PDA

View Full Version : проблем с по-особено момче



zaiobaio
05-04-2010, 18:56
Здравейте. Въпроса ми не е особено сексуален, но не е и за раздел Любов и реших тук да пиша. Значи познавам едно момче от няколко години, приятел е на мои приятели, а на мен ми е просто познат. Рядко се виждаме, но аз винаги съм го харесвала като мъж. Отскоро вече съм свободна и съм решила да се пробвам с него. Проблема обаче е, че не е от "нормалните" мъже, на които трябва да се усмихнеш само и всичко е ясно. Той е по-дръпнат някакси, не се занимава с жени уж, напоследък нещо е сдухан и хич не знам какво да го правя.. Класическите методи не вървят при него най-вероятно. Искам просто да му покажа, че имам интерес към него и да видя дали и той има към мен. Получава се май все едно аз съм мъжа, а той жената и аз трябва да го свалям :oops: :razz: Тъпа ситуация, но искам да се пробвам с него да видим дали ще прояви интерес. Та някакви идеи някой ако има как да действам ще съм много благодарна! Мерси :)
________________
Преместено от Punisherrr

SuperBadSuperFresh
05-04-2010, 19:02
Гей? Ама те да ти кажа тия дето се прават на много недостъпни си имат слаби места,даже много слаби,ама тряя да ги разбере(ш)м

П.П.Между другото ми стана интересно защо си свободна,а това в подписа ти отчита дни.Както и да е :D

V14D0
05-04-2010, 19:03
Вземи му Фейсбук или скайп, пиши му. Щом е сдухан, явно никой не му обръща внимание.. е, малкото внимание, което ще получи от теб, ще бъде 'сламката' за един удавник. Удостои го с внимание, пиши му по скайп, загатни му съвсем леко, че го харесваш и стискай палци да се усети :)

zaiobaio
05-04-2010, 19:04
мързи ме да го махна :D иначе си прав за слабото място.. трябва да се проучи по-внимателно..

MochaOnMyLips
05-04-2010, 19:16
Ох, аз винаги свалям момчетата, какво му е ненормалното? :D Не обичам мен да ме свалят, става ми смешно...
Покани го на среща, най-много да откаже.

valdesbg
05-04-2010, 19:22
Бе ти с по един поглед ли искаш да ги сваляш мъжете?

То бива мързел, ама чак толкова...

А какво значи ненормален? Гей ли е? С повече ръце? Крака? Нещо му липсва?

Айде не се превъзнасяй. Като го искаш - марш при него. Агресия.. чувала ли си тая думичка и знаеш ли какво значи?

mArMaLaDkA
05-04-2010, 19:27
^ Аз така правя и имам повече успех, отколкото когато на 2 пъти съм ходила аз да свалям момчето. 8-)

иначе да. или му липсва пенис, или просто не е заинтересован от авторката. :-o

sladur4etyYy
05-04-2010, 19:59
сближи се с него. не му показвай, че вече си си направила план да тръгваш с него ( :D ). вкарай лек флирт, не очевиден.

x3eme
05-04-2010, 20:45
Получава се май все едно аз съм мъжа, а той жената и аз трябва да го свалям

не знаех,че само мъжете свалят

KpucmuHa
05-04-2010, 20:58
Вземи му Фейсбук или скайп, пиши му. Щом е сдухан, явно никой не му обръща внимание.. е, малкото внимание, което ще получи от теб, ще бъде 'сламката' за един удавник. Удостои го с внимание, пиши му по скайп, загатни му съвсем леко, че го харесваш и стискай палци да се усети :)
скрий се!

Amateurrr
05-04-2010, 21:03
Един единствен намек от твоя страна е достатъчен, за да разбереш дали той би легнал с теб. А как ще подходиш зависи изцяло от теб, защото ти го познаваш, а не ние.
Ние можем да ти дадем стандартни/класически съвети, но както ти вече спомена - при него не минават.

HiM
05-04-2010, 21:41
Чекай сега - момче или мъж е обектът на желанията ти :D , защото ако е мъж (зряло момче) и си има поставени цели в живота - образование, кариера, бла бла (е тва не значи, че нямаш шанс) не е необходимо да заглежда и сваля всяка втора. И в крайна сметка к'во се получи - сваля ли всяка втора е ку*вар, а не обръща ли внимание на кифлите - гей, така ли излиза?
Пп: Както се казва - зад всеки преуспял мъж, стои силна жена... Пробвай си късмета, може пък да търси нещо по-сериозно, а просто да не го е намерил. Пробвай, нищо не губиш. :)

Slynchiicee
05-05-2010, 06:27
Чекай сега - момче или мъж е обектът на желанията ти :D , защото ако е мъж (зряло момче) и си има поставени цели в живота - образование, кариера, бла бла (е тва не значи, че нямаш шанс) не е необходимо да заглежда и сваля всяка втора. И в крайна сметка к'во се получи - сваля ли всяка втора е ку*вар, а не обръща ли внимание на кифлите - гей, така ли излиза?
Пп: Както се казва - зад всеки преуспял мъж, стои силна жена... Пробвай си късмета, може пък да търси нещо по-сериозно, а просто да не го е намерил. Пробвай, нищо не губиш. :)

+

fc
05-05-2010, 07:45
Усмивчици, леки ударчета по раката в стил "отвратителен си", гледай го в очите, задавай въпроси по темата за която говори, и ако не се усети бог да ти е на помощ.

ro6lio
05-05-2010, 08:27
гледай го в очите постоянно и му се усмихвай!когато го виждаш поздравявай го пускай някакви "яки" погледи както едно момиче само може!
от тези неща трябва да разбере ,а ако ли не е някой надут или просо срамежлив човек :)

stupid0boy
05-05-2010, 14:12
Мисля, че само един поглед може да е достатъчен... погледни го в очите... усмихни му се... Ти сама ще разбереш дали е готов за връзка... Гушкай го уж по приятелски... А ако усетиш, че в погледа му се крие любов... Целуни го... ако те отблъсне ... отдръпни се... после може да съжалява...

silvana95
05-05-2010, 14:52
хмм .. що ли ми е познато 8-)

xNiKx
05-05-2010, 15:00
леки ударчета по раката в стил "отвратителен си"
О да, точно това би трябвало да подскаже на момчето, че е харесвано. :shock: :shock: :shock:
Леле какво ненормално момче, не се мъчи да сваля всяка срещната, сигурно е гей. :razz: :razz: Ама недей, само му намеквай, че го харесваш. Не прави нищо друго или ще разклатим консервативните разбирания, че момчето единствено сваля.

fc
05-06-2010, 16:35
леки ударчета по раката в стил "отвратителен си"
О да, точно това би трябвало да подскаже на момчето, че е харесвано. :shock: :shock: :shock:

Ти от гората ли идваш? Когато едно момиче те удари по раката си е демонстрация на чист интерес от нейна страна.

simi4ka
05-07-2010, 08:03
Бе ти с по един поглед ли искаш да ги сваляш мъжете?

То бива мързел, ама чак толкова...

А какво значи ненормален? Гей ли е? С повече ръце? Крака? Нещо му липсва?

Айде не се превъзнасяй. Като го искаш - марш при него. Агресия.. чувала ли си тая думичка и знаеш ли какво значи?
:razz: въздуух ! трябва ми въздуууух :lol:
А по темата : Ами както пишеше по - горе вземи ф-бук скайп или нещо тако . Пишете и т.н. Те нещатата ще се развият по нататък от самосебеси :D

Slynchiicee
05-07-2010, 08:17
Бе ти с по един поглед ли искаш да ги сваляш мъжете?

То бива мързел, ама чак толкова...

А какво значи ненормален? Гей ли е? С повече ръце? Крака? Нещо му липсва?

Айде не се превъзнасяй. Като го искаш - марш при него. Агресия.. чувала ли си тая думичка и знаеш ли какво значи?
:razz: въздуух ! трябва ми въздуууух :lol:
А по темата : Ами както пишеше по - горе вземи ф-бук скайп или нещо тако . Пишете и т.н. Те нещатата ще се развият по нататък от самосебеси :D



Не съм съгласна.. тя как ще се опознае с него .. по скайп .. и .. изобщо в интернет всеки е различен.. много често пращаме целувки .. на закачка просто .. ама едва ли би го позволил на живо .. по скайп всеки се шегува а като сте очи в очи кво ще му кажеш .. ем аз нищо неискам :) а неможеш постоянно да го избягваш .. представи си .. си говорят за нещо по скайп .. и той й каже много си секси .. а - у . да иска секс да праятт.. на живо кат се видят.. тя трябва ли да му позволи .. :( незнам аз мисля .. че очи в очи е много по-добре дори и нищо да не се получи .. отколкото да си пишат в скайп да се прави на много мил и да праща хронология на някой и да й се подиграва :?

tweettyy
05-07-2010, 14:55
Притискаш годо стената и го даряваш с една страстна целувка :grin: :grin:

А сега сериозно по добре отиди , поговорете ии виж дали има някакъв интерес към тебб .. Успехх :P :-)

Slynchiicee
05-08-2010, 08:43
Притискаш годо стената и го даряваш с една страстна целувка :grin: :grin:

А сега сериозно по добре отиди , поговорете ии виж дали има някакъв интерес към тебб .. Успехх :P :-)

тва ще е много готино :grin:

tisho21
05-08-2010, 10:13
Момчето просто е притеснително и неуверено според мен, така че определено трябва по-ясно да му покажеш интерес.

slivaka
05-08-2010, 23:51
Ох, аз винаги свалям момчетата, какво му е ненормалното? :D Не обичам мен да ме свалят, става ми смешно...
Покани го на среща, най-много да откаже.
ми то само в нашата родина тва не е нормално :D в другите държави попринцип мацките ходят при мъжете 8)
По темата : толкова ли е трудно просто да му кажеш кво чувстваш ?Кво може да стане освен да те отреже ,по-добре така от колкото нещата да са в застой както в момента :smt096

Slynchiicee
05-09-2010, 19:42
Ох, аз винаги свалям момчетата, какво му е ненормалното? :D Не обичам мен да ме свалят, става ми смешно...
Покани го на среща, най-много да откаже.
ми то само в нашата родина тва не е нормално :D в другите държави попринцип мацките ходят при мъжете 8)
По темата : толкова ли е трудно просто да му кажеш кво чувстваш ?Кво може да стане освен да те отреже ,по-добре така от колкото нещата да са в застой както в момента :smt096

+

H473RBG
05-09-2010, 20:20
Малко по-смело ! Тия дето са най-дръпнати са най-големите душички..
Направили са си "стена" около тях , но са си съвсем номрални като мен и теб :) Бъди по-смела и каквото сабя покаже :) Успех :)
П.С. .. Години ?

filmimilmi
05-09-2010, 21:37
Вземи му Фейсбук или скайп, пиши му. Щом е сдухан, явно никой не му обръща внимание.. е, малкото внимание, което ще получи от теб, ще бъде 'сламката' за един удавник. Удостои го с внимание, пиши му по скайп, загатни му съвсем леко, че го харесваш и стискай палци да се усети :)
скрий се!
Защо да се скрие? Обоснови се?

summerlove15
05-10-2010, 15:40
ami da ti kaja napravo si my go kaji bez da ti puka kak izglejda ili kvo 6e kajat drugite ako naistina go haresva6 prosto my go kaji i to drygoto 6e stane ot samosebesi ako i toi te haresva 6e ti kaje i gototvo no prosto budi smela