PDA

View Full Version : бягство от училище



malinkata
05-05-2010, 16:03
вчера бяхме на училище 15 човека ,а общо сме 29 след втория час някои си тръгнаха и останахме само пет,но накрая ни писна ние да сме винаги тъпите и да си седим винаги да спасяваме класа и ние също си тръгнахме.Сега всички учители знаят какво сме направили вкл и директорката какво ли ще стане с нас . На ,който му се е случвало да пише дали ще ни накажат или ................

mrtn
05-05-2010, 16:08
Еми ще ви викат и ще правите контролни, по предметите, които сте отсъствали. 8-)
И ведъж ме извикаха при директора, щото съм отговорник на класа и ме питаха, закво сме избягали ала бала.. няма да те гръмнат, спокойно. :)

drogba333
05-05-2010, 16:12
вчера бяхме на училище 15 човека ,а общо сме 29 след втория час някои си тръгнаха и останахме само пет,но накрая ни писна ние да сме винаги тъпите и да си седим винаги да спасяваме класа и ние също си тръгнахме.Сега всички учители знаят какво сме направили вкл и директорката какво ли ще стане с нас . На ,който му се е случвало да пише дали ще ни накажат или ................
споко , в нашето даскал отва си е ежедневие и даскалите ше ви пишат по лесно оценките
П.П личен опит 8)

malinkata
05-05-2010, 16:37
охх мерси успокоихте ме :grin: а дали може да ни накажат целия клас със забележка :(

anonymous546178
05-05-2010, 16:42
Всичко могат да направят, като не знаете и не сте готови за последствията, просто не бягайте, а си стойте "като тъпите".

LovEsIckk
05-05-2010, 16:48
Е и ?
ахахаххаа
Аз като имам 300 отсъствия и 2 наказания , да съм умряла?

anonymous546178
05-05-2010, 16:55
не са искали не са ти направили гадно, нали се сещаш
ако спазват законите одавна да си на самостоятелна.

LoupGarrou
05-05-2010, 17:06
охх мерси успокоихте ме :grin: а дали може да ни накажат целия клас със забележка :(

Добре де, като сте малки и се колебаеш защо бягате/бягаш ?
Всичко могат да направят - да ви накажат, да правите контролни, да викнат родители, да копате градинката - всичко, стига да искат ...

Violenza
05-05-2010, 17:13
Тцтц.. ние чак в 9-10 клас започнахме да бягаме..

dream1707
05-05-2010, 17:19
Ние почти винаги бягаме.. нз поне на нас само отсъствия ни пишат. Не мисля, че ще ви правят голям проблем за това, най-много да правите някое изненадващо контролно. :D

nIkEnCeTy_bE
05-05-2010, 17:27
Ако гспожата е влязла и е нямало никой, за отсъствия няма право да ви пише така че спокойно. Ако е коварна - ще има голямо изпитване или контролно.

Ax3
05-05-2010, 17:30
вчера бяхме на училище 15 човека ,а общо сме 29 след втория час някои си тръгнаха и останахме само пет,но накрая ни писна ние да сме винаги тъпите и да си седим винаги да спасяваме класа и ние също си тръгнахме.Сега всички учители знаят какво сме направили вкл и директорката какво ли ще стане с нас . На ,който му се е случвало да пише дали ще ни накажат или ................

Т'ва се случи в нащо даскало ПМГ... в 6 клас... смятай че сички бяха наказани до един... писаха ги по едни списъци глупости, родители...
Ами зависи къде учиш може да не ви базарят много

anonymous546178
05-05-2010, 18:21
Ако гспожата е влязла и е нямало никой, за отсъствия няма право да ви пише така че спокойно. Ако е коварна - ще има голямо изпитване или контролно.

това е много голям мит сред учениците... пише си ви на целия клас и това е... представи си че с някой от вас стане нещо, а в дневника пише че присъствате... сещаш ли се кой ще поеме отговорността

elito0o0o0
05-05-2010, 18:31
Е и ?
ахахаххаа
Аз като имам 300 отсъствия и 2 наказания , да съм умряла?

http://smileys.svatbata.org/set-01/45.gifhttp://smileys.svatbata.org/set-01/45.gifhttp://smileys.svatbata.org/set-01/45.gifhttp://smileys.svatbata.org/set-01/45.gif Честито! Вече си най-готината в цялото даскало! http://smileys.svatbata.org/set-01/45.gif

SemperFidelis
05-05-2010, 18:36
Пф, нашия клас е с 4500+ отсъствия вие какви филми с вкарвате за едно бягане на класа ден преди ваканцията.

danibebi
05-05-2010, 18:42
Вчера и аз избягах,заедно с няколко съученици.Нищо не ни казаха,само директора влезе,почете малко конско и толкова. :lol: Но ние бягаме от часовете много,много рядко.А иначе по темата,незнам какво може да направи,зависи от директорката..колко е строга и т.н.

dqvolcheto9
05-05-2010, 18:54
Споко стига даскалите ви да не са гадни нямате проблеми.При нас днеска избягахме от 3 часа ама даскалите са супер печени и не ни пишат отсъствия

nefchi_bs
05-05-2010, 18:57
Кви са тея филми тука е...Наказания..Не ми се вярва да накажат целия клас...Целия клас сме бягали в старото даскало в 7ми клас и нищо не ни казаха...А сега пак си бягам и нямам проблеми,но всичко си зависи от даскалите ...

malinkata
05-05-2010, 18:58
ми има само една гадна др са добре лично на мен това ми е първия път да бягам и имахме още 4 часа директорката ее многооо добра :-) :D 9 клас сме

anonymous546178
05-05-2010, 19:02
9 клас, а бягат за пръв път... браво .. Наистина браво.

SemperFidelis
05-05-2010, 19:12
лично на мен това ми е първия път да бягам
Във форума можеш да кажеш истината, няма да те наказваме със забележка.

ImmortalSportFreak
05-05-2010, 22:29
лично на мен това ми е първия път да бягам
Във форума можеш да кажеш истината, няма да те наказваме със забележка. :lol:

иначе ако не сте бягали досега наистина браво-доста сте примерни :lol: :lol:

UnForgettableDream
05-06-2010, 05:51
Онзи ден се получи нещо като бягане - имахме музика и мислехме, че сме в кабинета, а госпожата била в другия кабинет и ни чакала, но не беше казала, че ще сме там и нямаше бележка.. Минаха 15 мин. и ние помислихме, че я няма и класния каза да си вървим ако искаме. Излязохме почти всички, но се чудихме къде са другите, а те я намерили и тя писала на всички отсъствия (уж не можело), дори и на тези, които били вече там. После класния ги извини :D Не мисля, че това беше бягство.. Не бих избягала, защото е тъпо. Достатъчно време има преди или след училище, за да излизаме. А и като изпуснеш материала.. ](*,)

Rounder
05-06-2010, 06:29
ще ви изгорят живи на в центъра на града.Багайте докато е време,ще ви завържат за стълб и ще ви полеят с бензин,ще ви запалят и ще пируват около вас. :-D

danibebi
05-06-2010, 11:10
ще ви изгорят живи на в центъра на града.Багайте докато е време,ще ви завържат за стълб и ще ви полеят с бензин,ще ви запалят и ще пируват около вас. :-D

:D :D

SmilezZz
05-06-2010, 11:30
Защо бягате,като после ще се вкарвате във филми ?
Странна работа

Но все пак във всяко училище е различно..Ако всички сте избягали няма право да ви пише отсъствие,доколкото знам..Не знам..Може да викнат родителите ви..Да ви накажат..Директора да ви "прочете конското" :lol:

MishaBabyy
05-06-2010, 14:58
Еми ние няколко пъти бягаме целия клас в старото ми даскало,идва помощник директорката и ни чете конско,и казва че другия път ще има последствия.И това всеки път едно и също.А сега всеки си бяга когато си поиска и никой нищо не ни казва.

DevilWish
05-06-2010, 15:55
Mного мразя такива хора, които все прецакват класа и остават там.Да не си беше тръгнала.Нищо няма да ви направят.Омг.

modesty69
05-08-2010, 14:56
хаха какво ти пука бе оле... :lol: :lol:

tweettyy
05-08-2010, 15:54
Пф , почти целия клас бягахме от час само 5/6 сдухловци останаха и к'во стана .. ?! Нищоо .. Споксс най-много да ви питат що сте избягали .. :wink:

someonerandom
05-08-2010, 16:12
Mного мразя такива хора, които все прецакват класа и остават там.Да не си беше тръгнала.Нищо няма да ви направят.Омг.
И с какво го прецакват?Кога ще проумеете,че няма такава простотия,че не можело да се пишат отсъствия на целия клас?Това е някакъв мит,който се ползва,когато някой се опитва да надъха и другите да избягат,че да не е сам/а.

teenems
05-08-2010, 19:33
Ако гспожата е влязла и е нямало никой, за отсъствия няма право да ви пише така че спокойно. Ако е коварна - ще има голямо изпитване или контролно.

това е много голям мит сред учениците... пише си ви на целия клас и това е... представи си че с някой от вас стане нещо, а в дневника пише че присъствате... сещаш ли се кой ще поеме отговорността

Защо обаче всички си мислят ,че избяга ли целия клас отсъствия не се пишат :lol: :lol: :lol:

elito0o0o0
05-08-2010, 20:08
Ако гспожата е влязла и е нямало никой, за отсъствия няма право да ви пише така че спокойно. Ако е коварна - ще има голямо изпитване или контролно.

това е много голям мит сред учениците... пише си ви на целия клас и това е... представи си че с някой от вас стане нещо, а в дневника пише че присъствате... сещаш ли се кой ще поеме отговорността

Защо обаче всички си мислят ,че избяга ли целия клас отсъствия не се пишат :lol: :lol: :lol:Мдаа... Пишат се ;)

Luscious_Heart
05-08-2010, 21:03
Никога не сме бягали абсолютно целия клас. Винаги се намират 3-ма Юда. :-x :-x :-x

Amazingskill
05-08-2010, 21:53
Въх ние само 1 път сме бягали целия клас в 7 клас, обаче имаше 3ма, които останаха и госпожата им писа шестици :x Иначе последствия никакви класната ни пита де сме били, опита се да ни прочете конско и се отказа.

DieselBlood
05-08-2010, 22:13
И кво?И аз имам 8 и 1/3,ама класната е кухо дърво и нищо не ми казва.Таке че не се вкарвай в някви филми.Може пък да ви се размине.

Biskfitka
05-09-2010, 09:18
Mного мразя такива хора, които все прецакват класа и остават там.Да не си беше тръгнала.Нищо няма да ви направят.Омг.+++

A пък при нас не пишат отсъствия,ако го няма целия клас ;) ....никой няма да тръгне да се занимава точно с нас,при положение,че когато си тръгне 1 клас си тръгват и всички други 8-)

CryToDie
05-09-2010, 10:41
Ми избягайте ЦЕЛИЯ КЛАС и после кажете, че сте объркали стаята и като го е нямал даскалът, сте помислили, че не е в училище и сте си тръгнали. :) Звучи сложно, но е простичко :D

SeleneLeBoursier
05-09-2010, 12:17
Абе,вие случайно да не сте втори клас? :-D
Такива неща при нас са ежедневие,ние редовно сме си по 15 човека,въпреки че трябва да сме 27,някои индивиди не се вясват в даскало с месеци,накрая дадат една фалшива бележка и всичко е тип-топ.
Ебаси филмираните деца... :lol: :lol: :lol:
Зависи колко са ви строги даскалите,ние примерно нашия клас го правиме същото-не сме влизали в информатика от месеци,ама абсолютно никой не влиза и госпожата даже ни се кефи и нищо не ни казва. :lol:
Кво се глезиш,нали не си избягала само ти?Най-много едно конско да ви дръпнат и туй ще да е ... :lol: :lol:

uBuTo
05-11-2010, 11:43
Олеее ама колко сте спекани! Сега ще ви хвърлят на крокодилите! :lol: