PDA

View Full Version : охх ... не знам какво да правя ; ((



galeto6
05-05-2010, 16:33
Здравейте ! Харесвам си едно момче, за неговите чувства не съм сигурна какви са.Веднъж е бил казал, че съм сладка - нищо повече, но това не означава нищо.Проблемът е, че годината свършва, остана 1 месец и няколко дена, а другата година ще бъда в друго училще, а той - в това .. Познаваме се от февруари месец тази година.Понякога в междучасията се закачаме, тръгнаха слухове, че се харесваме, нооо ..... Когато ме питат дали го харесвам аз отричам, но в дъното на душата си знам, че го харесвам и то много .. Не знам какво да правя :( Някакви съвети ?!

Благодаря предварително :) :-)

Amateurrr
05-05-2010, 16:44
Покажи, че и ти имаш симпатии към него. Съучениците ти ще свършат останалото :D
Ако пък не "захапят" те, то нищо не ти пречи съвсем тактично да му покажеш в закачките си, че има нещо повече. Предполагам ще усетиш, ако и той има нещо към теб.

KpucmuHa
05-05-2010, 16:45
кристалната топка ми казва, че стеее....6 клас?

sunshinepp
05-05-2010, 16:48
Задълбочи малко отношенията си с него и виж накъде ще тръгнат нещата.. :)

Metal
05-05-2010, 16:57
кристалната топка ми казва, че стеее....6 клас?
грешка 7ми са.

ПП - Само увлечение е .

KpucmuHa
05-05-2010, 17:01
кристалната топка ми казва, че стеее....6 клас?
грешка 7ми са.

ПП - Само увлечение е .
същата работа...

много си се филмирала

Elenichkaa
05-05-2010, 17:20
just act
<---ако наистина го харесаш....
иначе и аз мисля че е само увлечени...но в крайна сметка к'во ли разбирам,а?....

galeto6
05-05-2010, 19:14
не знам .... може да сте прави и наистина да е увлечение, но не съм се чувствала така преди .. аа иначе е лошо момче 8-) , но въпреки това продължавам да го харесвам :( .. искам да го забравя, но не мога ..

BlueFace
05-05-2010, 19:20
7ми клас , "лошо момче" ....Ще се осъзнаеш някой ден ,дано не е прекалено късно тогава ;)

galeto6
05-05-2010, 19:59
7ми клас , "лошо момче" ....Ще се осъзнаеш някой ден ,дано не е прекалено късно тогава ;)

амии ... честно казано наистина не се осъзнавам 8-) и не разбрах :-o

BlueFace
05-05-2010, 20:19
7ми клас , "лошо момче" ....Ще се осъзнаеш някой ден ,дано не е прекалено късно тогава ;)

амии ... честно казано наистина не се осъзнавам 8-) и не разбрах :-o

Ще минат години ,ще натрупаш опит и житейска мъдрост и ще разбереш.

Lucyy
05-05-2010, 20:26
Ха... Та ти още не си признала пред себе си, че го харесваш, пък си тръгнала да казваш на приятели и на него самия...
Както прочетох че някой е написал.. "Филмираш се" - много точно определение.
Обикновено обичам да давам съвети, но тук няма какви. Просто поредната хлапетийска историйка, на която ставам свидетел аз самата всеки Божи ден в даскалото.

VilianaSlavcheva
05-06-2010, 00:29
Ха... Та ти още не си признала пред себе си, че го харесваш, пък си тръгнала да казваш на приятели и на него самия...
Както прочетох че някой е написал.. "Филмираш се" - много точно определение.
Обикновено обичам да давам съвети, но тук няма какви. Просто поредната хлапетийска историйка, на която ставам свидетел аз самата всеки Божи ден в даскалото.

Съгласна съм с теб .. И аз съм на това мнение .. :)

Elenichkaa
05-06-2010, 07:39
не знам .... може да сте прави и наистина да е увлечение, но не съм се чувствала така преди .. аа иначе е лошо момче 8-) , но въпреки това продължавам да го харесвам :( .. искам да го забравя, но не мога ..
не му казвай нищо...до 2-3 седмици макс месец ще ти е минало 8-)

pebals
05-06-2010, 08:17
кристалната топка ми казва, че стеее....6 клас?

мне 7 клас е :-)

galeto6
05-06-2010, 09:45
Като го видя какво да правя ?! Да се права на безразлична :-o или да го гледам 8-) (той е в друг клас и това ще ни е последната година в едно училище явно) ?

Lucyy
05-06-2010, 09:54
Просто се дръж както преди. Защо трябва да си променяш държанието?
Боже опази ако съм била такъв дечко миналата година 0.о
Продължавайте си в същият дух, и... игнорирай го от време на време - накрая ще ти падне хД