PDA

View Full Version : Истината около една трагедия...



iLovePussyJuice
05-05-2010, 22:19
Вероятно повечето от вас са чули, за момчето, което бе подгонено от кучета, падна от мост и беше прегазен от бус...Но медиите (както може да се очаква) са окрасили историята с разни глупости (няма да навлизам в подробности), но са "пропуснали някои детайли"...

С това момче и брат му сме израсли заедно живеехме на 50 метра един от друг и не се сещам за някой, който да каже нещо лошо за него...
въпреки, че беше малък на години, това не си личеше...много зрял за възрастта си.
Това, което исках да кажа е, че ви моля да не пишете глупости...

По същество:
Излязли са към 3:30 3 момчета, с идеята да се разходят и да "рисуват" около квартала (имаше статии за това...наистина беше талантлив)...
Преди това видели патрулка и едното момче (имена няма да назовавам) взело флаконите и изчезнало към тях и те също тръгнали да се прибират, но органите на реда ги качили в патрулката и тръгнали към 6то РПУ...
По пътя получават сигнал за кражба на кабели от роми (вероятно жк.Красна Поляна) и оставят 2те момчета по пътя, на бензиностанцията ОМВ (?!?!, вместо да бъдат откарани в районното или по домовете), която е на около 100-200 метра от мястото.
В последствие били подгонени от кучета минали от другата страна на загражденията, за да не тичат по платното, но се подхлъзва и пада на платното, което е под моста (височината е 6 метра според медиите), за нещастие в този момент го прегазва бус и дори не спира, а продължава по пътя...
На молбите на другото момче никой не се отзовал...
В подробности не искам да влизам, просто исках да кажа истината.

И защо медиите прикриват частта с полицаите?!
Защо по дяволите се пишат небивалици от типа, е бил бутнат от другото момче?! (което и физически е невъзможно)

До кога ще прикриват грешките на 'закрилниците ни' ?




Почивай в мир, приятелче :(

ScionOfStorm
05-05-2010, 22:28
Оказва се, че доста косвени на мен хора познават А., дали от специфични среди или не.

Аз просто пожелавам човекът, който го е погубил и си е продължил непукистки по пътя да не получи никакъв покой и всеки ден да му минава на лента това, което е извършил.

За медиите не мисля, че има какво да говорим.

fuckface
05-05-2010, 22:36
Момчето не заслужаваше такава съдба... И всичко, защото двама нещастници ги е домързяло да си свършат работата... Защото двамата "роми" (гадни мазни мангали) така или иначе ше ги пуснат... А шибаните медии и шибаната полиция са уникални боклуци, защото се покриват едни други... Всеки гледа първо себе си. Полицията гледа да си запази реномето, като не се разчува за "грешката" (меко казано ;( ), направена от двамата "служители на реда". Медиите пък от друга страна гледат да изопачат историята по такъв начин, че да я направят по пикантна, за да продадат повече вестници. Всичко в тази държава опира до парите. А като се замисля, не си мразя страна, даже бих казал, че съм патриот... Но заради такива боклуци и страната е на това дередже: всеки би си обичал страната, ако управниците и служителите на реда си вършеха работата съвестно...
Но, както и да е, много се отплеснах... Исках да изразя мнението си по този въпрос. Що се отнася до момчето - то си отиде. Имам чувството, че никога няма да приема тежката загуба. ;( ;( Завинаги ще има място за теб в сърцето ми, приятелю! Почивай в мир! :(

iLovePussyJuice
05-05-2010, 22:37
Не знам какво да отговоря, макар че според мен няма значение това.

Иначе да...справедливост.
Зло на никого не пожелавам, но справедливост за всеки.

genk90
05-05-2010, 22:38
Вече не знам дали има смисъл да се тормозим за деянията на дадени лица, медии и прочие, важното и най-тъжно е, че Ронката го няма!

plmn
05-05-2010, 23:01
баси.. един патрул ли има.. оставят 'задържаните' насред пътя и хукват на друго място.. жалка работа.

yakuza_
05-06-2010, 05:56
Медийте почти винаги си украсяват нещата...

alone83
05-06-2010, 08:24
Естествено, винаги органите на реда не са виновни... Да, бе, да... Той е малък, не мисли - излиза. Ок. Полицаите се опитват да си свършат работата - ок, е, ама вършете я поне както трябва, бееее, зарязали го ей така... И тоя пък тръгнал без да обръща внимание.

Съжалявам много. :( :smt056 Знам, че няколко думи не помагат, но...

m1nik
05-06-2010, 08:51
Жалка история..жалко за загубения човешки живот..
е заради етакива "органи на реда" тая държава скоро няма да влезе в пътя..
И всички млади хора ще продължават да казват, че обичат родината си, но мразят държавата..
Медията..от нея всичко друго, но не и истината..
колкото до шофьора..дано някой ден това се случи с неговото дете..

petinkataaa
05-06-2010, 09:42
:( Почивай в мир ! :(

MishaBabyy
05-06-2010, 19:56
R.I.P P. :cry: :-k :-k
и ето,пак основния въпрос-трите проблем ана държавата ни.
1.Полицията-тя отдавна се е превърнала от обществен закрилник във враг N1.Вече не може да се разчита на полицията по никакви поводи,хората сами трябва да се оправят.
2.Ромите-във всяко престъпление има замесен ром.И после сме били расисти.Та това са хора,които трябва да се изселят някъде далеч,направо на друга планета.
3.Бездомните кучета-всичко пак се случило заради тях.Как в нито един друг европейски град НЯМА НИТО ЕДНО куче по улиците?Обаждат се на службите,ама няма кой да дойде да ги прибере.Вече ни е страх да излизаме заради кучетата.Пред нас вече няма деца в градинките,защото е бъкано с кучета.
Това е от мен...и знам,че никой няма да ме чуе,но това е жестоката истина.

petinkataaa
05-06-2010, 20:11
R.I.P P. :cry: :-k :-k
и ето,пак основния въпрос-трите проблем ана държавата ни.
1.Полицията-тя отдавна се е превърнала от обществен закрилник във враг N1.Вече не може да се разчита на полицията по никакви поводи,хората сами трябва да се оправят.
2.Ромите-във всяко престъпление има замесен ром.И после сме били расисти.Та това са хора,които трябва да се изселят някъде далеч,направо на друга планета.
3.Бездомните кучета-всичко пак се случило заради тях.Как в нито един друг европейски град НЯМА НИТО ЕДНО куче по улиците?Обаждат се на службите,ама няма кой да дойде да ги прибере.Вече ни е страх да излизаме заради кучетата.Пред нас вече няма деца в градинките,защото е бъкано с кучета.
Това е от мен...и знам,че никой няма да ме чуе,но това е жестоката истина.


не че искам да се заяждам,но в Атина също има доста бездомни кучета..а мисля,че е европейски град..

someonerandom
05-06-2010, 20:23
Не познавам момчето,но въпреки това ми е кофти,че казвам това:
Има някакъв мизерен шанс полицаите да са мислели,че им правят услуга-в смисъл,момчетата едва ли са искали да бъдат откарани в управлението и вероятно са се радвали,че са ги пуснали.
Колко гадно ми стана...
R.I.P(колко фалшиво звучи вече :? )

iLovePussyJuice
05-06-2010, 21:55
Не познавам момчето,но въпреки това ми е кофти,че казвам това:
Има някакъв мизерен шанс полицаите да са мислели,че им правят услуга-в смисъл,момчетата едва ли са искали да бъдат откарани в управлението и вероятно са се радвали,че са ги пуснали.
Колко гадно ми стана...
R.I.P(колко фалшиво звучи вече :? )трябвало да е да си свършат работата

Vanish
05-06-2010, 22:21
искрено съжалявам, но както много пъти съм казвал, така е в България- мизерии, корупция и тия там лайнари дето не ги е срам да се нарекат "полицаи" са толкова изостанали, че няма накъде повече.

и пак,да почива в мир.

SuNsEt
05-06-2010, 22:24
За първи път чувам за това,но много ме шокира.Не знам,какво мога да кажа по темата...Наистина жалко за момчето,това е просто нелепо.Горките му родители и приятели.Трудно се живее след такова нещо.