PDA

View Full Version : 7-8 -кандидатстване. Ще ви липсва ли класа :)



hrisana
05-05-2010, 11:58
здравейте седмокласници и осмокласници :-P

След 2 седмици са матурите на 7 клас. И повечето може би ще отидат в други училища нека тук споделим дали:Ще ви липсва класа, класната и щуротиите които сте правили.
Къде мислите да учите след 7-8 клас и с какво. и подготвяте ли се за матурите. И задружен клас ли сте.

нА мен лично ще ми липсва класа все пак 7 години заедно. класната -- тя е супер готин човек макър ,че често я подлудяваме и да щуротиите ще ми липсват.
след 7 клас искам да уча някъде с математика. И сме задружни на моменти

:)

SmilezZz
05-05-2010, 12:12
- Класа ми определено няма да ми липсва..Даже ще се зарадвам,че съм се "оттървала"от тях
- Да,класната ми ще ми липсва доста много..Но аз ще се отбия в старото у-ще да я видя де :D
- Мисля да кандидатствам в МГ Русе,но не мога да реша с математика или с биология.. / Според вас с кое е по-добре да кандидатствам ? :-o и ДАНО ме приемат,де :D
- По математика и БЕЛ - да..Но по другите - НЕ..Не знам как ще ги направя просто :x
- Задружни ?
Много рядко се случва..Само на празници и рожденни дни

SmilezZz
05-05-2010, 12:18
Авторке,извинявай,че ползвам твоята тема,но имам въпрос:

Подаване на заявление за полагане на изпити за проверка на способностите. - 17-21.05.2010 г.

Ако не подам заявление за полагане на такива изпити какво ще стане..??
:-o ..Съжалявам за тъпия ми въпрос,но не съм запозната много,много

hrisana
05-05-2010, 12:19
мисля,че ако ти върви математиката по-добре с нея да кандидатстваш.

Аз искам в НПМГ в София и сега на 26 трябва да подадем заявление ,но при теб незнам как е

SmilezZz
05-05-2010, 12:35
мисля,че ако ти върви математиката по-добре с нея да кандидатстваш.Добре си ми върви математиката..
Но и математиката,и биологията ми са любими предмети + искам да следвам медицината,което малко ме обърква..
Иначе благодаря ти :-)

dqvolcheto9
05-05-2010, 18:57
естествено ,че да :(

Unendlich
05-05-2010, 19:00
Авторке,извинявай,че ползвам твоята тема,но имам въпрос:

Подаване на заявление за полагане на изпити за проверка на способностите. - 17-21.05.2010 г.

Ако не подам заявление за полагане на такива изпити какво ще стане..??
:-o ..Съжалявам за тъпия ми въпрос,но не съм запозната много,много


Ако не подадеш заявление - не те записват за изпити. Т.е. - няма да полагаш изпити и едва ли не ще останеш в някое СОУ и т.н. Тези заявления са още от едно време - който иска да кандидатства и си подава заявление.Който не иска - не подава документи, не държи изпити и т.н.

FatallyGirl
05-05-2010, 20:31
М дам , ще кандидатствам .. ии съм се насочила към НПМГ с биология ... .. иначе ще ми липсва класа .Като цяло сме задружни ( с малки изключения ) .. Тази година ни смениха класната 3 пъти , затова не мисля че мн. ще ми липсва :D

anisummer
05-05-2010, 20:47
Да..на мен класа много ще ми липства. Да, не мога да отрека, че понякога много ме дразнят, но като цяло много си ги обичам всичките. Ние постоянно се хилим,лигавим се и сме много сплотени. Аз съм се насочила към НЕГ Бургас, но има още време, а за матурите чета като луда: тестове, тестове и пак тестове....

sian4eto
05-05-2010, 20:48
няма да е много защото съм от тази година с тая (защото бяхме мелко деца и направиха един 8ми клас) но свикнах с таях и ще ми е мъчно
класната не искам и да я виждам ужасна е
ще ми липсват и дивотиите които правихме :lol: :lol: :-D :-D

whitediamond
05-05-2010, 23:03
Класа-НЕ. Страхотните учители и класната ни-ДА. Старата ни класна винаги ни защитаваше,макар,че повечето пъти ние да си бяхме виновни тя винаги е на наша страна. Супер печена си беше,страхотен човек. Сегашната ми класна немога да я гледам с три думи-ПРОСТА СЕЛСКА ЖЕНА. :razz:

UnForgettableDream
05-06-2010, 05:40
- Класа? Хах, определено ще се радвам, защото ми омръзна вече.. Всеки ден все повече се дразня..
- Класния - не.. Не съм имала кой знае колко хубави моменти като цяло с класа и класния, за да ми липсват.. На пръстите на едната си ръка мога да преброя хубавите моменти с класа.
- Ще кандидатствам в АГ "Гео Милев" - Русе с френски език
- По математика и БЕЛ съм най-добре, на другите предмети весе по-малко внимание взех да обръщам и не знам какво ще се прави..
- Не. Винаги са на групички и аз съм си отделно от всички.. Ако случайно повече хора станат задружни, винаги се намира кой да ги раздели или да забърка някакви интриги..

П.П. С нетърпение чакам да минат изпитите и да ме приемат, че да се махна! :grin:
Късмет на всички с кандидатстването, дано ви приемат още с първото желание! :-)

LoveRetroMusic
05-06-2010, 09:44
Само един човек ще ми липсва найстина много! :)

SmilezZz
05-06-2010, 10:13
Unendlich обаче изпитите са за проверка на способностите по:
- изобразително изкуство
- музика
- хореография
- спорт
И т.е. исках да науча дали задължително трябва да подам..Все пак няма да кандидатствам в спортното или в музикалното.. :-o

danibebi
05-06-2010, 10:29
Искам да напусна класа и да се преместя,най-сетне.Изобщо няма да ми липсва :? Колкото до класната,тя може би ще ми липсва малко..Щуротии?! При нас такива неща няма :? Аз съм 8 клас и няма да имам изпити.. :grin:

sasheto0o
05-06-2010, 10:39
хаха..Естествено,че няма да ми липсват..ОМГ..тия изроди.. да да :D ..Класната..мм ии тя няма да ми липсва особено.. Ам..ще кандидатствам след 8 клас и то с изпит по математика :(

FatallyGirl
05-06-2010, 11:52
мисля,че ако ти върви математиката по-добре с нея да кандидатстваш.

Аз искам в НПМГ в София и сега на 26 трябва да подадем заявление ,но при теб незнам как е

Амм,ако може да те попитам . защото и аз съм се запътила към НПМГ .. От 25 до кога се подават заявленията ? :)

hrisana
05-06-2010, 12:00
Срок за подаване на заявления за кандидатстване след 7 клас в НПМГ "Акад. Л. Чакалов" от 25.05.2010г. до 28.05.2010г. включително от 8.00 до 18.00 ч.

но тъй като на 25 не се учи мисля,че няма да работи :)
ти с каво искаш да учиш там

FatallyGirl
05-06-2010, 12:15
Срок за подаване на заявления за кандидатстване след 7 клас в НПМГ "Акад. Л. Чакалов" от 25.05.2010г. до 28.05.2010г. включително от 8.00 до 18.00 ч.

но тъй като на 25 не се учи мисля,че няма да работи :)
ти с каво искаш да учиш там

Мерси много.Иначе мисляя с биология да кандидатствам :) :) .. Ти с математика,нали?

dream1707
05-06-2010, 12:31
Ами аз ще кандидатствам тази година в ПМГ във Велико Търново с информатика или биология, пък ако не ме приемат там ще ходя в езикова гимназия. Те и двете училища се водят за доста престижни. Иначе относно класа, ще ми липсват сама определени хора, но със сигурност не целия клас. Пък с класната слава богу, че ще се разделям, защото е ужасна 8-)

hrisana
05-06-2010, 13:00
да с математика

ameli
05-06-2010, 17:50
Класа - НЕ, само 1 човек от него..
Класната - ОГРОМНО НЕ, 1-2 учители да..

Но пък другите класове.. колко много се сближих с тях тая година - 2 класа ще ми липсват АДСКИ МНОГО ..

Ще кандидатствам в някоя езикова.. :)

Mariyana
05-06-2010, 18:51
Мене пък УЖАСТНО много ще ми липсва класа.. :(
Веднъж на сто се намира такъв прекрасен клас и не знам в какъв клас ще попадна след тея 4 месеца дето остават до първата ми среща с тях .. :smt022
За класната.. естествено, че ще ми липсва.. с тая жена съм израснала и тя знае всички мои недостатъци и слаби места.. Не разбирам тея хора дето пишат, че няма да им липсва никой :?
Иначе ще кандидатствам така: 1во. 4ЕГ с испански 2ро. 1ЕГ с английски 3то. 5ЕГ с английски ии така докато не изредя всички езикови, щот езиците ми се отдават 8-)
..
:)

ProSlayer
05-06-2010, 19:35
Да ми липсва класа ??? :-o :razz: :razz: :razz: - това , мисля че е достатъчно красноречив отговор ... е , все пак някои ще ми липсват , защото мн добре се разбираме , но заради останалата част от класа съм щастлив , че съм 7 - ми клас и се разделяме .

Къде ще кандидатствам ? Ми , 2-ра немска ( не е казано , че ще ме приемат , но все пак да се продвам) . Ако не ме приемат там - в някоя друга езикова гимназия .

Lolliesndollies
05-07-2010, 07:54
Класната, учителите, училището - разбира се, че да! Колкото до класа - ВЕЧЕ БРОЯ ДНИТЕ ДО ЗАВЪРШВАНЕТО!Нямам търпение да завърша и да не ги виждам повече :grin: :grin:

uBuTo
05-08-2010, 10:43
да ще ми липсват, ама нямам намерение да рева за тях :D

mimssss
05-08-2010, 15:21
~ класът ми адски мноу ще ми липсва :cry:
~ класната .. амм и тя г/д ..
~ ще кандидатствам в "Joan Ekzarh" - Варна с немски

awerw
05-08-2010, 15:30
оу аз от кога чакам да се отърва от тея :lol: класната аве ще ми липсва малко и ще кандидатствам в Химията така му викат :D

BebYlzZz
05-08-2010, 17:05
оооооооо да за класа си рева още ся преди да сме се разделили. Все пак с тях съм от 7 години и просто не знам как ще се чувствам в непозната обстановка. Никога не съм се местила и когато попадна в новия клас дори не знам как точно ще се запозная с другите-но не се приреснявам все пак. Иначе класа ми е най уникалния всички даскали ни повтарят, че ние сме най-задружния клас. Някак си не че сме някви дечковци, но просто пазим детското в себе си - нямаме пияници, пушаци и др. от този род. За разлика от класа класната изобщо няма да ми липсва. Тя е пълен психопат...просто знае само да викаи ни плаши. Мисля да кандидатствам в английската, търговската или руската гимназия.

Lucyy
05-08-2010, 17:41
Ами аз сега съм 8ми клас и вече кандидатствах. Мислех си, че целият ми клас ацки много ще ми липсва. На края се оказа, че тези, които наистина ми липсват се броят на пръстите на едната ръка.

CryToDie
05-09-2010, 11:01
НЕ ИСКАМ ДА СЕ РАЗДЕЛЯМ ОТ КЛАСА СИ... :cry:

Budika
05-09-2010, 11:09
Аз като кандидатствах нямах търпение да се махна от предишния си клас :D Сегашният ми клас е невероятен и адски много се радвам,че попаднах в него.