PDA

View Full Version : imam problem :P:P



ArroyFTW
05-05-2010, 20:02
imam problem s momi4etata har nqkoi no e e sram da mu go priznaq po to4no me e sram ot momi4etata sme6no e :D :D :D :D :D
no nz kakvo da pravq pomognete :P

i blagodarq

Nakadah
05-05-2010, 20:02
найстина имаш проблем с кирилизацията..

Amateurrr
05-05-2010, 20:07
Срам те е, че ако момчето те отхвърли, приятелките ти ще ти се смеят.
Въпросът е там, че ако са ти истински приятелки, дори не биха си го помисляли...

BonbonaBaby
05-05-2010, 20:09
найстина имаш проблем с кирилизацията..

То да беше само с това... ако не е някое лапе на 13 макс,аз ще си изтряскам главата в некой остър ръб.. :x

ForzaFelipe
05-05-2010, 20:11
Аз неможах да разбера момиче ли си момче ли си...

Sisi7u
05-05-2010, 20:19
Срам те е, че ако момчето те отхвърли, приятелките ти ще ти се смеят.
Въпросът е там, че ако са ти истински приятелки, дори не биха си го помисляли...
той е момче .. има проблеми с момичетата !! ужс .. вече пишете и без да четете .. 8-)
по темата .. няма какво да ти кажа .. и аз съм цапната по това отношение ..
просто бъди себе си ддз .. 8-)
и кирилизирай темата си или ще я заключат ;]]

Sisi7u
05-05-2010, 20:22
imam problem s momi4etata har nqkoi no e e sram da mu go priznaq po to4no me e sram ot momi4etata sme6no e :D :D :D :D :D
no nz kakvo da pravq pomognete :P

i blagodarq
момче е !!

BlueFace
05-05-2010, 20:23
Аз неможах да разбера момиче ли си момче ли си...

Щом харесва момичета би трябвало да е момче ...

Към автора: Направи големи бицепси,подържай общата си култура до степен -новата песен на Андреа и фолк дивите от Пайнер,за да имате за какво да си говорите.По желание е и да имаш на разположение парички ,но винаги можеш да примамиш някоя и без ;)

Това е на мода баце :Д

Lucyy
05-05-2010, 20:37
Ха! BlueFace - проследих няколко твои мнения и стигнах до извода, че при теб всичко е до пари и външен вид. Боже опази от мъже като тебе.

Колкото до автора
1во - Научи се да пишеш на кирилица, моля. Ако не можеш, има фонетик, също и Кирилизатор.
2ро - Колкото до въпроса ти. За срам са пуснати вече няколко подобни теми. Вместо да пускаш още една и да задръстваш пространството, не можа ли просто да прочетеш другите теми по въпроса?
Иначе, вече писах в една тема - За срам никой не може да ти помогне. Това е нещо, което трябва да преодолееш сам, като се пуснеш по течението. Това е всичко.

VilianaSlavcheva
05-05-2010, 23:05
Ами според мен трябва да бъдеш себе си няма нищо срамно да признаеш, че харесваш дадено момиче с времето това ще го преодолееш. 8-[

darkPaladin
05-05-2010, 23:18
Трябва да разбереш,че понякога в живота има отговор ''не''

Срама сам трябва да го преодолееш

britzy
05-06-2010, 07:13
blueface според мен иронизира,а не казва истината пряко ама хайде

а момчето,което ше си чупи главата заради автора-ми не си струва пич зарад некво 13 годишно :lol: :lol: :lol:
а пък авторът да вкара малко грамотност ии да общува повече,кво па толкова.Начииии станеш гадже с някоя и нямаш проблеми с общуването,маа преди тва къв е проблемът не мога да разбера?!

Elenichkaa
05-06-2010, 07:20
хората ти го казаха мноооого точно.

kalpazanka
05-06-2010, 08:33
Първият ти проблем е писането на латиница.