PDA

View Full Version : Възприемането на гейовете в обществото



g0ssip
05-05-2010, 13:02
Някой може ли да ми обясни защо две лесбийки се натискат в трамвая и никой никакво внимание не им обръща, а два гея се държат за ръце и всички почват да се кокорят, да ги псуват.. с 2 думи избухва световна война?!

loko1
05-05-2010, 13:04
Лесбийки в кой трамвай каде как :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Team
05-05-2010, 13:06
Лесбийки в кой трамвай каде как :P :P :P :P :P :P :P :P :P :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

wladk0yyy
05-05-2010, 13:08
Еми според мен защтото лесбийките не ги бърка пускат на жени и на мъже докато гейовете се занимават само с момчета.Абе пък и откаде го измисли тоя въпрос ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? :-o :-o :-o :-o

Team
05-05-2010, 13:11
Чесно казано би трябвало да се коколят и на лезбибйките ;дд се пак това се 2 секси жени дето се натискат (или поне така си ги представям аз) :-D

wladk0yyy
05-05-2010, 13:14
Мен пък ме кефят лесбийките докато гейовете..... (puke) направо ми се повръща

Team
05-05-2010, 13:16
а момичетата казват тъмън обратното :D

g0ssip
05-05-2010, 13:23
Еми според мен защтото лесбийките не ги бърка пускат на жени и на мъже докато гейовете се занимават само с момчета.Абе пък и откаде го измисли тоя въпрос ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? :-o :-o :-o :-o

Пхахаха!!! 100% лесбо, което да пуска на жени и на мъже не съм виждала.. не знам защо бъркате лесбийките със секси мацките, които се натискат, защото не е така.. Тези русите мацки с дългите крака, които лъхат на секс определено не са лесбийките, по-скоро някви неопредвелени бисексулани, рядко се среща секси лесбийка, която да не лъха на лучена чорба

wladk0yyy
05-05-2010, 13:29
Еми според мен защтото лесбийките не ги бърка пускат на жени и на мъже докато гейовете се занимават само с момчета.Абе пък и откаде го измисли тоя въпрос ? ?? ? ? ? ? ? ? ? ? :-o :-o :-o :-o

Пхахаха!!! 100% лесбо, което да пуска на жени и на мъже не съм виждала.. не знам защо бъркате лесбийките със секси мацките, които се натискат, защото не е така.. Тези русите мацки с дългите крака, които лъхат на секс определено не са лесбийките, по-скоро някви неопредвелени бисексулани, рядко се среща секси лесбийка, която да не лъха на лучена чорба


Еми да прав си повечето мацки са донякаде бисексуалнино това пак означава донякаде лесбийка не мислиш ли ????

g0ssip
05-05-2010, 13:35
1.Аз съм момиче
2.Всяко бисексуално момиче е донякъде лесбийка, но това се отнася и за всяко бисексуално момче.. така че все пак не мога да разбера защо гейовете и лесбийките се третират по различен начин..

Team
05-05-2010, 13:37
Щото Като видиш лезбийки ти става готино а като видиш некви гейове и ти става гадно кофти и ти се иска да ги претрепеш!!

stupid0boy
05-05-2010, 13:38
Как 'що.... Шот гейовете са мазни... а лесбийките сладки... :oops: :oops:

g0ssip
05-05-2010, 13:40
Ако две лесбийки целите в татуйровки, мъжествени, които лъхат на лучена чорба и пият бирата като вода са готини, то не искам да виждам какво е гадно

KumchoValcho
05-05-2010, 13:49
g0ssip, гледам си настроен негативно към лезбийките
предполагам си гей. Мой съвет е да не "мразиш" лесбийките само защото обществото по-лесно ги приема след като пледираш за толерантност, а от твоя страна не виждам кой знае каква..

Иначе това е така, защото обществото е на такова ниво. След време, след години толерантността ще бъде по-голяма и няма толкова да се обръща внимание на тея нея. На лесбийките повечето мъже гледат като на нещо възбуждащо и т.н. и за това обществото е по-толерантно към тях. Нормално е.
На този етап е така. След време нещата ще се променят. Едно време хомосексуални хора са били вкарвани в затовра, все пак..

ReachlessGirl
05-05-2010, 13:55
За мен каквато и двойка да е (мъж с мъж, жена с жена или мъж с жена) не би ми привлякло вниманието да ги гледам .. каква ми е работата да ги гледам в устите?! пфф .. :?

wladk0yyy
05-05-2010, 13:56
Иначе това е така, защото обществото е на такова ниво. След време, след години толерантността ще бъде по-голяма и няма толкова да се обръща внимание на тея нея.[На лесбийките повечето мъже гледат като на нещо възбуждащо и т.н. и за това обществото е по-толерантно към тях. Нормално е.На този етап е така. След време нещата ще се променят. Едно време хомосексуални хора са били вкарвани в затовра, все пак..

Еми евала пич наистина е възбуждащо да гледаш лесбийки, но тфа си е лично мое мнение но все още съм против гежовете.

g0ssip
05-05-2010, 13:56
KumchoValcho нямам нищо общо да ме възприемате като гей, но за обща култура ще споделя, че съм бисексуално момиче..

Относно толерантността.. Ам ако за момчетата лесбийките са възбуждащи и за момичетата гейовете са възбуждащи.. (или поне за някои).. По досегашните мнения тразбирам че мъжете се възбуждат от мъже с цици и п*тки тъй ли?

wladk0yyy
05-05-2010, 14:00
KumchoValcho нямам нищо общо да ме възприемате като гей, но за обща култура ще споделя, че съм бисексуално момиче..

Относно толерантността.. Ам ако за момчетата лесбийките са възбуждащи и за момичетата гейовете са възбуждащи.. (или поне за някои).. По досегашните мнения тразбирам че мъжете се възбуждат от мъже с цици и п*тки тъй ли?

Виж не си разбрала правилно поне според мен. Възбуждаме се от нормални момичета и лесбийки поне някои от нас. Пък и не съм си представял мъж с цици и п*тка както казваш ти

KumchoValcho
05-05-2010, 14:00
Еми евала пич наистина е възбуждащо да гледаш лесбийки, но тфа си е лично мое мнение но все още съм против гежовете.Това са ми наблюденията просто върху мнозинството от хора просто.

Не мога да разбера как сте "против" някой човек, само защото харесва еди-какво си. Жалко е, че в 21в. сте толкова ограничени повечето.

g0ssip, не знам от къде я вадиш тая омраза към лесбийките :)

wladk0yyy
05-05-2010, 14:05
Абе аз си казвам последно мнението по тая тема и тфа е :@. Момчетата (пак повтарям някой от нас) обичаме лесбийките защтото:
1.Сладки са
2.Знаят как да се забавляват
3.Възбуждащи са
и още мн причини пък за гейовете.
1.Отвратителни
2.Мазни
3.Гнусни

g0ssip
05-05-2010, 14:08
Не мряза лесбийките, просто не ми се нрави идеята, че гейовете биват мразени.. Имам приятели и хетеросексулни и лесбийки и гейове и ги обичам всички страшно много.. Оня ден видях в ФБ група създадена срещу един приятел, понеже е гей.. Това е толкова хомофобско и противно, стана ми страшно кофти, затова исках да науча на какво се дължи тази омраза между половете

wladk0yyy
05-05-2010, 14:16
Не мряза лесбийките, просто не ми се нрави идеята, че гейовете биват мразени.. Имам приятели и хетеросексулни и лесбийки и гейове и ги обичам всички страшно много.. Оня ден видях в ФБ група създадена срещу един приятел, понеже е гей.. Това е толкова хомофобско и противно, стана ми страшно кофти, затова исках да науча на какво се дължи тази омраза между половете

Виж маце.Момчетата сме просто устроени така. Тези които сме хетеросексуални мразим хомотата. Нз кфа е причината , но просто ги мразим може би защтото не са като нас. За нас момчетата това да харесваш друго момче не е нормално докато при вас момичетата за нас това е напълно нормално.

g0ssip
05-05-2010, 14:25
Да бе разбирам, че така сте устроени.. В тази тема виждам само "момчетата мислят", "за момчетата", "според момчетата".. момичетата никъде ги няма.. Мъжете мразят гейове, съмнявам се, че жените обичат лесбийки.. Разбирам, че мъжкото мнение има важна роля в заобикалящия ни свят.. както има лесбийки, които са страшно секси, има и такива, които са пълни боклуци (по-горе дадох описание, което няма да повтарям), така има мазни, гнусни гейове, а има и мн сладки и секси момчета.. Просто каквото и да кажете съотношението е еднакво или би трябвало да е така.

wladk0yyy
05-05-2010, 14:29
мммм да права си g0ssip и вие и ние сме устроени различно какво ще кажеж да приключим този спор.Всеки си има мнение както ние така и вие.Вие ги харесвате ние не.Вече няма смисал да спорим всичко се поясни от страна на момчетата и от страна на момичетата

g0ssip
05-05-2010, 14:31
Ами и аз мисля, че темата е приключена :)

KumchoValcho
05-05-2010, 15:49
wladk0yyy, в голема грешка си, а се мислиш за много умен, ама айде :)

Team
05-05-2010, 18:37
Това не са хора за мен!!

bathory
05-05-2010, 18:54
мен ме кефят и п*дерастите и лесбийките.. :lol: абе все пак трябва да имат вид, а не да са някакви мазни, че чак да се издрайфаш докато гледаш вместо да ти стане кеф.. ъуууу :D :D :D

slivaka
05-05-2010, 22:42
еми представи си един ден в твоя град на почти всеки ъгъл да се натискат гейове .Тогава и броя на лесбииките ще се убеличи за тва не трябва да бъдат приемани ,а отхвърляни :-x

YouDontKnowMe
05-05-2010, 22:44
Пак ще кажа .. Патриархат .

g0ssip
05-06-2010, 06:46
еми представи си един ден в твоя град на почти всеки ъгъл да се натискат гейове .Тогава и броя на лесбииките ще се убеличи за тва не трябва да бъдат приемани ,а отхвърляни :-x

Вярно е, че броят на хомосексуалните момчета се увеличава все повече и повече, аз също се притеснявам след време дали ще има нормални хетеро индивиди, но не мисля, че техният брой ще намалее, ако бъдат отхвърляни, просто така ще бъдат едни гейове депресанте и нищо повече.. Тука всички са в защита на лесбийките, има такива мъжкарани, че просто няма как момчетата да не обръщат резбата.. :D
Преди всички да обвиняват гейовете за всичко трябва да потърсят малка част от причината да са такива и в нас момичетата 8)

britzy
05-06-2010, 07:23
отхвърляни са щото живеем в Средновековието.Е те за тва.Спокойно има предостатъчно хетеро момчета-няаа останете на сухо.

Не виждам разлика в лесбийка и гей освен пола-и не виждам отговор защо едните са приемани така лековерно,за разлика от другите?!

Днес е21 век-хомосексуалността би трябвало вече да е навлезнала във всекидневието ни и да не се дивнем като на ПАПА като видим такива двойки,но уви.......при нас е 15 век по отношение на психика и тн :?

Team
05-06-2010, 09:32
Те винаги са отхвърлени!

DjPiRgOs
05-06-2010, 09:36
Ние мъжете обичаме лесбийките но МРАЗИМ гейовете :smt067

Team
05-06-2010, 09:37
Ние мъжете обичаме лизбийките но МРАЗИМ гейовете :smt067 Давай брато кажи има на тия!!

DjPiRgOs
05-06-2010, 09:43
Ние мъжете обичаме лизбийките но МРАЗИМ гейовете :smt067 Давай брато кажи има на тия!!Гейовете нямат място на този свят...Ако направят още един парад,Пирогов ще е пълен с гейове :smt067 :smt068 :smt071 :smt097

g0ssip
05-06-2010, 10:13
Вие мъжете сте някви малоумни (или поне някои които мислят като тези в този форум).. Не може да мразите гейовете само защото не са като вас, това не е по техен избор.. Познавам много гейове които се мразят че са обратни, но не могат да променят този факт и се мразят още повече за това, че всички са против тях.. Вие не ги приемате заради това което са, не обръщате внимание на техтите качества, намразвате ги веднага само защото са "шибани педали".. Хомофобията е същата като расизма.. Мразя те, защото си гей = Мразя те, защото си негър = Мразя те, защото не си като мен.. Мразите хора, които дори не познавате и всички познавате под един общ знаменател.. Чудя се кога ли расизма и хомофобията ще изчезнат !?

amk933
05-06-2010, 10:18
На мен лично лесбийки и гейове са ми еднакво безразлични.
Гейовете не ме дразнят повече от лесбийките, нито обратното...

Честно казано не ми пука кой с кого си ляга...въпрос на природа. Гледам си моето легло и това е. Много се съмнявам, че някой гей ще ме изнасили. :lol: Така де, като не ме бърка пряко, какво ми пречи? А и за какво да се дразня, като нищо няма да променя? Но аз принципно съм доооста толерантен, така че може да не ми броите мнението за меродавно. Като цяло хомофобията при момчета в пубертет е много силно изразена и после отшумява...

whitediamond
05-06-2010, 11:36
Хаха жените не сме лесбийки или обратни, точната дума е-КИФЛИ. Не мисля,че щом с мацките от даскалото се гушкаме или се цункаме по устните сме обратни. Напротив-такава е модата. Пък и на мъжете им харесва,кат видят две хубави мацки да се натискат, никой няма да откаже подобна гледка-КИФЛЕНСКА МУ РАБОТА. :lol:

g0ssip
05-06-2010, 12:17
Хаха жените не сме лесбийки или обратни, точната дума е-КИФЛИ. Не мисля,че щом с мацките от даскалото се гушкаме или се цункаме по устните сме обратни. Напротив-такава е модата. Пък и на мъжете им харесва,кат видят две хубави мацки да се натискат, никой няма да откаже подобна гледка-КИФЛЕНСКА МУ РАБОТА. :lol:

Това потвърждава идеята ми, че истинските лесбийки са мъжествени, които пият бира като вода и лъхат на лучена чорба и въобще не са секси :lol: Мъжете се кефят на точно такива хетеросексуални момичета, които искат имидж и им е забавно, но не се ли сещате, че всички тези мацки нямат сериозни връзки с момичета, а с момчета..

KpacuMup
05-06-2010, 12:35
Гнуся се да вида двама мъже да се целуват ..

justunique
05-06-2010, 12:39
..

whitediamond
05-06-2010, 12:55
Гнуся се да вида двама мъже да се целуват ..



а не се гнусиш от гея на аватара ти ?!? :lol:

elito0o0o0
05-06-2010, 13:16
Гнуся се да вида двама мъже да се целуват ..



а не се гнусиш от гея на аватара ти ?!? :lol:АААА това ми харесаааа!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

Metal
05-06-2010, 13:37
Не харесвам гейове. Предпочитам да не разбирам и да не ги виждам.

britzy
05-06-2010, 17:30
Гнуся се да вида двама мъже да се целуват ..



а не се гнусиш от гея на аватара ти ?!? :lol:АААА това ми харесаааа!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

тъпаци секфи

Grimmboy
05-06-2010, 18:22
не че нещо чуек но писах за тфа в една друга тема и е грозно се копира

ozzy
05-06-2010, 19:54
За мен каквато и двойка да е (мъж с мъж, жена с жена или мъж с жена) не би ми привлякло вниманието да ги гледам .. каква ми е работата да ги гледам в устите?! пфф .. :?

CrAzYanDlaZy
05-06-2010, 19:57
За мен каквато и двойка да е (мъж с мъж, жена с жена или мъж с жена) не би ми привлякло вниманието да ги гледам .. каква ми е работата да ги гледам в устите?! пфф .. :?

Именно. А иначе на мен гейовете са ми по- симпатични. ;)

Callisto
05-06-2010, 21:59
Не мога да си го обясня. Мен ме привличат мъжете, харесвам мъже, ходя с мъже, НО това не значи, че не се заглеждам и по момичета. Да съм честна от мъжете заглеждам се сапо по гаджето си, а от момичетата по всички от необяснима причина. :D Има нещо сбъркано в мен. :D Ако видя 2 лесбийки в трамвай да се натискат, ще ги посоча на гаджето да им се кефим, но ако видя 2ма гея ще се погнуся лека. Не че съм расист, а такава си ми е природата, Израстнала съм с момчета и това малко ме е бъгнало. :D

charinamatilda
05-07-2010, 16:15
на мен гейовете не ми пречат готини са :P

elito0o0o0
05-07-2010, 16:40
За мен каквато и двойка да е (мъж с мъж, жена с жена или мъж с жена) не би ми привлякло вниманието да ги гледам .. каква ми е работата да ги гледам в устите?! пфф .. :?

Именно. А иначе на мен гейовете са ми по- симпатични. ;)Ми да! Ако не ти бяха симпатични нямаше да го сложиш тоя на аватара ти. :lol:

leviafana
05-23-2010, 00:50
Защото обществото е обременено. Защото се смята за секси две жени да се натискат а за гнусно две момчета да се държът за ръце. Съшо така не съм съгласна че лесбийките пускат на всички. Ако говорим за истински а не за днешните кифлета които си мислят че ще привлекът вниманието върху себе си като заявяват че са лесбийки а дори немогат да целунат едно момиче. Обществото ни е тесногръдо и проклето. Общо взето страх ни е от това което не разбираме. Един транссексуален. гей или гендъркуиър би се възприел като зирод адово изчадие и кви ли не простотии само зашото не изглежда по начина по който би трябвало едно момче или момиче да изглеждат. Лесбийките напоследък станаха много модерни за това и се възприемат по добре от останалите. Въпреки всичко така наречените мъжкарани пак биват бити както и гореспоменатите. Кво мога да кажа? Обществото ни е ебано от всякъде. Аз съм твърдо за лесбийките, гейовете, транссексуалните и гендъркуирите. Но съм против "Искам да съм... лесбиийка" кифлите които си мислят че е много интересно и че така привличат вниманието на момчетата и по големите батковци. Тъпо е бас държа че даже не са просветени кво означава да си обратен. :?

alex4et0y
05-23-2010, 01:14
Трудно мога да сложа много хора под общ знаменател.

banan4ireloaded
05-23-2010, 01:48
Лесбийки в кой трамвай каде как :P :P :P :P :P :P :P :P :P
+1 :D
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!! :-x :-x :-x :-x :-x

FamauseBaby
05-23-2010, 06:25
и лезбийките и гей0вете д0лу.. тва си е пр0тивно :?

britzy
05-23-2010, 07:13
и лезбийките и гей0вете д0лу.. тва си е пр0тивно :?
Бахти тъпото кифле си-ти не заслужаваш и долу да си.И пиши като нормален човек,селянка.....

leviafana-АБСОЛЮТНО

DeViLMaN
05-23-2010, 07:17
гадно ми е като видя гей (от мъжки пол) тъпо е хуу ама нещо ме кара да страня от него ... можи са точни сичко обаче за мен те не са като нормалните хора ... :x

Reaper93
05-23-2010, 07:19
За мен каквато и двойка да е (мъж с мъж, жена с жена или мъж с жена) не би ми привлякло вниманието да ги гледам .. каква ми е работата да ги гледам в устите?! пфф .. :?

Именно. А иначе на мен гейовете са ми по- симпатични. ;)Ми да! Ако не ти бяха симпатични нямаше да го сложиш тоя на аватара ти. :lol:

И тия в подписа... :lol: http://cs-bg.info/forum/images/smilies/csbg_sarcastic_hand.gif

LiGiDY
05-23-2010, 08:30
въпроса ти е мнохо удачен и ще ти отогворя.......защото лесбийките са един вид мъжка фантазия и затова а пък повечето мъже да не кажа всички които не са *е**ли мразят гейовете :) :)

leviafana
05-23-2010, 16:34
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!!"
A от кога о интелигентни расизмът е равен на хомофобията? :lol: Боже не образовани ма важното че знаят ония гнусни тия гнусни. Ае хванете прочетете нещо в интернет за хомосексуалистите за расизма и хомофобията и тогава елате да пишете гениалните си коментари. :x

justwondering
05-23-2010, 18:36
по същата причина, по която, когато едно момиче ходи с много момчета е к*рва, а когато едно момче ходи с много момичета- пич. Защото отношението е различно и животът не е честен. Ние не можем да сме с много момчета, а вие да сте обратни без да ни оплюят- честно е. :-P

krokkrok
05-23-2010, 19:11
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!!"
A от кога о интелигентни расизмът е равен на хомофобията? :lol: Боже не образовани ма важното че знаят ония гнусни тия гнусни. Ае хванете прочетете нещо в интернет за хомосексуалистите за расизма и хомофобията и тогава елате да пишете гениалните си коментари. :x

мисля,че думичката,която търсиш е "сексизъм" :oops:

WaterLilly
05-23-2010, 19:19
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!!"
A от кога о интелигентни расизмът е равен на хомофобията? :lol: Боже не образовани ма важното че знаят ония гнусни тия гнусни. Ае хванете прочетете нещо в интернет за хомосексуалистите за расизма и хомофобията и тогава елате да пишете гениалните си коментари. :x

мисля,че думичката,която търсиш е "сексизъм" :oops:
И аз така мисля. :oops:

По темата: Не знам защо. Предположението ми е, че всъщност не е баш така... на хомосексуализма гледат зле само мъже, а те по-агресивно си изказват мнението и така повече им се обръща внимание. И така мъжете са изкарани цялото "общество". :lol: Аз лично не съм чела много за жени, които да мразят гейове (даже и ние си имаме yaoi и подобни неща, които ни кефят, както лесбийките кефят доста мъже). Та мисълта ми е, че гейовете не са харесвани от мъжете, а лесбийките - от жените, но си остава само догадка. Трудно е да слагаш общ знаменател на 6 милиарда.

leviafana
05-23-2010, 19:42
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!!"
A от кога о интелигентни расизмът е равен на хомофобията? :lol: Боже не образовани ма важното че знаят ония гнусни тия гнусни. Ае хванете прочетете нещо в интернет за хомосексуалистите за расизма и хомофобията и тогава елате да пишете гениалните си коментари. :x

мисля,че думичката,която търсиш е "сексизъм" :oops:

Ми не друго имах в предвид. Човека си мисли че расизмът е същият като хомофобията :lol: Просто исках да го изтъкна и може би ще се сети че расизма няма нищо общо с хомофобията.

WaterLilly
05-23-2010, 20:02
ми що щото лезбийките са сладки гейовете не са :D :D
не съм расист не ги псувам ама не ме кефят!!!!!!!!"
A от кога о интелигентни расизмът е равен на хомофобията? :lol: Боже не образовани ма важното че знаят ония гнусни тия гнусни. Ае хванете прочетете нещо в интернет за хомосексуалистите за расизма и хомофобията и тогава елате да пишете гениалните си коментари. :x

мисля,че думичката,която търсиш е "сексизъм" :oops:

Ми не друго имах в предвид. Човека си мисли че расизмът е същият като хомофобията :lol: Просто исках да го изтъкна и може би ще се сети че расизма няма нищо общо с хомофобията.
Дискриминация са и двете, ама той май вярно не знае какво е расизъм точно. :lol:


гадно ми е като видя гей (от мъжки пол) тъпо е хуу ама нещо ме кара да страня от него ... можи са точни сичко обаче за мен те не са като нормалните хора ... :x
Какво точно е нормален човек? Ако аз се обличам само в черно, а ти носиш само зелено, значи ти си ненормален?

1234565
05-23-2010, 20:06
някой беше написал че жените твърдят обратното(че повече НЕ се кефят на лесбийки) тва е 99% лЪжа ВЪВ ВСЯКА ЖЕНА ИМА БИ ЧАСТИЦА КОЯТО ДАЛЕЧ НЕ Е ТОЛКОВА МАЛКА КОЛКОТО ДОРИ САМОТО МОМИЧЕ СИ МИСЛИ!!!

krokkrok
05-23-2010, 20:08
някой беше написал че жените твърдят обратното(че повече НЕ се кефят на лесбийки) тва е 99% лЪжа ВЪВ ВСЯКА ЖЕНА ИМА БИ ЧАСТИЦА КОЯТО ДАЛЕЧ НЕ Е ТОЛКОВА МАЛКА КОЛКОТО ДОРИ САМОТО МОМИЧЕ СИ МИСЛИ!!!

Професорът,който може да прочете мислите на абсолютно всяко момиче и момче и да направи статистика...моля аплодисменти :)

WaterLilly
05-23-2010, 20:15
някой беше написал че жените твърдят обратното(че повече НЕ се кефят на лесбийки) тва е 99% лЪжа ВЪВ ВСЯКА ЖЕНА ИМА БИ ЧАСТИЦА КОЯТО ДАЛЕЧ НЕ Е ТОЛКОВА МАЛКА КОЛКОТО ДОРИ САМОТО МОМИЧЕ СИ МИСЛИ!!!

Професорът,който може да прочете мислите на абсолютно всяко момиче и момче и да направи статистика...моля аплодисменти :)
Прав си, че обобщението на всички е тъпо, но има и теория, че всички (хора) сме би, а в последствие "заглушаваме" едната от двете половини. 8-)

1234565
05-23-2010, 20:18
да подчертая професорка извинете ако нещо не ви харесва (peace)

krokkrok
05-23-2010, 20:19
някой беше написал че жените твърдят обратното(че повече НЕ се кефят на лесбийки) тва е 99% лЪжа ВЪВ ВСЯКА ЖЕНА ИМА БИ ЧАСТИЦА КОЯТО ДАЛЕЧ НЕ Е ТОЛКОВА МАЛКА КОЛКОТО ДОРИ САМОТО МОМИЧЕ СИ МИСЛИ!!!

Професорът,който може да прочете мислите на абсолютно всяко момиче и момче и да направи статистика...моля аплодисменти :)
Прав си, че обобщението на всички е тъпо, но има и теория, че всички (хора) сме би, а в последствие "заглушаваме" едната от двете половини. 8-)

аз като такъв феминист се изразих пък ти ми говориш в мъжки род :razz:
иначе точно тази "теория" нито напълно отричам,нито напълно подкрепям...

ANTIHUMAN
05-25-2010, 23:11
Абе аз си казвам последно мнението по тая тема и тфа е :@. Момчетата (пак повтарям някой от нас) обичаме лесбийките защтото:
1.Сладки са
2.Знаят как да се забавляват
3.Възбуждащи са
и още мн причини пък за гейовете.
1.Отвратителни
2.Мазни
3.Гнусни

Интересно ми е ако твои приятел се окаже гей или бисексуален? След време идва в твоя и град и трябва да спи някъде. Имаш едно легло. Ще го настаниш ли у вас? Ще спиш ли с него?Преди това той ти е казал, че е гей или бисексуален и че те харесва.

Какво ще направиш?

Въпроса е само за хора които са настроени срещу гейове/бисексуални?

selenasky
05-26-2010, 11:36
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора

Chrizz
05-26-2010, 11:51
Ако има нещо, което мразя повече от мангалите - т'ва са гейовете.
Няма толкова гнусни същества просто :Х

TheX
05-26-2010, 12:10
Някой може ли да ми обясни защо две лесбийки се натискат в трамвая и никой никакво внимание не им обръща, а два гея се държат за ръце и всички почват да се кокорят, да ги псуват.. с 2 думи избухва световна война?!

Защото педерастите са жадни за внимание и само циврят че ги дискриминират,а при лесбийките няма такова нещо. Не мисля че е нужно да споменавам че е неземна красота да видиш как две момичета се целуват :-)

fire_magic
05-26-2010, 12:23
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора

да, майна, нали тоя в подписа ти е гей и го харесваш затова си "ЗА" 8)

иначе приемам лезбийките но мразя гейовете :-P

storex
05-26-2010, 16:30
Съжалявам ги както едните, така и другите, а те сигурно съжаляват нас, хетеросексуалните ;)

vankatawe
05-26-2010, 16:52
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора
ще бъдеш ли За ако твоето дете някой ден ги види по ГЕЙ ПАРАДИТЕ и му хареса и ги последва а? :o много добри почнахте да се правите всички обичате гейовете :? Аз съм За ''Казармата'' долу лигльовците и педалите ..

storex
05-26-2010, 16:59
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора
ще бъдеш ли За ако твоето дете някой ден ги види по ГЕЙ ПАРАДИТЕ и му хареса и ги последва а? :o много добри почнахте да се правите всички обичате гейовете :? Аз съм За ''Казармата'' долу лигльовците и педалите ..
Бре, за казармата си, споделяш, че те много хора се изпедерастяват в казармата :) А ако си толкожа много за казармата, можеш да станеш военен. Аз съм против казармата - според мен това е загуба на време и то ПЪЛНА загуба на време.

britzy
05-26-2010, 17:13
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора
ще бъдеш ли За ако твоето дете някой ден ги види по ГЕЙ ПАРАДИТЕ и му хареса и ги последва а? :o много добри почнахте да се правите всички обичате гейовете :? Аз съм За ''Казармата'' долу лигльовците и педалите ..

А бе мноо тъпо мислене -моето дете к'вото и да е гей лезбийка или примерно едното му ухо по-голямо,квото се сЕтиш-аз ще си го обичам и приемам,каквото е решило това.То ще си носи последствията,разбира се ако има такива.Мога само да го подкрепям.
Баси мноо тъпи хора еее,отчайвам се :razz:

KumchoValcho
05-27-2010, 03:42
Баси мноо тъпи хора еее,отчайвам се[/color]

KumchoValcho
05-27-2010, 03:50
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора
ще бъдеш ли За ако твоето дете някой ден ги види по ГЕЙ ПАРАДИТЕ и му хареса и ги последва а? :o много добри почнахте да се правите всички обичате гейовете :? Аз съм За ''Казармата'' долу лигльовците и педалите ..Казармата, или каквото и да било няма да направи никого нито хетеро, нито хомо, нито пък ще стане някой по-мъжествен, няма да промени нищо. ОБРАЗОВАЙ СЕ МАЛКО НА ТАЯ ТЕМА преди да говориш.
А ако детето ми е гей, като родител съм длъжен да му дам 100% подкрепа и разбиране. Има едно нещо, нарича се БЕЗУСЛОВНА ЛЮБОВ.
Едва ли сте запознати кво е.

britzy
05-27-2010, 07:29
Абсолютно съм съгласна с KumchoValcho
но едва ли повечето от вас имат задълбочено мислене :?

BgHtH
05-27-2010, 07:37
Ясно е че те не са виновни че са такива обаче са ми противни.Сигурно има ама в момента не се сещам за по отвращаваща гледка от 2ма мъже хванати за ръка. А ако някой ден реша да имам деца и имам син който се окаже хомосексуален(да не дава господ),ще съм най-малкото разочарован.

leviafana
05-30-2010, 00:48
аз съм "ЗА" ... :) и те са хора
ще бъдеш ли За ако твоето дете някой ден ги види по ГЕЙ ПАРАДИТЕ и му хареса и ги последва а? :o много добри почнахте да се правите всички обичате гейовете :? Аз съм За ''Казармата'' долу лигльовците и педалите ..Казармата, или каквото и да било няма да направи никого нито хетеро, нито хомо, нито пък ще стане някой по-мъжествен, няма да промени нищо. ОБРАЗОВАЙ СЕ МАЛКО НА ТАЯ ТЕМА преди да говориш.
А ако детето ми е гей, като родител съм длъжен да му дам 100% подкрепа и разбиране. Има едно нещо, нарича се БЕЗУСЛОВНА ЛЮБОВ.
Едва ли сте запознати кво е.

;-) ;-)

c0ci
05-30-2010, 05:40
Защото обществото принципно очаква мъжът да е мъжкар в пълния смисъл на думата и когато го види да играе ролята на слабия пол го порицава.Един съвет към по консервативните:Живеем в 21 век,където вече всеки свободно може да изкрещи буквално какви са му сексуалните предпочитания.Стига сте обиждали и т.н...и вие ще имате деца.Нищо не се знае :)

britzy
05-30-2010, 09:10
Един съвет към по консервативните:Живеем в 21 век,където вече всеки свободно може да изкрещи буквално какви са му сексуалните предпочитания.Стига сте обиждали и т.н...и вие ще имате деца.Нищо не се знае :)
Tочно!

holypotatoes
05-30-2010, 09:35
Та, както казах мъжете са комплексари.
Чувстват се заплашени от гейовете, защото имат по-голяма близост с жените.

А лесбийките изобщо не са тези секси мацки с големи цици, които гледате по порното.
Повечето от тях са с къси коси и приличат доста на мъже. :)

gandalfepi4
05-30-2010, 10:26
аз пък си мисля че е свързано с ематията всъщност. като видиш двама души да се мляскат подсъзнателно се поставяш на мястото на единия от тях-ако са мъж и жена е яко (стига жената да не е някакъв монстър), ако са две жени е яко пак ама ако са двама мъже :smt119

пък и жените са по-красиви от мъжете така и така :-D

tnp123
05-30-2010, 10:51
Някой може ли да ми обясни защо две лесбийки се натискат в трамвая и никой никакво внимание не им обръща, а два гея се държат за ръце и всички почват да се кокорят, да ги псуват.. с 2 думи избухва световна война?!

Защото педерастите са жадни за внимание и само циврят че ги дискриминират,а при лесбийките няма такова нещо. Не мисля че е нужно да споменавам че е неземна красота да видиш как две момичета се целуват :-)
Ето това е най-точно казано, само че си личи че е писано от момче. :D :D Да, и аз съм на същото мнение.

А всъщност за кое говорим? Тия русите попфолкаджийки, дето ги дават по жълтата преса че се целунали в някой бар, момичетата дето се натискат в трамвая или онези, които наистина стигат до секс? (За мъжете 1. и 2. не съм виждал)
Понеже първите са просто начин за привличане на внимание, поне в повечето случаи.

Жените знаят как да задоволят напълно партньорката си, понеже познават собственото си тяло. Пък при гейовете....изобщо ми е гнусно да си го помисля.:? Просто не могат да си намерят момиче и търсят алтернативи.
Ето нагледен материал:
tinyurl(точка)com(черта)25jqqgq (Тая забрана е много тъпа...)

leviafana
05-30-2010, 18:22
Хора мноо сте зле! Само за секс мислите бре ужас. Не може ли двама души да се обичат и без да стигат до леглото още на първата среща? Кой е казал че за да обичаш някой задължително трябва да спиш с него? Да стига се и до там, но преди това трябва да се опознаеш с човека че да му се довериш. Вие си мислите ей така. Плюс тва ако две жени се натискат публично тва не означава че са гей. Тов аозначава че са много загоряли и искат внимание че да се намери кой да ги опъне. Не виждам нищо лошо двама души независимо от пола да се обичат. В крайна сметка любовта е сляпа тя не вижда дали си мъж, жена, сляп, куц, сакат и т.н. Баси и ужаса. Бас държа че поне половината от хомофобите тука са готови на всичко само и само д апраснат някой. А и мисля че повечето от тях ги е страх, зашото изпитват малко или много влечение към мъжете/жените. :)

suncho26
05-30-2010, 18:55
Не признавам нито едните ... нито другите!

britzy
05-30-2010, 19:05
Хора мноо сте зле! Само за секс мислите бре ужас. Не може ли двама души да се обичат и без да стигат до леглото още на първата среща? Кой е казал че за да обичаш някой задължително трябва да спиш с него? Да стига се и до там, но преди това трябва да се опознаеш с човека че да му се довериш. Вие си мислите ей така. Плюс тва ако две жени се натискат публично тва не означава че са гей. Тов аозначава че са много загоряли и искат внимание че да се намери кой да ги опъне. Не виждам нищо лошо двама души независимо от пола да се обичат. В крайна сметка любовта е сляпа тя не вижда дали си мъж, жена, сляп, куц, сакат и т.н. Баси и ужаса. Бас държа че поне половината от хомофобите тука са готови на всичко само и само д апраснат някой. А и мисля че повечето от тях ги е страх, зашото изпитват малко или много влечение към мъжете/жените. :)
+1000000000000000000000000000000000000000

PainMonopoly
06-16-2010, 10:33
Отново стигаме до факта, че повечето не сте виждали лесбийки.

Лесбийките не са порнозвездите, които се лижат. Лесбийките всъщност са точно толкова отвратителни, колкото и педалите.

bybalazi
06-16-2010, 12:04
Някой може ли да ми обясни защо две лесбийки се натискат в трамвая и никой никакво внимание не им обръща, а два гея се държат за ръце и всички почват да се кокорят, да ги псуват.. с 2 думи избухва световна война?!

Да така е , но има и друго нещо - колкото повече гейове толкова повече свободни жени :oops:

spexx
06-18-2010, 21:41
според мен няма значение какъв си .. ако имаш малко задръжки няма да се натискаш пред куп хора в трамвай ?!

transformable
06-19-2010, 11:51
КАТЕГОРИЧНО НЕ ! За съм за лесбийките :D

AniBG
06-19-2010, 12:01
Е, какво му е странното на гейовете и лесбииките!? Те са обикновени хора, като нас! Просто при гейовете и лесбииките има в еднакви количества хормоните прогестерон и тестостерон! :-o

Eshrefov
06-19-2010, 14:29
Щото едното е гнусно другото не.А и между другото все пак не мисля че хората трябва да се отнасят гадно с гейовете.Те се чувстват така за себе си, това какво засяга другите :( .

Arieca
06-19-2010, 17:11
Щото едното е гнусно другото не.А и между другото все пак не мисля че хората трябва да се отнасят гадно с гейовете.Те се чувстват така за себе си, това какво засяга другите :( .
обратните не са хора,щом "господ"(не вярвам в него) е създал мъж и жена значи има защо нали така?! що не е създал само мъже примерно :razz:

gandalfepi4
06-19-2010, 17:46
досега друг човек не ме е дразнил толкова, КАК МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОВА ТЪП!! виждаш ли каква простотия си постнал?? самият ти коментар е лишен от най-елементарен и основен смисъл НО за сметка на това е обиден и нагъл.

ти способен ли си да направиш нещо, което да не е глупаво и безсмислено а? само и единствено задръстваш теми с патента ти:



цитиране на голям коментар поради пълна неспособност да използваш "^" или просто да оставиш важната част

постната невъобразима, нечовешка простотия бъкаща от правописни грешки

многобройни емотикони

огромна снимка на плакат с грозни мехури по него, на всичкото отгоре изобразяващ актьор който е най-известен с участието си в мега, ултра педалски филм



възможно ли е някой да го банне това леке за простотия дявол да го вземе ](*,)

Adwokat
06-19-2010, 20:03
Хора мноо сте зле! Само за секс мислите бре ужас. Не може ли двама души да се обичат и без да стигат до леглото още на първата среща? Кой е казал че за да обичаш някой задължително трябва да спиш с него? Да стига се и до там, но преди това трябва да се опознаеш с човека че да му се довериш. Вие си мислите ей така. Плюс тва ако две жени се натискат публично тва не означава че са гей. Тов аозначава че са много загоряли и искат внимание че да се намери кой да ги опъне. Не виждам нищо лошо двама души независимо от пола да се обичат. В крайна сметка любовта е сляпа тя не вижда дали си мъж, жена, сляп, куц, сакат и т.н. Баси и ужаса. Бас държа че поне половината от хомофобите тука са готови на всичко само и само д апраснат някой. А и мисля че повечето от тях ги е страх, зашото изпитват малко или много влечение към мъжете/жените. :)

Правилно !!!

valn
06-20-2010, 13:11
Първо на първо, не съм гей преди да почнете да ме оплюват "мъжкарите". Второ, доказано е, че всеки един човек на земята е БИСЕКСУАЛЕН, и ако не знаете ЧОВЕШКАТА ПСИХИКА Е НЕЩО НЕВЕРОЯТНО СЛОЖНО И НЕОБЯТНО! Всеки един от нас изпитва влечение и към жените и към мъжете, просто от древните време е възприето хомосексуалността да се подтиска и се приема за нещо ненормално. Няма такова нещо, това че си гей не те прави по-малко човек от останалите, нито пък ненормален! И за всички малоумници най-вече НЕ Е болест! Какво значение има с кой правиш секс и кого обичаш? В обществото всички до един са хора и не би трябвало да има дискриминация и разграничение. Този е гей, дайте да го пребием или да му се подиграваме! Тази е лесбийка вижте к'ва е яка! Всъщтност, големите "мъжкари" ги е страх да си признаят, че имат влечение и към мъже и по-този начин, чрез обиди и дискриминация на себеподобните си, прикрива истинската си сексуална ориентация. И не разбирам кое е мъжкаркото, да се напиеш, напушиш и да се хвалиш, че си (ще използвам точния израз) изчукал някоя мацка? Да си мъж значи да знаеш как да накараш една жена да те обича, да си нежен към нея, да си романтичен и да винаги да караш сърцето и да "спира", като я изненадваш постоянно! И нека да кажа, че навсякъде по СВЕТА, дискриминацията отностно гейовете и лесбийките отдавна е забравена и изкоренена от обществото, но все пак да не забравяме, че живеем в една страна пълна с "мъжкари" и малоумници който смятат за нещо нормално да се трепят, папиват, употребяват наркотици и т.н. А защо трябва да е така?! Нима те са по-малко хора от нас? Ако както казвате "гейовете на смърт", знаете ли, че няма да има жив човек на земята? И за всички не знаещи понятието "ГЕЙ" идва от АНГЛИЙСКИЯТ и се употребява както и за мъже така и за жени, еми айде де умници почнете да избивате жените си/момичетата/гаджетата си и мъжете, защото са "ненормални" и "болни"!!! Ако вие имате дете и то се окаже гей, какво? Ще го вкарате в гроба само защото е такова ли? Нямам думи... за вас хомофоби, колко сте малоумни!

godji3
06-20-2010, 13:17
лезбийките са по нормални защото жените/момичетата имате по интимни отношения от мажете/момчетата един мъж/момче трябва да бъде твърд и стабилен а жените/момичетата сте карасиви и лигави и е приятно да се гледа :) (happy)

SmilezZz
06-20-2010, 18:16
Момчетата намират лесбийките възбуждащи и сладки..А Гейовете някак си ги игнорират,тъй като не могат да си го представят това (двама мъже/момчета да се целуват и т.н.) и започват нападките от вида на - "мазни","гнусни" и тем подобни..

А пък при повечето момичета е обратното..Намират лесбийките за "отвратителни",а пък гейовете ги кефят..Но естествено,не всеки е такъв..Просто аз съм останала с такова впечатление...

Лично мнение не мога да дам,тъй като нямам право да се бъркам в избора им..Те щом си избират да са такива - да са..На мен не ми прави особено впечатление това

ANTIHUMAN
06-21-2010, 23:34
Защо мъжете , мразят гейове ли? Защото да не кажа всичките, са си мечтали да го направят с мъж, най-малко са сънували как го правят със свой приятел и т.н.
От личен опит: ,, Много познати и приятели (момчета) са ми казвали, че не биха докоснали мъж/момче, след време разбирам, че са го правили (най-малко си бият чикии) и като ги питам крещят : ,,Ти тъп/ луд ли си?''

Това се нарича психически страх, мислят го, правят го и после не си признават, защото си мислят, че така ще са по-малко мъже.

Познавам много малко момчета които не са правили абсолютно нищо с човек от своя пол и в този извратен свят те са достойни за уважение. Може би сме достойни ние другите които казваме, че се живее само един път и трябва да се опита от всичко. Ако не от всичко, то поне от това което те кара да се чудиш: ,,Какво ще стане, ако го направя?'' ,,Ще ми харесва ли?''

Искам само да вметна, че възрастта лично за мен не е извинение! Дали си на 10 или 14 същата работа. Направил ли си го, ще го направиш пак, въпрос на време е ; ) , ако не на терен! : )

Grudi_SeXa
06-22-2010, 08:17
Както обичаше да казва един познат - не се притеснявам да го направя с мъж, притеснявам се, че може да ми хареса. :D

Лично мен обаче никак не ме влече тая идея и то не, за да ме обяви някой за "достоен за уважение", просто не ми допада. И да, не съм правил нищо с мъж, точно тая част от "всичкото" не искам да я опитвам. ;)

britzy
06-23-2010, 13:16
лезбийките са по нормални защото жените/момичетата имате по интимни отношения от мажете/момчетата един мъж/момче трябва да бъде твърд и стабилен а жените/момичетата сте карасиви и лигави и е приятно да се гледа :) (happy)
Tи истинска лесбийка не си виждал-съвет от мен излез от порно света и слез в реалността.
Хаа има рима :lol:

Grudi_SeXa
06-23-2010, 13:20
Tи истинска лесбийка не си виждал-съвет от мен излез от порно света и слез в реалността.
Хаа има рима :lol:
И аз това повтарям, но както и да е.

SoXaxoXixi
06-24-2010, 18:16
Имам решение за проблема с гейовете и педалите.Взимаме една карта на Сф отбелязваме всички дупки.Отвличаме всички педали и гейове.Пълним дупките с тях и асфалтираме отгоре, за да не избегат.Ето край и на проблема с дупките в Сф ;p.С един куршум два заека 8)

tarlyo
06-24-2010, 18:20
Защо мъжете , мразят гейове ли? Защото да не кажа всичките, са си мечтали да го направят с мъж, най-малко са сънували как го правят със свой приятел и т.н.
От личен опит: ,, Много познати и приятели (момчета) са ми казвали, че не биха докоснали мъж/момче, след време разбирам, че са го правили (най-малко си бият чикии) и като ги питам крещят : ,,Ти тъп/ луд ли си?''

Това се нарича психически страх, мислят го, правят го и после не си признават, защото си мислят, че така ще са по-малко мъже.

Познавам много малко момчета които не са правили абсолютно нищо с човек от своя пол и в този извратен свят те са достойни за уважение. Може би сме достойни ние другите които казваме, че се живее само един път и трябва да се опита от всичко. Ако не от всичко, то поне от това което те кара да се чудиш: ,,Какво ще стане, ако го направя?'' ,,Ще ми харесва ли?''

Искам само да вметна, че възрастта лично за мен не е извинение! Дали си на 10 или 14 същата работа. Направил ли си го, ще го направиш пак, въпрос на време е ; ) , ако не на терен! : )

Я ходи на Гей Парада, кво търсиш тука ве?!

Luidgie
07-14-2011, 12:57
SoXaxoXixi А защо не използваме твойта малоумна личност и не те разпънем като батут над някоя пропаст та да се спести трудът от правене на мост? Ти осъзнаваш ли колко невероятно тъп си? Плюс това истинските гейове и лесбийки се броят на пръсти! И са пъти по-малко от малоумните футболистчета и разни "мъже", които отричат всичко, което по някакъв начин може да засегне достойнството им. Което довежда до извода, че подобия на теб, могат само да говорят без да предприемат каквито и да е действия срещи въпросните "педали". Плюс това драги ми приятелю, гейовете не са проблем. Точно такива изчадия като теб са проблема! Ако никой не вдигаше такъв шум около тях, ако не ги предизвикваха да показват че ги има, на пук на разни хомофоби и мъжаги с накърнено достойнство, те нямаше да го правят! За вас всичко е секс и до там! Съмнявам се че някой от вас някога е вкусвал истинска любов. Любовта не е само за мъжа и жената. Но само човек който някога е имал щастието да разбере какво е да обичаш безгранично, може да разбере какво изпитва всеки един човек, независимо от пола си. Не говоря за глупавата тинейджърска любов. Където има значение само как изглеждаш и дали си начетен или смотан. Говоря за нещо много по висше от еднодневната повърхностна любов. Но какво ли разбират простаци като теб. :)