PDA

View Full Version : ТЯ ИСКА ДА ГО НАПРАВИ!!!



LipSy
05-04-2010, 20:29
Здравейте! Имам един въпрос относно една моя приятелка. Тя е на 14, а гаджето и е на 15. Тя има цикъл от вече близо една година, така ми е казвала, и иска да прави секс със приятеля си. Но цикълът и не е редовен и тя се притеснява. Ами въпроса ми е след като тя извърше тя половия акт има ли опастност да и се разконцентрира ли цикъла още повече?

WaterLilly
05-04-2010, 20:32
Да се "разконцентрира"? :shock: :razz:

Сега сериозно, нищо няма да й стане с цикъла от секс, освен ако не забременее. Кажи й, че е прекалено рано, няма защо да се втурва още от 14 годишна да почва... още повече, че щом задава такъв въпрос, явно нищо не знае за тялото си. :?

alexandr0v
05-04-2010, 21:04
Таман навреме си е на 14 да почне да води полов живот. Казвай й да побърза защото наборките й вече я изпревариха. ;)

alex4et0y
05-04-2010, 21:16
Таман навреме си е на 14 да почне да води полов живот. Казвай й да побърза защото наборките й вече я изпревариха. ;)

И може да и кажат, че е смотана, ако не го направи. 8-) А това си е чист кошмар :shock: !

Jessie
05-04-2010, 21:29
Не е интересно вече да представяте своите проблеми, използвайки приятелите си за целта - "приятелката ми еди-си-какво" ... :? Нали е анонимен (донякъде) форума ... Казвайте, че вие си имате проблемите, а не се правете на интересни, каквито НЕ сте ... :?

YouDontKnowMe
05-04-2010, 21:42
Щом иска да го прави, да си троши главата. Няма да й се "разконцентрира " цикъла.

mrtn
05-05-2010, 06:07
Не е интересно вече да представяте своите проблеми, използвайки приятелите си за целта - "приятелката ми еди-си-какво" ... :? Нали е анонимен (донякъде) форума ... Казвайте, че вие си имате проблемите, а не се правете на интересни, каквито НЕ сте ... :?
Еми хайде докажи, че е тя ми не приятелката и.. ;)
Ми по темата, няма да и се разконцентрира цикъла, ама сякаш и е рано за секс.. ма тя си знае

Slynchiicee
05-05-2010, 06:21
Не е интересно вече да представяте своите проблеми, използвайки приятелите си за целта - "приятелката ми еди-си-какво" ... :? Нали е анонимен (донякъде) форума ... Казвайте, че вие си имате проблемите, а не се правете на интересни, каквито НЕ сте ... :?
Еми хайде докажи, че е тя ми не приятелката и.. ;)
Ми по темата, няма да и се разконцентрира цикъла, ама сякаш и е рано за секс.. ма тя си знае

Той/Тя неможе да е толкова сигурен дали наистина е тя ! Но лошото е че напоследък все повече стигат до този начин на писане.. приятелката ми .. приятелят ми .. на еди кой си му се случи нещо .. тва не е начина.. имаш проблем споделяш го .. закво трябва да затапваш някоя си приятелка ил приятел ! :(

Подкрепям и двамата има нещо вярно в едното и в другото ! :P

Sofff
05-05-2010, 08:17
въпроса ти не е относно твоя приятелка а относно теб ... и сигурно те е срам да кажеш нали 8-)

Jessie
05-05-2010, 08:25
Не е интересно вече да представяте своите проблеми, използвайки приятелите си за целта - "приятелката ми еди-си-какво" ... :? Нали е анонимен (донякъде) форума ... Казвайте, че вие си имате проблемите, а не се правете на интересни, каквито НЕ сте ... :?
Еми хайде докажи, че е тя ми не приятелката и.. ;)
Ми по темата, няма да и се разконцентрира цикъла, ама сякаш и е рано за секс.. ма тя си знае

Той/Тя неможе да е толкова сигурен дали наистина е тя ! Но лошото е че напоследък все повече стигат до този начин на писане.. приятелката ми .. приятелят ми .. на еди кой си му се случи нещо .. тва не е начина.. имаш проблем споделяш го .. закво трябва да затапваш някоя си приятелка ил приятел ! :(

Подкрепям и двамата има нещо вярно в едното и в другото ! :P

В случая го казах, защото .. колкото и да са приятелки ... за мен е доооста странно да си знаят, че на еди-коя-си цикъла й е нередовен ... епа, това ми стана странно:


Тя е на 14, а гаджето и е на 15. Тя има цикъл от вече близо една година, така ми е казвала, и иска да прави секс със приятеля си. Но цикълът и не е редовен и тя се притеснява.

:?

AttentionWhore
05-05-2010, 10:48
На 14 не си достатъчно подготвен и развит, за да водиш полов живот.Толкова ли е трудно да почакате още 3-4 години?Със секс или без, цикълът и няма да е редовен още година.Не знам при нея как ще е, защото при всяко момиче е различно.Всеки е с различен организъм.Става ми кофти, когато прочета поредната тема, в която или има бременна на 15 или на 13-14 се чудят дали вече трябва да се еб*т!Моля ви, помислете сериозно дали сте готови за тази важна крачка от вашия живот.Приятелката ти трябва да е готова, а това не означава, че трябва да има цикъл и да и се еб*!Трябва да е сигурна, че може напълно да се довери на това момче и най-важното - любов..Истинска или не, любовта трябва да е силна.Никой не ви задължава да правите секс!Това че приятелките ви са го направили не означава, че сте закъснели или че сте смотани и задръстени!Говоря в множествено число, защото съм сигурна, че има и други объркани млади момичета, които се чувстват зле, само защото не са правили секс.Дано някой разбере за какво говоря. :( Решението е изцяло ваше, животът също !

Jessie
05-05-2010, 11:08
На 14 не си достатъчно подготвен и развит, за да водиш полов живот.Толкова ли е трудно да почакате още 3-4 години?Със секс или без, цикълът и няма да е редовен още година.Не знам при нея как ще е, защото при всяко момиче е различно.Всеки е с различен организъм.Става ми кофти, когато прочета поредната тема, в която или има бременна на 15 или на 13-14 се чудят дали вече трябва да се еб*т!Моля ви, помислете сериозно дали сте готови за тази важна крачка от вашия живот.Приятелката ти трябва да е готова, а това не означава, че трябва да има цикъл и да и се еб*!Трябва да е сигурна, че може напълно да се довери на това момче и най-важното - любов..Истинска или не, любовта трябва да е силна.Никой не ви задължава да правите секс!Това че приятелките ви са го направили не означава, че сте закъснели или че сте смотани и задръстени!Говоря в множествено число, защото съм сигурна, че има и други объркани млади момичета, които се чувстват зле, само защото не са правили секс.Дано някой разбере за какво говоря. :( Решението е изцяло ваше, животът също !



Колкото и пъти да се изкаже същото ... както се казва - файда йок. :-o Те си знаят тяхното - че трябва да се наебат на 12-13... после да опропастят форума (или поне този раздел) с глупавите си теми ... :-o

darkPaladin
05-05-2010, 11:09
На 14 о.0 еми по-добре късно от колкото никога,нали?

ReachlessGirl
05-05-2010, 11:44
Здравейте! Имам един въпрос относно една моя приятелка. Тя е на 14, а гаджето и е на 15. Тя има цикъл от вече близо една година, така ми е казвала, и иска да прави секс със приятеля си. Но цикълът и не е редовен и тя се притеснява. Ами въпроса ми е след като тя извърше тя половия акт има ли опастност да и се разконцентрира ли цикъла още повече?
Като го извърШе има опаснаст да й се РАЗКОНЦЕНТРИРА мозъка (ако вече не е станало) .. :lol:

Greennight
05-05-2010, 12:35
Цитат:
Тя е на 14, а гаджето и е на 15. Тя има цикъл от вече близо една година, така ми е казвала, и иска да прави секс със приятеля си. Но цикълът и не е редовен и тя се притеснява. ХАХ :razz: наистина подозрително... поне малко да научи за себе си преди да се наебе :-x,инче кво нормално е на 14-15 да праиш 1 секс...

Ax3
05-05-2010, 12:38
Здравейте! Имам един въпрос относно една моя приятелка. Тя е на 14, а гаджето и е на 15. Тя има цикъл от вече близо една година, така ми е казвала, и иска да прави секс със приятеля си. Но цикълът и не е редовен и тя се притеснява. Ами въпроса ми е след като тя извърше тя половия акт има ли опастност да и се разконцентрира ли цикъла още повече?

Няма да ти се "разконцентрира"...

Team
05-05-2010, 12:39
Ти на колко си ? 11-12? би трябвало да знаеш!!

anonymous546178
05-05-2010, 13:06
оставаше да кажеш да се резкалибрира

Team
05-05-2010, 13:09
оставаше да кажеш да се резкалибрира :D

noheartnopain
05-05-2010, 14:11
Като мангалите станахме :?

pebals
05-05-2010, 14:36
Да се "разконцентрира"? :shock: :razz:

Сега сериозно, нищо няма да й стане с цикъла от секс, освен ако не забременее. Кажи й, че е прекалено рано, няма защо да се втурва още от 14 годишна да почва... още повече, че щом задава такъв въпрос, явно нищо не знае за тялото си. :?

+11111111111111111111111111

LovEsIckk
05-05-2010, 16:28
При мене беше така.
Преди да започна да водя полов живот,цикъла ми беше адски нередовен.. и корема никога не ме беше болял.
След като започнах да правя секс - цикъла ми почти винаги си идваше по точното време.. обаче почнаха и адските болки.

xNiKx
05-05-2010, 16:36
Като мангалите станахме :?

ef4etyYy
05-05-2010, 16:45
Като мангалите станахме :?++

иначе. . нали й е нередовен и без тфа, накъде още да се разконцентрира (сякаш е някъф лакочистител ебаси :razz: )
а тя защо иска да го прави с приятеля си? :lol:

elito0o0o0
05-05-2010, 19:00
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: Ох леле... не знаят още що е цикъл ,пък тръгнали секс да правят :lol: :lol: :razz: :razz:

gia_sena_mono
05-05-2010, 20:47
Не е интересно вече да представяте своите проблеми, използвайки приятелите си за целта - "приятелката ми еди-си-какво" ... :? Нали е анонимен (донякъде) форума ... Казвайте, че вие си имате проблемите, а не се правете на интересни, каквито НЕ сте ... :?
100+

t0d1t0
05-07-2010, 07:08
а бе да и бие един шамар,че да се фокусира направо

diksi
05-07-2010, 10:57
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!

Inn0cenCe
05-07-2010, 18:55
въпроса ти не е относно твоя приятелка, а относно теб ... и сигурно те е срам да кажеш нали 8-)

+++ :P . То, ако от секса ти става нещо (освен, възможността да забременееш естествено :D ) кой щеше да го прави. Кажи й (или на себе си), че нищо няма да й се "разконцентрира" :lol: :lol:

Slynchiicee
05-08-2010, 08:20
ТЯ ИСКА ДА ГО НАПРАВИ?! а ти неискаш ли :lol:

m0o
05-08-2010, 08:29
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: Ох леле... не знаят още що е цикъл ,пък тръгнали секс да правят :lol: :lol: :razz: :razz:

+10 :razz: :D

Slynchiicee
05-08-2010, 08:38
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: Ох леле... не знаят още що е цикъл ,пък тръгнали секс да правят :lol: :lol: :razz: :razz:

+10 :razz: :D
+11 :razz: :D

TheSunshine01
05-08-2010, 08:48
Нищо няма да и стане ако го направи, обаче май не е готова щом явно те е карала да питаш такива празни неща.
Кажи и че е малко рано .. трябва тя самата да се опознае и чак тогава да мисли за секс.

iiicako
05-08-2010, 10:41
Да ти направи една свирка и край на проблемите... :-o

SummerDream
05-08-2010, 11:01
Таман навреме си е на 14 да почне да води полов живот. Казвай й да побърза защото наборките й вече я изпревариха. ;)

Мда е, определено е изостанала с материала ;пп

tanch3t093
05-08-2010, 11:06
Щом иска да го прави, да си троши главата. Няма да й се "разконцентрира " цикъла.

cvetinka94
05-12-2010, 09:08
омг кво им става на някой хора? ква е тая мания да започнеш да правиш секс на 13-14 години? ... Вместо да си изживеят детството като хората те бързат да станат "големи" ... :shock: ... но щом сте решили от малки да си съсипвате живота давайте..

alexcheto0
05-13-2010, 15:26
Мале мале.. заглавието кърти! :lol: :lol: :lol: ТЯ ИСКА ДА ГО НАПРАВИ!!!
СЕРИОЗНООООООО?! :shock: :D :D :D

kuler
05-13-2010, 15:38
Абе хора вие у ред ли сте а? има въпрос дай отговор незнаш ли тарй си,какво тука раследвата дали е тя,дали е редовна,ама пълни глупости 3 страници за 1 свестен коментар(с обяснение кое как етснало на LovEsIckk),естествено да не изпузнеме и заухраския пост със свирката на мистър мускол гел водопроводчик!!!!!!!!!!!!

Съжалявам за това че немога да отговоря по въпроса и писах...ама вие нистина само си говорите глупости

П.п-към мистър мускол с това рехаво тяло снимано под светлината че да изпъква кой лъжеш????

uBuTo
05-13-2010, 16:32
Какво да направи цикълът й?? :shock: :lol: :lol:

А това с "приятелката" всички го знаем, не се хаби! :) :) :lol:

naddy
05-14-2010, 07:35
Не мисля , че по някакъв начин цикалът и ще се промени , просто е възможно да се стресне малко след като го направи и не и дойде на време.