PDA

View Full Version : С какво да си изруся косъмчетата на ръцете?



H2O
05-05-2010, 22:09
Моля да ми кажете с какво мога да си изруся косъмчетата на ръцете с подробно обяснение как да се използва 8-) Мс предварително

Nakadah
05-05-2010, 22:16
със самобръзначка ;-)

H2O
05-05-2010, 22:21
със самобръзначка ;-)не не , няма да ги махам искам да ги изруся

Gllory
05-05-2010, 22:45
:shock: :shock:


като се печеш на слънце и хванеш мн.тен стават руси :lol:


:shock: кфа е тази нова мода .. с руси косми :?

sladkotykate
05-06-2010, 04:38
С кислородна вода.Като отидеш в аптеката и казваш,че ти трябва кислородна вода за изрусяване на космите,след като се прибереш взимаш памук,слагаш от течността и търкаш,така че хубаво да ти се напои кожата и най вече космите.Оставаш около 15 минути и отиваш и миеш с хладка вода и сапун.Да знаеш,че може да почне да те сърби докато чакаш 15те минути,но е нормално.Ако има нещо неясно-питай. :)

boomboom
05-06-2010, 08:36
махни ги по-добре, и русите се виждат
отиди на кола маска, издържа дълго време и после само ще ги поддържаш с епилатор :)

Neopitom3na
05-06-2010, 10:50
с блондор или блондир също става :D

danibebi
05-06-2010, 11:14
махни ги по-добре, и русите се виждат
отиди на кола маска, издържа дълго време и после само ще ги поддържаш с епилатор :)

епилатор :shock: а ужас..аз на краката умирам от болки пък за ръцете,без коментар :lol: :lol: :lol:

anonymous708973
05-06-2010, 13:32
Както казаха, с кислородна вода. Моята беше 2%-ова и не я миех. Просто си ги мажеш обилно два пъти на ден и много скоро се забелязва резултат. :)

vilityyy96
05-06-2010, 18:14
Препоръчвам ти или с епилатор, или с кола маска. не се занимавай с тая кислородна вода. Четох за нея и не било много хубаво да се ползва (в аптеката така ми казаха). Ако се престрашиш опитай с епилатор. Няма да сгрешиш! :-)

MishaBabyy
05-06-2010, 18:45
С кислородна вода.

Това съм го чувала и за изрусяване на косата :lol:
Иначе колкото и да ги изрусяваш-пак се вижда.Махни ги.И ако много те боли с епилатор използвай лентичките с восък-боли много само за 2-3 секунди и после минава. :)

SuNsEt
05-06-2010, 19:23
Има едно специално кремче,което можеш да си купиш от козметичните магазини...парфюмериите де.Казва се Личия.Струва около 1.50лв. Те са 2 пликчета,които се смесват и се нанасят примерно върху косъмчетата над горната устна или на ръцете и стоиш така 15-20 мин.,след което изплакваш и си готова. :) Аз така правя за ръцете.Но това кремче не можеш да си го купиш във всяка парфюмерия,някои продавачки дори не знаят,че съществува такова нещо. :lol: Ако си от София мога да ти кажа,че в Хиподрума има магазин,точно на спирката на 74 автобус,тролеи 2,8,9... :)

Gllory
05-06-2010, 20:47
Има едно специално кремче,което можеш да си купиш от козметичните магазини...парфюмериите де.Казва се Личия.Струва около 1.50лв. Те са 2 пликчета,които се смесват и се нанасят примерно върху косъмчетата над горната устна или на ръцете и стоиш така 15-20 мин.,след което изплакваш и си готова. :) Аз така правя за ръцете.Но това кремче не можеш да си го купиш във всяка парфюмерия,някои продавачки дори не знаят,че съществува такова нещо. :lol: Ако си от София мога да ти кажа,че в Хиподрума има магазин,точно на спирката на 74 автобус,тролеи 2,8,9... :)

Това кремчее е за изрусяванее или за премахване, че нещо не разбрах :)

Neopitom3na
05-06-2010, 21:09
а тази кислородна вода само за ръце и коса ли може да се използва?

SuNsEt
05-06-2010, 21:20
Има едно специално кремче,което можеш да си купиш от козметичните магазини...парфюмериите де.Казва се Личия.Струва около 1.50лв. Те са 2 пликчета,които се смесват и се нанасят примерно върху косъмчетата над горната устна или на ръцете и стоиш така 15-20 мин.,след което изплакваш и си готова. :) Аз така правя за ръцете.Но това кремче не можеш да си го купиш във всяка парфюмерия,някои продавачки дори не знаят,че съществува такова нещо. :lol: Ако си от София мога да ти кажа,че в Хиподрума има магазин,точно на спирката на 74 автобус,тролеи 2,8,9... :)

Това кремчее е за изрусяванее или за премахване, че нещо не разбрах :) За изрусяване са.Косъмчетата ти са руси една седмица и след това потъмняват. :)