PDA

View Full Version : Спешно се нуждая от две интерпретативни съчинения



snowangell
05-04-2010, 16:50
Моля ви някои да ми помогне спешно ми трябват дже интерпретации 1.Роля на предисловията в Историяславянобългарска ... 2.Малкият човек жертва и упора на битието .... Благодаря ви предварително

elito0o0o0
05-04-2010, 17:49
Я си ги направи сам/а. :x Ама вие вече наистина прекалявате бе. Това ,което ние ще намерим, е това ,което и вие ще намерите. Боже мой! А ако не може нищо да се намери - сядаш и си го пишеш ти! Така като се научите е много лесно,ама после като ви подпънат малко повечко и като не можеш вече от никъде да си намираш материали и като ти праснат една 2-ка ,че нищо не си написал/a ще си биеш главата в стената що не си си ги писал/a нещата,когато му е било времето,че да се научиш. :-x

nezabelejimata
05-04-2010, 18:58
Ами и аз се нуждая от 1 000 000 000 лева и кола, апартамент, и много др неща ама сляташ ли че някои от форума ще ми ги даде а?? И какво си мислиш че ние сме толкова тъпи да се прецакаме да ти напишем съчиненията и глупостите защото ти си решил/а да мързелваш ?? Егати и мързелите дето сте станали бе само за кафенца, цигарки момченца/момиченца и сякакви лупости мислите ама не и за учене. И аз ходяя по кафета ама намирам време да си напиша и по бг и по математика и по италиаски и по всичко. Не не толкова сте жалки и ТЪПИ че ... :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

elito0o0o0
05-05-2010, 13:47
^ Сега така е модерно бе! Ти какво знаеш?! 8) 8) 8) 8)

sunshinepp
05-05-2010, 14:19
оОоо . . като сме тръгнали така ии аз искам много неща :-)

Начии ..




















да започвам ли?? :lol:

elito0o0o0
05-05-2010, 14:25
Ми аз вече споменах в другата подобна на тази тема к`во искам(Деа.. и аз искам вила на плажа и едно ламборгини да ми седи в гаража ,пък аз да си пия биричката на плажа,ама.. :( :( ) ,ама ... Деа! Никой няма да ми го осигури... ;(