PDA

View Full Version : вижте ;)



Marcos
05-04-2010, 21:03
Така аз сам пълен идиот и искам ж края на годината да направа невероятни простоти но сам измислил само околко 10 за туи . ако има някои луд . да пише идеи .

и в края на годината при желание мога да му прата запис ;)

KpucmuHa
05-04-2010, 21:13
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

ecstazy
05-04-2010, 21:15
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol: :razz:

Ne7w0rK
05-04-2010, 22:11
кухнята ..... ножа ... ракията .... салатата ... и така.. :razz:

Goddess
05-04-2010, 22:50
Искам запис как пробиваш стената с главата си.. ако не успееш - пак искам запис. :)

Nakadah
05-05-2010, 03:44
дай на некой пич да мета ножове по тебе, докато ти си завързан за стената...

Jus7DreamBoy
05-05-2010, 05:02
дай на некой пич да мета ножове по тебе, докато ти си завързан за стената...Ама и пича (тоя дето ще мята) трябва да е със превръзка на очите ! За да е по-ефектно :) ! 8)

nIkEnCeTy_bE
05-05-2010, 07:28
О боже... толкова ли неможеш да спрретнеш някой номер на госпожите, да се погавриш с тях.

danibebi
05-05-2010, 11:53
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите.Крещи,плачи,реж ,умри :D
е така се пише.. 8-)

elito0o0o0
05-05-2010, 14:10
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите.Крещи,плачи,реж ,умри :D
е така се пише.. 8-) Принципно да! Но аз съм ЗА за следното:
- Кухнята - ножа - хляба - маргарина - мажи филия - режи салама - яж. :lol:

dPa3HuTeJl
05-05-2010, 14:51
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите.Крещи,плачи,реж ,умри :D
е така се пише.. 8-) Принципно да! Но аз съм ЗА за следното:
- Кухнята - ножа - хляба - маргарина - мажи филия - режи салама - яж. :lol: НЕЕ.. така е най-добре: кухнята-отварачката-хладилника-бирата-насмучи се като смок ! :lol:

KpucmuHa
05-05-2010, 15:06
кухнята ..... ножа ... ракията .... салатата ... и така.. :razz:
така най ми харесва :lol:

elito0o0o0
05-05-2010, 18:17
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите.Крещи,плачи,реж ,умри :D
е така се пише.. 8-) Принципно да! Но аз съм ЗА за следното:
- Кухнята - ножа - хляба - маргарина - мажи филия - режи салама - яж. :lol: НЕЕ.. така е най-добре: кухнята-отварачката-хладилника-бирата-насмучи се като смок ! :lol:ЕЕЕЕЕЕ т`ва най ми хареса! Прав си! :lol: :lol:

fogdog
05-06-2010, 15:44
спалнята, хола, кухнята, ножа, банята, вените край на проблемите ....нещо такова беше :lol: :lol:

кухнята,ножа,банята,вените-край на проблемите.Крещи,плачи,реж ,умри :D
е така се пише.. 8-) Принципно да! Но аз съм ЗА за следното:
- Кухнята - ножа - хляба - маргарина - мажи филия - режи салама - яж. :lol: НЕЕ.. така е най-добре: кухнята-отварачката-хладилника-бирата-насмучи се като смок ! :lol:ЕЕЕЕЕЕ т`ва най ми хареса! Прав си! :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

uBuTo
05-11-2010, 11:49
Първо се научи да пишеш и тогава се прави на луд! С мене не можеш да се мериш щом става въпрос за простотии :lol: