PDA

View Full Version : въпрос :s



Princessani
05-04-2010, 16:01
Ако гаджето ти каже ,че иска да излизе само с приятелите си без теб няма ли да си помислите,че ще изневерява ? смисъл вчера се разбрахме уж да излизаме утре по уделно ,а на мен ми е тапо така :s той ще излиза с класа си без мен ,а аз незнам ......... :? а и вече не излизаме толкова често или учи или си ходи на село заради това се дразня ,че ще излиза без мен :(

NeENormalen
05-04-2010, 16:13
Виж душко, няма нищо лошо да иска малко да е сам, въпроса е там, че може би иска да ти каже, че всичко върви към край - поговорете си!

Princessani
05-04-2010, 16:17
Виж душко, няма нищо лошо да иска малко да е сам, въпроса е там, че може би иска да ти каже, че всичко върви към край - поговорете си! ми говорихме за това и все ми казва да чакам да минат матурите ,за да имал повече време ,че с класа щял да е още малко и за това било така и някви такива :(

NeENormalen
05-04-2010, 16:46
Е доста объркано... почакай, може наистина да е така :)

Princessani
05-04-2010, 16:51
Е доста объркано... почакай, може наистина да е така :) ми сигурно макар ,че вече съм на принципа да не го търся и да видя кво ще стане :(

SmilezZz
05-04-2010, 16:53
Не мисля,че това,че иска да е сам или с приятели - означава,че ще изневерява..
Все пак всеки има нужда от малко почивка..Не става да си Нон-стоп с гаджето.. :?

Но все пак съм на мнение да изчакаш да му минат изпитите/матурите и тогава отново да поговориш с него

NeENormalen
05-04-2010, 16:54
Това също е идея, но щом е последна година и балове има, надали е това което ти казах... :) спокойно щанса да е горното е 20:80 % :)

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 19:21
Е чакай малко пък ти.. хубаво е, че искаш да сте постоянно заедно, но това не означава, че трябва да зарязва приятелите си. Може да иска да им отдели малко време, защо трябва непременно да изневерява? А и ще си проличи по друг начин. Дай му малко свобода, поговори с него щом желаеш.

Princessani
05-04-2010, 20:20
Е чакай малко пък ти.. хубаво е, че искаш да сте постоянно заедно, но това не означава, че трябва да зарязва приятелите си. Може да иска да им отдели малко време, защо трябва непременно да изневерява? А и ще си проличи по друг начин. Дай му малко свобода, поговори с него щом желаеш.
Мисля,че проблема не е в него ,а в мен .. може би за първи път съм толкова влюбена в някой и не ми дава поводи ,но не знам защо от последния един месец от всеки и от всичко ревнувам издребнявам за някви малки неща .. не знам какво ми става :? понякога подсъзнателно нещо ме кара да съм не сигурна в себе си :( :( :( :(

nIkEnCeTy_bE
05-04-2010, 20:28
Еми хубаво е, че си влюбена, явно приемаш връзката ви на сериозно, но доста насериозно, и рискуваш да загубиш това щастие. Незнам дали той оценява връзката ви и дали е щастлив, но е важно да не се задушавате един другиго. Всеки трябва да има малко лично свобода. Но все пак виждайте се, излизайте, но не се сърди, когато иска да се понапие с приятелите си или да излезете по магазините с тях.

selenamariegomezz
05-05-2010, 07:38
Що не земеш да го проследиш? :D