PDA

View Full Version : Тема, в която да си излеете душата...



nerazbranoZLO
05-05-2010, 19:21
Не ви ли се е искало да промените нещо от миналото...
...Или да промените времето?

Аз лично искам.
Влюбен съм в момиче по - голямо от мен с няколко месеца...
Защо ли?
Защото само тя ме разбира и обръща внимание от всички останали.
Само тя ми говори. Сякаш е липсващата част от мен - противопоожната.
В някои моменти тя сякаш фиртува, а после се оказва че само си лафим. И понякога когато говорим сякаш флиртува. От време на време подмята по нещо в стил "ела вълчо, изяж ме", понякога просто си е момиче. Познаваме се от бебета, живеем в съседни бокове, в един клас сме. Често излизаме заедно да развеждаме кучетата ни (Аз мини пинчер, тя пекинез). Тези разходки са дълги - говорим си, обсъждаме разни неща, измисляме поезия. Но по-рядко се случва и да се разхождаме сами. Ей така...

Всички останали ме мислят за зубър за задръстен, понеже съм най - добрия от класа, понеже имам от всички таланти по малко...
А това не е така. И аз съм човек. И аз имам чувства...
Повечето други момчета са влюбени в блондикрасавицата на класа. А тя е куха като лейка с без дъно.

Казват че любовта е на психическа почва. Опитах. Дъго време си казвах "тя не е за мен, има и други", но нищо не върши работа. Щом я видя...

Какво да правя според вас?

bogzfaggot
05-05-2010, 19:31
Не,в момента няма нищо в миналото ми,за което да съжалявам(в любовен план) и да искам да променя.Все едно ми е за миналото.Каквото било било,не си падам по това да се усмихвам на спомените си.

nerazbranoZLO
05-05-2010, 19:40
Доста оптимизъм усещам в теб. Това не ми е присъщо...

bogzfaggot
05-05-2010, 19:43
Виж може би трябва да рискуваш и да й кажеш,така няма да се мъчиш според мен.

nerazbranoZLO
05-05-2010, 19:47
Сега за Гергьовден и двамата сме на почивка на различни места. Обещали сме си да си донесем сувенири. Може би тогава ще го направя...

BlueFace
05-05-2010, 19:50
Бих променил държанието си с едно момиче преди 4 години.Колко много неща щяха да са различни сега...Но това са просто илюзии ,просто мечти ,които никога няма да се сбъднат.Трябва да се живее в настоящето ,а не в миналото ,трябва да продължим напред и да се наслаждаваме на всеки хубав момент ,вместо да го изпускаме ,докато се самосъжаляваме заради спомена :)

П.П. Само на мен ли ми се вижда ,че имаш голямо его :lol:

justonegirlwithonehope
05-05-2010, 19:50
Няма нещо, за което да съжелявам и да искам да променя.Щом преди съм напрвила нещо, значи така съм го усетила, грешно или не - факт.Не мисля, че човек трябва да съжелява за каквото и да било. :)

bogzfaggot
05-05-2010, 19:51
Така ще знаеш наистина какво да правиш оттам нататък (: успех ти пожелавам

Sisi7u
05-05-2010, 19:53
искам да върна времето назад и никога да не бях се раждала ..
но това не е възможно ..
ако някой е открил машина на времето .. да се обади 8-)

nerazbranoZLO
05-05-2010, 19:53
Благодаря за подкрепата и довиждане. Заминавам за почивка.

BlindedAngel
05-05-2010, 21:55
Аз никога не съжалявам за нищо, съответно и нищо не бих променил.Знам че едно момиче ще прочете този пост и ще се ядоса ама да не забравиш че го правя само за да те дразня 8-) :P :-)

Lucyy
05-05-2010, 22:00
Разбира се, че има неща, които искам да променя в миналото си (в любовен план). Но не бих променила абсолютно нищо. Както му се вика "Човек се учи от грешките си", и ако в миналото си нямам никакви грешки, как ще се науча?
Всяко лошо, води до добро, и лошите неща в миналото, просто се превръщат в нещо хубаво за в бъдеще.

YouDontKnowMe
05-05-2010, 22:34
Не искам да променям нищо. То нали заради това съм АЗ , заради постъпките ми, заради "грешките" ми , не искам да съм някоя друга.

nerazbranoZLO
05-06-2010, 03:32
искам да върна времето назад и никога да не бях се раждала ..
но това не е възможно ..
ако някой е открил машина на времето .. да се обади 8-)
Съгласен съм с теб. Така никога не бих се влюбвал, никога нямаше да имам проблеми и никога... Ееех...

Elenichkaa
05-06-2010, 07:30
мисля,че и тя те харесва...заради подмятанията й..опипва почвата!


от далечното минало почти нищо...но преди 3 месеца направих нещо,заради което страшно мнооого съжалявам ии ме е срам...та ако можех да върна времето....ама не мога..
ако можех----велико словосъчетание,а?!?!?!

3oPuTy
05-06-2010, 08:04
Единственото нещо,което искам да променя се беше случило преди почти 10 месеца :) Със сегашния ми приятел бяхме на екскурзия и още тогава си го бях харесала (а и той мен),но никой от нас не посмя да направи първата крачка,защото и двамата имахме гаджета тогава (макар,че връзките и на двама ни бяха пред прекратяване) ... Много ме е яд за тогава :? Ако не му бях писала оня СМС,в който го лъжа,че си лягам да спя ... той щеше да се качи в моята стая,щяхме да си полафим още и нещата щяха да се получат още тогава,а не след почти 5 месеца :o

nerazbranoZLO
05-09-2010, 18:17
току що се връщам от почивката.
Бяхме си обещали сувенири.
Добре, имам няколко, но се чудя как да и ги поднеса - лице-в-лице или по-тайнствено,мистериозно,заг адъчно?
Как мислите че е по-добре?

MaLkaTa_LaDy
05-09-2010, 18:29
Напълно директно!
П.п. Няма нищо, което да искам да променя. "Това, което не ме убива, ме прави по-силен."

cvetinka95
05-09-2010, 18:32
Не че съм в позицията да давам съвети, като съм същата, но все пак..
Рискуваш тя да разбере погрешно, ако ги дадеш само със картичка или нещо такова? Или не разбирам какво имаш предвид под тайнствено.
Не е ли най-добре лично? И според мен също е важна обстановката. Бих казала, че е съвсем различно да и споделиш чувства вечерта, защото тогава хората се разчувстват повече. Казваш, че излизате двамата на разходка с кучета? Значи все пак не става тогава, защото те ще ви пречат? :-D
Защо не й кажеш, че имаш нещо да й споделиш и питай дали иска да се разходите вечерта, щом като живеете в съседни блокове. Намерете някоя пейка, излей си душата. Не мисли нищо предварително, ще си личи. Просто говори от сърце.
Ох, надявам се да стане. :(

DqVoLsKoJeLaNiE
05-09-2010, 18:51
Да, искам..
Искам да не се бях запознавала с това момче, което сега ме кара да страдам....Не искам да бях излизала с него...Защо ли отидох на тъпия концерт?? ](*,) ](*,)

nerazbranoZLO
05-09-2010, 19:33
Ще опитам. Дано стане...
п.с. единия от сувенирите има форма на сърце и на гърба му има няколко стиха...

gabi_94
05-09-2010, 20:02
Охххххххх....... Има едно момче ,което адски мн харесвам и което ме измъчва ужасно много....Стоп! До тук беше...няма да се занимавам повече с него... Освен това има няколко момчета, които ме харесват и правя всичко възможно да ги отблъсна, но не става иииии направо нзн....Защо харесваме някой, който не е за нас и се държи гадно, пред този, който се държи с нас мило и е готов на всичко за да ни прави щастливи....Оххх....искаше ми се просто да си излея мъката

vankatawe
05-09-2010, 20:09
Еми има дости случки в миналото, които бих променил, също трябва да не съм толкова срамежлив :oops:

babity
05-09-2010, 20:12
Честно казано ако знаех къде ще съм днес може би не бих си правила труда за някои хора, обаче реално погледнато толкова много ми харесва да се чувствам тооолкова свободна, че съм съгласна да изживея всичките си супер унизителни и гадни случки в този живот и пак да дойда на същото място.

nerazbranoZLO
05-09-2010, 20:15
Въпроса е не кой какво прави (и би правил) за вас, а вие на какво сте готови и за кого...
Gabi, Ако нещо в него ти харесва, то значи подсизнателно не ти пука дали ти прави гадно или се отнася мило, а на другите просто се настройваш на "Ignore"... :)

teenems
05-09-2010, 20:17
Абе иска ми се да си устроя малко бъдещето ..
Може и да оправя миналото

Nakadah
05-09-2010, 20:27
Аз обичам моята душа да е пълна :oops:

djipsito
05-09-2010, 21:36
Бих променил държанието си с едно момиче преди 4 години.Колко много неща щяха да са различни сега...Но това са просто илюзии ,просто мечти ,които никога няма да се сбъднат.Трябва да се живее в настоящето ,а не в миналото ,трябва да продължим напред и да се наслаждаваме на всеки хубав момент ,вместо да го изпускаме ,докато се самосъжаляваме заради спомена :)

П.П. Само на мен ли ми се вижда ,че имаш голямо его :lol:

Няма нищо лошо да има его, да знае колко струва и така нататък, пък и не само той, всички.. Не виждам да парадира, пък и казва, че го мислели за зубър и за задръстен.. Тва явно показва, че не се държи наперено и не се прави на кой знае колко отворен...

По темата... не искам да променям нищо.. ;) Миналото ни помага да се реализираме в бъдещето.. ;р

nerazbranoZLO
05-10-2010, 14:50
Днес не успях да я заговоря и за секунда. Беше увлечена в разговорите с момичетата...

П.С. Ходи с много предизвикателни и разголени дрехи (но все пак с дрехи :lol: ). Да не би да се опитва да предизвика нещо у някого друг, или просто иска да ме "дразни/предизвика/ми се хареса"???

П.С.Все пак после се уговорихме по скайп да се видим към 19:30 , така че ще видим пакво ще стане...

britzy
05-10-2010, 14:55
Искам да изливааааам
та значии едно момчеме харесва,аз него не и гледам как страда.И ко да правя пич-само приятели сме 8)

таа един друг хлътна по мен ,аз отново НЕ

ии тук е разковничето-аз харесвам най-прекрасния принц за мен :D ,но той иска да сме фр и да не си разваляме кефа,ибаах :lol: :lol: :lol:

Сериозно-искам го,мамка му :-#
другите и да тичат след гъза ми,нема ги огрее.Влюбена съм :-) :booooomb:

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:03
При мен е подобно.
Две други момичета ме харесват.
Вървят ми по гъза обаче аз си ги отсичам.
И тя е само фр. може би...
А аз си я обичам...

britzy
05-10-2010, 15:05
При мен е подобно.
Две други момичета ме харесват.
Вървят ми по гъза обаче аз си ги отсичам.
И тя е само фр. може би...
А аз си я обичам...
олелеее същото е при мен,ама с пичове :lol:
никога не сме обсъждали с тоя ,когото харесвам чувствата ни.Но предполагам,че иска самоприятелство нззз.

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:11
1 към 1
Никога не сме говорили за отношенията ни, еле пък за любов.

П.С. Сега Остава да кажеш че си От София и че си от ***.
8-)

britzy
05-10-2010, 15:14
1 към 1
Никога не сме говорили за отношенията ни, еле пък за любов.

П.С. Сега Остава да кажеш че си От София и че си от :*.
8-)
от София съм,кварталът ако те интересува на лично ;) :D
лелеее ти си моята мъжка част 8-) 8-) 8-)

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:26
1 към 1
Никога не сме говорили за отношенията ни, еле пък за любов.

П.С. Сега Остава да кажеш че си От София и че си от ***.
8-)
от София съм,кварталът ако те интересува на лично ;) :D
лелеее ти си моята мъжка част 8-) 8-) 8-)
ЛОЛ както казватартала
П.С. Моля те замени кв със ***
Някой от кафутите може да ме познае...

britzy
05-10-2010, 15:31
да точно,че не ща точно тийновете тука да ми идват на гости :lol:

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:53
Плюс тва ще е гадно момичето, в което съм влюбен да разбере че я обичам от тук, а не от мен...

britzy
05-10-2010, 15:55
Плюс тва ще е гадно момичето, в което съм влюбен да разбере че я обичам от тук, а не от мен...
да ,малко ще е кофти.Но може това да е знак на съдбата 8-)

Converse333
05-10-2010, 16:02
Той няма скайп отново, не мога да му звънна, не го виждам. ;( Искам да умрааа :( :lol: И не мога да си обясня защо му тичам след г*за, след като той иска само с*кс от мен, поне така казва... :x Нямам търпение да дойде петък и да го подразня малко. хохохо :lol:

nerazbranoZLO
05-10-2010, 16:07
Плюс тва ще е гадно момичето, в което съм влюбен да разбере че я обичам от тук, а не от мен...
да ,малко ще е кофти.Но може това да е знак на съдбата 8-)
Не обичам такива знаци... :lol:


Той няма скайп отново, не мога да му звънна, не го виждам. ;( Искам да умрааа :( :lol: И не мога да си обясня защо му тичам след г*за, след като той иска само с*кс от мен, поне така казва... :x Нямам търпение да дойде петък и да го подразня малко. хохохо :lol:
В петък се облечи секси и предизвикателно, пък ще го видиме какво ще прави...

britzy
05-10-2010, 16:08
Той няма скайп отново, не мога да му звънна, не го виждам. ;( Искам да умрааа :( :lol: И не мога да си обясня защо му тичам след г*за, след като той иска само с*кс от мен, поне така казва... :x Нямам търпение да дойде петък и да го подразня малко. хохохо :lol:
ако е с теб само за секс,бати тъпото-адски е убиваща такава "връзка"

nerazbranoZLO
05-10-2010, 16:21
Това не е връзка, а завързване (може би за легло???)

Converse333
05-10-2010, 16:25
Той няма скайп отново, не мога да му звънна, не го виждам. ;( Искам да умрааа :( :lol: И не мога да си обясня защо му тичам след г*за, след като той иска само с*кс от мен, поне така казва... :x Нямам търпение да дойде петък и да го подразня малко. хохохо :lol:
В петък се облечи секси и предизвикателно, пък ще го видиме какво ще прави...

Хаха и аз мислех да направя същото, а ако ме доближи дори и само за целувка, ще се отдръпна.
btw Ние не сме заедно, историята ни е дълга. Аз го харесвах, но интереса ми бързо мина, след това той ме харесваше (и продължава май) и отново ми разпали интереса, но не мисля да тръгвам с него. Той беше споменал, че не иска сериозна връзка, а само да си има секс другарче, ето това най-много ме дразни. :x

nerazbranoZLO
05-10-2010, 16:37
Това си е гавра, но ако и ти искаш с**с защо не...

w0sh
05-10-2010, 16:38
Не мога да открия причина, заради която да стои темата.

nerazbranoZLO
05-10-2010, 17:17
Ъм, все още говорим по темата, пък и да бъде заключена аз ще я продължа...

П.С. Днес тя ми бе дала тетрадката със записките си по история да препиша един урок.
Щом свърших привечер отидох до вратата и и върнах тетрадката с усмивка. И тя се усмихна, значи има надежда. Може би...

britzy
05-10-2010, 18:12
Ъм, все още говорим по темата, пък и да бъде заключена аз ще я продължа...

П.С. Днес тя ми бе дала тетрадката със записките си по история да препиша един урок.
Щом свърших привечер отидох до вратата и и върнах тетрадката с усмивка. И тя се усмихна, значи има надежда. Може би...

хах ем пич не знам.Аз така си давам тетрадката и оня после -мерси мерси а у.Усмихва се,дава ми задачи за контролни.ДДз,дано има надежда :grin: :D

burningtear
05-10-2010, 18:49
Като се замисля има доста неща, които не са ми приятни и за някои дори съжалявам, но щом е трябвало да се случат... Ок, няма да го променям.
До автора: Гледай сериала Being Erica, ако не си го.
Той ми помогна да разбера доста неща, с които да си послужа. Открих и себе си в героинята, просто опитай.
И пак казвам: не бих искала да променям каквото и да е, ако всичко е такова, каквото искаме да е, няма да има проблеми и всичко ще е наред. Този порядък омръзва скоро.

nerazbranoZLO
05-10-2010, 19:02
Ок ще го гледам...
The darkness fills my soul
Oh, I feel like a ghoul...

BlueFace
05-10-2010, 19:08
Май го удряш малко на емо?

nerazbranoZLO
05-10-2010, 19:14
Емотата ги побивам на дървен кол или ги застрелвам със сребърни куршуми пълни със чесън...
Има голяма пропаст между готите и емотата...

johnnybravo
05-10-2010, 19:40
Не ви ли се е искало да промените нещо от миналото...
...Или да промените времето?

Аз лично искам.
Влюбен съм в момиче по - голямо от мен с няколко месеца...
Защо ли?
Защото само тя ме разбира и обръща внимание от всички останали.
Само тя ми говори. Сякаш е липсващата част от мен - противопоожната.
В някои моменти тя сякаш фиртува, а после се оказва че само си лафим. И понякога когато говорим сякаш флиртува. От време на време подмята по нещо в стил "ела вълчо, изяж ме", понякога просто си е момиче. Познаваме се от бебета, живеем в съседни бокове, в един клас сме. Често излизаме заедно да развеждаме кучетата ни (Аз мини пинчер, тя пекинез). Тези разходки са дълги - говорим си, обсъждаме разни неща, измисляме поезия. Но по-рядко се случва и да се разхождаме сами. Ей така...

Мойта история е същата само, че се случва в село не в град :)

BlueFace
05-10-2010, 19:47
Same shit dude....Не съм запознат много с "готите" ,но цялото това dark and depressed излъчване няма да ти помоне с спечелването на момичето.
Добре,разочарован си от положението ,в което се намираш ,но това не е повод да си унил и да се самосъжаляваш.

Поразрових се малко гугъл ,за да се запозная повече с готик модата и намерих : http://www.fashion-lifestyle.net/subculture_broi3 .Това, което прочетох там ,не ми допадна особено ,ащото всичко се върти около тъмното ,меланхоличното и мрачното. Но пък,хей,всеи си избира собствения стил.За мен лично разделенията са меко казано тъпи.

Просто исках да ти кажа ,че цялата тази готик история няма да ти помогне с момичетата ;)

britzy
05-10-2010, 19:51
Аз също се отчайвам вече малко по малко,защото искам това момче от година/2. И напоследък наблягам на черно ии ми е тъжно.Знам,че това няма да помогне,но така се чувтсвам и чрез черното го изразявам външно !

nerazbranoZLO
05-10-2010, 20:18
Добре че е форума та да разбера че има и други като мен...
Черното казва думите вместо вас...

nerazbranoZLO
05-10-2010, 20:28
Как може да пишат такива тъпотии:

готите са обсебени от идеята за смъртта. Те искат да убият себе си или някого другиго

готите се прекланят пред Мерилин Менсън

Плюс това снимките са на най - крайните психопати...

BlueFace
05-10-2010, 20:47
Как може да пишат такива тъпотии:

готите са обсебени от идеята за смъртта. Те искат да убият себе си или някого другиго

готите се прекланят пред Мерилин Менсън

Плюс това снимките са на най - крайните психопати...

Пак си прочел през редовете.Това са примери за всеобщите заблуди сред обществото ;)
В статията пишеше ,че те имат различна представа за красивото и се вглеждат в тъмната страна на нещата.Според мен точно заради това не са харесвани.Това е лично мое мнение.Всеки има право да харесва каквото си иска и да изразява себе си по начин ,който му харесва.
Аз исках да кажа,че от мойте наблюдения днешните момичета не си падат много по готи и може би затова нямаш успех с момичетата :)

nerazbranoZLO
05-10-2010, 20:57
Аз съм по - скоро морално настроен гот, а не външно.
Гримовете ги мразя...

BlueFace
05-10-2010, 21:01
С една дума не си гот ;) Това е добре ,защото ей тези хора ,които бяха на снимките в статията ,са просто толкова затънали в своя "красив" свят ,че няма оправия...
На теб ти трябва повече самоувереност и умението да не приемаш разочарованията толкова навътре ,а да продължаваш напред.Остави депресиите за емотата ;)

DarknessAngel
05-10-2010, 21:44
Пролетта преди 2-3 години, завършването. Само да бях с малко повече акъл. Мда. :)

girlche
05-10-2010, 21:50
Mхм..
Защо трябва да има лицемери,защо трябва да има хора, кото не оценяват каквоправиш за тях,защо съществуват?! На пук на нас ли?! :( :(

nerazbranoZLO
05-11-2010, 12:25
Както казах в една друга тема:
Днес разбрах горчивата истина...
Няма надежда за любовта ми сега...
Но има много голямо бъдеще пред нас...
Има и много други жени!
Depressed me = No more existing!

Ще се помъча още малко, ще ми мине привличането към нея...
Може би...

britzy
05-11-2010, 12:32
Както казах в една друга тема:
Днес разбрах горчивата истина...
Няма надежда за любовта ми сега...
Но има много голямо бъдеще пред нас...
Има и много други жени!
Depressed me = No more existing!

Ще се помъча още малко, ще ми мине привличането към нея...
Може би...
какво стана?

BlueFace
05-11-2010, 14:03
Както казах в една друга тема:
Днес разбрах горчивата истина...
Няма надежда за любовта ми сега...
Но има много голямо бъдеще пред нас...
Има и много други жени!
Depressed me = No more existing!

Ще се помъча още малко, ще ми мине привличането към нея...
Може би...

Браво ,на правилен път си тръгнал ;) Depression only pulls you back ;}

nerazbranoZLO
05-11-2010, 16:00
Както казах в една друга тема:
Днес разбрах горчивата истина...
Няма надежда за любовта ми сега...
Но има много голямо бъдеще пред нас...
Има и много други жени!
Depressed me = No more existing!

Ще се помъча още малко, ще ми мине привличането към нея...
Може би...
какво стана?

Случайно я чух как се хвалеше на другите момичета, как се е натискала с език със седмокласник...
Иилллллллллллл...
Има целувки - страстни, от любов - майчини и детски, по бузата, и любовни - по устата.
Тези с език не спадат към никои... Лигавщина.
Явно е искала да се покаже пред другите, и от тогава тя ми отпадна от листата с нормалните хора, на които можеш да се довериш - за съжаление в нея има само 2ма човека...
Та, да се върнем към темата за :-) (целувките).
Не знам какво намират в тях (говорим за езичните :lol: - {това звучи гадно - езичните...} ). Лиги и гадости, остатъци от храна, даже някои неприятни микроби...

Плюс това като отидох в стаята на госпожата по мат. (класна на 10ти клас) да ми пише 8мата шестица 8-) , мина едно момиче от нейния клас и ме поздрави, 'щот госпожата и се похвали от мен
8-) 8-) 8-)

Извод: Само някои момичета стават нормални щом попорастнат...

britzy
05-11-2010, 16:03
еее кофти
бтв целувка с език може и да не е гадно,зависи от човека-аз съм се целувала с език с момиче(споко не съм хомо или би) и си беше спр яко.

Тааа тази ако можеш да я забравиш,го направи.Друго не може

nerazbranoZLO
05-11-2010, 16:09
Споко, вече не мисля за нея, а гледам да си уча за матурите...

Благодаря на Кул'хаар (Велики втори последни) че има такива хора като теб, които да помагат в гадни ситуации... :-) :)

britzy
05-11-2010, 16:15
Споко, вече не мисля за нея, а гледам да си уча за матурите...

Благодаря на Кул'хаар (Велики втори последни) че има такива хора като теб, които да помагат в гадни ситуации... :-) :)

12 клас ли си?

nerazbranoZLO
05-11-2010, 16:51
Не, 6ти :D
просто така му викам на външното оценяване...

britzy
05-11-2010, 16:52
Не, 6ти :D
просто така му викам на външното оценяване...
хаха,пишеш по-грамотно от повечето "батковци и каки" тука.Аз съм 11 клас ииии другата година са дъъ бииг матури :o :o :o :lol:

nerazbranoZLO
05-11-2010, 18:56
Ако ти трябват професионални средства за Cheatване на изпити - знаеш ми скайпа...
П.С. Снимкатаси не си я давам... Тук...
на ЛС може :D

kuklichka_bg
05-11-2010, 19:04
Иска ми се да можех да върна времето назад точно с 4 месеца,но е къно вече... и да не постъпвам по толкова тъп начин...и да оценявах това което имах,а не да си следвам тъпата мечта,която също се провали..... Общо взето много изгубих.Чудя се дали си струваше изобщо....:o

summerlove15
05-11-2010, 19:14
az sujalqvam za mn ne6a i mn ne6a iskam da promena, no mojebi nai-mnogo iskam da promenq razvitieto na edna moq vruzka. S mom4eto mn se obi4ah me, no ne6o stana i az dori ne znam kvo be6e i ne mi puka, no ako mojeh da promenq ne6o ot minaloto to 6te6e da e tova

sadboy95
05-11-2010, 19:48
Сега ще си излея душата : Защо няма едно момиче което да ме хареса . :cry: Винаги виждам хубави момичета с безсърдечни момчета които искат само да еб*т и нищо друго и знам какво ще се случи с почти всички момичета които виждам всеки ден, ще ги изоставят, но аз не мога да направя нищо :(

Аз знам, че съм различен и, че мога да обичам истински и бих направил всичко възможно и невъзможно за моето момиче, ако тръгне куршум към нея, аз бих го спрял с цената на живота си и никога няма да я изоставя, ще и дам сърцето и душата си, тя да прави каквото си иска с тях .

Не мога повече да живея така :cry:


П.П. Ако някой пита, не съм грозен,дебел или нещо такова .

2.П.П. Защо само аз нямам момиче до себе си :(

nerazbranoZLO
05-11-2010, 20:00
az sujalqvam za mn ne6a i mn ne6a iskam da promena, no mojebi nai-mnogo iskam da promenq razvitieto na edna moq vruzka. S mom4eto mn se obi4ah me, no ne6o stana i az dori ne znam kvo be6e i ne mi puka, no ako mojeh da promenq ne6o ot minaloto to 6te6e da e tova

пишете на БъLgаRskI :lol:

П.С.
Sadboy, Не се отчайвай...
И аз бях така... Скоро...
Скоро ще разбереш че има и други и че тя не е точно за теб...

vankatawe
05-11-2010, 20:40
садбой :) спокойно всичко ще се подреди някои ден
неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D

ReachlessGirl
05-12-2010, 06:05
По скоро не, защото ако променя нещо не биха ми се случили нещата, които съм преживяла до сега .. единствено съжалявам за грешките си, но пък без тях нямаше да се осъзная .. :?
Предпочитам да живея така, че да не съжалявам за нещо след време ..

Manenkoto
05-12-2010, 07:08
Да да върна времето някъде с 3 до 5 години назад. И да си седна на гъза да уча повече и сега да не съм в малкият си гаден град а с човекът който искам в големият град. Ев крайна сметка няма връщане назад гледаме само напред. Каквото било било е и е заминало.

rebeccaa
05-12-2010, 08:57
nerazbranoZLO евала ти права, че на твоите години (не че те обиждам, че си малък аз съм 7-ми клас) пишеш наистина по грамотно от големите "батковци" и някак си незнам изглеждаш ми възпитано момче, и за тази "твоита" мацка ще я забравиш спокс.Аз съм била в същото положение и отлично те разбирам, така, че продължавай напред главата горе и fuck all. :)

nerazbranoZLO
05-12-2010, 10:42
nerazbranoZLO евала ти права, че на твоите години (не че те обиждам, че си малък аз съм 7-ми клас) пишеш наистина по грамотно от големите "батковци" и някак си незнам изглеждаш ми възпитано момче, и за тази "твоита" мацка ще я забравиш спокс.Аз съм била в същото положение и отлично те разбирам, така, че продължавай напред главата горе и fuck all. :)
Аз съм 6ти клас, почти съм на твоите години. аз съм роден `97, а ти?
`96?
`95?


неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D
Само на ЛС.

BlueFace
05-12-2010, 11:20
неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D

А толкова ли е трудно да си научиш уроците ? :? :?

nerazbranoZLO
05-12-2010, 14:18
неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D

А толкова ли е трудно да си научиш уроците ? :? :?

rebeccaa
05-12-2010, 15:42
nerazbranoZLO евала ти права, че на твоите години (не че те обиждам, че си малък аз съм 7-ми клас) пишеш наистина по грамотно от големите "батковци" и някак си незнам изглеждаш ми възпитано момче, и за тази "твоита" мацка ще я забравиш спокс.Аз съм била в същото положение и отлично те разбирам, така, че продължавай напред главата горе и fuck all. :)
Аз съм 6ти клас, почти съм на твоите години. аз съм роден `97, а ти?
`96?
`95?


неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D
Само на ЛС.


96 :)

nerazbranoZLO
05-12-2010, 15:46
nerazbranoZLO евала ти права, че на твоите години (не че те обиждам, че си малък аз съм 7-ми клас) пишеш наистина по грамотно от големите "батковци" и някак си незнам изглеждаш ми възпитано момче, и за тази "твоита" мацка ще я забравиш спокс.Аз съм била в същото положение и отлично те разбирам, така, че продължавай напред главата горе и fuck all. :)
Аз съм 6ти клас, почти съм на твоите години. аз съм роден `97, а ти?
`96?
`95?


неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D
Само на ЛС.


96 :)

Както бих казал на живо:
I kniw itt!

rebeccaa
05-12-2010, 15:52
nerazbranoZLO евала ти права, че на твоите години (не че те обиждам, че си малък аз съм 7-ми клас) пишеш наистина по грамотно от големите "батковци" и някак си незнам изглеждаш ми възпитано момче, и за тази "твоита" мацка ще я забравиш спокс.Аз съм била в същото положение и отлично те разбирам, така, че продължавай напред главата горе и fuck all. :)
Аз съм 6ти клас, почти съм на твоите години. аз съм роден `97, а ти?
`96?
`95?


неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D
Само на ЛС.


96 :)

Както бих казал на живо:
I kniw itt!


xax :D

cinderella_gugutka
05-12-2010, 17:09
не,не бих променила нищо.Не съм била тази,която е лъгала,нито тази,която е изневерявала,не съм се подигравала с чуствата на никого...който прави зло, то си е за него.Не че не съм наранявала никого,но ако съм го правила,то е защото не съм имала друг избор :(

vankatawe
05-12-2010, 17:10
неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D

А толкова ли е трудно да си научиш уроците ? :? :?
можеш ли да научиш 5 теми по литература големи едната 4 карирани листа(големи) :-o ? :) в 10 клас не е така както в 5,6,7... :-)

Rounder
05-12-2010, 17:13
ами не трябваше да се влюбвам в грешните момичета,и да се вързвам на игричките им,загубих доста време и нерви,но поне това ми даде урок за напред.Ако го променя,нямаше да знам,и щях да допускам такива грешки.
Такаче,не неща да го променям ! 8)

BloomF
05-12-2010, 17:49
Да, има неща, които искам да променя, но като знам, че е невъзможно се старая да не гледам назад и да не ми пука! Сега единственото, което искам е той да държи на мен и да ме обича!! За всичко друго, честно казано, не ми пука особено/или поне в сравнение с това към него/! Кофти е, когато си се съсредоточил само върху един единствен човек, дори и чувствата ти да са споделени, но вече нищо не мога да направя/опитвах/.. Дори съжалявам, че се влюбих така, защото съм повече от наясно, че един ден ще страдам!!

crazymm
05-12-2010, 17:57
има едно момче, което е влюбено в мен от близо година. не ми досажда и т.н., но ако му се обадя да дойде у нас, идва на секундата. така беше до преди 1-2 месеца, когато усетих, че постъпвам супеер тъпо. осъзнах, че съм го наранила, обадих му се и му казах, че вс е приключило. той го прие спокойно.
проблемът е, че преди няколко дни се събрахме! (обадих му се ей така - от скука) а обичам друг човек. заради върпосния друг не можех да се задържа с когото и да е. правя опити да се разбера с приятеля си.. но просто обичам друг. (на 2-ия вече не му пука за мен).
някакви съвети какво да правя... :(

bathory
05-12-2010, 18:04
искам да върна времето и да се гръмна, когато имах възможност :lol: сега вече е все тая....

vankatawe
05-12-2010, 18:10
има едно момче, което е влюбено в мен от близо година. не ми досажда и т.н., но ако му се обадя да дойде у нас, идва на секундата. така беше до преди 1-2 месеца, когато усетих, че постъпвам супеер тъпо. осъзнах, че съм го наранила, обадих му се и му казах, че вс е приключило. той го прие спокойно.
проблемът е, че преди няколко дни се събрахме! (обадих му се ей така - от скука) а обичам друг човек. заради върпосния друг не можех да се задържа с когото и да е. правя опити да се разбера с приятеля си.. но просто обичам друг. (на 2-ия вече не му пука за мен).
някакви съвети какво да правя... :(
ау много гадно си постъпила :-o :? момчето сигурно се чувства използвано само... като не го харесваш и знаеш, че той те харесва не е трябвало да се държиш така с него...(от опит знам колко е гадно да бъдеш използван...) все пак кажи му да си останете само приятели и, че го чувстваш само като приятел :)

nerazbranoZLO
05-12-2010, 18:44
При мен беше горе-долу така (бях в ролята на момчето).
Но ми писна да обичам напразно...
Затова се отказах...
Преди тя да ме отреже...
Гадно беше но вече съм трикохемот (от Тха'раански - Загърбил ненужното)...

BlueFace
05-12-2010, 18:49
неразбрано Зло ,може ли да ги споделиш тези професионални методи 8-) , че скоро ще имам класни по литература , немски , английски :D

А толкова ли е трудно да си научиш уроците ? :? :?
можеш ли да научиш 5 теми по литература големи едната 4 карирани листа(големи) :-o ? :) в 10 клас не е така както в 5,6,7... :-)

Аз съм 10ти клас и много добре знам какво е ;) По литература , немски и английски имам само шестици ;) :-)

П.П.А няма да ти разправям какво е по предмети като -геодезия,сградостроителст о,Условия по безопасност при упражняване на професия и т.н. ;)

vankatawe
05-12-2010, 19:30
10 клас ,но нали знаеш ,че от училище до училище има разлика от тука до Еверест \:D/ :neutral: ти си в някъква строителна гимназия доколкото виждам , но и аз имам много други предмети: Маркетинг, Макро икономика , Счетоводство, Програмиране , Икономика на предприятието и др... , а за Немския просто ми е първа година и затова ми е трудно... за Английския нямам никакъв проблем.. винаги сам съм си изкарвал оценките..
малко се отклоних от темата и се извинявам!
Поздрави! :smt008

soul1199
05-12-2010, 20:53
Искам толкова много неща от миналото да променя,жалко,че нямам тази възможност,но спомените си остават и хубави и лоши се сещам често за тях.Защо не се опиташ да покажеш или да й кажеш за чувствата си към нея,може би има шанс,но по-добре пробвай,от колкото да се чудиш,какво би станало,ако.......

s0s3xy
05-12-2010, 21:18
Не съжелявам за нищо..
Та да си излея и аз душата ;д
Преди се ядосвах, че не мога да открия подходящия,а сега - че преди 7 месеца го открих и то не просто "подходящия", а перфектния, но не мога да го имам (дълга история, просто всичко е невъзможно) :D :lol:
Живота е труден..но иначе нямаше да е интересен

gia_sena_mono
05-13-2010, 00:41
Просто ми писна от ежедневните караници и нерви. Колко яд бера по този човек. Дотолкова свикнах с всичко, че приемам караниците, обидите и нервните ми изблици (меко казано) като даденост и като нещо, което ще мине. Дори и аз почнах да го обиждам като някакво хлапе. Вместо да поговорим той крещи или просто си изключва телефона.
. . .
Просто не знам какво правя и защо го правя вече почти 2 години. Ад, не живот! Да не говорим, че поведението му ме е карало да стига до моменти, в които на истина искам да сложа край на живота си. :oops:
Всичко, което кажа или правя все го кара да се сърди и аз трябва да го търся, аз да звъня по цял ден, а той да се прави на много наранен (а в повечето случаи няма за какво).
. . . и т.н.

nerazbranoZLO
05-13-2010, 10:45
Според мен трябва да го зарежеш, има 2 главни и много други причини.
1.Има и други
2.играе ти детски номера

П.С.
Сега аз и тя (да я наречем "М" [погледнете 1вите постове]) сме просто приятели...

DevilWish
05-13-2010, 13:06
Дааа много неща.Няма да съм била с доста момчета ;)

nerazbranoZLO
05-13-2010, 15:23
Я и аз да си кажа мнението по темата:
Не, защото нямаше да срещна вас и да разбера истината...

add1cted
05-14-2010, 00:02
Искам да не се бях съгласявала да му правя компания една сутрин когато не искаше да ходи на училище....искам да не бях ходила на онзи мач с него... Охххххххх....... Има едно момче ,което адски мн харесвам и което ме измъчва ужасно много....Ту ми показва че ме харесва, флиртува, прегръща ме понякога, закача се...ту пък ме прави на идиотка, държи се пренебрежително и тъкмо когато си кажа: Стоп! До тук беше...няма да се занимавам повече с него... Не му пиша известно време , не го търся, той ми звъни, каже ми някоя мила дума от рода на "липсваш ми" и аз пак почвам да му ходя по задника....Писна ми... Как може да съм толкова глупава да му вярвам и да го оставям да ме разиграва....Използва ме най-нагло...явно усеща кога се отказвам и веднага прави нещо да ми промени мнението...Писна ми много сериозно...Освен това има няколко момчета, които ме харесват и правя всичко възможно да ги отблъсна, но не става иииии направо нзн....Защо харесваме някой, който не е за нас и се държи гадно, пред този, който се държи с нас мило и е готов на всичко за да ни прави щастливи....Оххх....искаше ми се просто да си излея мъката

В същото положение съм...Момчето което харесвам ,ту се държи мило с мен ,закача ме, целували сме се прегръщал ме е , ту е някакъв груб ии се държи пренебрежително ... И всеки път когато уж се откажа от него , той пак ми връща надеждите и ме кара да се влюбвам още по-силно. Толкова пъти ме е наранявал , целувал се е с други пред мен , държал се е ужасно ,но после ми трябва една мила дума,един поглед ии сякаш забравям за всичко останало... Чувствам се ужасно ,заради всичко което прави ,заради това ,че не мога да спра да се връщам при него и да го търся. И Каквото и да прави предварително съм му простила... :-k

nerazbranoZLO
05-14-2010, 10:59
Играе си с теб...
Пробвай се да му кажеш...
Нищо няма да загубиш...

Lyubeto
05-14-2010, 11:48
Много неща , много грешки бих променила . Но все пак е невъзможно , за това се опитвам да ги поправя сега , защото никога не е късно . Може би има само едно чак толкова съществено нещо , което бих променила и което ще се промени . Това ,че в най - сериозния момент от връзката ми , се превърна във връзка от разстояние.Mоето момче замина и го няма вече 2ри месец.Не е като да не сме се разделяли и преди заради пътуванията ни в чужбина , но не е било толкова за дълго. Преди да замине нещата някак си не вървяха , аз бях активната през всичките години , а той оставяше нещата по течението .От постоянните караници , сякаш нещо нормално, от сърденията , обидите понякога и безразличието към някои неща , направо душата ме болеше . Но от това негово заминаване имаше и нещо позитивно. Той осъзна много неща , много неща си обещахме и много неща ще се опита той да промени , а аз ще му помагам .Най - важното е ,че той сам ги осъзна , аз не съм му казвала нищо . Сам се е замислил , когато е останал сам с мислите си и една вечер просто седна и си поговорихме .Но все пак.... Не казвам ,че не ме обича и аз не го обичам .Напротив сигурна съм ,че се обожаваме направо и не бихме помислили за раздяла . Но все пак тези месеци далеко един от друг взеха да ми писват , искам си го тук при мен . Да си лягаме ида се събуждаме заедно както преди.Да делим и споделяме всичко ,дори секса ми липсва . Но така е в живота... всичко си има две страни. Всяко зло - за добро , дано нещата се променят към добро.Аз ще дам всичко от себе си за да се случи .

bari5
05-14-2010, 13:57
zapoznah se sas edno mom4e hareh go toi beje i mnogo gotin po du6a i mnogo gotin na vanjen vid po golqm e ot men s 2 godini parvo si mislih 4e nqma da mi obra6ta vnimanie no toi dori mi pomaga6e da darja kueto mi kato me darpa za6to e mnogo golqm ot rajhodkite go opoznah mnogo dobre si4ko beje perfektno darje6e se s men mnogo dobre i mi obra6ta5e mn vnimani ne zn dali me e haresval ili ne no pati6tata ni se razdeliha ve4e ne go vijdam vaprosat mi e dali me haresva i kakvo da pr ako me haresva za da si stanem g adjeta :(

nerazbranoZLO
05-14-2010, 16:43
bari5, пиши на БЪЛГАРСКИ и то ГРАМОТНО

sadboy95
05-17-2010, 15:56
Писна ми

Писна ми, винаги да съм добър и да отстъпвам на тези които не заслужават да живеят, писна ми да им приемам долните обиди и да си мълча, писна ми да ме третират сякаш съм никой, писна ми да нямам момиче до себе си, защото не съм нахален като другите и не искам момиче за секс, писна ми никой да не ме изслушва, никой да не ме разбира и винаги да съм сам, писна ми от хората които ми се правят на приятели, но всъщност са ми врагове, писна ми всички да ме приемат на шега, писна ми да съм единствения който чувства любовта, писна ми да съм единствения който споделя мъката с всеки и въпреки това никой да не споделя моята мъка, писна ми да съм сам, депресиран и тъжен, писна ми да плача, че не мога да обеля и една дума на едно красиво момиче когато го виждам всеки ден .

Трябва ли да стана един от тези които мислят само как да изчу*ат поредното красиво момиче, което се е излъгало да излезне с тях и после да го изоставят като мръсно куче ?


П.П. Който е от даскало на име СОУ''св. Седмочисленици'' (Пловдив) да ми пише на скайп :)

http://www.youtube.com/watch?v=2xQod74qCJY

BlueFace
05-17-2010, 16:48
Sadboy95 ,човек за какво се филмираш ?? На 14 -15 си ,живота е пред теб,за момичета има толкова много време ...Още не си изживял 1/3-та от живота си (ако съдим по това ,че средната продължителност на мъжете в България е 68 години ) ,а вече си "sad"... :? :? Сега ти е времето да се забавляваш ,да спортуваш, да играеш с приятели,да учиш ,за да можеш да си дадеш добър старт в живота ;) След известно време момичетата ще започнат да те харесват и да оценят тези качества ;) Просто ако от сеа се сдухаш ще се превърнеш в някакво убито емо,а тях ги харесват само другите сдухани емота ;)
Не ти казвам да престанеш да се пробваш с момичета ,просто ти казвам ,че не е настъпил края на света,щом някое момиче те отреже.Просто продължаваш напред с високо вдигната глава ,без да ти пука ;) Има толкова много момичета ,а ти тука си седнал да се депресираш ;)

BaCkoHTe
05-17-2010, 18:56
Ако има нещо, което бих променил в миналото то е да не бях се изпокарвал толкова жестоко с приятелката си, но минало свършено важното е, че сме заедно и гледаме напред. Изяждам се, че не сме от толкова много време заедно, а от извесно време няма какво да си кажем и двамата .... мълчим ли мълчим. Нямам трезво обяснение за случващото се но просто се побърквам отвърте, заради това...... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

nimfernal
05-17-2010, 19:49
Не искам да променям нищо поради простата причниа, че всичко, което съм преживял е причината да съм такъв, какъвто съм сега

tonincheto0o
05-17-2010, 20:29
Не искам да променям нищо поради простата причниа, че всичко, което съм преживял е причината да съм такъв, какъвто съм сега

\:D/