PDA

View Full Version : Да се притеснявам ли?



betyrk
05-05-2010, 08:04
благодаря

Sofff
05-05-2010, 08:09
Щом не е свършвал в теб няма как да си бременна, а симптомите за бременност не се появяват толкова рано, но все пак ако толкова се притесняваш си направи тест .

rakiQ
05-05-2010, 09:05
няма страшно ;)

Team
05-05-2010, 10:26
Ескапел :)

AttentionWhore
05-05-2010, 10:51
Хем не е свършвал в теб, хем още не е време да ти идва.Ами не мога да ти помогна :lol: Щом се притесняваш значи може би има за какво, но не виждам проблем в това, което си написала освен тоя секрет.. :-o Може да е някаква инфекция НЕ ЗНАМ..по-добре да млъкна :D Успех и дано не си бременна :wink: :-)

YouDontKnowMe
05-05-2010, 12:11
Ненормална работа . Презервативи , противозачатъчни таблетки - не сте ли чували? Това с температурата никога не е сигурно! Срамнота е , на 18 си !

Team
05-05-2010, 12:41
Ненормална работа . Презервативи , противозачатъчни таблетки - не сте ли чували? Това с температурата никога не е сигурно! Срамнота е , на 18 си !

Сагласен съм :shock:

stupid0boy
05-05-2010, 13:45
Защо да е срамота... Няма кой да и даде компетентен отговор... Не мисля, че си бременна.. Както казаха по - нагоре... симптомите от бременноста не са на 5-тия ден...

Sisi7u
05-05-2010, 14:25
Ненормална работа . Презервативи , противозачатъчни таблетки - не сте ли чували? Това с температурата никога не е сигурно! Срамнота е , на 18 си !

Сагласен съм :shock:
аз също .. а и си на 18 пък незн кфо да пр .. сори, ама не си дете ..

Amateurrr
05-05-2010, 14:47
По темата: Щом не е свършвал в теб, то няма от къде да долетят тия сперматозоиди. Казваш обаче, че влагалищния секрет е странен. На твое място не бих се притесняваш за бременност, а за някоя болест.
Има гинеколози, ако те налегне параноята - при тях!

Извън темата: Към всички, които критикуват момичето. Не мога да Ви разбера аз Вас. Кога е по-голямо момиче и се присмивате, че не знаела какво да прави, а когато е по-малка й се карате, че прави секс. Е, кой може да пита тук, без да бъде оплют от някой?

dPa3HuTeJl
05-05-2010, 15:16
По темата: Щом не е свършвал в теб, то няма от къде да долетят тия сперматозоиди. Казваш обаче, че влагалищния секрет е странен. На твое място не бих се притесняваш за бременност, а за някоя болест.
Има гинеколози, ако те налегне параноята - при тях!

Извън темата: Към всички, които критикуват момичето. Не мога да Ви разбера аз Вас. Кога е по-голямо момиче и се присмивате, че не знаела какво да прави, а когато е по-малка й се карате, че прави секс. Е, кой може да пита тук, без да бъде оплют от някой? Под темата: Не си бременна спокойно .. можеш да си направиш едно тестче да не се притесняваш ! :)

От ляво на темата: Напълно съгласен съм със"Amateurr" ...
Над темата: Ае чао ! :lol:

LovEsIckk
05-05-2010, 16:26
Ескапел :)
стига с тоя Ескапел бе,тва не са бонбони Тик так.. пфф.
Не вярвам нещо да е станало,спокойно.
Ако се притесняваш - направи си тест.

kalpazanka
05-06-2010, 04:57
Прогестеронът има температуроповишаващ ефект. ;) Спазваш ли изискванията, като мериш БТ?

Team
05-06-2010, 09:33
Защо да е срамота... Няма кой да и даде компетентен отговор... Не мисля, че си бременна.. Както казаха по - нагоре... симптомите от бременноста не са на 5-тия ден...

++++ :)

t0d1t0
05-07-2010, 07:10
а колко пъти сте го направили? А и той ходи ли до тоалетната да се изпика и да се измие?

Callisto
05-07-2010, 07:45
Едвали си бременна. И все пак отиди при гинеколог да ти предпише противозачатъчни, че да си по-спокойна следващият път. :)