PDA

View Full Version : проблем в училище



lusito1111
05-04-2010, 14:06
здравейте аз имам малък проблем в училище. И така аз имам много малко приятелки от класа и то са само 2 които сичкии ги мразятт и аз спадам към тях кажетее какво да направя за да ме харесатт секи ден ми е ужасен

6okolad4ety95
05-04-2010, 14:56
Ами...просто общувай със всички не само със 2-те ти фр и така няма да те мразят :) !Айде успех :-)

SmilezZz
05-04-2010, 16:57
Общувай с всички от класа..Помагай им и така..
Успех !! :-)

NeENormalen
05-04-2010, 17:00
Щом всички са Хейтъри, бъди и ти такава... Другото което можеш да направиш е да станеш Рапърка, Метълка, Скейтърка... те са малко по уважавани от Хейтърите :D

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 19:17
Само не се подмазвай на хората и не им падай в краката, само и само за да им се харесаш. Това ще ти е грешката. Не мисля, че трябва да зарязваш другите, за да се харесаш на някой. Ако сте нов клас, след време ще свикнете един с друг и ще се сблиците, всичко с времето си. Говори си с тях в междучасията, излизайте навън, до тоалетната и така.

in4ito
05-18-2010, 19:09
Не се тревожи за тези неща , не всеки може да бъде сред най-полулярните и харесвани . Примири се с това , което имаш , но не се оставяй да те тъпчат и използват . Бъди си с твоите приятелки от класа , не забравяй за тях , но не падай в краката на другите . Това , че не си най-готината , не означава , че може да те тъпчат . Така че остави ги другите , гледай себе си :) :) :)

pisencety53
05-21-2010, 17:34
Виж просто да опитай се да завържеш някоя тема която теб и съученичките ти ги вълнуваа не само да общуваш с 2 момичета от класа а и същото и с момчетата Успех в даскало : )) :}

crazyy13
05-22-2010, 13:20
Общувай повече и с другите от класа, но не се подмазвай само за да те харесат не се оставяй да те тъпчат. Ако ли не радвай се че имаш дори 2 истински приятелки и не е най-важното да си популярен. :)

danibebi
05-22-2010, 19:28
Общувай повече с непознатите.Как така всички ще те мразят без да те познават :? Говори си повече с тях и т.н.Или другия вариант е просто да не им обръщаш внимание. :)

Paramour
05-22-2010, 20:09
Общувай повече с непознатите.Как така всички ще те мразят без да те познават :? Говори си повече с тях и т.н.Или другия вариант е просто да не им обръщаш внимание. :)

+1 :)

ssupergirl
05-23-2010, 08:24
Само не се подмазвай на хората и не им падай в краката, само и само за да им се харесаш. Това ще ти е грешката. Не мисля, че трябва да зарязваш другите, за да се харесаш на някой. Ако сте нов клас, след време ще свикнете един с друг и ще се сблиците, всичко с времето си. Говори си с тях в междучасията, излизайте навън, до тоалетната и така.

Candice
05-23-2010, 08:29
Е, неможе всички да са ти приятелки.. Но, за да се сприятелиш с тах ходи поговорете си.. Или пък питай ги за някфо домашно.. А ако си нова в класа има време да се сприятелите :)

dinnocence
05-23-2010, 09:04
Опитвай се да общуваш и с другите, ако не стане-остави..има още малко време да края на годината :-P

marcy
05-23-2010, 09:35
недей да се подмазваш само и само за да им се харесаш..щом ви мразят няма какво да се сближаваш с тях..просто си оставаш с 2вете ти приятелки и тва е по нататък ще намериш други приятели..