PDA

View Full Version : БСП , Атака или ГЕРБ



astro11
05-05-2010, 12:47
Тук пишете кое от трите партии сте.

yakuza_
05-05-2010, 20:01
Нито едната. И си оправи малко въпроса ...

YouDontKnowMe
05-07-2010, 20:37
ГЕРБ/Атака .

BadBadGirl
05-11-2010, 07:31
Може би ГЕРБ. :)

Nakadah
05-11-2010, 07:39
Никой! :wink:

Unabomber
06-12-2010, 12:55
БСП няма да я споменавам изобщо.
Доста време бях от АТАКА и ми харесваше Волен Сидеров (даже много ми харесваше). На изборите миналото лято за евродепутати гласувах за АТАКА. После като поразмислих и като погледнах нещата от дръг ъгъл реших да си дам вота на изборите за парламент за ГЕРБ. Както и да е, сега съжелвам и за двата си избора и виждам, че са били грешни, но просто не виждам алтернатива за жалост...
Конкретно към въпроса, както може би се разбра, не съм за нито една от трите партии.

7227
07-17-2010, 16:30
АТАКА!!!

Kopu
07-17-2010, 18:05
БСП няма да я споменавам изобщо.
Доста време бях от АТАКА и ми харесваше Волен Сидеров (даже много ми харесваше). На изборите миналото лято за евродепутати гласувах за АТАКА. После като поразмислих и като погледнах нещата от дръг ъгъл реших да си дам вота на изборите за парламент за ГЕРБ. Както и да е, сега съжелвам и за двата си избора и виждам, че са били грешни, но просто не виждам алтернатива за жалост...
Конкретно към въпроса, както може би се разбра, не съм за нито една от трите партии.

Абе не ми e ясно вие какво искате бе. С магическа пръчка да се оправи държавата ли. Това правителство е най доброто през последните 20 години. Я се съвземете малко и престанете да гледате песимистично на нещата. Писна ми от подобни изказвания. Като не ви изнася 10 000 лв направете партия и да вида вие какво ще направите.
Та по въпроса - На първо място съм за ГЕРБ, на 2-ро за Атака, и няма как инче Атака подкрепя ГЕРБ в повечето им начинания. БСП няма смисъл да я коментирам (това не е партия, а Б*КЛ*ЦИ)

opium9112
07-20-2010, 21:49
Не искам да стане с магическа пръчка, искам да видя, че нещо става с държавата ми !

Rot
07-20-2010, 22:17
БСП няма да я споменавам изобщо.
Доста време бях от АТАКА и ми харесваше Волен Сидеров (даже много ми харесваше). На изборите миналото лято за евродепутати гласувах за АТАКА. После като поразмислих и като погледнах нещата от дръг ъгъл реших да си дам вота на изборите за парламент за ГЕРБ. Както и да е, сега съжелвам и за двата си избора и виждам, че са били грешни, но просто не виждам алтернатива за жалост...
Конкретно към въпроса, както може би се разбра, не съм за нито една от трите партии.

Абе не ми e ясно вие какво искате бе. С магическа пръчка да се оправи държавата ли. Това правителство е най доброто през последните 20 години. Я се съвземете малко и престанете да гледате песимистично на нещата. Писна ми от подобни изказвания. Като не ви изнася 10 000 лв направете партия и да вида вие какво ще направите.
Та по въпроса - На първо място съм за ГЕРБ, на 2-ро за Атака, и няма как инче Атака подкрепя ГЕРБ в повечето им начинания. БСП няма смисъл да я коментирам (това не е партия, а Б*КЛ*ЦИ)

Това, че ти е писнал еди-какъв-си-тип изказвания, не значи, че трябва да реагираш като разлигавен първокласник. Доста си заблуден.

Kopu
07-22-2010, 17:30
БСП няма да я споменавам изобщо.
Доста време бях от АТАКА и ми харесваше Волен Сидеров (даже много ми харесваше). На изборите миналото лято за евродепутати гласувах за АТАКА. После като поразмислих и като погледнах нещата от дръг ъгъл реших да си дам вота на изборите за парламент за ГЕРБ. Както и да е, сега съжелвам и за двата си избора и виждам, че са били грешни, но просто не виждам алтернатива за жалост...
Конкретно към въпроса, както може би се разбра, не съм за нито една от трите партии.

Абе не ми e ясно вие какво искате бе. С магическа пръчка да се оправи държавата ли. Това правителство е най доброто през последните 20 години. Я се съвземете малко и престанете да гледате песимистично на нещата. Писна ми от подобни изказвания. Като не ви изнася 10 000 лв направете партия и да вида вие какво ще направите.
Та по въпроса - На първо място съм за ГЕРБ, на 2-ро за Атака, и няма как инче Атака подкрепя ГЕРБ в повечето им начинания. БСП няма смисъл да я коментирам (това не е партия, а Б*КЛ*ЦИ)

Това, че ти е писнал еди-какъв-си-тип изказвания, не значи, че трябва да реагираш като разлигавен първокласник. Доста си заблуден.
Надали разлигавените първокласници могат да направят такова изказване. Реагирам остро защото ми писна от тези изказвания. От както съм роден само слуша "Кога ще се оправим". Та какво правим ние по въпроса - ето това ми не е ясно. На всеки един от тези които използват фразата "кога ще се оправим" ако му се отдаде възможност би откраднал. Но иначе вкъщи се възмощава от корупцията.
Писна ми от това грешно мислене, че само политиците могат да ни оправят. Докато не се оправим ние самите (населението), няма кой да ни оправи......
Да политиката е важна, но не решаващо важна. Сегашното правителство прави всичко по силите си, но естествено има неблагодарници, които не го оценяват. Всички съдят за политиката по джобва си....
Ще спра до тук, че ме заболяха китките :D

Ryapoff
07-22-2010, 18:38
...

Rot
07-22-2010, 21:51
Не искам да стане с магическа пръчка, искам да видя, че нещо става с държавата ми !К'во точно искаш да видиш? При миналото правителство много неща станаха с държавата. Майката и ебаха, буквално. Сега, не стига наличието на желание от страна на Борисов, ами все трябва да се намери някой като тебе, който да мрънка, сам незнаейки с каква цел. Кажи коя партия е по-добър избор от Бойко - червените педали ли, крадливият дърт пръч, царя ли, а може би нисичкият луд белокос български Хитлер? А къде забравих рязаният доган... Мрънкалници!

Абсолютно съгласен.

LuxurySk0B
08-05-2010, 08:53
БСП

yokishimaru
08-05-2010, 16:51
Не искам да стане с магическа пръчка, искам да видя, че нещо става с държавата ми !К'во точно искаш да видиш? При миналото правителство много неща станаха с държавата. Майката и ебаха, буквално. Сега, не стига наличието на желание от страна на Борисов, ами все трябва да се намери някой като тебе, който да мрънка, сам незнаейки с каква цел. Кажи коя партия е по-добър избор от Бойко - червените педали ли, крадливият дърт пръч, царя ли, а може би нисичкият луд белокос български Хитлер? А къде забравих рязаният доган... Мрънкалници!

Абсолютно съгласен.

И аз съм НАПЪЛНО съгласен за момента по добра партия от ГЕРБ няма ...

GeniusLoci
08-06-2010, 07:45
От изброените - ГЕРБ.

За първи път има налице реални резултати. Освен ремонтираните за пореден път булеварди и съкращенията в ЧЕЗ, които бяха наложителни. Правят се сериозни промени и подмяна на кадри в движение, което е градивно и ги отличава от БСП, които разкараха Петков чак след сериозна намеса от ЕС. БСП достатъчно се осират вече, двукратно. ДПС по-добре изобщо да не ги коментирам, защото ще ми се наложи да премина границите на добрия тон. Насаждат етническа омраза, карат цели автобуси "българи" да гласуват за тях и.. купиха Слави. Не, това последното не е особен показател. АТАКА - Волен Сидеров беше сносен журналист, преди съвсем да му избие чивията. Масово са неподготвени хората там, обединени просто от идеята 'да направим нещо по-добро, нещо различно', което не е никак достатъчно, разбира се. Дано до следващите избори да няма толкова много бакшиши, така ще се лишим от присъствието им.

Str0ng
09-20-2010, 14:58
ГЕРБ!

Taufpate
09-22-2010, 12:43
ДА ЖИВЕЕ АТАКА!!! ДА ЖИВЕЕ ВОЛЕН!!!

7227
09-25-2010, 03:51
Който и да дойде на власт ще е същото,промяната не може да стане за месец или два..Първо партията,която дойде на власт трябва хубаво да си натъпче гушата и след това вече да направи нещо полезно за БГ,но докато това стане и изтича мандата.