PDA

View Full Version : Моля Ви дайте ми съвет!



lale13
05-05-2010, 15:24
Моля Ви дайте ми съвет! Знам може да кажете че има много такива теми, но до сега не съм намерила отговор, който да ми е бил в полза. Надявам се някой от вас ако е имал същия проблем да сподели как се е справил с него. Става въпрос за първият път, и на двамата ни е за първи път. С приятеля ми се обичаме много и ходим от повече от година и от доста време се чувстваме готови да го направим, но не се получава :( той не успява да проникне в мен, аз се отпускам, той много ме възбужда, навлажнява ме добре ... но си ме боли и то много и той усеща това и понякога губи възбудата си. И така пробваме и пак и пак и пак ... но нищо не става поне за сега. Аз му казвам че трябва да е уверен и просто да го направи ... но всчко се превръща в един ад, а толкова много се обичаме и всичко си споделяме ... :smt022 . Предварително Ви благодаря за отговорите, надявам се да има повече мнения!

BonbonaBaby
05-05-2010, 18:11
:lol: :lol: :lol: Е нема такъф филм !

elito0o0o0
05-05-2010, 18:39
Къв е тоя филм на ужасите бе?! :shock: :shock: :shock:

ef4etyYy
05-05-2010, 20:04
Ползвайте лубрикант. Ще стане :) + важното е да не спирате и да го направите веднъж, щото иначе всеки път отначало и теб пак те боли и на него му спада и спирате и после пак и . . :booooomb:

MochaOnMyLips
05-05-2010, 20:29
Трябва ви лубрикант. Освен това трябва наистина да си много възбудена!

alexcheto0
05-05-2010, 20:29
Леле хора какво ви става.. това не е за ебавка сега.. Ако няма да и давате съвети какво пишете глупости само?! :lol: Момичето се притеснява, дайте да и помогнем.
Иии така.. Моето мнение е, че тази болка ще я изпиташ само веднъж. Не искам да те плаша но при тебе явно ще си боли.. не знам щом толкова те боли, че все не става.. Ноо да използвате лубрикант е добра идея.. А и не трябва да се притесняваш и да си мислиш " леле сега ако пак не стане" .. Просто трябва да си максимално спокойна. Надявам се да стане.. не се отказвайте!

Passi0n
05-05-2010, 21:21
все някой път ще стане

acer666
05-05-2010, 22:14
Може да не знае къде да ръга... :-o

sladka_celuvka
05-06-2010, 05:56
знам какво ти е на мен 3 пъти не ми се получи... другия път мълчи си,не издавай звук,че те боли...Кажи му да го вкара смело и по-бързо :) Аз лично когато се получи с приятелят ми изпитвах адски болки,той беше почти готов да се откаже,но му казах "Давай бързо,сега или по-късно все някога ще изпитам тази болка" И той ме претисна към себе си и го вкара изведнъж и такам... :)

ReachlessGirl
05-06-2010, 06:34
Да си чувала за лубрикант?! .. :lol:

BigFakeSmile
05-06-2010, 09:04
и без лубрикант може, ще потърпиш малко...не е болка за умиране, после идва хубавото :)

Team
05-06-2010, 09:15
Ползвайте лубрикант. Ще стане :)

++++++ 8)

DevilWish
05-06-2010, 15:52
Всичко идва от притеснението.Пийте по 1на чаша водка и ще се отпуснете малко ;)

ozzy
05-06-2010, 16:01
Всичко идва от притеснението.Пийте по 1на чаша водка и ще се отпуснете малко ;)

+1 ама да е луиски

anonymous708973
05-06-2010, 19:00
Хей... искрено съм ти съпричастна, защото подозирам, че и при нас ще се получи така. Мен с два пръста ме боли доста, пък какво остава иначе... И си мислех, че ще е добре освен лубриканта и малко алкохол преди това - колкото да намали болката. Просто една чашка преди това, можете да се гушнете, да си гледате филм и да пийвате малко по малко... и после нещата ще си станат. Поне така се надявам...

Slynchiicee
05-06-2010, 19:09
знам какво ти е на мен 3 пъти не ми се получи... другия път мълчи си,не издавай звук,че те боли...Кажи му да го вкара смело и по-бързо :) Аз лично когато се получи с приятелят ми изпитвах адски болки,той беше почти готов да се откаже,но му казах "Давай бързо,сега или по-късно все някога ще изпитам тази болка" И той ме претисна към себе си и го вкара изведнъж и такам... :)

чак се възбудих .. сладурана :-)

Slynchiicee
05-06-2010, 19:10
Всичко идва от притеснението.Пийте по 1на чаша водка и ще се отпуснете малко ;)

+1 ама да е луиски


Уйски :-x само водкаааааа :-P

lale13
05-07-2010, 10:51
V4era probvahme pak i toi ne moja da pronikne no me natisna mnogo silno i sled tova imahe niakolko kapki kruv dali e zapo4nal da mi razkusva himena...

DENKAZ
05-07-2010, 19:45
Определено трябва малко да потраеш на болката

LDto
05-07-2010, 20:42
Трай бабо за убост и лубрикант ....

ef4etyYy
05-08-2010, 09:49
V4era probvahme pak i toi ne moja da pronikne no me natisna mnogo silno i sled tova imahe niakolko kapki kruv dali e zapo4nal da mi razkusva himena... мисля че да, пробвайте пак- вече трябва да влиза по-лесно

lale13
05-08-2010, 18:49
Za sujalenie ... i dnes pak su6toto - ni6to ne se polu4i
:( ni6to ne pomaga lubrikant, biah vuzbudena toi su6to no ... ni6to kato useti 4e me boli i mu spada a az stiskam zubi i ne izdavam i zvuk ... :cry:

Antixrist
05-08-2010, 20:28
Za sujalenie ... i dnes pak su6toto - ni6to ne se polu4i
:( ni6to ne pomaga lubrikant, biah vuzbudena toi su6to no ... ni6to kato useti 4e me boli i mu spada a az stiskam zubi i ne izdavam i zvuk ... :cry:

Пробвахте ли с пръсти?Ако толкова много те боли,а на него му пада,нека го направи с пръсти и после вече да вкарва.

princess0cvu
05-09-2010, 16:55
ати какво правиш докато той се опитва да проникне в теб ??
не бъди като статуя нападни го бъди по-дива от обикновено подлуди го...
а когато се полу4и дори мн да те боли не го показвай дай малко симулация направи се 4е ти кеф и така той 6те стане по-уверен
АЙДЕ УСПЕХ

Shady141
05-09-2010, 18:29
ати какво правиш докато той се опитва да проникне в теб ??
не бъди като статуя нападни го бъди по-дива от обикновено подлуди го...
а когато се полу4и дори мн да те боли не го показвай дай малко симулация направи се 4е ти кеф и така той 6те стане по-уверен
АЙДЕ УСПЕХ
+++1 :grin: :grin: :grin:

whocaress
05-09-2010, 22:51
Виж, нормално е да те боли първия път. :) Мен ме боля доста, но си казах, че все някога трябва да я мина тази болка.. Пробвай ти да си отгоре, така ти ще контролираш нещата ии болката :) Лично аз смятам, че ако не бях аз отгоре едва ли щеше да се получи, тъй като наистина доста ме болеше и той няколко пъти ми предложи да спрем, така че се взимай в ръце, поеми дълбоко въздох иии после.. още нещо хих :)

XTREMEFREERIDE
05-10-2010, 05:37
и без лубрикант може, ще потърпиш малко...не е болка за умиране, после идва хубавото :)

Slynchiicee
05-10-2010, 05:43
:lol: :lol: :lol: Е нема такъф филм !


Толкова ли ти е смешно :x Недай си Боже да не можеш да го вкараш на няква .. да не ти стане .. да видим тогава кой ще се смее .. тръгнал да се подиграва.. филми милми тва е момичето си има проблем .. :x

BornSinful
05-10-2010, 06:38
Мила, ето ти моето мнение и предците ни и животните всички се чукат, няма да си първата нито последната изпитала тази болка забога всеки го е боляло повреме на първия път, но не съм чувала за умрял такъв. Може да е тегаво първия път но после идва кефа (гарантирам ти го). Болката не е за умиране и един събет възбуди го както и себе си не мъ показвай че те боли това ще е твоята малка тайна. Попъшкай, погърчи се малко щом му е за пръв път и на него няма да е слобно да свърши всичко бързо. Нали се обичате, обичайте се и по физически начин и ще видиш колко е хубаво д си жена.

lale13
05-11-2010, 13:21
a dali ako priatelia mi go napravi s prusti 6te me boli po malko ... toi si e vkarval edinia prust v men i dosta me bolia no ne mi razkusa himena . :oops:

Svodelina
05-11-2010, 19:15
според мен дори и да те боли опитай се дори и за минутка да не го покажиш за да не изгуби мом4ето възбудата си след като вече е проникнал вътре в теб няма да те боли толкова много тай ,че пробай мисля ,че ще помогне

lale13
05-12-2010, 19:05
a dali ako priatelia mi go napravi s prusti 6te me boli po malko ... toi si e vkarval edinia prust v men i dosta me bolia no ne mi razkusa himena . :oops:
:-) kajete ako niakoi taka go e napravil dali taka 6te e po dobre

lale13
05-13-2010, 18:16
a dali prosto ne sme edin za drug ili pone v tova otno6enie ... ina4e tolkova mnogo se obi4ame i vsi4ko si spodeliame ... :cry:

sonqQq
05-13-2010, 19:02
Е кат искаш да те ръга ще си траеш и ще го оставищ да си работи как си знае
еми да оставяш се на него и тва е....боли не боли тва е положението...

MochaOnMyLips
05-13-2010, 21:16
Ох, всичките сте големи тъпанари обаче. "Не му казвай, че те боли, потърпи малко." Целта е да си споделят едно изключително интимно и приятно и за двамата изживяване, не той де факто да я изнасилва!
Успокой се. И при мен не стана баш от първия път, получих доста стимулация с пръстчета и с език и пак не стана. Вземете си лубрикант - ние така и не го използвахме за същинския първи път, но тъй като преди това направихме няколко опита и мен ме боля (при коеето спирах и по-късно пак пробвахме) го използвахме за тях. Пак повтарям (или поне мисля, че пак повтарям, много такива теми станаха) - номерът е ти да си отгоре - ние първо пробвахме в мисионерската и май затова не се получи. Можеш да го помолиш да не мърда, така че изцяло и само ти да контролираш проникването. Ще ти бъде значително по-лесно, защото познаваш тялото си далеч по-добре от него.
Дори и да не се получи вечерта (защото е хубаво да си имате вечер за целта и да сте сами), дайте шанс и на ранното утро - при мен стана точно така :)