PDA

View Full Version : С к'во ни превъзхождат батковците.. за момичета



Страници : [1] 2

malkobuilderche
05-05-2010, 09:12
Напоследък сички момиченца предпочитат да излизат с големи момчета.

Освен с кола/мотор с к'во друго ни превъзхождат?

Пример: 7 класничка с 21 годишен

kremen4eto
05-05-2010, 09:18
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)

valdesbg
05-05-2010, 09:18
Щото е батко бе, и е зрял на акъл(или поне се прдполага). Има си работа, пари, независим е. Може да те заведе на доста места и да си изкарате бая по приятно от това. А връстниците по подразбиране са кретени.

Друг е въпроса защо зрелия мъж се увлича по пикли.

П.П. Пикла - бая по малка на акъл и визраст девойка от момчето.

razores
05-05-2010, 09:35
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н.

Jessie
05-05-2010, 09:37
Щото е батко бе, и е зрял на акъл(или поне се прдполага). Има си работа, пари, независим е. Може да те заведе на доста места и да си изкарате бая по приятно от това. А връстниците по подразбиране са кретени.

Друг е въпроса защо зрелия мъж се увлича по пикли.

П.П. Пикла - бая по малка на акъл и визраст девойка от момчето.


Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)


Е .. много вярно !! \:D/ Дано келешите, които четат темичката (момчета-келеши, които спадат в тази групичка - отебани заради по-големи пичове) най-после да мирясат! \:D/

malkobuilderche
05-05-2010, 09:43
А как да започнеш сериозна връзка като са решили, че искат батко и друго не признават.
Има и доста 15-16 годишни узряли вече.

dimitar_ak
05-05-2010, 09:47
Каква сериозна връзка? Та повечето тийн момчета дори не знаят къде да заведат момичето и какво да и говорят като се видят с нея. На девойката на такава среща и е направо скучно.

kremen4eto
05-05-2010, 09:50
А как да започнеш сериозна връзка като са решили, че искат батко и друго не признават.
Има и доста 15-16 годишни узряли вече.

Не всички са решили да са твърдо с батко. Аз бих опознала първо човека. Но след като повечето са неузрели защо ние трябва да търсим златните няколко (при положение, че при големите залагаме на по-сигурно)?

valdesbg
05-05-2010, 09:52
Авторе - връстниците са кретени по подразбиране.

Излез от графата кретени за да имаш шанс. Обаче предимството няма да е на твоя страна. По много причини.

15-16 годишни узрели за връзка НЯМА. На акъл има, но това не са синоними. Така че.. пак се връщаме на първата точка.

Eliii
05-05-2010, 10:00
Момичетата започват да се влюбват или да изпитват някакви чувства към противоположния пол по-рано от момчетата. В повечето случаи се случва следното:
Момичето изпитва някакви чувства ("влюбване" ми е малко силна думичка) към дадено момче на нейната възраст, но той просто не е достатъчно пораснал, за да и отвърне. Момичето страда, остава наранена и се хваща с някой батко, за да "отмъсти" на своя връстник. Момичетата на възрастта на баткото не му обръщат много внимание, не го взимат на сериозно, пък и той си търси лесен секс и затова се "хваща" с момиченцето и, след като му писва от нея и я изчуква, той просто я изоставя...

И после защо момичетата стават мъжемразки... Защо ли !? :shock:

hahavteen
05-05-2010, 10:00
А външния вид? Аз примерно никога не съм харесвала момчета около моята възраст а все по-големи просто защото изгелждаха по-мъжествени. Не можете да отречета че повечето 14-15 годишни момчета изглеждат още като дечица. И като стил на обличане, и в лицето, и в тялото... Момичетата на същата възраст обаче вече си приличат на малки женички. Бюст, изразена талия, прически, секси дрешки.. Аз на тая възраст заглеждах момчетата около 19-20 защото повече си подхождахме и просто не се виждах с някой дечко на мойте години. Не е нужно всички да гледат колите и парите. Нещо толкова банално като външния вид може също да е причина момичетата да предпочитат батковци.

kremen4eto
05-05-2010, 10:02
А външния вид? Аз примерно никога не съм харесвала момчета около моята възраст а все по-големи просто защото изгелждаха по-мъжествени. Не можете да отречета че повечето 14-15 годишни момчета изглеждат още като дечица. И като стил на обличане, и в лицето, и в тялото... Момичетата на същата възраст обаче вече си приличат на малки женички. Бюст, изразена талия, прически, секси дрешки.. Аз на тая възраст заглеждах момчетата около 19-20 защото повече си подхождахме и просто не се виждах с някой дечко на мойте години. Не е нужно всички да гледат колите и парите. Нещо толкова банално като външния вид може също да е причина момичетата да предпочитат батковци.

+

Мъжествеността също е важна :)

HiM
05-05-2010, 10:20
А външния вид? Аз примерно никога не съм харесвала момчета около моята възраст а все по-големи просто защото изгелждаха по-мъжествени. Не можете да отречета че повечето 14-15 годишни момчета изглеждат още като дечица. И като стил на обличане, и в лицето, и в тялото... Момичетата на същата възраст обаче вече си приличат на малки женички. Бюст, изразена талия, прически, секси дрешки.. Аз на тая възраст заглеждах момчетата около 19-20 защото повече си подхождахме и просто не се виждах с някой дечко на мойте години. Не е нужно всички да гледат колите и парите. Нещо толкова банално като външния вид може също да е причина момичетата да предпочитат батковци.

+

Мъжествеността също е важна :)

+ като мъжествеността не е само външност, а и качества като отговорност, маниери, начин на поведение бла,бла ... Това, че повечето батковци забиват малки за секса е така, но винаги си има изключения.

valdesbg
05-05-2010, 10:24
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н.

Не че нещо ама темата е за момичетата, а не за батковците. И още малко офтопик - тва за манипулирането и другото - хич не е критерий. Щото няма значение на колко си години - винаги подлежиш на манипулация.

dimitar_ak
05-05-2010, 10:26
Това за секса са пълни глупости. Далеч по-лесно е да получиш секс от една голяма жена защото не трябва да я лъжеш, че я обичаш и да й сваляш звезди. Просто тя е наясно, че искаш да я имаш и не ти губи времето.

babity
05-05-2010, 12:13
Това за секса са пълни глупости. Далеч по-лесно е да получиш секс от една голяма жена защото не трябва да я лъжеш, че я обичаш и да й сваляш звезди. Просто тя е наясно, че искаш да я имаш и не ти губи времето.

И при момчетата има такива, който са си същински лепки. Целунеш го два пъти, излезете между хората и после няма оттърване. По - добре да имам по - сободна връзка или дори да съм нечие бижу, отколкото да се залепи някой за мен и постоянно да ме занимава с глупости. (бреййй, никога не съм си мислела, че ще дойде момент да го мисля това)

Greennight
05-05-2010, 12:17
Много ясно,че харесват по-големи мъже... и в браковете понякога е така..Просто баткото е по-възмъжал,по независим,знае как да се държи с теб...Пък и момичетата израстват по-бързо една от нашия клас имаше гадже в 4 клас,а от нашия клас още има момченца,които си играят с Йо-Йота :lol:

Marky
05-05-2010, 12:50
Авторе - връстниците са кретени по подразбиране.

Излез от графата кретени за да имаш шанс. Обаче предимството няма да е на твоя страна. По много причини.

15-16 годишни узрели за връзка НЯМА. На акъл има, но това не са синоними. Така че.. пак се връщаме на първата точка. А защо просто тои не почне да играе ролята на "батко". Това решава проблема... Зависи от коя гледна точка. Ако един осмокласник се брои за батко на 5то-класничка,то един студент се брои батко за една осмокласничка...

kindergarden
05-05-2010, 12:56
е тва па не е така... :? толкова много момичета познавам които ходят с техни връстници или с по-малки....видели 2-3 момичета че ходят с батковци и айде веднага.... :? пък и за повечето няма значение на колко е момчето...а тези които си търсят непременно батко не са достатъчно зрели....

bloodyred
05-05-2010, 13:13
Против съм дадено момиче да си търси непременно, така наречения "батко". Но виж сега, друг въпрос е ако се влюби в него, а не просто прищявките на една лигла. Има разлиса ;) А пък и от личен опит мога да кажа, че връстниците на "момичетата" са си чисти лигльовци, които мислят само простутии и се чудят с кой да се заядат. Типичното детско поведение, докато момичетата, или вече девойките съзряват доста по-бързо. ;) Имам и много познати, които примерно са на по 15-16 и ( много я мразя тая дума ама се налага да я употребя ) "ходят"с дооста по-големи от тях, примерно 24-25. В днешно време не е особено фрапиращо, но пък и не е нормално, не заради самата разлика, която лично за мен не е много, но примерно момичето да е на 17, момчето на 25-26 е по-приемливо вече. Но това седмокласнички да излизат с 21-22-23-24 годишни дори, съм го виждала не един и два пъти ..

Team
05-05-2010, 13:14
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)


Секи мъж мисли с долната си глава но някой не го показват толкова много!! Просто По-големите пичове са по зрели а и момичетата като ходят с по големи се мислят и те за по зрели.

buuu
05-05-2010, 13:28
щото малките праете само лапешки раоти и не мислите като говорите + още куп причини ..не че баткото е цвете за мирисане :lol: характера и манталитета играят голяма роля .. а не годините :wink: има 23 годишни с акъл на 16 и 16 с акул на 23 :wink:

cherinka
05-05-2010, 13:37
Верно не знам тия мъничките момиченца защо си падат по мои връстници.
Сега като ги гледам нещо нищо зряло не виждам в тях.
Всичко е толкова относително, че във великият ми пост в момента няма нищо смислено. :lol:

Amateurrr
05-05-2010, 14:20
Защо ли?
Малките момичета смятат, че са 'гъзарки', когато са с някой батко.
Хората говорят за сигурност при връзката и т.н. А давате ли си сметка каква "сериозност" може да търси момиче на 13-14? И ако я търси, то това може да и изиграе много лоша шега за в бъдеще.
Казано беше, че всички момчета/мъже мислят с долните си глави, но по-големите не го показват. Ами това ни е природата в крайна сметка! Какво можем да направим ние? Можем все по-умело да го прикриваме, но не и да го отричаме. Има момичета, на които не можем да гледаме като сексуален обект, защото просто не ни харесват.

Имах и още какво да казвам, но нещо ми се изпари мисълта от главата...

Извинявам се.

Sisi7u
05-05-2010, 14:37
Щото е батко бе, и е зрял на акъл(или поне се прдполага). Има си работа, пари, независим е. Може да те заведе на доста места и да си изкарате бая по приятно от това. А връстниците по подразбиране са кретени.

Друг е въпроса защо зрелия мъж се увлича по пикли.

П.П. Пикла - бая по малка на акъл и визраст девойка от момчето.
точен отговор .. !!

xNiKx
05-05-2010, 14:53
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
О, защото 18 годишните ходят с 14 годишни момичета, защото искат обвързване, брак, семейство и т.н. нали? :razz: :razz: Хах по-скоро ходят, защото никое момиче на тяхната възраст не ги харесва. А пък момичетата ходят с батковци, щото си мислят, че така изглеждат по-зрели и по-големи. А това дето го казвате, че връстниците се държали като деца? Чудя се кой нормален 15-16 годишен се лигави или играе с йо-йота.

kriskaaataaa
05-05-2010, 14:59
mislq 4e i vie ne ste koi znae kolko uzrqli ne se mislete za koi znae kvo pove4e ot mom4etata!v dne6no vreme ima i mom4eta na 18 deto iskat samo da spqt s vas!taka 4e tova koeto polu4avate kato podaraci,vozeniq navsqkade vie si go zapla6tate skapi momi4eta :) taka 4e badete malko po umni ne glupeite tolkoz mnogo :) ne zavisi vsi4ko ot gotini :)

pebals
05-05-2010, 15:01
може би не е заради материалното..а заради държанието им.. знаят к'во искат, а не като някой лапета...

xNiKx
05-05-2010, 15:04
mislq 4e i vie ne ste koi znae kolko uzrqli ne se mislete za koi znae kvo pove4e ot mom4etata!]v dne6no vreme ima i mom4eta na 18 deto iskat samo da spqt s vas!taka 4e tova koeto polu4avate kato podaraci,vozeniq navsqkade vie si go zapla6tate skapi momi4eta :) taka 4e badete malko po umni ne glupeite tolkoz mnogo :) ne zavisi vsi4ko ot gotini :)
Почти позна, само дето ВСИЧКИ момчетата на 18 искат САМО да спят с вас и нищо повече.

Rotate95
05-05-2010, 15:34
Както е казал известният американски психолог Дейл Карнеги, всичките ни постъпки в общи линии се мотивират от два фактора-сексуалното влечение и желанието да се почувстваш значим. Батковците се кефят на момиченцата, които могат да бъдат манипулирани по най-различни начини (а в очите на въпросните баткУФци на по 19-20, които имат бая по-голям опит с противоположния пол, 14-годишните са истински бебета), момичетата-на това, че с внушителния млад мъж ще изглеждат по-зрели, отколкото са. Някои от доводите им, които често чуваме:
-Сигурността във връзката. Не съм сигурен, че е нормално на 13 вече да търсиш чак толкова сериозни отношения. Семейство ли ще създават вече?
-Опитът на баткото. ОК, от какво ли се нуждае едно 14-годишно момиче, че едно КАДЪРНО момче на неговата възраст да не може да му предложи. А и да не би момичетата са родени опитни във връзките, та при тях всичко е без гафове? Нормално е, всички се учим, а много нюанси в човешките взаимоотношения се научават само с опит. А ако визирате сексуалния му опит-на 14 не е ли още малко раничко за секс?
-По-големите знаят какво искат. Логично е, в 12-ти клас вече би трябвало да знаеш с какво ще се занимаваш по нататък. Обаче защо да не си определиш цел по-отрано? Много момчета така и правят.

Лично мое мнение: момичета, не казвайте, че на 14 можете да предложите пълноценна връзка на 20-годишен. И да хванете някого, ще е някой лузър, който не може да си намери нормална мацка на неговата възраст. Поогледайте се... защо задължително трябва да е куц, кьорав и умствено изостанал, но задължително по-голям? „От кал да е, батко да е!”, така ли? Спокойно, до някоя година и вие ще стигнете това ниво. А засега-смятам, че на момичето му трябва момче, а на мъжа-жена.

anonymous708973
05-05-2010, 16:58
Едва ли влизам в категорията "Малка пикла ходи с батко", защото съм почти на 16 (имам още месец), а приятелят ми е да 18 и 5 месеца. Никога не съм си търсила "батко", просто така се получиха нещата. Преди него съм била само с още едно момче - колкото мен и беше доста сериозна връзка, която продължи 2 години ... буквално съм израснала с него. Както и да е. Защо след като съм с това момче, не поглеждам никой на 16? Защото на 18 хормонът вече не те пере толкова яко, имаш някаква посока в живота, цели, намерения. Страшно съм далеч от мисълта, че всички момчета на 16 са хормонясали лигльовци без идея за мястото си в живота - напротив, има и страхотни момчета, които си заслужават вниманието.
А относно това, че баткото не може да си намери никоя на своите години и затова прибягва до малка пикла за секс - е, голяма глупост. Приятелят ми е страшно умно момче и е доста чаровен, така че това няма да му е проблем. И единственото ми притеснение в тази връзка е, че ако лесно мога да го удовлетворя физически, може би не съм на психическото му ниво - той чете много сериозна литература, има страшно висока обща култура и прочее и трябва да кажа, че ми харесва да се уча от него...

kotetokateto
05-05-2010, 19:03
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
О, защото 18 годишните ходят с 14 годишни момичета, защото искат обвързване, брак, семейство и т.н. нали? :razz: :razz: Хах по-скоро ходят, защото никое момиче на тяхната възраст не ги харесва. А пък момичетата ходят с батковци, щото си мислят, че така изглеждат по-зрели и по-големи. А това дето го казвате, че връстниците се държали като деца? Чудя се кой нормален 15-16 годишен се лигави или играе с йо-йота.


А, има, има целия ми клас играе с Йо-Йо (8ми клас), бият се като малки деца,,, за Бога та те са още ДЕЦА!!!

Nakadah
05-05-2010, 19:05
тея 20+ годишните дето ходят с 14-16 годишни са ПЪЛНА ПАРОДИЯ!!! Цялата работа е че не могат да си намерят нищо на тяхната възраст...

kremen4eto
05-05-2010, 19:30
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
О, защото 18 годишните ходят с 14 годишни момичета, защото искат обвързване, брак, семейство и т.н. нали? :razz: :razz:

Аз съм на 17, моят е на 25 и мисли точно за това. Как ще станат нещата сериозни и един ден ще се оженим. (казах, че си е мое мнение, съдя по обкръжението си)

Lucyy
05-05-2010, 19:32
Хм. Е, нали винаги се намират малки изключения от категориите. Аз лично се имам за такова.
Осми клас съм, точно напривих 15. А приятелят ми е с една година по-малък от мен. Въпреки това изобщо не се държи детински. Е да, все още си има и детското, но това го има във всеки един нормален човек.
Човекът си ме изслушва, говориме си почти постоянно, все си намираме обща тема. Хормонът, поне за сега, си го пери съвсем нормално. И във всяка възрастова група го има този хормон.

А, че имам приятелки, които се хвашат с по-големи момчета - разбира се че имам. Има много случаи, в които те са просто влюбени, и не виждат колко са използвани от тези момчета.
Има обаче и 1-2 случая, в които е просто любов. Не само от страна на момичетата, но и от страна на "батковците" с тях.

Винаги си има изключения нали :]

BlueFace
05-05-2010, 20:05
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н.

Елементарно Уотсън!

Батковците (визирам 18-19 годишните) ,които си падат по малки момичета (8-9ти клас) по лично мои наблюдения са изключитено ограничени,"гъзари" или "батки",притежаващи всякакви пороци и ниска обща култура.
Едно умно,ерудирано,уважаващо себе си момче няма да тръгне с момиче 4-5 години по-малко...

Та по темата: Лично аз мисля ,че тези момчета с нищо не превъзходат другите ,освен ако не се спрем на материалните им притежания -пари,кола.Момичетата харесват батковците ,защото сега така е модерно ,чалгата се слуша по-същата причина.Ако утре модата е да ходим голи омазани с лайна и това ще стане хит ....


Деградацията е пълна.Аз съм жестоко отчаян ,че познавам хора които не са чували за Queen и са на мнение ,че хората които не слушат чалга са метъли ...

justunique
05-05-2010, 20:37
..

asp1r1n94
05-05-2010, 21:09
Напоследък сички момиченца предпочитат да излизат с големи момчета.

Освен с кола/мотор с к'во друго ни превъзхождат?

Пример: 7 класничка с 21 годишен
А де ?

WrongLife
05-05-2010, 21:17
е тва па не е така... :? толкова много момичета познавам които ходят с техни връстници или с по-малки....видели 2-3 момичета че ходят с батковци и айде веднага.... :? пък и за повечето няма значение на колко е момчето...а тези които си търсят непременно батко не са достатъчно зрели....
ХАХАХАХА :razz: :razz: :razz: видел 2-3 момичета ходят с връстници и веднага.... :razz: :razz: ти да не живееш на друга планета...??? Ходил ли си по улиците??

slivaka
05-05-2010, 22:59
ми нас ни превъсхождат точно с тва и с малко повече мозък ,въпреки че колко трябва да ти е мозъка да си на 20 и да ходиш с 13-14 годишна .Първо че тая пикла нито му е на акъла нито на нищо .Просо връсничките не му пускат и той се цели в свежото и тъпото

darkPaladin
05-05-2010, 23:02
Като пораснете ще разберете,сега ще се чудите.

slivaka
05-05-2010, 23:05
А, има, има целия ми клас играе с Йо-Йо (8ми клас), бият се като малки деца,,, за Бога та те са още ДЕЦА!!!
Хуу де да се бият да си играят с квото искат .Важното е като седнете да си говорите за важни теми ,да могат да говорят не като дечица ,а вече като по-съзряли и мислещи хора.А дори и да няма ни един такъв в твоя клас се може да намериш някои от съседните класове или пък 1-2 класа по нагоре,но решението не е някои батко дето ти обяснява ,че те обича ,ти му вярваш и вече като му писнеш те заебава и отива на следващата.По-големите момченца много лесно маниполират по-малките момиченца .Точно заради тва има изключително мако истенски връзки м/у двама човека с такава разлика !

darkPaladin
05-05-2010, 23:14
А, има, има целия ми клас играе с Йо-Йо (8ми клас), бият се като малки деца,,, за Бога та те са още ДЕЦА!!!
Хуу де да се бият да си играят с квото искат .Важното е като седнете да си говорите за важни теми ,да могат да говорят не като дечица ,а вече като по-съзряли и мислещи хора.А дори и да няма ни един такъв в твоя клас се може да намериш някои от съседните класове или пък 1-2 класа по нагоре,но решението не е някои батко дето ти обяснява ,че те обича ,ти му вярваш и вече като му писнеш те заебава и отива на следващата.По-големите момченца много лесно маниполират по-малките момиченца .Точно заради тва има изключително мако истенски връзки м/у двама човека с такава разлика !

Ами ако не той я заебе,а тя него?Момиченцата са светици,така ли?
И това ''клас'' нищо не ми говори,тук става въпрос за години.
И как едно 14г създание което на 01.06.гг си мисли,че празнува нещо ще мисли като зрял човек?То едно,че не знае какво иска друго,че не знае на кой свят се намира,а ка моли да знае нещо за света.За дребуса всичко е лесна игра и почват филмите от някоя песен на ПРАСлава.

anonymous708973
05-06-2010, 07:11
Батковците (визирам 18-19 годишните) ,които си падат по малки момичета (8-9ти клас) по лично мои наблюдения са изключитено ограничени,"гъзари" или "батки",притежаващи всякакви пороци и ниска обща култура.


Съгласна съм, че масово е така, но не можеш да определиш всички "батковци" по тоя начин :wink: Пък и не мисля, че едно момче на 18 може да ми е батко, при положение, че аз съм на 16.

britzy
05-06-2010, 07:15
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
абсолютно.Тва е мнението !!!!

аз съм 11 клас и братееее нашите момчета се занимават с петокласници :shock: :shock: :shock:
как да не искаш по-голям а? :booooomb:

05-06-2010, 12:29
абсолютно.Тва е мнението !!!!

аз съм 11 клас и братееее нашите момчета се занимават с петокласници :shock: :shock: :shock:
как да не искаш по-голям а? :booooomb:

Може би защото Вие се занимавате с 25 годишни и само "петокласниците" им обръщат внимание?

Като се замислиш, излизате егоцентрични. хи хи хи :-D

MishaBabyy
05-06-2010, 15:19
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)

TheOneAndOnly
05-06-2010, 15:23
Винаги си има изключения. Има момчета на по 24 години, които наистина харесват момичета на 16-17 години и не търсят само секса от тях... Това, че има пикли на по 13 години, дето не знаят ебе ли им се или им се пикае, това е друг въпрос... Много от момчетата на 24-25 години имат изградена вече ценностна система и не биха тръгнали с момиче на 14 години примерно... Момиченцата на 14 търсят само материалното, а както прочетох от постовете по- горе, не търсят никаква сериозност. Просто да се изфукат, че се чукат от рано, че имат дрешки, телефончета и т.н...

fLame3e
05-06-2010, 16:05
абе дали батко дали набор се тая ми е!! Само да е с тъмни очички иии тъмна коса ииииииииииииииии си го заплювам!! :smt008 :D :P

britzy
05-06-2010, 17:26
абсолютно.Тва е мнението !!!!

аз съм 11 клас и братееее нашите момчета се занимават с петокласници :shock: :shock: :shock:
как да не искаш по-голям а? :booooomb:

Може би защото Вие се занимавате с 25 годишни и само "петокласниците" им обръщат внимание?

Като се замислиш, излизате егоцентрични. хи хи хи :-D
Aбееее те не се задяват с момичетата от 5 ти клас,играят си с момчетата,е тогава кво да правя аз с такъв а ????!!!

BlueFace
05-06-2010, 17:54
Батковците (визирам 18-19 годишните) ,които си падат по малки момичета (8-9ти клас) по лично мои наблюдения са изключитено ограничени,"гъзари" или "батки",притежаващи всякакви пороци и ниска обща култура.


Съгласна съм, че масово е така, но не можеш да определиш всички "батковци" по тоя начин :wink: Пък и не мисля, че едно момче на 18 може да ми е батко, при положение, че аз съм на 16.

Аз не определям всички :)
В момента съм 10-ти клас.Съученичките ми ходят с 18-19 годишни.Те пушат ,напиват се и се мислят за зрели жени.Общата им култура не се простира по-далеч от това да знаят коя е най-новата чалга песен.
Аз не казвам,че ако 16-17 годишна ходи с 18 годишен има нещо лошо.Проблема е там ,че има 14-15 годишни момичета ,чиито приятели са на тази възраст.И всичко това е заради тяхната наивност и новата мода- да се ходи с батковци.
Хората са много различни.На всички възрасти има такива ,които имат много зряло мислене за годините си ,но има и други ,които са с по-вдетенени.

И мога да ви кажа ,че сте много в грешка за това,че по-големите мислят за брак и сериозно обвързаване.Така наречените "батковци" си избират по-малки момичета ,защото могат много лесно да ги манипулират.200% съм сигурен ,че ако едно зряло момче иска нещо сериозно няма да го търси у някое 15 годишно момиченце ,което още живее в мечтите си ;)

05-06-2010, 19:54
Aбееее те не се задяват с момичетата от 5 ти клас,играят си с момчетата,е тогава кво да правя аз с такъв а ????!!!

Ако знаеш какво искаш, защо обръщаш внимание на това което не искаш вместо да стремиш да постигнеш целите си? Щом не намираш смисъл във връзка с някой от връзниците ти не е нужно да поронваш авторитета им.

Не е нужно да отговаряш, не те нападам, просто те пренасочвам в по-продуктивна насока.

tuzaro
05-06-2010, 20:03
абе аз що като съм батко и имам кола не ми се лепят малките??

valdesbg
05-06-2010, 20:07
абе аз що като съм батко и имам кола не ми се лепят малките??

Е каква кола имаш? Щото и това е от значение. Аз като имах опел кадет.. знаеш ли как бягаха... само като ме чуят и се крият.

Така че - каква кола имаш?

tuzaro
05-06-2010, 20:09
бмв черно, последен модел........... за 96 година 8-)

someonerandom
05-06-2010, 20:09
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н.

Елементарно Уотсън!

Батковците (визирам 18-19 годишните) ,които си падат по малки момичета (8-9ти клас) по лично мои наблюдения са изключитено ограничени,"гъзари" или "батки",притежаващи всякакви пороци и ниска обща култура.
Едно умно,ерудирано,уважаващо себе си момче няма да тръгне с момиче 4-5 години по-малко...

Та по темата: Лично аз мисля ,че тези момчета с нищо не превъзходат другите ,освен ако не се спрем на материалните им притежания -пари,кола.Момичетата харесват батковците ,защото сега така е модерно ,чалгата се слуша по-същата причина.Ако утре модата е да ходим голи омазани с лайна и това ще стане хит ....


Деградацията е пълна.Аз съм жестоко отчаян ,че познавам хора които не са чували за Queen и са на мнение ,че хората които не слушат чалга са метъли ...
Извинявам се за офф-топика,обаче хайде да не прекаляваме.Не ме разбирай погрешно,аз слушам и харесвам Queen ,обаче да не си чувал за тях е напълно нормално.Аз също не съм чувал за доста изпълнители от всеки стил,включително и метъл,и доста пъти гледам умно,когато мои приятели споменат за не знам кой си чалга изпълнител примерно.Обаче никой не се учудва,че не съм го чувал-все пак не слушам такава музика.И аз не се учудвам,че те не са чували за група,която аз слушам.
А по темата-Някои момичета го правят заради повечето пари и колата.Други-защото искат по-зряло момче.Трети-за да са по-модерни.Четврти-защото наистина харесват момчето.Не може да се сложат всички под общ знаменател.

valdesbg
05-06-2010, 20:13
Тузарчо - e39 или e39?

tuzaro
05-06-2010, 20:21
е36, 318i 1.8 116 кончета

WaterLilly
05-06-2010, 20:24
Педофилски истории.
Явно момичетата си мислят, че са кой знае колко интелигентни и на светлинни години акъл от момчетата на тяхната възраст, понеже са зрели емоционално. (поне така съм разбрала от познати, които се опитват да ме убеждават, че било нормално момиче на 15-16 да е с мъж на 20-21). Което на мен лично ми е смешно.

А пък за мъже на по 20-25 години, занимаващи се с пикли на 14-15 нямам думи... Не знам педобеърското в себе си ли проявяват така или просто си търсят нещо невинно и лесно за е**не, което да можеш да залъжеш без проблем, защото е по-малко от теб и не ти знае номерата. Малките момичета могат да бъдат донякъде извинени, но зрели хора, че се възползват от тях, не могат. :?

BlueFace
05-06-2010, 20:24
Извинявам се за офф-топика,обаче хайде да не прекаляваме.Не ме разбирай погрешно,аз слушам и харесвам Queen ,обаче да не си чувал за тях е напълно нормално.Аз също не съм чувал за доста изпълнители от всеки стил,включително и метъл,и доста пъти гледам умно,когато мои приятели споменат за не знам кой си чалга изпълнител примерно.Обаче никой не се учудва,че не съм го чувал-все пак не слушам такава музика.И аз не се учудвам,че те не са чували за група,която аз слушам.
А по темата-Някои момичета го правят заради повечето пари и колата.Други-защото искат по-зряло момче.Трети-за да са по-модерни.Четврти-защото наистина харесват момчето.Не може да се сложат всички под общ знаменател.

Аз не слагам всички под общ знаменател....
Но човек това са Queen.Една култува група ,която има наистина страхотни песни и от това което съм гледал клипове от техни концерти правят страхотно щоу пред десетки хиляди зрители :) На когато се замисля ,не мога да очаквам друго от хора които слушат само чалга ....

valdesbg
05-06-2010, 20:25
тройка е36.. хич няма хубава слава.. не че искам да те разочаровам.

Сивик, вектра В, Поло.. нещо такова търси ако искаш пичеловка :)

tuzaro
05-06-2010, 20:30
имаше такава свободна и нея зех, иначе имаше и няква ц клас 220 ама ми се струва смешно 18 годишен да кара такава кола

Nakadah
05-06-2010, 20:33
имаше такава свободна и нея зех, иначе имаше и няква ц клас 220 ама ми се струва смешно 18 годишен да кара такава кола

коя година е тоя мерцедес?

valdesbg
05-06-2010, 20:35
Мен да питаш е смешно 18 годишен да кара каквото и да е различно от мотопръдка.

Ама не че аз не съм бил същия келеш де :Р

Иначе имаш избор между Мерц Ц класа и БМВ и ти зимаш Бавареца? :shock:

Какво пропускам?

tuzaro
05-06-2010, 20:40
аз по принцип исках астра ф, полицейска, ама нямах пари за такава а тея двете просто бяха свободни и така. бмв-то ми се видя по здраво пък и с хубав номер (не че мерцедеса не е) ама баварецо е черен а ц-то син...

valdesbg
05-06-2010, 20:42
Ааа астра Ф - САМО Bertone :)

Иначе.. ти си знаеш. Дай снимка на машината ти?

tuzaro
05-06-2010, 20:50
не съм я снимал цялата, ама имам 2 снимки на одрасканата врата....
http://www.picvalley.net/u/2979/324407361349072801273178926LWBt8e7iNDsw8JBANFVq_m. JPG (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2979/324407361349072801273178926LWBt8e7iNDsw8JBANFVq.JP G) http://www.picvalley.net/u/2875/172680954413564675301273178932PQfqCYn99JOOW5vUDsZV _m.JPG (http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2875/172680954413564675301273178932PQfqCYn99JOOW5vUDsZV .JPG)

vesSynkaa
05-06-2010, 20:52
Моят бивш беше по-голям от мене със 7 год и си прекарвах много по-добре във всяко едно отношение,отколкото с по-бившия,който беше по-голям от мене с 1год ..

valdesbg
05-06-2010, 20:52
Кой те мрази толкова бе, тузаро?

tuzaro
05-06-2010, 20:54
аз ако знам да съм му чупил ръцете... и емблемата отпред е изтрито черното и синьото...

valdesbg
05-06-2010, 20:56
Некоя бивша? Ревнив приятел? Съседа?

tuzaro
05-06-2010, 20:57
можеби по скоро бивш на някоя бивша 8-)

HiM
05-06-2010, 21:00
Разберете, че не годините правят от момчето - батко и от баткото - мъж. Сега повечето са батковци само на години, повечето ми приятели са около 20-така и са адски зле, още са с розовите очила, свикнали мама и тати да им угаждат, а те да си висат по кафетата и да клюкарят. Стане ли въпрос за бачкане - криза е, нЕма работа, стане ли въпрос за учене - дай направим някъв номер да стана и аз студент :D . Т'ва, че повечето "батковци" мислят повече с долната (както и осмокласниците) е така, ама винаги си има изключения. Моята съседка тръгна с един пич като беше 8ми клас, ходиха 8 години и се ожениха, а той е около 7-8 години над нея и кво? Годините са слабо място за повечето лапенца, които яко се комплексират от по-големите момчета, но все пак е важно кой седи срещу теб, а не колко годишен е той. Поне аз така мисля.

sasitata
05-07-2010, 10:23
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. а според мен точно тия дето са на 21 използват едно момиче на 14 само за едно е*****е и до там и после си хващат друга

kremen4eto
05-07-2010, 10:39
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. а според мен точно тия дето са на 21 използват едно момиче на 14 само за едно е*****е и до там и после си хващат друга

Не е всичко до години. Аз не мисля, че някога повече ще тръгна с някой на моята възраст...и то не от възрастта, а от недораслото мислене. На мен такива дечица са ми смешни, не могат да ми дадат сигурността и защитата, от която имам нужда.

Пример: Бившият ми беше на 17, аз бях на 15. Мислехме, че сме направили гафа и съм бременна. Той се беше шашнал повече от мен и се молеше с 5 ръце да не съм бременна. Сегашният е на 25 (аз вече на 17). И с него сме се шашкали, аз естествено много повече. Той ми говореше неща от рода на 'Нека видим и после ще се притесняваме. И да е станало какво? не е края на света ... ще намерим решение' (само някой да не ми каже к'ви са били, че да не се пазим, нямат значение ситуациите)
Исках да кажа, че от единия получих подкрепа, успокоение, а другият само ме притесни допълнително. И това зависи точно от улегналостта според мен ... житейския опит :)

tonie__
05-07-2010, 10:40
^ за първото съм съгласна.Но за второто,че големите хващат малки са секса-не е така.ходила съм с много по-големи от мен и не това им е била целта.всичко е до момичето според мен-лесните никой не ги харесва :? иначе винаги ще твърдя,че с момчета колкото мен ходенето е губене на време-нито знае какво да ти каже,нито как да се държи..абе по-добре батко,отколкото връсник

TheBeliever
05-07-2010, 10:52
Ще пропусна това кой колко акъл има, коя пикла какъв модел автомобил си търси в комплект с баткото и кой с коя глава мисли (всички знаем, че винаги и на всяка възраст с долната).
Никой не взе предвид чисто биологичните фактори. Ми така сме си устроени бе. Момичетата съзряват по-бързо от момчетата. Всеизвестен факт. И докато момченцата си играят с колички, гледат анимации и се правят на кечисти, момиченцата вече искат гаджета. И като няма момченца на тяхната възраст на тая вълна им остава само да си потърсят някой батко. Това разминаване се размива след време, когато и момченцата решат, че искат гадженца, ама вече момиченцата са заети. И момченцата започват да се жалват по форуми.

MyAll
05-07-2010, 10:56
Ми аз винаги съм си ходила с по-големи. Но не чак толкова примерно с 2-3 години по-голями.. И защото: 1. Момчетата се развиват по-бавно и тия от моя клас например са много ниски, задръстени и изобщо не знаят какво е гадже.. 2. Защо да не ходиме с по-големи ?!

tonie__
05-07-2010, 10:59
момчетата в моя клас не са тоолкова задръстени,не изглеждат малки,обаче акъла им е на малко дете.на по 17-18 станали вече и още с момиче не са излизали..кво си говорим ;)

YourFavouriteDrug
05-07-2010, 11:05
Не поставяйте всички под общ знаменател ;)
Ок, има момичета които ходят с 4-5 години по-големи от тях, за да се правят на много отворени, но в крайна сметка си е въпрос на привличане. Харесала си си по-голям - тръгваш с него. На едно момиче ще й е много по-интересно да си прекарва времето с някой на нейното интелектуално ниво, отколкото с момченце, което още не знае дали иска момиче за истинска връзка или просто к*рва ;]

asp1r1n94
05-07-2010, 16:56
Взе да ми става забавно...Момичетата пишат как искали по-големи батковци,момчетата как искали по-малки девойки... 8)

mArMaLaDkA
05-07-2010, 17:18
шаляляля

На тоя етап връстниците ми се виждат къде-къде по-зрели, забавни и интелигентни от момчетата, които са с по 4-5, дори 6 години по-големи от мен, защото да, една голяма част от тях са пълни инфантили. :) искрено уважавам момчетата/мъжете, които не се хвърлят на всяко парче месо с дупка между краката и пищна гръд(че и не чак толкова), независимо, че примерно това парче месо е с 4 години по-малко от тях. Изключително се забавлявам, когато общувам с 20-годишен мъж(определено не е това думата), здрав, прав, изглеждащ привлекателно, който се опитва да ме впечатли с разни смешки, които пробутва на всяка, искрено ме впечатляват уж дълбоките разсъждения на някакъв непрокопсаник, който си мисли, че щом вече си е намерил работа, изкарва пари и ми е платил кафето/показала съм му, че се впечатлявам от него/интересите му/шегите му, значи съм длъжна да му пусна, 'щото разбираш ли, той е големия успял мъж и аз трябва да съм горда, че излизам с него. :lol:
Може и сама да съм си виновна, че съм допуснала в обкръжението си такива индивиди, може и да съм афектирана - не отричам. Но с ръка на сърцето в момента мога да кажа, че предпочитам връстник.

SummerDream
05-07-2010, 17:32
За мен е супер глупаво момче на по 21-22 години да ходи с момиче на по 13-14..извинявайте, ама тва си е чисто педофилство |-( Аз лично познавам много такива момчета и е супер, ама супер глупаво..Нито могат да имат общи теми на разговор, нито нищо..Излизат с тях, за да ги въртят на пръстта си и да правят каквото си искат с тях..Колкото до момичетата-те са впечатлени от тях по някъв начин, че са по-големи от връстниците им, че уж мислят по различен начин, пък същност..

05-07-2010, 18:00
момчетата в моя клас не са тоолкова задръстени,не изглеждат малки,обаче акъла им е на малко дете.на по 17-18 станали вече и още с момиче не са излизали..кво си говорим ;)

Момичетата в моя клас са много задръстени, изглеждат малки, обаче си мислят, че на акъл са като 50 годишни опитни жени пред менопаузата. На по 17-18 станали вече и си мислят, че са толкова опитни с момчетата и с живота, че са готови за всичко, което им се опре.

Наистина, за кво' си говорим, приятелко? :)

BlueFace
05-08-2010, 07:08
Ми аз винаги съм си ходила с по-големи. Но не чак толкова примерно с 2-3 години по-голями.. И защото: 1. Момчетата се развиват по-бавно и тия от моя клас например са много ниски, задръстени и изобщо не знаят какво е гадже.. 2. Защо да не ходиме с по-големи ?!


Заблудени момичета ,искам да ви кажа ,че съм 100%,че има много момчета на вашата възраст ,които имат по-зряло мислене от вас,но вие сте предубедени и не ги забелязвате ;) .И естествено ,че ще ги има тези ,които се държат като лапета,но това важи и за двата пола.
Пораснали ви на едни големи цици и айде вече ние се развиваме бързо ...Щом започнахме да си даваме примери със съучениците нека и аз дам един:
Моите съученички ,които,естествено, също са на мнение,че се развиват много бързо,се ебат ,пушат ,напиват се и същевременно са прости като охлюви(чак ме е жал да обиждам така охлювите ....) Как това нещо можем да го наречем развитие...

Аз съм убеден ,че има много момичета ,които наистина се развиват по-бързо(има и много такива момчета) ,но за мен това да се напиваш по купони,да ходиш с батковци и да си прост не е развитие в положителна посока.


Заключение : НЕ МОЖЕТЕ ДА СЛОЖИТЕ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ :)

britzy
05-08-2010, 07:16
момчетата в моя клас не са тоолкова задръстени,не изглеждат малки,обаче акъла им е на малко дете.на по 17-18 станали вече и още с момиче не са излизали..кво си говорим ;)
ем точно,кво повече да се каже :?

ArTanDra
05-08-2010, 08:58
Не виждам нищо ненормално.. това че когато сте малки тази възрастова граница е важна, това не значи че като станете на 20+ ще мислите за нея ;)


П.П. Ако ще се говори от психологическа гледна точка е доказано, че момчетата са с 3 години назад в развитието (може да има изключения) от момичетата.. излиза че може би най - успешната връзка ще е ако възрастовата разлика е 3г. (разбира се гледа се само фактора възраст), може би също тези момчета, които са по - големи вече са минали този етап на живот, който преминават приятелките им, могат да им помогнат, да ги посъветват... Стига сте гледали само пари, коли и глупости.. те са до време или по точно впечетляват малките момиченца ;) А батковците пак ще сте глупаци, ако не знаете как да се държите с едно момиче.

summerxtime
09-17-2011, 18:25
Честно да ти кажа , не е важно на каква възраст е , само да се обичаме.Никога не съм си слагала нещо от типа "Той задължително трябва да е голям." , но просто на външен вид харесвам по-големи момчета.Излизала съм и с момчета на моята възраст.И к'во? Лилгльото в скайп ми пише,че ме обича , а в реалния живот в очите не може да ме погледне.Обикновенно момчетата , които са с 2-3 години по-големи от мен не ги е страх да покажат връзката си с мен.

amada
09-17-2011, 18:42
Зрялост и акъл. :)

Chacho
09-17-2011, 18:57
С голяма патка. И да, има огромно значение.

SisiStrange
09-17-2011, 19:03
Зрялост, развита личност, открити и вече изяснени интереси... Малко вече са им послегнали хормоните и не те възприемат за (ще си позволя да цитирам): защитна система на п*тката... Могат да те закрилят истински. Да поемат отговорност в кризисни ситуации, да се разбират с родителите ти. И такам.

Някои кифлички са при батковци заради парите им и колите им, но мисля, че са по-малък процент.

gabri3lla
09-17-2011, 19:03
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

Взе ми мисълта.

crowberry
09-17-2011, 19:18
Ще пропусна това кой колко акъл има, коя пикла какъв модел автомобил си търси в комплект с баткото и кой с коя глава мисли (всички знаем, че винаги и на всяка възраст с долната).
Никой не взе предвид чисто биологичните фактори. Ми така сме си устроени бе. Момичетата съзряват по-бързо от момчетата. Всеизвестен факт. И докато момченцата си играят с колички, гледат анимации и се правят на кечисти, момиченцата вече искат гаджета. И като няма момченца на тяхната възраст на тая вълна им остава само да си потърсят някой батко. Това разминаване се размива след време, когато и момченцата решат, че искат гадженца, ама вече момиченцата са заети. И момченцата започват да се жалват по форуми.

Ндаа..

LeprikonA
09-17-2011, 19:25
такам..
1. новата мода на форума с "не слагайте всички под един знаменател", пък същевременно по-надолу да правим същото нещо, се изтърка.
2. основно, всяко нещо си зависи от обстоятелства, хора, характери, интереси, развитие, акъл най-вече.
3. факт е, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата, да искате и на да не искате да го признаете ФАКТ Е. което пък предоставя една от причините момичетата да се заглеждат по "батковци" с малко повече умствен багаж от съученика седящ до тях.
4. напълно съм съгласна с всички, които казаха че 13 годишна и 25 годишен е wtf ситуация a.k.a педобеар.
5. зрялост е обяснението на всичко. ще дам пример със себе си. бившият ми беше "по-голям" и адски незрял. пълен лигльо. на ниво акъл го нямаше кой знае колко (сега в момента се чудя к'во по дяволите съм правила с него.. както и да е). и драги съфорумници, сегашното момче ми е съученик. седи до мен. и смея да твъря, че бившият не може да му стъпи на малкия пръст. в класа ми е пълно и с идиоти, точно заради тъпизмите си привличат вниманието и създават грешното впечетление, че връстниците не стават. защото тези с акъл не се правят на пълни глупаци и не целят всички тях да гледат, без значение по какъв начин.
6. и на момичето му трябва акъл. което е от голямо значение.

bloodyF
09-17-2011, 19:35
1. колата и мотора нямат особено значение, ама си е яко да има
2. повечето батковци (не всички) си ползват сивото в-во по предназначение..
3. държат се по-нормално, зачитат мнението ти и се съобразяват (не всички, някои момчета тип селски ерген не са такива)

ОБАЧЕ
това не означава че по-малките остават пренебрегвани..
а пък 16-26 примерно не е фрапираща ситуацията..момичетата се развиваме по-бързо и на 16, акъла ни е като на 22 примерно...
не говоря за лигли и кифли, а за свестни момичета..
а пък това лято се запознах с мъж на 23, супер готин, печен и т.н. и едно лапе на 21..такъв лигльо и несериозник няма..
така че си е до човек : )

Chacho
09-17-2011, 19:38
Абе и момичетата на 16 се реят из облаците, но се чувстват зрели. Просто баткото може и със, и без жена ;)

Glorybox
09-17-2011, 19:40
С по-добро образование, повече опит , изграден характер и добре развито тяло . Под това нямам в предвид плочки и глупости , ами приключен растеж и нормално окосмяване .
Поне ако бях момиче в 7ми клас - горните причини щяха да ме дръпнат към по-голямо момче/мъж.

VikitoRia
09-17-2011, 20:00
5. зрялост е обяснението на всичко. ще дам пример със себе си. бившият ми беше "по-голям" и адски незрял. пълен лигльо. на ниво акъл го нямаше кой знае колко (сега в момента се чудя к'во по дяволите съм правила с него.. както и да е).
^^+1

Phonique
09-17-2011, 20:06
Хах,твоят пример леко ме смущава 98 набор с 90 набор
Тея 7-8 клас излизат с "батковци" за да се почувстват важни и според мене един вид потребни,лично мнение:тея батквци цент не хаят за тях,просто гледат как да ги из****т :) Кой беше писал че 8-9 клас мислят със...(ще си премълча),ами тези батковци за които говоря и те май мислят с онази си работа,защото да излизаш с такъв дребосък си е чиста педофилия (пак лично мнение).Момичето да е на 16-17-18 по бива,ама някво лапе на 13 години.... :) :) :) Тея батковци се търсят само едно,а тея деца имат нужда от превъзпитание

VikitoRia
09-17-2011, 20:21
Phonique подкрепям те макар и не напълно. С бившото ми гадже(той е на 21, аз на 16) се разделихме защото 1во нямахме общи интереси, макар че е само с 5 години по-голям от ме, а пък си представям колко общо имат момиче на 14-15 с момче на 25 и 2ро защото не живее в България и трябваше да си заминава :D

AnotherDay
09-17-2011, 20:40
бахти глупостите изговорихте кой как се бил развивал по-бързо.
живота развива, не възрастта. ако до 25 те гледат мама и тате на 26 няма да си по-развит от един 15 годишен пикльо. а ако един 15 годишен пикльо му се наложи да се оправя сам на тази възраст, до 17 годишен ще не ще, ще е развит на нивото на 26 годишен човек, който е почнал да се оправя от 21 примерно сам.
пък що момиченцата се кефят на батковци не знам, щото са прости, на 18-19 години много малко са момичетата, които знаят какво искат, камоли било то сериозна връзка или не. кеф ви е да се возите в кола, ама сте курнас, че зимата можете да мръзнете и по градския транспорт. ходи ги разбери тези глупости.

SuNsEt
09-17-2011, 20:53
Ами ако разликата е 2 години не е чак толкова фатално и провокативно и тн,НО:
Ето пресен пример за доведеният ми брат,който ужасно много ме дразни(но няма да изпадам в подробности).Разбрах от достоверен източник,че е бил с някакво момиченце на 14 години,а той е на 20/21.Тааа...чисто и просто курвалък.Абсолютен.Никой не превъзхожда другиго с нищо,просто колкото повече време минава,толкова по-бързо "порастват" децата.Извинявайте,но ...момичета 7-8 клас със 10 санта токче и къса изрязана рокличка и топирана коса се разхождаше онзи ден по Графа...Момиченцата искат фукня,а батковците просто да ебат.Даже съм сигурна,че пред компания почти никой няма да каже'моето гадже е на 14'(примерно).Дори ще ги е срам...Всичко е до манталитет и разпуснатост.

Phonique
09-17-2011, 20:57
Ами ако разликата е 2 години не е чак толкова фатално и провокативно и тн,НО:
Ето пресен пример за доведеният ми брат,който ужасно много ме дразни(но няма да изпадам в подробности).Разбрах от достоверен източник,че е бил с някакво момиченце на 14 години,а той е на 20/21.Тааа...чисто и просто курвалък.Абсолютен.Никой не превъзхожда другиго с нищо,просто колкото повече време минава,толкова по-бързо "порастват" децата.Извинявайте,но ...момичета 7-8 клас със 10 санта токче и къса изрязана рокличка и топирана коса се разхождаше онзи ден по Графа...Момиченцата искат фукня,а батковците просто да ебат.Даже съм сигурна,че пред компания почти никой няма да каже'моето гадже е на 14'(примерно).Дори ще ги е срам...Всичко е до манталитет и разпуснатост.
Точно това е,момчето което харесвам е почти 2 години по-голямо от мене,по-добре от колкото 12 години?Естесвено че никой няма да се излага с тях,ако зависи от тях и в багажника ще ги настанят за да ги ползват при нужда....

NambyPamby
09-17-2011, 21:11
живота развива, не възрастта. ако до 25 те гледат мама и тате на 26 няма да си по-развит от един 15 годишен пикльо. а ако един 15 годишен пикльо му се наложи да се оправя сам на тази възраст, до 17 годишен ще не ще, ще е развит на нивото на 26 годишен човек, който е почнал да се оправя от 21 примерно сам.


Право в десятката.
Мъжът е истински мъж в пълния смисъл на думата, когато се държи като такъв.
Колкото до някакви връзки тип 14-25 - хич не ме вълнуват. Който търси, това и намира. Възмущението по форумите няма да промени мирогледа на някоя объркала се да влезе в темата 14-годишна с подобна връзка, 'щото всичко тръгва от вкъщи, от възпитанието и от вниманието, което са й обръщали родителите й навремето. Логично е, когато не го е получавала и продължава да не го получава вкъщи, да го търси навън.

PotniqGuz
09-18-2011, 07:37
Аз само не разбирам защо непрекъснато се предполага, че "батковците" са с повече умствен багаж, по-узрели, по-сериозни, по-така нататък, от "съучениците". Тоя велик батко... ако наистина беше такава невероятна личност, такъв изграден мъж, щеше да се интересува от негови връстнички, даже и от по-големи момичета, а не от ученички... Няма смисъл да разправяте колко бързо се развивали момичетата - факт е, че момичетата искат "батко", за да могат да се фръцкат пред също толкова бързо-"развилите" се им приятелки.

TheHangedMan
09-18-2011, 07:44
на 16 акъла ви бил като на 22 :D:D:D:D:D:D

BloodRunsCold
09-18-2011, 07:53
Извинете... 13 годишна с 21 годишен... пълна психария! Педофилия... а сметни колко е закъсал пича! Дано никога не изпадам вподобно положение...

someonerandom
09-18-2011, 07:56
Аз само не разбирам защо непрекъснато се предполага, че "батковците" са с повече умствен багаж, по-узрели, по-сериозни, по-така нататък, от "съучениците". Тоя велик батко... ако наистина беше такава невероятна личност, такъв изграден мъж, щеше да се интересува от негови връстнички, даже и от по-големи момичета, а не от ученички... Няма смисъл да разправяте колко бързо се развивали момичетата - факт е, че момичетата искат "батко", за да могат да се фръцкат пред също толкова бързо-"развилите" се им приятелки.
+1
Има случаи,когато наистина има взаимно привличане и чувства във връзката.Обаче повечето пъти е някакъв идиот,който не може да пласира глупостите и измислиците при връстничките си,затова се занимава с по-малки,които пък от своя страна нямат опит,не знаят какво искат,обаче са твърдо убедени,че са светлинни години пред всичките си връстници и само търсят начин да си го докажат и да си вдигнат малко самочуствието.

SisiStrange
09-18-2011, 08:01
Е това са крайностите. Сега много ясно, че на 13 дори не е въпрос до батковците, а въобще до факта, че не си седи на гъза, а си търси гадже.
Защо все ползвате точно този пример?
В тези теми доста хора избухват и за, да речем, 16-годишно момиче, което ходи с 20-годишно момче. А там вече си зависи от случая и съм срещала наистина красиви връзки, които не са основани на пари и коли или гъзария. Много ми е странно как само да се чуе за нещо такова (от тези по-умерените примери) и всички нападат момичето и веднага и лепват етикета: "фръцла, която иска да се прави на яка пред приятелки". А не е съвсем винаги така.

someonerandom
09-18-2011, 08:04
Аз връзка между 16-17-годишна и 19-20-21 годишен не я приемам за ненормална.Има и връзки,в които момчето е на 25 някъде,а момичето на 17,и всичко си е перфектно.Обаче 13-14 годишна със 17-18,че и отгоре...е не 8-)

kremen4eto
09-18-2011, 08:04
Преди да тръгна с моя приятел (имаме 8 години разлика и бях на 16 в началото) го харесвах около 2 години. Но през този период (само на зарибявки) му отказах 5-6 срещи и спонтанни целувки, защото се страхувах дали не е много голям за мен. Бях точно на 14-15 - възрастта, за която казвате, че искаме да се фукаме. Имах приятелки, които ходеха с 22-30 годишни и мислех, че са много зле. Чудех се как не се срамуват. Когато тръгнахме пак се страхувах да разгласявам за разликата в годините. Сега се гордея с това - когато виждам, че нещата вървят и моето решение не е било грешка. Но моят пример е специално за да оборя вашите твърдения - че тръгваме с по-големи, за да се фукаме. Нещата просто се случват. Има и такива индивиди, които търсят внимание, но не всички са такива. :)

И заради сравнението между приятеля ми и бившите ми, спокойно мога да твърдя, че на 25 мъжът е много по-зрял, отколкото на 15-16-17.

kyon
09-18-2011, 08:14
11 клас.. момчетата още крещят на госпожата, че е прасе 8-)
Повече няма нужда да се казва..

PotniqGuz
09-18-2011, 08:41
Вижте сега, момичета... колкото и да се напиняте да обясните как не сте тръгнали с батко-почти-чичко, остава си факт, че ако това мъжле беше толкова израснало и зряло... нямаше да е с вас, щеше да е с някоя връстничка... или пък с някоя кака. :) Или пък поне щеше да му се иска да е с някоя кака...


Преди да тръгна с моя приятел (имаме 8 години разлика и бях на 16 в началото) го харесвах около 2 години. Но през този период (само на зарибявки) му отказах 5-6 срещи и спонтанни целувки, защото се страхувах дали не е много голям за мен. Бях точно на 14-15 - възрастта, за която казвате, че искаме да се фукаме. Имах приятелки, които ходеха с 22-30 годишни и мислех, че са много зле. Чудех се как не се срамуват. Когато тръгнахме пак се страхувах да разгласявам за разликата в годините. Сега се гордея с това - когато виждам, че нещата вървят и моето решение не е било грешка. Но моят пример е специално за да оборя вашите твърдения - че тръгваме с по-големи, за да се фукаме. Нещата просто се случват. Има и такива индивиди, които търсят внимание, но не всички са такива.

И заради сравнението между приятеля ми и бившите ми, спокойно мога да твърдя, че на 25 мъжът е много по-зрял, отколкото на 15-16-17.

Чудесно. Само не разбрах... какви са тези "мъже", които имат 14 годишни момичета в обкръжението си? Защо един 23 годишен мъж изобщо има контакти с 14 годишни ученички?

mortor
09-18-2011, 08:54
Аз пък предпочитам да ходя с по-големи каки от мен...явно нещо съм сбъркан,щото по-малките от мен ми се струват несериозни баси... О.о

А иначе не всички гледат само "батковци",много зависи от човека и обстоятелствата,които съпътстват началото на връзката :)

BloodRunsCold
09-18-2011, 09:11
Знаете ли... повечето от тук момичета... харесва ми факта, че си ВЯРВАТЕ или по-точно, че сте ПОВЯРВАЛИ на това, че батковците са били с вас ЗАРАДИ ВАС самите като ЛИЧНОСТИ. Но е и разбираемо спрямо възрастта ви. Така като гледам какви "какички" сте... в емоционален план момичетата израствате по-бързо от нас момчетата, но ако щете ВЯРВАЙТЕ... ако има само 1 момче на вашата възраст, което да се движи същото с темпо... то то е много по-напред от вас с материала, но вие не го виждате, понеже всички сте велики и интересни и цитирам "трябва ми батко, защото тея на нашата възраст са..."... да ама някои на вашата възраст може да струват много повече от тоя батко, а и от вас самите. Чао!

kremen4eto
09-18-2011, 10:07
Чудесно. Само не разбрах... какви са тези "мъже", които имат 14 годишни момичета в обкръжението си? Защо един 23 годишен мъж изобщо има контакти с 14 годишни ученички?

Нашата компания се събираме предимно на село и сме от всякакви възрасти - от 13 до 30 годишни. Да, понякога няма много теми за обсъждане при разлика от 10 години, но флиртът, евентуални връзки, разбирателство, често са факт. Същото може да се случи и по дискотеки и по кафета и на много места.

kremen4eto
09-18-2011, 10:12
но ако щете ВЯРВАЙТЕ... ако има само 1 момче на вашата възраст, което да се движи същото с темпо... то то е много по-напред от вас с материала, но вие не го виждате

Има даже не едно, но:
1во - не е задължително да харесваме всеки, който е на по-високо интелектуално ниво от връстниците ни
2ро - самият ти казваш, че става въпрос само за едно (или няколко) момче/та. Масата са лигльовци.

pricelessxv
09-18-2011, 10:21
Ами защото ''батковците'' са далеч по-зряли от вас.

sladkalady
09-18-2011, 10:23
Така наречените "батковци" мислят много по-зряло от тези на по 16,17 и дори 18 години.То си зависи от човека де,но в случая годините оказват огромно влияние.Предпочитам един "батко" ,който може да няма кола ,но да е здраво стъпил на земята ,да умее да взема решения и да не се влияе от приятелите си .

BloodRunsCold
09-18-2011, 10:27
но ако щете ВЯРВАЙТЕ... ако има само 1 момче на вашата възраст, което да се движи същото с темпо... то то е много по-напред от вас с материала, но вие не го виждате

Има даже не едно, но:
1во - не е задължително да харесваме всеки, който е на по-високо интелектуално ниво от връстниците ни
2ро - самият ти казваш, че става въпрос само за едно (или няколко) момче/та. Масата са лигльовци.

Именно. Масата са такива. Е, аз например съм имал приятелки, които са с месеци по-големи и с година, но честно казано... не съм аз детето. Не са 1, не са 2. Повече си е до индивидуалната личност, но не можеш да ме убедиш... че човек с 6-7 години по-голям (момче), който си хваща подобна приятелка наистина не е закъсал и определено не му се получава на неговата възраст. Впрочем на мен някоя 13-14 годишна ми изглежда като бебе, което трябва да уча на обноски и живот, а това смятам за жалко, когато се стигне това да става по любовен път (не говоря за родители/деца)...

П.С. Всеки си има своята истина, всеки си има стереотипите... едните обръщаме повече вниамние на миналото, други не. Всеки си живее с неговата истина и неговите болки. Всеки искаме чисто същество до себе си нали? Говоря за сериозните хора.

kremen4eto
09-18-2011, 10:36
Ще дам много примери:
Бившият ми (на 15) когато имаше проблем с мен, ходеше да го обсъжда с приятелите си и дори моите приятелки, а сегашният (на 25) си го обсъжда с мен и разрешаваме заедно проблема.

Бившият ми когато иска да скъса с момиче разсъждава така: "Аз сега ще започна да се държа зле и да я отбягвам, за да ме остави тя и да не съм виновен после", а сегашният казва, че би предпочел да проведе един разговор и да не се занимава повече, ако го е решил.

Един приятел когато беше на 15 правеше момичетата на луди. По едно време май ходеше с 3. Сега е на 19. На последното момиче, което го хареса каза: "Не искам да съм с теб. Виждам, че няма да ти хареса, но по-добре да ти го кажа сега, отколкото да пробваме и после да те нараня". И си е моногамен ВЕЧЕ.

Братовчед ми (тогава на 15), който постоянно се чудеше как да излъже поредната жертва ( :D ), сега не му стиска да си признае, че е влюбен и и има връзка от 8-9 месеца.

Натрупаният опит изгражда човека. Напълно естествено е с годините да осъзнаваш кое е по-добро за теб. На 13-14 едно момче си мисли, че е много по-яко да е*еш наред и да натрупаш голяма бройка ... после осъзнава, че е по-добре да имаш някого до себе си. :)

Chacho
09-18-2011, 10:40
А защо момичетата са зрели на 15-16? Въртят им се кафета, клюки и училище в главата.

kremen4eto
09-18-2011, 10:41
Впрочем на мен някоя 13-14 годишна ми изглежда като бебе, което трябва да уча на обноски и живот, а това смятам за жалко, когато се стигне това да става по любовен път (не говоря за родители/деца)...

Не подкрепям. Учим се на живот докато сме живи. Нима като започнеш връзка си изградена личност?? Някои учат повече от връзката, други по-малко ... защо наученото да не е и малко обноски? Ами ако родителите не са свестни? Защо половинката да не ни вкара в пътя? :)

SisiStrange
09-18-2011, 10:50
А защо момичетата са зрели на 15-16? Въртят им се кафета, клюки и училище в главата.
Определено не всички са зрели на 15-16. И пак има значение какво разбираш под "зрял". В много случаи просто се има в предвид, че вече не им се играе на Yu Gi Oh и си мечтаят вече за любов, докато на повечето момчета им е в главата само: "цици, секс, цици" поне относно момичетата. Има го момента, в който се кротват малко и осъзнават, че като някоя има цици и им пуска, не значи, че могат да са щастливи с нея само заради това. И лека полека започват да търсят нещо повече. Следователно и спират да се отнасят с момичетата като с нещо, сложено там да ги забавлява. Има го моментът, че до една възраст момчетата споделят и се сближават истински с приятелите си, а гаджето е нещо странично. Като пораснат започват да приемат и гаджето за приятел, да говорят свободно с нея и да си решават проблемите заедно без помощта на Пешо, Гошо и Тошко.
Друг е въпроса, че на 15-16 и момичетата виждат любовта като все едно са в One Tree Hill. Но и това се надраства.

Phonique
09-18-2011, 10:52
А защо момичетата са зрели на 15-16? Въртят им се кафета, клюки и училище в главата.
Не са зрели,така си мислят и така изглеждат ;)

BloodRunsCold
09-18-2011, 10:52
А когато половинката не иска да ни чуе? Защо да не си изградена личност. Единственото, което става в една връзка е да започнеш да се променяш спрямо другия, но това не означава коренна промяна. Имал съм случай, в което момичето се променя в мое копие, което как да го кажа... въобще не е приятно. Беше по-малка от мен.
Какво друго да кажа. Афектиран съм. Не знам дали чете една моя тема наскоро. Афектиран съм, но определено заставам зад това, което говоря. И аз като бях по-малък бях в известна степен лигльо около 14-15 години... и на 18 като бях не бях се изградил цялостно.
Доста от нещата, които изброи и аз ги правя, въпреки че не съм на 25.

Съжалявам, но не мога да приема връзка 13-14 годишно момиче с 20-25 момче... 22-25 с 16-17 добре... както е твоят случай, въпреки че имам един приятел на 26 и излизаше с такива 17-8 годишни и работата беше закъсала. Дано да бъркам...

kremen4eto
09-18-2011, 11:00
И в други аспекти става промяната. Например родителите ми са ме възпитали, че трябва да си преди всичко отпочинал, докато от връзката си научих, че трябва първо да свършиш задълженията си, после да почиваш. И не той е всеки път работохоликът, понякога дори аз му правя забележки, че мързелува, но от него се научих да не ме мързи.

Аз също заставам зад своето твърдение, защото от малка и досега съм се разбирала винаги много добре с момчета и имам повече приятели момчета. Като върна лентата, виждам коренна промяна в техните разсъждения и начин на действие.

BloodRunsCold
09-18-2011, 11:14
Научила ли си? Че наученото може да е грешно? Замисляла ли си се? От моите връзки разбрах, че трябва да съм добър с момичето, да балансирам. Не се получава. Преди бях груб и студен, но въпреки това ми вървеше изключитено много. Какво трябва да науча оттова? Да продължа с изградения характер на добър човек и свестен тип или да върна "личността", която въпреки враждебния си характер имаше по-голям успех? В момента това научих, че не всички, но масата момичета са мазохистки и че трябва да се държа като *****, за да бъда щастлив. Това научено от мен - правилно ли е?

Добре, като изключим това като факт се радвам, че си научила нещо от връзката си. Но не само се радвам, че си го направила, а че и продължаваш да бъдеш с този човек. Много бих се радвал, ако срещна подобно момиче, което да оцени поне малко всичко. Но... стореното, сторено.
Имам и един въпрос. Защо след като момичетата сте толкова зрели и на всички, както и в твоя случай, приятелите момчета са повече?

SisiStrange
09-18-2011, 11:19
Защо след като момичетата сте толкова зрели и на всички, както и в твоя случай, приятелите момчета са повече?
Защото ви е в характера да сте по-добри приятели.
Защото момичетата се съревновават по един тон начини и са по-емоционални от вас и когато изгубят едно съревнование (било то за красота, умения, момче и тн.) го взимат много по-навътре. Момчетата като цяло взимат всичко малко или много по-леко. И им минава по-бързо.

PotniqGuz
09-18-2011, 11:20
Чудесно. Само не разбрах... какви са тези "мъже", които имат 14 годишни момичета в обкръжението си? Защо един 23 годишен мъж изобщо има контакти с 14 годишни ученички?

Нашата компания се събираме предимно на село и сме от всякакви възрасти - от 13 до 30 годишни. Да, понякога няма много теми за обсъждане при разлика от 10 години, но флиртът, евентуални връзки, разбирателство, често са факт. Същото може да се случи и по дискотеки и по кафета и на много места.

Ясно... значи 30 годишните и 14 годишните не намират много общи теми за разговор, ма пък какви хубави свалки им се получават... мани, мани... Нямат за какво да си говорят, за това само се чукат :lol:

И аз пак не разбрах... след като всякакви хора, на всякакви възрасти, се събирате на... селската полянка... защо 25 годишните "мъже" свалят 14 годишни "дами", ами не се пробват с другите 25 годишни, или пък поне тези, които не са непълнолетни...

Chacho
09-18-2011, 11:22
@Sisi

Да но и повечето дами на 20+ не се вълнуват от съревнования и драми :)

SisiStrange
09-18-2011, 11:29
@Sisi

Да но и повечето дами на 20+ не се вълнуват от съревнования и драми :)
Донякъде, може би. Особено за драмите. Но за съревнованието по-скоро не е толкова открито от една възраст нататък. Пак си го има всичко, но е по-тихичко и с по-малко публични изцепки.
Моите най-добри приятелки са момичета и са 2. Мисля, че колкото и да ми се ще да кажа друго, ключът е, че и трите имаме коренно различни сфери на развитие, предпочитания към момчета, стил и прочие.

Chacho
09-18-2011, 11:31
Нормално, но са по-уверени в себе си, хормоните са им по-укротени.

kremen4eto
09-18-2011, 11:45
Чудесно. Само не разбрах... какви са тези "мъже", които имат 14 годишни момичета в обкръжението си? Защо един 23 годишен мъж изобщо има контакти с 14 годишни ученички?

Нашата компания се събираме предимно на село и сме от всякакви възрасти - от 13 до 30 годишни. Да, понякога няма много теми за обсъждане при разлика от 10 години, но флиртът, евентуални връзки, разбирателство, често са факт. Същото може да се случи и по дискотеки и по кафета и на много места.

Ясно... значи 30 годишните и 14 годишните не намират много общи теми за разговор, ма пък какви хубави свалки им се получават... мани, мани... Нямат за какво да си говорят, за това само се чукат :lol:

И аз пак не разбрах... след като всякакви хора, на всякакви възрасти, се събирате на... селската полянка... защо 25 годишните "мъже" свалят 14 годишни "дами", ами не се пробват с другите 25 годишни, или пък поне тези, които не са непълнолетни...

Аз не познавам много момичета на 25, които да не са омъжени с деца или поне сериозно обвързани. Ами не знам аз защо така си решават, но е факт. От въпросната компания едната на 25 е проститутка, другата живеее в небесата - с огромно самочувствие, 3тата да кажем се е ориентирала към някой. И защо да не опитат с по-малка? Ще кажеш, че е едно момиче на 15-16 е изрод едва ли не. Има и заспали п**ки, но има и много свестни момичета. Не разбирам защо сте така негативно настроени. Понякога нещата просто се получават, на пук на критериите.

П.С.: Казах, че ПОНЯКОГА разговорите им не се получават. И флиртът за теб непременно води до секс? Така ли да го разбирам?

kremen4eto
09-18-2011, 11:46
Научила ли си? Че наученото може да е грешно? Замисляла ли си се?

Да, замисляла съм се. Не коментирах дали е грешно или не, а давах пример, че промяната може да бъде и за човека като цяло, а не само в името на връзката.

kremen4eto
09-18-2011, 11:49
Защо след като момичетата сте толкова зрели и на всички, както и в твоя случай, приятелите момчета са повече?
Защото ви е в характера да сте по-добри приятели.
Защото момичетата се съревновават по един тон начини и са по-емоционални от вас и когато изгубят едно съревнование (било то за красота, умения, момче и тн.) го взимат много по-навътре. Момчетата като цяло взимат всичко малко или много по-леко. И им минава по-бързо.

+ :)

Момчетата сте по-добрите приятели в живота като цяло. Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж. При мъжете приятелството в повечето случаи е на 1во място.

Chacho
09-18-2011, 11:51
Защо след като момичетата сте толкова зрели и на всички, както и в твоя случай, приятелите момчета са повече?
Защото ви е в характера да сте по-добри приятели.
Защото момичетата се съревновават по един тон начини и са по-емоционални от вас и когато изгубят едно съревнование (било то за красота, умения, момче и тн.) го взимат много по-навътре. Момчетата като цяло взимат всичко малко или много по-леко. И им минава по-бързо.

+ :)

Момчетата сте по-добрите приятели в живота като цяло. Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж. При мъжете приятелството в повечето случаи е на 1во място.

И момчетата се карат за момичета. Пред дискотеката срещу нас даже се колят за ученички. Женени мъже.

kremen4eto
09-18-2011, 11:52
Защо след като момичетата сте толкова зрели и на всички, както и в твоя случай, приятелите момчета са повече?
Защото ви е в характера да сте по-добри приятели.
Защото момичетата се съревновават по един тон начини и са по-емоционални от вас и когато изгубят едно съревнование (било то за красота, умения, момче и тн.) го взимат много по-навътре. Момчетата като цяло взимат всичко малко или много по-леко. И им минава по-бързо.

+ :)

Момчетата сте по-добрите приятели в живота като цяло. Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж. При мъжете приятелството в повечето случаи е на 1во място.

И момчетата се карат за момичета. Пред дискотеката срещу нас даже се колят за ученички. Женени мъже.
:)

Chacho
09-18-2011, 11:53
В такъв случай не съм съгласен с:



Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж.

kremen4eto
09-18-2011, 11:59
В такъв случай не съм съгласен с:



Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж.

Не мога да си представя аз, че една жена ще си хареса някой и ще и пука, че нейната приятелка го харесвала. Може да се измъкне между капките и да не се скарат, но пак ще си гони целта.
Наскоро имаше такава интрига при мои приятели - 2 от приятелките ми харесваха едно и също момче и се намразиха, а едното момиче беше харесвано от 2ма и те даже си говореха по случая и я зарязаха и 2мата.

Е да, 'винаги' може би е преувеличено, но това беше просто пример от видяното от мен, за да обясня защо предпочитам момче за приятел.

PotniqGuz
09-18-2011, 12:07
Аз не познавам много момичета на 25, които да не са омъжени с деца или поне сериозно обвързани. Ами не знам аз защо така си решават, но е факт. От въпросната компания едната на 25 е проститутка, другата живеее в небесата - с огромно самочувствие, 3тата да кажем се е ориентирала към някой. И защо да не опитат с по-малка? Ще кажеш, че е едно момиче на 15-16 е изрод едва ли не. Има и заспали п**ки, но има и много свестни момичета. Не разбирам защо сте така негативно настроени. Понякога нещата просто се получават, на пук на критериите.

П.С.: Казах, че ПОНЯКОГА разговорите им не се получават. И флиртът за теб непременно води до секс? Така ли да го разбирам?

Аз това се опитвах да кажа, Кременче... Ако един мъж, вече на възраст за женене, е тръгнал да се сваля с малки момичета, това означава по-скоро, че даденият мъж няма избор и е едва ли не принуден да се "опитва" с по-мъничките. Не означава непременно, че тези момичета са много зрели и интелигентни за възрастта си, и той за това е избрал именно тях, а не някоя връстница, видиш ли...

А малките момичета, които излизат с "мъже" на по 20-25-30 години... не трябва да се ласкаят от мисълта, че някой толкова по-възрастен е забелязал и е "открил" нещо именно в тях, трябва да осъзнаят, че той по-скоро... просто няма друг избор... и за това е опрял до тях.

Защо един 20-25-30 годишен мъж се "бута" в компания, където жените на неговата възраст са... една проститутка... и една надута фръцла... а пък останалите момичета още нямат и 16 години? Защо не си потърси приятелка в друг компания? Защото не може...

Аз не казвам, че момичетата на 16 годишна възраст са "някакви изроди", Кременче... По-скоро ме съмнява "качеството" на "узрелите и сериозни" мъже, по които така се захласват по-малките момичета.

kremen4eto
09-18-2011, 12:38
Аз не познавам много момичета на 25, които да не са омъжени с деца или поне сериозно обвързани. Ами не знам аз защо така си решават, но е факт. От въпросната компания едната на 25 е проститутка, другата живеее в небесата - с огромно самочувствие, 3тата да кажем се е ориентирала към някой. И защо да не опитат с по-малка? Ще кажеш, че е едно момиче на 15-16 е изрод едва ли не. Има и заспали п**ки, но има и много свестни момичета. Не разбирам защо сте така негативно настроени. Понякога нещата просто се получават, на пук на критериите.

П.С.: Казах, че ПОНЯКОГА разговорите им не се получават. И флиртът за теб непременно води до секс? Така ли да го разбирам?

Аз това се опитвах да кажа, Кременче... Ако един мъж, вече на възраст за женене, е тръгнал да се сваля с малки момичета, това означава по-скоро, че даденият мъж няма избор и е едва ли не принуден да се "опитва" с по-мъничките. Не означава непременно, че тези момичета са много зрели и интелигентни за възрастта си, и той за това е избрал именно тях, а не някоя връстница, видиш ли...

А малките момичета, които излизат с "мъже" на по 20-25-30 години... не трябва да се ласкаят от мисълта, че някой толкова по-възрастен е забелязал и е "открил" нещо именно в тях, трябва да осъзнаят, че той по-скоро... просто няма друг избор... и за това е опрял до тях.

Защо един 20-25-30 годишен мъж се "бута" в компания, където жените на неговата възраст са... една проститутка... и една надута фръцла... а пък останалите момичета още нямат и 16 години? Защо не си потърси приятелка в друг компания? Защото не може...

Аз не казвам, че момичетата на 16 годишна възраст са "някакви изроди", Кременче... По-скоро ме съмнява "качеството" на "узрелите и сериозни" мъже, по които така се захласват по-малките момичета.

Темата е защо момичетата се ориентират към големи мъже, а не защо мъжете се ориентират към момичета. Иначе с твоите твърдения съм що годе съгласна.
Аз като тръгнах с моя всички ми казваха, че нямало да ме остави защото по-добро не можел да намери - това е още по-добре за мен. Това не го прави недостоен за мен и не съм тръгнала да си правя изводите, че му има нещо, а просто не му е провървяло и виждам, че съм била права.

ledenakrasota
09-18-2011, 12:54
Автора не се ли заглежда по каки? :D

7-ми клас и 21-шен е много стряскащо, но щом има такива блейки нека си реват после.

Chacho
09-18-2011, 12:57
Автора не се ли заглежда по каки? :D

7-ми клас и 21-шен е много стряскащо, но щом има такива блейки нека си реват после.

Момчетата по-малко се заглеждат по каки.

arsenalllbaby
09-18-2011, 13:00
Момичетата какво ги радва да са с батковци? Ми мъжете какво ги радва да са с момичета от трета група в предучилищната.. Нападате момичетата пак .. Ми повечето такива връзки 14-годишна + 21-годишен са започнати от момчетата.. Смисъл.. Те правят комплиментите, "зарибяват", карат за среща и тем подобни. На тях какъв им е проблема? Не могат да намерят момиче на тяхната възраст?

Аз лично предпочитам момчето до мен да е с 1-2 години по-голямо.. Максимуум 3.. Не повече. МОИ си предпочитания..

"Любовта нямаа граници", обаче при повечето не е любов :)

ledenakrasota
09-18-2011, 13:01
Автора не се ли заглежда по каки? :D

7-ми клас и 21-шен е много стряскащо, но щом има такива блейки нека си реват после.

Момчетата по-малко се заглеждат по каки.

Не знаех. :)

runway27
09-18-2011, 13:03
Аз пък като видя (използвам твоя пример) 21 годишен с 14 годишна ми става жал за момичето и ме набива на смях за момчето, или мъжа. Кой нормален ще се хване с толкова малка ?

Dimimaro
09-18-2011, 13:13
Щото е батко бе, и е зрял на акъл(или поне се прдполага). Има си работа, пари, независим е. Може да те заведе на доста места и да си изкарате бая по приятно от това. А връстниците по подразбиране са кретени.

Друг е въпроса защо зрелия мъж се увлича по пикли.

П.П. Пикла - бая по малка на акъл и визраст девойка от момчето.


\:D/ +1

LeprikonA
09-18-2011, 13:14
"Любовта нямаа граници", обаче при повечето не е любов :)

ей т'ва пък как го отсъди, да не си всевиждаща?!

ако при теб не е, не значи, че при другите е същото.

Phonique
09-18-2011, 13:17
В такъв случай не съм съгласен с:



Една жена винаги на всяка възраст може да се скара с приятелка заради мъж.

Не мога да си представя аз, че една жена ще си хареса някой и ще и пука, че нейната приятелка го харесвала. Може да се измъкне между капките и да не се скарат, но пак ще си гони целта.
Наскоро имаше такава интрига при мои приятели - 2 от приятелките ми харесваха едно и също момче и се намразиха, а едното момиче беше харесвано от 2ма и те даже си говореха по случая и я зарязаха и 2мата.

Е да, 'винаги' може би е преувеличено, но това беше просто пример от видяното от мен, за да обясня защо предпочитам момче за приятел.

Никога няма да разваля добро приятелство заради един мухъл,колкото и да го харесвам,колкото и да ми е добре с него.... :)

crash19
09-18-2011, 13:19
Момичетата какво ги радва да са с батковци? Ми мъжете какво ги радва да са с момичета от трета група в предучилищната.. Нападате момичетата пак .. Ми повечето такива връзки 14-годишна + 21-годишен са започнати от момчетата.. Смисъл.. Те правят комплиментите, "зарибяват", карат за среща и тем подобни. На тях какъв им е проблема? Не могат да намерят момиче на тяхната възраст?

Аз лично предпочитам момчето до мен да е с 1-2 години по-голямо.. Максимуум 3.. Не повече. МОИ си предпочитания..

"Любовта нямаа граници", обаче при повечето не е любов :)


:smt023

PotniqGuz
09-18-2011, 13:31
Темата е защо момичетата се ориентират към големи мъже, а не защо мъжете се ориентират към момичета. Иначе с твоите твърдения съм що годе съгласна.
Аз като тръгнах с моя всички ми казваха, че нямало да ме остави защото по-добро не можел да намери - това е още по-добре за мен. Това не го прави недостоен за мен и не съм тръгнала да си правя изводите, че му има нещо, а просто не му е провървяло и виждам, че съм била права.

Защо момичетата се ориентират към големи мъже е ясно - поради същите причини, поради които момчетата искат "какичка", да ги понаучи на това-онова, да се похвалят насам-натам, че са свалили кака, и така нататък.

Как ще е по-добре за теб това, че единствената причина мъжа ти да няма намерение да те остави е... че той просто не е способен да си намери нещо по-добро... Как по-точно това е добре за теб? Че то и връстниците ти не могат да си намерят нещо по-добро от теб, тогава какъв е смисъла да ходиш с по-голям...

Заляхте темата с приказки за това как харесвате по-големи момчета, защото били сериозни, зрели, отговорни, още един куп глупости, вече били "мъже", видиш ли... Обаче аз не разбирам... какъв е този мъж... които е отхвърлен от всичките си връстнички... и за това се налага да ходи и да впечатлява малките момиченца... Били зрели... Зрелите хора се срещат и общуват с други зрели хора, не с дечица. Също така не правят секс с дечица.

kremen4eto
09-18-2011, 14:20
За мен е достатъчно зряло, че той се събужда и не мисли как да се надруса и напие, а мисли, че трябва да санира къщата, дори трябва да започне преди сутрешното кафе, защото няма време.
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.
За мен е достатъчно зряло, че не смее да си поиска почивен ден от работа за да отиде на рали, въпреки че всички са там и всичките му колеги смеят да си поискат, защото знае, че така ще си създаде проблеми и може да остане без работа.
За мен е достатъчно зряло, че на 25 той решава, че трябва да намали алкохола до минимум, защото е вреден.
За мен е достатъчно зряло, че той не живее ден за ден и въпреки че приятелите му са на купон, той знае, че трябва да си почива, защото на другия ден е на работа.

Още примери??

Започвам леко да се засягам :D Нищо им няма на батковците, които са с малки момиченца.

SisiStrange
09-18-2011, 14:32
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.

Мен ей тук ме загуби. :-o

Phonique
09-18-2011, 14:36
kremen4eto Интересно ми е на колко си години?Може да си казала но никъде не ги намерих :?

kremen4eto
09-18-2011, 14:39
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.

Мен ей тук ме загуби. :-o

Защо?

kremen4eto
09-18-2011, 14:40
kremen4eto Интересно ми е на колко си години?Може да си казала но никъде не ги намерих :?

На 18

PotniqGuz
09-18-2011, 14:40
За мен е достатъчно зряло, че той се събужда и не мисли как да се надруса и напие, а мисли, че трябва да санира къщата, дори трябва да започне преди сутрешното кафе, защото няма време.
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.
За мен е достатъчно зряло, че не смее да си поиска почивен ден от работа за да отиде на рали, въпреки че всички са там и всичките му колеги смеят да си поискат, защото знае, че така ще си създаде проблеми и може да остане без работа.
За мен е достатъчно зряло, че на 25 той решава, че трябва да намали алкохола до минимум, защото е вреден.
За мен е достатъчно зряло, че той не живее ден за ден и въпреки че приятелите му са на купон, той знае, че трябва да си почива, защото на другия ден е на работа.

Още примери??

Започвам леко да се засягам :D Нищо им няма на батковците, които са с малки момиченца.

Не се засягай... не съм искал да те обидя.
Лично за мен, обаче... нещата, които изброяваш... не показват, че този човек е много зрял, а че просто не е някой пълен боклук... Стигнали сме до там, че вече е повод за гордост, едва ли не, ако имаш и други приоритети в живота, освен надрусването и напиването.

kremen4eto
09-18-2011, 14:43
За мен е достатъчно зряло, че той се събужда и не мисли как да се надруса и напие, а мисли, че трябва да санира къщата, дори трябва да започне преди сутрешното кафе, защото няма време.
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.
За мен е достатъчно зряло, че не смее да си поиска почивен ден от работа за да отиде на рали, въпреки че всички са там и всичките му колеги смеят да си поискат, защото знае, че така ще си създаде проблеми и може да остане без работа.
За мен е достатъчно зряло, че на 25 той решава, че трябва да намали алкохола до минимум, защото е вреден.
За мен е достатъчно зряло, че той не живее ден за ден и въпреки че приятелите му са на купон, той знае, че трябва да си почива, защото на другия ден е на работа.

Още примери??

Започвам леко да се засягам :D Нищо им няма на батковците, които са с малки момиченца.

Не се засягай... не съм искал да те обидя.
Лично за мен, обаче... нещата, които изброяваш... не показват, че този човек е много зрял, а че просто не е някой пълен боклук... Стигнали сме до там, че вече е повод за гордост, едва ли не, ако имаш и други приоритети в живота, освен надрусването и напиването.

Кофти, но факт. Всичките му приятели, които са под 21-22 се друсат и пият всеки ден. А и никак не е лесно да се решиш да се цепиш от колектива. Често му казват, че вече не ставал (по отношение на купонясването).

SisiStrange
09-18-2011, 14:44
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.

Мен ей тук ме загуби. :-o

Защо?
Ами... виж, не искам да те обидя. Просто според мен пО щеше да е за гордост без тези изпълнения, а да ти беше казал просто: "Ти си моето момиче!" и без други. Така правят истински свестните момчета. Не приемам за коректно, че ти е казал за другата, защото е некоректно, че е отишъл.

kremen4eto
09-18-2011, 14:47
За мен е достатъчно зряло, че когато почти ходихме (правихме само секс), той беше коректен и ме осведоми когато беше при друга.

Мен ей тук ме загуби. :-o

Защо?
Ами... виж, не искам да те обидя. Просто според мен пО щеше да е за гордост без тези изпълнения, а да ти беше казал просто: "Ти си моето момиче!" и без други. Така правят истински свестните момчета. Не приемам за коректно, че ти е казал за другата, защото е некоректно, че е отишъл.

Ама ние не ходихме. Бяхме се изяснили, че е само секс това между нас. Нямахме чувства един към друг (или поне така си мислехме) и е достатъчно добре, че въпреки че се предполага, че аз не означавам нищо повече за него освен секс играчка, той постъпи коректно.

SisiStrange
09-18-2011, 14:51
^ Ами точно, че е от типа хора, които искат секс играчки не ми харесва. Просто не си вписвам така свестните момчета. Иначе хубаво, че не пие и не пуши, и не се друса, и е отговорен.
ПП. Аз спирам да спамя, че ми стига един бан седмично. XD
Ако искаш да ми отговориш давай на ЛС.

TheAvenged
09-18-2011, 14:55
Леле леле, чета тук, че тези по 3,4 години по- големи момчета били по- зрели по- мъжествени и не знам си още к'во. Колко мъжествен и "узрял" трябва да си за да се хванеш с няк'ва пикла къде се мисли за много "узряла" само щото и били пораснали цици. А като вземе да говори с някоя наистина пораснала жена става за посмешище. Апък всички тея къде искали да бъдат с по възрастен екземпляр от мъжки пол щото мислел за БРАК- ОМГ вие нормални ли сте бе, какъв брак к'ви 5 леа на 16 години.
Вярно ,че има разни му "дечковци", които се държат като деца от детската градина, но не мога да се съглася, че всички момичета на тяхната възраст са зрели жени...
Аз като съм колкото приятелката ми (16) и, проблем? Общуваме си най- нормално нито аз се мисля за много зрял нито тя. И да допълня, че по времето преди да "тръгнем", а то беше доста отдавна, имаше и батковци кандидати.

Chacho
09-18-2011, 14:56
Поклон пред TheAvenged.

anonymous708973
09-18-2011, 15:11
Естествено, кво друго да каже 16-годишно момче, което се ядосва, че големите му отмъкват наборките, въпреки че в момента си има приятелка.
Невър майнд.

Далеч не се определям като зряла поради наличието - в моя случай не особено забележимо - на гръдна обиколка, но това е много пространствена тема.

SisiStrange
09-18-2011, 15:23
Тук е мястото да се споменат трудностите в извънкласните училищни мероприятия през време на пубертетния период и на юношеската възраст. Момчетата и момичетата от един клас са почти на една и съща възраст. И все пак, особено между 1- и 15-годишна възраст, момичето обикновено е с 2 години по-напред в своето развитие от момчето, превъзхождайки го по височина и със своите по-зрели интереси. У момичето се поражда желание да ходи на танци и да бъде ухажвано, докато момчето е все още диво малко момче, което смята, че е срамно да се обръща внимание на момичетата. През целия този период е по-добре в извънкласните прояви да се включват момчета и момичета от различни възрастови групи.

Цитат от Доктор Спок. Не знам дали има по-всепризнат педиатър в света.
И тази защита не я слагам заради себе си - с моя приятел имаме разлика само от 2 години (аз съм на 18, той на 20). Просто понякога прекалявате с отричането на някои факти.

Chacho
09-18-2011, 15:36
Тук е мястото да се споменат трудностите в извънкласните училищни мероприятия през време на пубертетния период и на юношеската възраст. Момчетата и момичетата от един клас са почти на една и съща възраст. И все пак, особено между 1- и 15-годишна възраст, момичето обикновено е с 2 години по-напред в своето развитие от момчето, превъзхождайки го по височина и със своите по-зрели интереси. У момичето се поражда желание да ходи на танци и да бъде ухажвано, докато момчето е все още диво малко момче, което смята, че е срамно да се обръща внимание на момичетата. През целия този период е по-добре в извънкласните прояви да се включват момчета и момичета от различни възрастови групи.

Цитат от Доктор Спок. Не знам дали има по-всепризнат педиатър в света.
И тази защита не я слагам заради себе си - с моя приятел имаме разлика само от 2 години (аз съм на 18, той на 20). Просто понякога прекалявате с отричането на някои факти.

Представи си себе си на 15 със сегашният ти приятел - на 20. Щеше ли да ви е здравословна връзката?

mlakniwe2
09-18-2011, 15:37
аз мисля като стана студент тогава да мисля за приятелка и да е с разлика макс 2-3 год-може да е по-голяма или по-малка няма значение, но ся съм на 18 още ми е рано, като стана на 21-22 например сигурно ще мисля по съвсем друг начин и тогава ще започна сериозна връзка дори и по-късно и не ако например момичето е на 20/21 а момчето на 24/25 да кажем тогава и двамата горе долу мислят по еднакъв начин и са вече по-зрели хора, а ако момчето е студент, а момичето 7-8клас нямат никви общи интереси и мислят за съвсем различни неща и живеят съвсем по-друг начин, тряя според мен на по-късна възраст да се започва връзка да кажем след 20год

Chacho
09-18-2011, 15:39
И секс след сватбата.

mlakniwe2
09-18-2011, 15:48
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне

SisiStrange
09-18-2011, 15:49
Представи си себе си на 15 със сегашният ти приятел - на 20. Щеше ли да ви е здравословна връзката?
Наистина не знам. Не мога да си го представя просто. Но ми се струва, че все пак щеше да ни е по-зряла връзката, отколкото ако и той беше на 15. Не ме разбирай погрешно, аз себе си не виждам в такава връзка, винаги съм имала максимум 2 години разлика, но оправдавам момичетата, които се чувстват добре така. Особено, ако средата, в която се намират е такава, че повечето им връстници да са дечковци. Както някой, за чиито ник сега не се сещам, каза: "Има няколко свестни и на вашата възраст. "Дам. Но не е задължително да попаднеш на тях. И в такова положение има около 2 варианта: да си седиш на гъза сама, или да си намериш малко по-голям. Тъй че ги разбирам.

Phonique
09-18-2011, 15:49
И секс след сватбата.
Секс чак когато решат да имат дете !

martito2
09-18-2011, 16:02
С какво НЕ ви превъзхождат?? :-o
Като за начало "батковците" знаят какво искат => как да го получат. Вече са осъзнали какво момиче търсят и са готови за сеиозна връзка без излишни драми!! Факт е, че момичетата съзряват по-бързо и това обяснява защо си падат по по-големи ...

Chacho
09-18-2011, 16:20
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне :shock:

Phonique
09-18-2011, 16:28
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне

Вече имам изграден твой образ в главата си :D

anonymous708973
09-18-2011, 16:31
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне :shock:

Да, нали?

Обаче трябваше да се направи на важен/важна и да го напише с малки буквички, така че всеки, който иска да го прочете, да трябва да го копира някъде. :?

Chacho
09-18-2011, 16:36
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне

Вече имам изграден твой образ в главата си :D

И ти ли си представяш девически колан?

anonymous708973
09-18-2011, 16:37
И железни гащи с ключалка.

Phonique
09-18-2011, 16:39
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне

Вече имам изграден твой образ в главата си :D

И ти ли си представяш девически колан?
Да + това имаше един филм,на едно момче му бяха забранили да прави секс докато не се ожени,и му баха сложили някаква джаджа на онази работа :D

Chacho
09-18-2011, 16:39
И липсата на каквото и да е подобие на шперц.

mlakniwe2
09-18-2011, 16:48
Съвсем нормален съм си,общителен и не съм някъв забил, нито пък съм гей или педал, изглеждам добре имам доста приятели и приятелки, дори имах нещо като гадже в 7-ми клас, но за истинска връзка още няма да мисля, пускал съм снимки преди, ако искате ме вижте, всеки си има мнение, не мисля, че някой, които мисли като мен е някъв ненормален, значи ако не мислиш за ебане и не се ебеш от 12-13 годишен значи си някъв ненормален и забил :-o не мисля така за мен по-важно е образованието и след завърша и като си намеря стабилна работа мога да мисля за връзка

anonymous708973
09-18-2011, 16:50
Първо, не смятам, че който не си е чукнал сефтето на 12-13, е забил.
И второ, това с образованието няма абсолютно НИКАКВА връзка. Преспокойно можеш и гадже да имаш, и доволно много секс да правиш, и да учиш. Не са изключения хората, които го правят.

Chacho
09-18-2011, 16:51
Ти на 12-13 ли си?

Сексът ми се отразява добре на ученето.


Едит: Ей, Пантеро, изпревари ме :-x :D

Phonique
09-18-2011, 16:51
Съвсем нормален съм си,общителен и не съм някъв забил, нито пък съм гей или педал, изглеждам добре имам доста приятели и приятелки, дори имах нещо като гадже в 7-ми клас, но за истинска връзка още няма да мисля, пускал съм снимки преди, ако искате ме вижте, всеки си има мнение, не мисля, че някой, които мисли като мен е някъв ненормален, значи ако не мислиш за е**не и не се ебеш от 12-13 годишен значи си някъв ненормален и забил :-o не мисля така за мен по-важно е образованието и след завърша и като си намеря стабилна работа мога да мисля за връзка, защото искам сам да си изкарвам парите, а не да искам от наще

Такамммммм 1во:На колко си... 2ро:Значи е било вече,щом не съм правила секс на 13 ,ще трябва да чакам до сватба?И аз си мисля за образованието,по твоята логика който прави секс,не може да учи и да стане човек? :razz:

mlakniwe2
09-18-2011, 16:56
Съвсем нормален съм си,общителен и не съм някъв забил, нито пък съм гей или педал, изглеждам добре имам доста приятели и приятелки, дори имах нещо като гадже в 7-ми клас, но за истинска връзка още няма да мисля, пускал съм снимки преди, ако искате ме вижте, всеки си има мнение, не мисля, че някой, които мисли като мен е някъв ненормален, значи ако не мислиш за е**не и не се ебеш от 12-13 годишен значи си някъв ненормален и забил :-o не мисля така за мен по-важно е образованието и след завърша и като си намеря стабилна работа мога да мисля за връзка, защото искам сам да си изкарвам парите, а не да искам от наще

Такамммммм 1во:На колко си... 2ро:Значи е било вече,щом не съм правила секс на 13 ,ще трябва да чакам до сватба?И аз си мисля за образованието,по твоята логока който прави секс,не може да учи и да стане човек? :razz:

Не е така просто аз искам първо да завърша и тогава да мисля за връзка, на 18 съм, просто не одобрявам секса например на 13-14-15, дори и 16 и с първият срещнат, тоест трябва дълга връзка поне 1 година и по-зряла възраст

Chacho
09-18-2011, 16:59
Стига сме го хокали! Всеки има правото на грешно мнение.

kremen4eto
09-18-2011, 17:03
И секс след сватбата.

Да защо не? Но за съжаление ся всичко почват да се ибът на 12-13 и са праят на голямата работа, например за тва Варна е на 2-ро място по СПИН в Б-я и не само Варна, но пък квото искат да праят, аз съм решил да правя секс с човек с който съм бил дълго време и имаме сериозна връзка +тва мислим за дете, а не с който ми падне :shock:

Да, нали?

Обаче трябваше да се направи на важен/важна и да го напише с малки буквички, така че всеки, който иска да го прочете, да трябва да го копира някъде. :?

Аз го прочетох без да го копирам :grin: :grin:

funkey
09-18-2011, 18:05
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н. Или по-точно батковците си намират по малки защото не могат да си намерят на тяхната възраст :) И то се подразбира че с по-малки можеш да правиш каквото си искаш,а и в 1-вата страница тва за секса дето бил зрял и нямало да мисли за ебане,кажи ми някои 20 годишен би ли чакал някаква 14 годишна 1 година да речем връзка за да правят секс я ми кажи?

anonymous708973
09-18-2011, 18:06
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н. Или по-точно батковците си намират по малки защото не могат да си намерят на тяхната възраст :)

Хохо, нека се опитва да ме командва. 8-)
Наистина искам да го видя.

kyon
09-18-2011, 19:04
Големи професори на по 15-16 бе. Много знаете за живота..
Направо ви се възхищавам :shock:

runway27
09-18-2011, 19:15
"Батковците" харесват по-малки щот могат да правят каквото си искат с тях. Могат да ги командват, манипулипат и т.н. Или по-точно батковците си намират по малки защото не могат да си намерят на тяхната възраст :)

Или има случаи, които се хващат с толкова малки само за едното е**не, когато им звъннат, докато малките пикли се заблуждават, че имат сериозна връзка с голям и който знае какво иска мъж :D

DiabolicalSoul
09-18-2011, 19:42
Напоследък сички момиченца предпочитат да излизат с големи момчета.

Освен с кола/мотор с к'во друго ни превъзхождат?

Пример: 7 класничка с 21 годишенпиша ти от позицията на батко.
С нищо... момчета не се променят цял живо - същите сме си, за тва и приятелствата ни са по-трайни от тези на момичетата и т.н. Само че момичетата са тъпи ***** и не го знаят и си създават някакви илюзии и си измислят някакви образи, дето си ги кефят, а обикновено с момчетата на тяхната възраст са по цял ден, познават ги и няма място да си доразкрасяват кви готини пичове са във въображението си.
Та основно с две неща сапо-напред батковците. Първо, момичетата са кухи. Второ, материално са по-независими - я кола, я някой си живее сам в квартира и т.н.... и идва мацката в нова компания с по-големи от нея, обръща й се внимание, некво интересно й е, кефи се, не знае, че тия там са същите акто нейните съученици, ама след някоя година 8)
ааа и още нещо , научили са се да не обръщат толкова внимание на момичетата, а колкото и да ме псуват за следващия цитат, има една болезнена истина: "what women respect??? - Being not respected!" 8)

GabrielleShayk
09-18-2011, 19:46
Има и много изключения.Аз например винаги съм харесвала момчета на моята възраст,с изключение разлика от 1 година.Но не мисля,че това спада в графа батковци :D

DiabolicalSoul
09-18-2011, 19:53
Има и много изключения.Аз например винаги съм харесвала момчета на моята възраст,с изключение разлика от 1 година.Но не мисля,че това спада в графа батковци :Dе говорим за общия случай, смисъл изключения винаги могат да се намерят. аз например съм излизал с момиче 5 години по-малко от мен и си ни беше суупер, ама тва не значи, че повечето такива връзки са същите, щото знам и другите ми приятели какво са правили с тия по-малките от тях, а и да си кажа честно като има нещо качествено и лесно... абе лесно е да се изкушиш. по-горе писаха, че момчетата не могли да си намерят нещо на тяхната възраст, не е верно - просто има леснички момичета на по 16-17 8)

PotniqGuz
09-18-2011, 20:55
С какво НЕ ви превъзхождат?? :-o
Като за начало "батковците" знаят какво искат => как да го получат. Вече са осъзнали какво момиче търсят и са готови за сеиозна връзка без излишни драми!! Факт е, че момичетата съзряват по-бързо и това обяснява защо си падат по по-големи ...

Абсолютно, така е...
Батковците вече знаят какво искат - 14 годишно гадженце...
Защото вече са узрели, сериозни, мислят за сериозна връзка - с 14 годишното момиченце.

"Ах, какво сладко дупенце има тая 8-класничка", мислел си зрелият и сериозен мъж.

BloodRunsCold
09-18-2011, 22:51
Само колко лицемерни изказвания. Дори не се усещате. Но затова сте "презрели" вече...явно!

anonymous708973
09-19-2011, 05:54
познават ги и няма място да си доразкрасяват кви готини пичове са във въображението си.

ТОЧНО. Един ден съучениците ми сигурно ще станат ебаси пичовете, но аз ги познавам, знам как се целят с хартийки в 11 клас :shock: , как се чудят как да измъкнат още левче от покера, как си обясняват един на друг кой кво бил направил и как не се бил прибрал снощи.

kyon
09-19-2011, 10:00
Злобарчета малки :D

NeverBack
09-19-2011, 11:35
Ми аз винаги съм си ходила с по-големи. Но не чак толкова примерно с 2-3 години по-голями.. И защото: 1. Момчетата се развиват по-бавно и тия от моя клас например са много ниски, задръстени и изобщо не знаят какво е гадже.. 2. Защо да не ходиме с по-големи ?!


Заблудени момичета ,искам да ви кажа ,че съм 100%,че има много момчета на вашата възраст ,които имат по-зряло мислене от вас,но вие сте предубедени и не ги забелязвате ;) .И естествено ,че ще ги има тези ,които се държат като лапета,но това важи и за двата пола.
Пораснали ви на едни големи цици и айде вече ние се развиваме бързо ...Щом започнахме да си даваме примери със съучениците нека и аз дам един:
Моите съученички ,които,естествено, също са на мнение,че се развиват много бързо,се ебат ,пушат ,напиват се и същевременно са прости като охлюви(чак ме е жал да обиждам така охлювите ....) Как това нещо можем да го наречем развитие...

Аз съм убеден ,че има много момичета ,които наистина се развиват по-бързо(има и много такива момчета) ,но за мен това да се напиваш по купони,да ходиш с батковци и да си прост не е развитие в положителна посока.


Заключение : НЕ МОЖЕТЕ ДА СЛОЖИТЕ ВСИЧКИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ :)
+1 Амм аз съм нещо подобно . Такъв ли си те мислят веднага за задръстен , какво да говорим,смисъл ,че не си лигльо.Правят се на отворени , мислят се за голямата работа по цял ден на кючека и такам..

bloodyF
09-19-2011, 13:22
11 клас.. момчетата още крещят на госпожата, че е прасе 8-)
Повече няма нужда да се казва..



АБСОЛЮТНО!
и после, защо си нямали приятелки...

Alabalaportokala
09-19-2011, 13:38
Стига е момичета. Много си придавате важност ми се струва... Дръжте се малко на ниво. Ще ви спестя на какви неща съм ставал свидетел от 20+ годишни момичета (вече жени) да не взема да ви нараня егото на узрели жени хъхъх...

Ако за вас е геройство и признак на развитие да се возите в колата на "баткото" (която всъщност е на мама и тати :D) и след това да се наебете с него ок. Ама тука някакви нямащи 18 пикли да се изкарват мега зрелите и улегнали жени си е направо трагикомично. До 20 години не знаете боли ли сърби ли пък сте тръгнали да критикувате момчетата как се замерят с хартийки.... Щото вие като получите смс от някой батко и крещите все едно сте ударили от тото. Това ли е признак на зрялост?

П.С. Пантерке аз играя и се занимавам сериозно с покер. Това ми е един от основните доходи и ако пожелая мога да напусна работа и пак ще живея повече от нормално...

brutaLxxbunny
09-19-2011, 14:02
Главно с акъла и начина на разсъждение.А също така,повечето на моите години са поне половин глава по-ниски от мен.С нищо друго,ама и това е достатъчно.

BloodRunsCold
09-19-2011, 14:29
Ъм... относно момиченцата... които не "остават" командвани. Извинете... ако си мислите, че вие дърпате конците... говоря за 4-5-6-7 разлика години... точно с това и ви печелят тези хора, защото ви карат да си мислите, че вие контролирате парада ;)

everythingisrelative
09-19-2011, 16:01
батковците имат големи пишлета

awerw
09-19-2011, 16:18
Прочетох малко в началото, та вярно, че повечето от връстниците на момичетата не са за тях, но просто, ако самите момичета проведат разговор с момче на тяхната възраст с което до сега не са говорили, мисля, че могат много точно да определят кой е свестния.

awerw
09-19-2011, 16:19
Стига е момичета. Много си придавате важност ми се струва... Дръжте се малко на ниво. Ще ви спестя на какви неща съм ставал свидетел от 20+ годишни момичета (вече жени) да не взема да ви нараня егото на узрели жени хъхъх...

Ако за вас е геройство и признак на развитие да се возите в колата на "баткото" (която всъщност е на мама и тати :D) и след това да се наебете с него ок. Ама тука някакви нямащи 18 пикли да се изкарват мега зрелите и улегнали жени си е направо трагикомично. До 20 години не знаете боли ли сърби ли пък сте тръгнали да критикувате момчетата как се замерят с хартийки.... Щото вие като получите смс от някой батко и крещите все едно сте ударили от тото. Това ли е признак на зрялост?

П.С. Пантерке аз играя и се занимавам сериозно с покер. Това ми е един от основните доходи и ако пожелая мога да напусна работа и пак ще живея повече от нормално...
какъв покер играеш 8-)

Chacho
09-19-2011, 16:19
Прочетох малко в началото, та вярно, че повечето от връстниците на момичетата не са за тях, но просто, ако самите момичета проведат разговор с момче на тяхната възраст с което до сега не са говорили, мисля, че могат много точно да определят кой е свестния.

A батковците сами ги заговарят. Закво да седа, кат моо да лежа?

awerw
09-19-2011, 16:21
Е някой са си малки уруспийки, не може сичко да се поднася на тепсия.

Chacho
09-19-2011, 16:22
Е някой са си малки уруспийки, не може сичко да се поднася на тепсия.

Само първата крачка и оная работа. :D

Alabalaportokala
09-19-2011, 16:46
Стига е момичета. Много си придавате важност ми се струва... Дръжте се малко на ниво. Ще ви спестя на какви неща съм ставал свидетел от 20+ годишни момичета (вече жени) да не взема да ви нараня егото на узрели жени хъхъх...

Ако за вас е геройство и признак на развитие да се возите в колата на "баткото" (която всъщност е на мама и тати :D) и след това да се наебете с него ок. Ама тука някакви нямащи 18 пикли да се изкарват мега зрелите и улегнали жени си е направо трагикомично. До 20 години не знаете боли ли сърби ли пък сте тръгнали да критикувате момчетата как се замерят с хартийки.... Щото вие като получите смс от някой батко и крещите все едно сте ударили от тото. Това ли е признак на зрялост?

П.С. Пантерке аз играя и се занимавам сериозно с покер. Това ми е един от основните доходи и ако пожелая мога да напусна работа и пак ще живея повече от нормално...
какъв покер играеш 8-)

NL200 Texas Hold'еm основно. Като уча и разнообразявам с PL Omaha и NL 5 card draw

tuzaro
09-19-2011, 17:06
с всичко.

ledenakrasota
09-19-2011, 17:12
Сега като чета по-подробно ми прави впечатление как от едната посока се избива в другата и още 442413,746554 разклонения. :lol: :lol: :lol:
Така нито ще се разберете за нещо, нито нищо. 8-)

anonymous708973
09-19-2011, 18:00
Ще ви спестя на какви неща съм ставал свидетел от 20+ годишни момичета (вече жени) да не взема да ви нараня егото на узрели жени хъхъх...

Това, че има 20+ годишни мръхли (аз познавам една на 40), съвсем не значи, че няма осъзнали какво искат 17-18-годишни момичета. Куца ти нещо причинноследствената връзка.


Ако за вас е геройство и признак на развитие да се возите в колата на "баткото" (която всъщност е на мама и тати :D)
А ако е негова и си е изкарал парите за нея сам и с труд?


До 20 години не знаете боли ли сърби ли пък сте тръгнали да критикувате момчетата как се замерят с хартийки....
Много общо, не можеш да слагаш всички под общ знаменател.


Щото вие като получите смс от някой батко и крещите все едно сте ударили от тото. Това ли е признак на зрялост?
Отново. Много общо. Аз не крещя, защото не смятам, че е висше благоволение от негова страна, че ми пише. Привлякла съм му вниманието, значи го заслужавам.


П.С. Пантерке аз играя и се занимавам сериозно с покер. Това ми е един от основните доходи и ако пожелая мога да напусна работа и пак ще живея повече от нормално...
Това специално не ми се вижда много зряло :) Не си нито първият, нито последният, който мисли, че е звезда на покер и може да печели много. Не е никак зряло да разчиташ на 80% късмет и 20% умения, за да печелиш хляба си.

Както и да е, не съм от 14-годишните, просто казвам мнение.

TheHangedMan
09-19-2011, 18:07
В доста коментари има "не слагай всички под общ знаменател"...

anonymous708973
09-19-2011, 18:10
Ами, всъщност да, защо да няма?

TheHangedMan
09-19-2011, 18:19
Точно това ми харесва, че се среща често

3motion
09-19-2011, 18:34
Само аз ли не предпочитам батковците ? :o :D

LeprikonA
09-19-2011, 18:57
В доста коментари има "не слагай всички под общ знаменател"...

и накрая изписано точно обратното.

OtkrovennoBezrazlichna
09-19-2011, 20:43
Щото 'батковците' в очите на момиченцата са мъже
а и имат повече опит ии.. нали се сещаш знаят как да завъртят главата на момиченцето :)
Батко на 20 и седмокласничка:
Красива си, айде да те водя на кафе, как мина даскалото (примерно) и т.н.
Седмокласник с приятелката си:
Айде у нас да играем ЦС и може после да ти покажа кво си открих в гащите.:)

blueberryyy
09-19-2011, 21:00
Едно момиче на 16 в никакъв случай не е зряло, но със сигурност разсъждава доста по-трезво и има много по-ясни представи за живота си, отколкото връстниците си от мъжки пол. В 10 клас момичетата вече мислят какво да учат като завършат, а момчетата още се чудят каква простотия да свършат в час и кого да ебават...нали, някак си, не се връзва. Естествено, има и изключения… Идеята ми е, че повечето момичета се хващат с 2-3 години по-възрастни момчета, с надеждата, че от “батко” ще получат малко по-зряло отношение.
А за пикличките на по 14,15,16, ходещи с 5-10 години по-големи… изкривена психика, още не съм разбрала какво точно се опитват да намерят… Може би някой да ги нае** и да се чувстват яки? Н е е установено още…
Педофилите на по 27, занимаващи се с гимназистки (които напоследък нещо са станали доста често явление), ами… развитие в застой. Останали са си момченцата с акъла от 12 клас, така и не са разбрали какво да правят с живота си, нямат цели и не разсъждават… следователно нямат шанс с връстничките си, затова си набавят секс от гореспоменатите “пиклички”.
Схемата е толкова лесна…

TheNewReligion
09-19-2011, 21:03
С уйовете си ви превъзхождат.
Не знам какво да отговоря просто на моменти...такива идиотски въпроси се задават понякога.

djipsito
09-20-2011, 01:08
Представи си себе си на 15 със сегашният ти приятел - на 20. Щеше ли да ви е здравословна връзката?

Кво ви е толкова странно не мога да разбера. Отдавна не спадам в групата на 15 годишните, ама имам доста наблюдения.

Братовчедка ми, първото й гадже - 6 или 7 години разлика, тя беше на 14. Ходиха година и нещо. Не, повярвайте ми не беше заради секса от негова страна, защото не познавам по-скромно, по-добро и по-хубаво момче от него. А тя е от кифлите. Сега от година има друга връзка с 20 годишен.. 5 години разлика. И да, обичат се. И за никой не е странно, че ходят. Дори за леля ми.

Приятелка на братовчедка ми. 96 набор. Повече от половин година ходи с един, дето беше на 22. И си личеше колко държи на нея, просто тя го остави.

Аз имах година разлика с бившия ми. Той ще става на 21. Пълно лапе. Не ми го побираше акъла как съм търпяла такова дете. Като го оставих онази въпросната 96 набор се хвана с него и бая си допадаха.... Беше ми забавно как няква 96 набор дава съвети на някъв 90 набор как да се държи с момиче. И не какъв да е клиширан съвет, а смислен.

Аз не мисля, че един 20-21 годишен... "мъж" е много мъж... поне тия върху които имам наблюдения. А те не са малко. Всичко е до опит, възпитание и сиво вещество. Най-вече сиво вещество.

Chacho
09-20-2011, 01:27
Щото тая на 15 дърпа тези на 20 надолу, това ми е странното. Това, че е на 20, а е на акъла на няква 15 годишна не е похвално, а е проблем. Трябва да се осъзнава и съзрява, вместо да се примирява със същността си. Преди момчетата са ставали глава на семейството на 16-17 години, сега се е качила възрастта с 10 години (усещам се, че и за мен важи това, и честно казано не ми дава мира).

blueberryyy
09-20-2011, 07:11
^+1
И точно заради такива връзки с по 10 години разлика, една приятелка (15) седна да ми се оплаква как гаджето и (25) постоянно и намеква някакви неща за това колко хубави биха били децата им и я пита дали ще бъдат заедно завинаги, което нея доста я панира...

BloodRunsCold
09-20-2011, 07:49
Братовчедка ми, първото й гадже - 6 или 7 години разлика, тя беше на 14. Ходиха година и нещо. Не, повярвайте ми не беше заради секса от негова страна, защото не познавам по-скромно, по-добро и по-хубаво момче от него. А тя е от кифлите.

:razz: :razz: :razz: Само да разбереш отстрани как си противоречиш. 8-) :lol: :lol: :lol: :grin:

Hilary_
09-20-2011, 09:53
с к'во друго ни превъзхождат?
.. с акъл!!! (с малки изключения разбира се)
Пример: 7 класничка с 21 годишен
т'ва си е вече чиста педофилия ..

gabsit000
09-20-2011, 12:40
ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chacho
09-20-2011, 12:49
ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ето така на момичетата се е изградил имиджа на продажни лапетии.

ledenakrasota
09-20-2011, 13:05
А какво лошо има да я закара? Като може, нека. Като не може-друг път.


Всичко обръщате наопаки и се вкарвате в някакви филми. :shock: :shock:

anonymous708973
09-20-2011, 17:21
ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ето така на момичетата се е изградил имиджа на продажни лапетии.

Съгласна съм!
Пари от него не бих взела никога. Транспорт - единствено ако отиваме някъде заедно, а не да ме взима от даскало и да ме кара до нас. Като ще ходя някъде сама, има автобуси. И си имам баща, който да ме закара, ако е свободен.

gabsit000
09-20-2011, 17:37
ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ето така на момичетата се е изградил имиджа на продажни лапетии.

Съгласна съм!
Пари от него не бих взела никога. Транспорт - единствено ако отиваме някъде заедно, а не да ме взима от даскало и да ме кара до нас. Като ще ходя някъде сама, има автобуси. И си имам баща, който да ме закара, ако е свободен.


това което казах беше иронично нали разбирате...никоя малолетница няма да земе някой дядка щото е много забавен и красив,нали трябва да спечели нещо като е с него...всеки на днешно време повече гледа метериалното отколкото духовното ..няма чувства,няма любов...всичко е секс и пари...

Chacho
09-20-2011, 18:04
Днеска ви е просто убийствена иронията.

gabsit000
09-21-2011, 16:27
Днеска ви е просто убийствена иронията.


благодаря за комплимента ..доста съркастично прозвуча от ваша страна не знам с какво не сте съгласен с мен???

Chacho
09-21-2011, 16:34
С това, че по-скоро ще построя адронен колайдър и ще засеча отклонението в траекторията на блъскащите се лъчове протони, отколкото да разбера, че


ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв.

е ирония.

tonique
09-21-2011, 16:44
кръв, сълзи и с*ерма е наща ситуация :lol:

gabsit000
09-21-2011, 16:46
С това, че по-скоро ще построя адронен колайдър и ще засеча отклонението в траекторията на блъскащите се лъчове протони, отколкото да разбера, че


ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв.

е ирония.


ами според теб какво е ...таака ли трябва да процедира една млада дама...все още неосъзната ..да ходи по богати чичковци с парички и да зн че има кой да я превозва насам натам...

poizN
09-21-2011, 16:48
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
Ъъъ.... айде ся... ти кво си мислиш ?? че една 8-мо класничка няма си мисли с кой ше се е*е утре ами мисли за брака или за даскало ... с 1 дума твоя коментар SUX

Chacho
09-21-2011, 16:54
Явно аз не съм в час със съвременните тенденции в хумора. По мое време иронизирахме лошите качества, а не всичко в контекста без тях.

gabsit000
09-21-2011, 17:00
Явно аз не съм в час със съвременните тенденции в хумора. По мое време иронизирахме лошите качества, а не всичко в контекста без тях.



ем това да взимат пари от тях и да ги возят за теб е добро качеество така ли?

Chacho
09-21-2011, 17:06
Окей, ще ти го кажа по възможно най-простият начин, който ми идва на ум.


ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв.

От този коментар единственото нещо, което става ясно, е че се присмиваш на пикльото, който няма 2 лева. Нито мога да ти чуя гласът като го казваш, нито ти знаем позициите. Можем да разберем, че всичко това е иронично, само и единствено ако се появиш по телевизията и в 10 минутно съобщение повтаряш "ТОВА Е ИРОНИЯ, ТОВА Е ИРОНИЯ, ТОВА Е ИРОНИЯ..."


И не го смятам за хубаво качество, още в първия коментар след теб написах, че е курвенско.

gabsit000
09-21-2011, 17:15
ок заеби с тебе няма да се разберем...а сега най-малко ми се спори ...

kremen4eto
09-25-2011, 10:36
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
Ъъъ.... айде ся... ти кво си мислиш ?? че една 8-мо класничка няма си мисли с кой ше се е*е утре ами мисли за брака или за даскало ... с 1 дума твоя коментар SUX

В 8ми не, но в 9ти аз и много мои приятелки се замислихме за сериозна връзка, в 10ти вече говорих с приятеля си за брак. Зависи от осмокласничката. Надявам се, че свестните момичета са все още повече.

И не съм казала, че момчето за да е свястно трябва да мисли за брак, а че е необходимо да знае как да се отнася с момичето.

Alabalaportokala
09-25-2011, 11:09
С това, че по-скоро ще построя адронен колайдър и ще засеча отклонението в траекторията на блъскащите се лъчове протони, отколкото да разбера, че


ако закъса с парите ще има кой да й даде....ако трябва транспорт...ще я закара някъде..а един пикльо кво ...ще иде да пита мама за 2 лв.

е ирония.

Това го каза за да се похвалиш колко си вещ по темата за адронния колайдер нали? :D :razz:

electricxx
09-25-2011, 14:53
Това ми е болната тема :D
На 14 съм .. и съм момче да.
Не отричам, че повечето момчета на тази възраст са пълни балъци..
ама това не се отнася само за мъжкия пол.. всяко второ женско е някФо
'басии филмираното същество.. това да ревеш и да се режеш, защото някое момче не иска да тръгнете и всякакви подобни простотии ви прави много големи ли ?? Напротив. Това е най-глупавото нещо..
или пък ако ходите с някой 20 годишен сте много готини? изключение е ако наистина има НЕЩО между вас, но това наистина е рядко :smt011
повечето "батковци" искат да ви ...... и ще ви оставят .. и това е адски яката връзка нали ? :D пак казвам има изключения, но са малко.
Момчетата на 13--14--15 пък са толкова разсеяни, че няма смисъл дори и да говорим за сериозна връзка.. половината са някакви дечковци, които по цял ден цъкат WOW или CS .. да не говорим, че има и такива, които още играят Ю-ГИ-О :D то не че има нещо лошо в това, ама да им става някаква мания по цял ден и нощ да играят е малко наивно..
Но въпреки това винаги има изключения :
познавам много 14-15 годишни които са сериозни, държат на връзките си и не са някакви забили или застарели а са напълно нормални хора :) Някой се занимават се със спорт (най-вече стриийт фитнес и футбол .. относно стрийт финтеса да поясня, че не са някакви лапенца които се мислят за върли лостаджии, а не могат да направят 1 набиране а наистина здрави момчета) .. та винаги има такива, както има и "батковци" които са свестни.. НО замислите се момичета.. когато станете на по 25 ще искате точно обратното - по малки от вас момчета, защото ще са много по-интересни а тези на по 30 ще са или някакви пияндурници или няма да са ви интересни ..
абе младото винаги е по-интересно .. така, че
моето мнение е че[/color] ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ЧОВЕКА :mrgreen:

electricxx
09-25-2011, 14:55
Щото един осмокласник (примерно) мисли с долната си глава. Щото мислите му за дълготрайна връзка и евентуално брак са някъде далеч в бъдещето. Щото неска е с една, утре види някой як задник и вече мисли как да я прибави към бройката. Щото са леко егоисти и не мислят как могат да наранят момичето с изневери, несериозност и т.н. щото на тея години още не са се научили как да се държат с едно момиче. (поне според мен е така и аз откривам тези разлики)

естествено, че има изключения :)
Ъъъ.... айде ся... ти кво си мислиш ?? че една 8-мо класничка няма си мисли с кой ше се е*е утре ами мисли за брака или за даскало ... с 1 дума твоя коментар SUX

В 8ми не, но в 9ти аз и много мои приятелки се замислихме за сериозна връзка, в 10ти вече говорих с приятеля си за брак. Зависи от осмокласничката. Надявам се, че свестните момичета са все още повече.

И не съм казала, че момчето за да е свястно трябва да мисли за брак, а че е необходимо да знае как да се отнася с момичето.
Не че искам да се заяждам, но 10 клас да мислиш за брак?
Имаш цял живот пред себе си все пак няма нужда да избързваш.. и не знам ти кога си била 10 клас ама е факт, че с всяка година поколенията изпростяват :D

Chacho
09-25-2011, 14:57
Значи имам 10 години преди да се пропия. В компанията ми почти няма хора под 20 години и се разбиваме да играем видеоигри и всеки от нас е гледал YuGiOh.


PS: ПОКЛОН ПРЕД СТРИЙТФИТНЕСА!!! Няма ли вече от църквата да го обявяват за светец тоя спорт?

kremen4eto
09-25-2011, 15:02
В 8ми не, но в 9ти аз и много мои приятелки се замислихме за сериозна връзка, в 10ти вече говорих с приятеля си за брак. Зависи от осмокласничката. Надявам се, че свестните момичета са все още повече.

И не съм казала, че момчето за да е свястно трябва да мисли за брак, а че е необходимо да знае как да се отнася с момичето.
Не че искам да се заяждам, но 10 клас да мислиш за брак?
Имаш цял живот пред себе си все пак няма нужда да избързваш.. и не знам ти кога си била 10 клас ама е факт, че с всяка година поколенията изпростяват :D

Ами да може би е рано на 16-17 да се мисли за брак, но и не е нормално да имаш сериозна връзка и да не подхванете тази тема. АЗ имам нужда да бъда обвързана, чувствам се много по-добре във връзка.

Бях 10ти клас преди 2 години. Съгласна съм, че с поколенията културата, манталитета, ценностната система и т.н. си заминават. Това доказва моето мнение - че баткото е по-добрият вариант. :)

Chacho
09-25-2011, 15:04
В 8ми не, но в 9ти аз и много мои приятелки се замислихме за сериозна връзка, в 10ти вече говорих с приятеля си за брак. Зависи от осмокласничката. Надявам се, че свестните момичета са все още повече.

И не съм казала, че момчето за да е свястно трябва да мисли за брак, а че е необходимо да знае как да се отнася с момичето.
Не че искам да се заяждам, но 10 клас да мислиш за брак?
Имаш цял живот пред себе си все пак няма нужда да избързваш.. и не знам ти кога си била 10 клас ама е факт, че с всяка година поколенията изпростяват :D

Ами да може би е рано на 16-17 да се мисли за брак, но и не е нормално да имаш сериозна връзка и да не подхванете тази тема. АЗ имам нужда да бъда обвързана, чувствам се много по-добре във връзка.

Бях 10ти клас преди 2 години. Съгласна съм, че с поколенията културата, манталитета, ценностната система и т.н. си заминават. Това доказва моето мнение - че баткото е по-добрият вариант. :)

Направи си услуга и не мисли за брак сега. Ще вземеш да направиш някоя глупост.

kremen4eto
09-25-2011, 15:09
Направи си услуга и не мисли за брак сега. Ще вземеш да направиш някоя глупост.

Например?

Chacho
09-25-2011, 15:27
Например ще се ожениш, ще заговорите за деца, после ще се разделите и "ама маме, то с тате просто не се получаваше...."