PDA

View Full Version : Ученически вълнения на обикновено момиче..



cvetinka95
05-05-2010, 17:26
Смятам да си излея някъде душата, защото би ми олекнало от тези емоции, които изпитвам. На който не му се чете страница от любовен дневник, темата не е за него, няма да е кратко.

Влюбена съм. Така усещам. Та той е съвършен… Изчервявам се, когато изведнъж насочи внимание и поглед към мен. Понякога, загледам ли се, особено в очите му, се пренасям в друг свят. Драго и уютно ми става на душата. Та ние така си приличаме, всички казват, че сме един за друг и съвършената комбинация. Само той не го осъзнава, не различава всичкия фалш и лицемерието, скрити зад на другите девойки красивите лица. Уж си мисля, че особен разум се крие зад това детско личице. Не стигат думите, за да опиша колко е сладичък, огромния чар, когато се усмихва и смее, дори когато е в недоумение и неразбрал, лекичко докосващ нежната си кожа. Изкючително чувствителна при допир, най-малкото одраскване го зачервява. Знам всички негови трапчинки, бемки по лицето. Устните са като на рибка, само мисълта да ги докосна ме изпълва цяла отвътре. Очите са толкова сини, красиви, когато се насълзят и така дълбоки, когато ми говори, аз се опитвам да слушам, но желанието за този контакт е по-силно, сякаш искам да му покажа какво значи за мен само с един поглед. Има толкова слаби ръце, изглежда съвсем безпомощен, все още малкото момченце, но така ме впечетлява с неговите разсъждения и възгледи, този вече изграден интелект. Всичко бих дала да го гушна, съвсем по детски и наивен начин, да заспя веднъж на рамото му..не всичко да е изключително сложно..

Той е така срамежлив, аз същата, притеснителна. Този свян е толкова сладък..
Все пак, той изглежда не забелязва. Не знае, че за мен е този един на милион. Но какво говоря, та аз нямам почти никакъв опит и вероятно само се самозалъгвам.. Но това е толкова истинско, мечтая за сънищата ми, в които сме само двамата.
Искам да сме заедно, искам да изживея тази детска любов, преди да се сблъскам с всичко друго. Тайно се надявам и той да таи такива чувства, през цялото време да не съм знаела …

Трябва да поговорим..Ще го направя, обещавам пред себе си. Искам да разкрия всичко това, ще направя първата стъпка. Ще се надявам да отвърне на топлите чувства с такива. Смятам, че заслужавам. Не съм лош човек. Между впрочем, ако сте имали търпението да прочетете дотук, на почти 15 съм.. Няма какво повече да кажа.


:)

marichela
05-05-2010, 17:33
Много сладко.Щом го харесваш толкова, действай.Нищо не губиш. :)

Amateurrr
05-05-2010, 17:38
Напред мацка! Явно си хлътната до уши. Първата толкова силна любов може би...?

DevilWish
05-05-2010, 17:48
И на мен ми стана някво много готино.Рядко се срещат такива неща във форума все още. :)
Евала, че си на 14 /почти 15/ и все пак разсъждаваш така .Добра си в писането.
Ами не знам ,но мисля, че трябва да си забелязала ако и той има чувства към теб . . Но най-добре както сама си решила поговорете си :)
Успех!

britzy
05-05-2010, 18:07
И на мен ми стана някво много готино.Рядко се срещат такива неща във форума все още. :)
Евала, че си на 14 /почти 15/ и все пак разсъждаваш така .Добра си в писането.
Ами не знам ,но мисля, че трябва да си забелязала ако и той има чувства към теб . . Но най-добре както сама си решила поговорете си :)
Успех!

kotetokateto
05-05-2010, 19:12
Страхотна сии :-) Както казаха "давай напред" ,, чувствата ти са толкова истински, вълшебни,,, Нямам какво друго дакажа, просто без думи :X На 15 си,а разсъждаваш по този начин...като голям човек :*


УСПЕХ

nerazbranoZLO
05-05-2010, 19:22
При мен положението е поочти същото...

sadboy95
05-05-2010, 19:30
Кажи му всичко което ти е на душата и ще се получи :)

VilianaSlavcheva
05-05-2010, 23:55
Щом го харесваш толкова, действай.Според мен нищо не губиш .. :!: 8-[

ScionOfStorm
05-06-2010, 00:32
Уау,
продължавай и остани такъв човек и занапред, сериозно. Дано действията ти подкрепят думите принципно (: И да, действай.

Имаш моите адмирации за погледа ти над нещата.

FantaMen
05-06-2010, 06:46
Незнам друго ама от теб ще излезе страхотна писателка....Относно момчето ... възползвай се от шанса.. даже и да не успееш поне няма да съжеляваш че си пропуснала шанса... което повярвай ми е много по лошо от колкото да не се получи нищо с човек към който си имала чувства...

П.п Защо ли повечето момичета не са като нея... :? Дано по често да се четат такива неща във форума... :)

Elenichkaa
05-06-2010, 07:14
Дано по често да се четат такива неща във форума... :)
точно!

Lucyy
05-06-2010, 07:28
И на мен ми стана някво много готино.Рядко се срещат такива неща във форума все още. :)
Евала, че си на 14 /почти 15/ и все пак разсъждаваш така .Добра си в писането.
Ами не знам ,но мисля, че трябва да си забелязала ако и той има чувства към теб . . Но най-добре както сама си решила поговорете си :)
Успех!

whitediamond
05-06-2010, 10:05
Чудесно е,че изпитваш нещо толкова красиво към някого. Говори с момчето,нищо не губиш...

SadBoy93
05-06-2010, 11:41
Страхотна си, миличка! Аз пребивавам в този форум от около половин година и за първи път чета нещо толкова мило и същевременно толкова смислено. И поздравления за чудесния стил на писане! С много си надминала повечето от останалите, чиито мнения съм преглеждал.
Съветът ми е да поговориш с момчето, което обичаш. Недей да криеш чувствата си, защото ще бъде само по-зле за теб. Накарай го да те опознае, да резбере колко по-различно възприемаш ти случващото се.
Успех и да кажеш как е минало!! :)

Take_That
05-06-2010, 18:40
Много сладко.Щом го харесваш толкова, действай.Нищо не губиш. :)

++++

onestar
05-06-2010, 22:07
Наистина е сладко...
Накара ме да се усмихна (:
Успех...

fLame3e
05-07-2010, 05:53
направо ти завиждам за чувствата!!!!!!!!!! :shock: страшна сИ !!! Отивай и го разбий.. :smt035

05-07-2010, 12:40
А някой да забеляза, че начина по който момичето подходи към вас, нас, аудиторията, ни предразположи да я подкрепим? :D
Ще ви дам антиподен пример. Ако се беше изразила както 25/26 от човешките създания обитаващи този форум, щеше да бъде жертва на нападки от какво ли не естество, поронвана за хипотетични недостатъци породени от ума на същата тази аудитория, която възприема нещата такива каквито ги чете.

Ивода от това е .. ако искате полужително отношение и креативни отговори, отнесете се така към този от когото търсите помощ, така както искате да се отнесе примерно бъдещия или бившият ви приятел или приятелка.

cvetinka95, късмет и успех!

kart0fffff
05-07-2010, 13:55
Действай,нема кфо друго да правиш.. :_) ако наистина е такъф къфто го описваш(за тфое добро се надяям че е ) ше откликне на сичките ти чувства :)

blader
05-07-2010, 14:09
толкова чисто и...невинно и...чувствено...
нямам думи...

почувствах любовта ти към това момче...
чувството е страхотно и неповторимо...истинско и красиво...

ако наистина е такъв какъвто го описваш значи заслужава да знае какво изпитваш към него...пожелавам ти успех с него и дано бъдете заедно защото човек кат теб носещ толкова чиста и истинска любов в себе си и можещ да я изрази по такъв начин че само с думите си да стопли сърцата на толкова хора заслужава на чувствата му да бъде отвърнато по същия начин...

koalka
05-07-2010, 14:37
Много хубави думи казваш за него и много хубаво и сладко описваш чувствата си...Явно наистина си влюбена, хубаво е.Да ти кажа, детска любов, но и аз самата се чувствам така, а съм по-голяма.До усещане е...
И така - моят съвет е - щом го харесваш и си влюбена не оставяй нещата така!Все пак каза, че и двамата сте срамежливи и може би той няма да предприеме нищо.Затова - действай!

me4o0
05-07-2010, 17:56
Успя да ме омаеш. :) Начинът по който описваш любовта към момчето е уникален. Толкова сладка е детската любов и побързай преди всичко да се е преобърнало.

tisho21
05-07-2010, 20:26
Дай му да прочете това, което си написала :-D

pebals
05-07-2010, 20:40
И на мен ми стана някво много готино.Рядко се срещат такива неща във форума все още. :)
Евала, че си на 14 /почти 15/ и все пак разсъждаваш така .Добра си в писането.
Ами не знам ,но мисля, че трябва да си забелязала ако и той има чувства към теб . . Но най-добре както сама си решила поговорете си :)
Успех!


+1

kamsssity
05-08-2010, 08:58
Браво! Вижда се, че изпитваш истински чувства към този човек.
Както всички ти казаха "действай"