2010, 16:02
Сега погледнах просто ;)
Човек не може да сготви, без някой да му се скара, че не гледа.
А-маха. :o

machoka
07-04-2010, 16:27
Само в това ли си добра Деси, или и с друго можеш да се похвалиш? 8)

machoka
07-04-2010, 17:06
Тва за душата го разправай на непросветените :lol:

machoka
07-05-2010, 06:55
ще е същото само,че без сръбска музика и бой!:D:D:D:D:D
ее край, уредих се и аз с нещо от форума най-накрая :lol:

иначе ще ти е трудно да ме намериш, карам бързо, не моеш ме видя 8)