PDA

View Full Version : ...



KpucuTo0o92
05-04-2010, 23:07
Ох и аз вече не знам какво става с мен, какво да правя и дори не знам защо в момента пиша тази тема.Винаги съм се дразнила на хората,които не знаят какво искат,а сега май и аз съм такава...И преди съм писала теми за този човек-пълна бъркотия е нашата история...и сега след всичко,което ми причини иска да сме заедно,но аз не съм сигурна дали го искам-просто ме е наранил прекалено много.Преди когато го видех започвах да треперя,и онова усещане в стомаха и как когато ме прегърнеше имах чувството че нищо друго освен нас двамата не съществува-а сега не е така.Да обичам го,но не по този начин,по който го обичах преди,сега сърцето ми не бие така лудо за него:( И ето го и другият проблем.Има друго момче и мисля,че започвам да се влюбвам в него.И аз не знам как стана всичко с него, просто си разменихме скайповете и си пишехме.До сега не бях си писала така с някой,толкова си приличаме. И така решихме да се видим...Когато излязохме първия път не стана нищо просто си говорихме- времето с него минаваше така неусетно.А целувките му са толкова сладки,и как само като ме прегърне не искам да ме пуска,защото се чувствам толкова сигурна в неговите ръце.Той знае,че имам някакви чувства към него,но ми каза че харесва друга.Не знам защо,но мисля че не е така,а просто го е страх да не го наранят отново...
И сега аз не знам какво да правя, не мисля че има смисъл да се събирам с първото момче...или може би ще е най-добре ако за известно време остана сама
Благодаря на тези,които прочетоха моите глупости(ако има такива)просто имах нужда да си излея душата :D

yeSHua
05-04-2010, 23:47
Към „първото момче“ си охладняла и единственото сигурно е, че вече не си влюбена в него; нормално е да имаш чувства към човек, с когото си била дълго време съвсем близка (ако не сте се изпокарали жестоко) и това, което те съветвам е да опиташ с него да си останете добри приятели - може пък и да се получи.

Дай на „другото момче“ още малко време - срещайте се, прекарвайте повече време заедно, пишете си (но в никакъв случай не се ограничавайте само с писане - подобна връзка може само да ви „разболее“ и в преносния, и в буквалния смисъл) и така и ще разбереш дали е истина, че си пада по друго момиче, а и ще можете да усетите по-добре дали си пасвате за „нещо повече от приятелство“. А при скорошно запознанство с човек, който ти харесва, дори да не те привлича така, че директно да си паднеш по него - тръпка винаги има, нормално е. Но това не е задължително да свидетелства за чувства.

HiM
05-05-2010, 06:09
Към „първото момче“ си охладняла и единственото сигурно е, че вече не си влюбена в него; нормално е да имаш чувства към човек, с когото си била дълго време съвсем близка (ако не сте се изпокарали жестоко) и това, което те съветвам е да опиташ с него да си останете добри приятели - може пък и да се получи.

Дай на „другото момче“ още малко време - срещайте се, прекарвайте повече време заедно, пишете си (но в никакъв случай не се ограничавайте само с писане - подобна връзка може само да ви „разболее“ и в преносния, и в буквалния смисъл) и така и ще разбереш дали е истина, че си пада по друго момиче, а и ще можете да усетите по-добре дали си пасвате за „нещо повече от приятелство“. А при скорошно запознанство с човек, който ти харесва, дори да не те привлича така, че директно да си паднеш по него - тръпка винаги има, нормално е. Но това не е задължително да свидетелства за чувства.

Съгласен съм , дай време на втория да те опознае и оцени, но действително, ако харесва друга, ситуацията става много крива, питай го директно, защото ще се вкараш в някъв филм, а после излизането от филма е болезнено. Успех!