PDA

View Full Version : Паха.



RussianStandard
05-04-2010, 21:57
Здравйте.
Не, че имам проблем ама е нещо подобно ;] .
Ето и историята :
Той ме скъса, след т'ва аз оправих нещата и всичко пак беше ток и жица. Виждахме се, лигавихме си се и такам. Но след като ме скъса първия път, аз тичах след гъза му и исках да с евидим. Беше казахал, че няма ник'ви чувства към мен. Хуу, ама след като се видяхме ме целуна и такам и пак тръгнахме. Браат, викам му днеска да се видим, защото той не се сеща за мен понеже винаги има ВАЖНА РАБОТА, дизайнер на някви сайтове. Ок. Нито ми пишеше по скайп нито нищо. Ок. Винаги аз го търсих, обаждах му се ПЪРВА ии да. Той винаги приемаше.
Пахах. До тук добре.НО
Имахме уговорка за днес да отида до неговия квартал. Хубаво, аз пак се съгласих. Тръгвам аз от даскалото 16.30 ( срещата ни беше в 17:00 ) имаше някакъв празник и бяха спряли тролейте при което аз трябваше да вървя 30мин ПЕША НА ТОКЧЕТА. След това щеше да ме блъсне кола ( да ме беше блъснала ) и ндам, гоних си шибания рейс на токчета ;хх . Бях там в 17.30, НО него го нямаше и следователно си тръгнах. Прибирам се аз и му пиша :


: ] каза: ядосан ли си?
каза: Много
: ] каза: ами може би значи не искаш да говориим?
каза: Да, не искам да говорим.
: ] каза: когато ти мине пиши да ти кажа няколко неща
каза: Казвай сега каквото имаш да казваш.
: ] каза: не, няма да стане..
каза: Чакай да перифразирам изречението си ... "Кажи сега каквото имаш да казваш или никога не ми пиши, звъни или мисли за мен"
: ] каза: ок. може би ще кажеш, че съм ти вързала тенекия .. да ама не. нямаше тролей един час, защото имало не знам си к'во. тряяше да ходя 30мин пеша от даскалото до орион и след т'ва да догоня 83 и да дойдох .. ама мисля, че ксъно, все пак дойдох, и 25 бях там.
каза: Аз те чаках 30 мин и се отказах, а ти толкова ли не можа да ми напишеш един шибан СМС в който да пише, че може би ще закъснееш или поне да ми звъннеш или не знам ... имаш ми телефона не е като да си го изключвам постоянно ... все едно. Аз се отказвам, извинявай.
: ] каза: звънях ти
: ] каза: беше ти изключен
: ] каза: хубаво
: ] каза: ако ше се караме
каза: ПХАХАХА
: ] каза: аз съм до тук
каза: Телефона ми е бил изключен ?!
: ] каза: да
каза: Ти явно прекалено много си вярваш ...
каза: Ама ПРЕКАЛЕНО много
: ] каза: да бе
каза: Телефона ми не съм го изключвал от началото на Декември миналата година
: ] каза: аз съм и глуха и кьорава
: ] каза: да добре
каза: И никога не ми се е изключвал сам
каза: а пък и няма как
: ] каза: хах
каза: защото слушах музика
: ] каза: защо тогава ми каза
каза: докато те чаках ;)
: ] каза: ' нямате временно достъп до този номер ' ?
каза: Това не значи че е изключен сеш се ?
: ] каза: ахаа
: ] каза: дуре
: ] каза: вече ще знам
*** М. не може да бъде добавен поради настройките на своята неприкосновеност.

- демек блокирана -

писна ми е. АУУ баси . не ми е гадно, че скъсахме, дори не ми пука, яд ме е че е таква * женки п.о * :booooomb:

И мисля, да не се унижавам като първия път да го убеждавам да се съберем.



Какво мислите по темата/въпроса като цяло.

valdesbg
05-04-2010, 22:01
И мисля, да не се унижавам като първия път да го убеждавам да се съберем.


I approve :smt023

Други въпроси?

RussianStandard
05-04-2010, 22:03
аха, забравих да добавя, че за него все още съм ДЕТЕ.. и ми вика : детски работи и т.н

valdesbg
05-04-2010, 22:08
I approve :smt023


Double approve for me, then :)

Иначе на колко си ти че си дете за него?

RussianStandard
05-04-2010, 22:17
са, след 2 дена правя 15 , а той е на 17 :lol:

valdesbg
05-04-2010, 22:20
Мдааа, определено е вече зрял мъж нашия :) :D :-D

Що му се връзваш да детинските глупости?

RussianStandard
05-04-2010, 22:26
щото ме е яд.
к'во като съм закъсняла мама му деа :@
както казах: имаше някакъв празник и бяха спряли тролейте при което аз трябваше да вървя 30мин ПЕША НА ТОКЧЕТА. След това щеше да ме блъсне кола ( да ме беше блъснала ) и ндам, гоних си шибания рейс на токчета ;хх

:?

valdesbg
05-04-2010, 22:28
Ай ъпруув голямата ножица :)

Ако има друго - казвай.

RussianStandard
05-04-2010, 22:32
не. в смисъл първия път се скъсах от рев за него ама ся нищо :lol:

XTREMEFREERIDE
05-05-2010, 07:20
Той пък, толко ли не може да ти звънне. Ми ако те беше блъснала кола?! Баси човека. Режи и тва е. Като показва непукизъм да си гледа работата.

MochaOnMyLips
05-05-2010, 07:29
Просто го остави да порасне... сам. И евала, че можеш да тичаш на токчета, аз едвам ходя, а съм по-голяма от теб. :D. И се научи, че след момчета не се тича - те трябва да тичат след теб!

bratignat
05-05-2010, 07:45
Хубаво е че си се борила и не си се отказала от чувствата си. Ама този се е олял. Продължавай напред, когато не оценява какво има, нека си скубе косите, после.

Jessie
05-05-2010, 08:54
са, след 2 дена правя 15 , а той е на 17 :lol:


И двамата сте деца. :) А той е путка, както ти го каза. ;) Не си троши нервите с тоя ръждясалия. ;)

razores
05-05-2010, 08:57
Според мен и мн тъп. Не може той да ти звънне, а иска постоянно ти да се набуваш. Нали уж работи някъде и има пари?

LovEsIckk
05-05-2010, 09:14
Оле,човек.Не се занимавай с тоя!!
Не падай толкова ниско,моля те.

Eliii
05-05-2010, 10:11
Аз мисля, че трябва веднага да отидеш у тях, да му паднеш на колене и да му се извиниш за стореното. След това той може да ти сложи каишка и да се държи с теб като с домашен любимец. Ай, бягай. Бързичко.

(сарказъм ;) )

HiM
05-05-2010, 10:26
Аз мисля, че трябва веднага да отидеш у тях, да му паднеш на колене и да му се извиниш за стореното. След това той може да ти сложи каишка и да се държи с теб като с домашен любимец. Ай, бягай. Бързичко.

(сарказъм ;) )

Хаха, адската наредба. Еми явно на "баткото" му се лепят и други кандидатки за слава и се надува яко.

Пп: след автобус и момче не се тича :D

dimitar_ak
05-05-2010, 10:29
"Няма такова нещо в природата - кокошката да гони петела!"

koalka
05-05-2010, 12:09
Не разбрах - телефона наистина ли му е бил изключен или не?Ако е бил - е глупаво да се сърди, защото всичко реално може да се случи, и ако не можеш да го намериш няма как да го предупредиш, че се е случило нещо.
Ако не си му звъннала - вината е в теб.
Иначе - не ти пука, оставяш го и тва е.Явно нещата между вас няма да се развият добре за вас.Той все има работа, на теб това не ти изнася и така.

Gerard
05-05-2010, 13:08
Според мен е търсил начин да се отърве от теб.Не се занимавай повече с него.Още си малка,утре ще срещнеш друг! :)

Wrathchild
05-05-2010, 14:13
Аз пък смятам, че след като си закъсняла с 30 минути е било редно да го осведомиш по някакъв начин, че ще се случи така.
Ако не се свързваш, пращаш СМС, така черно на бяло ще си показала, че си предупредила за закъснението си.
А и двамата сте деца, да не се лъжем.

Snickers
05-05-2010, 14:28
Не се занимавай, не си заслужава.

Напомняш ми толкова много на някого.

xNiKx
05-05-2010, 14:42
Според мен е търсил начин да се отърве от теб.Не се занимавай повече с него.Още си малка,утре ще срещнеш друг! :)
Съгласен съм, просто му е писнало от теб и си е търсил причини да те зареже.

babity
05-05-2010, 15:27
Еййй, като ти четох историята и почти си познах моя човек. След това чета, че е дизайнер на сайтове, после това М. и започнаха да стават плашещо много съвпадения. Бих се радвала на ЛС с името на тоя човек, да няма няк'во съвпадение.

RussianStandard
05-05-2010, 16:53
ama първия път рев сълзи сопли
а сега НИЩО.

Elenichkaa
05-05-2010, 17:33
трябва да се радваш че си се отървала с толкова малко поражения!
иначе просто от любопитство:
той някога да е закъснявал с 30 мин. и ти да си го чакала,и после като ти обясни да не се сърдиш ами да кажеш"ок"????
офф задълбах..отново...

RussianStandard
05-05-2010, 18:57
^ Не.
Но, поне да се беше опитал да ме разбере, но щом не държи на мен няма връщане на зад :)

BlueFace
05-05-2010, 19:07
са, след 2 дена правя 15 , а той е на 17 :lol:


И двамата сте деца. :) А той е п***а, както ти го каза. ;) Не си троши нервите с тоя ръждясалия. ;)

\:D/
Много са ми смешни тези "проблеми" ,заради които се прекратяват връзки , изчезва "любовта" :lol: :lol:
Според мен ,за да обсъждате случилото се по такъв начин и да го превърнете в мега драмата ,и двамата имате да растете на акъл ;)

RussianStandard
05-05-2010, 19:10
за всяко нещо ми натякваше, че съм малка -.- утф?
вярно, че не съм кой - знае колко голяма ама той ми викаше: ' Ти да не си на принципа ; хвани си БАТКО да ти е сладко ; '
Паха.
Искам да му се падна една такава ' какичка ' и така да го нареди :smt023

BlueFace
05-05-2010, 19:30
за всяко нещо ми натякваше, че съм малка -.- утф?
вярно, че не съм кой - знае колко голяма ама той ми викаше: ' Ти да не си на принципа ; хвани си БАТКО да ти е сладко ; '
Паха.
Искам да му се падна една такава ' какичка ' и така да го нареди :smt023

Явно ти си падаш по такъв тип момчета.Това ,естествено, не е изненада ,защото вече така е модерно.
Повечето момичета на 15 искат момче което да ги уважава,обича ,цени ,да е романтик ,а същевременно търсят тези качества у момчета ,които се водят за "гъзари" ,слдват "модата" и чиито речник е по-беден и от децата в Африка ....Просто няма как да се случи такъв феномен ;)

justonegirlwithonehope
05-05-2010, 19:36
Ако питаш мен, точно той е този, който прави лапешките работи.Окей, нормално да се подразни, но би трябвало да те изслуша, да ти си му обяснила какво всъщност се е случило, а той какво е направил ? - блокирал те е.Като че ли не може да поговори с теб, да разрешите проблема или да се разделите с достойнство, а големия батко те е блокнал в скайп. :lol: Най-добре ги заеби и не си трови живота с такива празни хора. :-)

CherryS
05-05-2010, 21:31
ще те оцени, но ще бъде късно :)

Abigoria
05-05-2010, 21:50
Аз съм на негова страна отчасти (просто реакцията му е била преалено остра). Надали ти сама би висяла 100 часа на едно място да чакаш някой, който даже не се е обадил, че ще закъснее. (Въпреки че си звъняла, но все пак не си се свързала). Мисля, че е в пълното си право да се сърди, но не и чак така.

Съвета ми е по- скоро да не се занимаваш с него- толкова импулсивен човек не е добра алтернатива :)

Lucyy
05-05-2010, 21:56
Ами, знаеш ли какво? Аз лично съм малко рязка в преценките, за това веднага си направих изводи за този тип.

Той не струва мойто момиче. Някой, който поне малко те харесва, никога не би те карала да биеш път до НЕГОВИЯТ квартал, да те чака ТИ да му звъниш, и ТИ да му пишеш да се видите.

Такива момчета аз винаги съм отрязвала - както му се вика. Никога не бих оставила някой да ме манипулира така. Но аз съм на принципа "Мен момчетата ме гонят, не аз тях!", и ако ти имаш поне малко самочувствие, ще го оставиш един път за винаги.

anonymous708973
05-06-2010, 09:04
Ааа! Попринцип съм толерантна и винаги призовавам да се преценят и двете гледни точки, ама моля ти се, имай малко самочувствие! Той няма право да се държи така с теб... Блокирай го и ти, не му звъни, не го търси колкото и да ти е трудно. Току виж му дошъл акълът! :?

Elenichkaa
05-06-2010, 11:18
^ Не.
Но, поне да се беше опитал да ме разбере, но щом не държи на мен няма връщане на зад :)
май вече стана наясно сс себе си!...
вече ми се струва,че си решила..нямам какво да добавя.Успехи!

justunique
05-06-2010, 12:34
..

justunique
05-06-2010, 12:35
..

Behemoth
05-06-2010, 12:43
Или както хората казват: След автобус и момче не се тича - следващия е след 5 минути.

r1a1d1o1s1t
05-06-2010, 13:40
Според мен е търсил начин да се отърве от теб.Не се занимавай повече с него.Още си малка,утре ще срещнеш друг! :)
;-)

RussianStandard
05-06-2010, 20:26
Поне ми честити РеДеТо.
Уважение си е майката. :smt023
ама за къф чеп ми е

RussianStandard
05-08-2010, 20:41
ъп.

Осъзнах, че го обичам повече от себе си.
Толкова ли гордост нямам? :(