PDA

View Full Version : Лещи



YouMakeMeSmile
05-04-2010, 15:47
Здравейте! Трябва ми онлайн сайт за цветни лещи без диоптър, благодаря предварително. :)

Ewok
05-04-2010, 15:52
И не можеш да потърсиш в google защото...?
като напишеш лещи това е първият сайт, който излизаhttp://www.lens.bg/

Mariyana
05-05-2010, 18:11
Щее ползвам това, че има тема за лещите ии ще ви запитам нещичко 8-)
Ако си взема цветни лещи, които са за срок от 3 месеца ( например ) ии ги нося 6 месеца какво може да стане ? :( Нещо ще ми се овреди окото ли ? ..
Ии продават ли се едномесечни ЦВЕТНИ лещи, защото търсих в гугъл, ама само за диоптрични пише .. :?

Gllory
05-05-2010, 20:17
Щее ползвам това, че има тема за лещите ии ще ви запитам нещичко 8-)
Ако си взема цветни лещи, които са за срок от 3 месеца ( например ) ии ги нося 6 месеца какво може да стане ? :( Нещо ще ми се овреди окото ли ? ..
Ии продават ли се едномесечни ЦВЕТНИ лещи, защото търсих в гугъл, ама само за диоптрични пише .. :?

По принцип не трябва да се носят след изтичането на срока ..вредно е .. но примерно няколко дни.. седмица или две може да се носи .. аз например си бях скъсала единте и докъто ми доставиха новите си носех старите :)
иначе се продават и едномесечни и тримесечни и еднодневни .. но няма смисъл от тях.. те са на същите пари .. потърси в оптиките най-добре ...

zwezda88
05-06-2010, 22:13
най - добре си купи от някоя оптика за да можеш да избереш цвета и да си сигурна в качеството ( : аз имам лещи .купии си ги само в случай че наистина ги искаш иначе няма смисъл да се набиеш с 80 лева/

nana26
05-07-2010, 21:20
аз нося лещи ама с диоптър .. ама съм питала всичките ми доктори (4-5), а и съм чела на много места, че тия цветните лещи увреждат ... помисли малко преди да хвърлляш толкова много пари за гъзария.... ;)

Nakadah
05-07-2010, 23:43
eBay