PDA

View Full Version : Харесвам я, но,..



sapuna10
05-05-2010, 22:19
Здравейте! =] значии ситуацията ми е следната:,.. в 8ми клас съм.. Влюбен съм в едно момиче от моя клас, доскоро не си говорехме много-много и не се познаваме мн добре.. проблема е, че я харесвам наистина много отскоро и от два дни се опитвам да и поискам скайп, но сякаш като дойде моментът нещо ме спира.. просто ме е срам :oops: също така кофтито е, че си има и приятел с който ходят вече от 1 година може би и повече :| .. таа наистина много я харесвам и Ви моля да ми дадете някакъв съвет, как да "направя първите стъпки",.. изобщо всеки съвет би ми помогнал :oops: .. може би темата е глупава, но очаквам и се надявам да има сериозни мнения по въпроса.. ще съм много благодарен ако ми дадете съвет..

darkPaladin
05-05-2010, 22:22
Ами от един клас сте,а това не е добре другото е,че си има приятел.
Не се занимавай с нея момичета бол,само ще си хабиш нервите,а повярвай ми не би искал да стане така ;)

onestar
05-05-2010, 22:23
Остави я да изживее връзката си.

Ако ти даде някакви сигнали... тогава му мисли.

Lucyy
05-05-2010, 22:24
Ами. Вие - набори мои - не разбрахте, че скайп съкс.
Не и искай скайпа бе момче - говори си с нея!
Освен това не мисля, че това нещо изобщо имаш бъдеще.
"До скоро не си говорехме, сега почнахме" - на това му се вика "моментно увлечение".
Освен това, момичето като си има и сериозно гадже, къде си тръгнал да си трошиш главата с нея.
По добре продължавайте само да си говорите, така никой няма да пострада ;]

Monstre
05-05-2010, 22:27
След като си има сериозен приятел, най-добре не се меси. Накрая на теб ще ти бъде гадно. :?

Elenichkaa
05-06-2010, 07:36
не се намесвай и не заставай м/у тях!

anonymous708973
05-06-2010, 07:55
Само аз ли съм на мнение, че момчето трябва да покаже на девойката, че има определени симпатии към нея и да я остави да си прецени какво иска да прави?
Хубавото е, че си 8 клас и имаш време с момичето. Намери й скайпа от друг човек и си пишете - за всичко, откривайте общи теми и интереси, станете приятели. И после я покани да излезете двамата. Според мен така е най-добре, имайки предвид, че си от по-стеснителните. :wink:

pebals
05-06-2010, 08:10
еми едва ли от някой от другите ти съученици няма да й имат скайпа..питай тях..

sapuna10
05-06-2010, 08:56
Благодаря за съветите до тук :) Естественно, че й имат скайпа, но аз предпочитам да си я питам аз.. ще пробвам пък каквото стане. :wink: Още веднъж Благодаря! :-P

KpucmuHa
05-06-2010, 10:24
прати и бележка през някой час :razz:

05-06-2010, 11:59
Алоо човек, едно годишна връзка? Най - много да развалиш отношенията й с нейния приятел, да се скарате, да те набият или да те отрежат. НЯМАШ ПРЕСПЕКТИВА да се месиш. Стой си кротко и си учи и не се занимавай.

EeeBobii
05-06-2010, 12:07
Извърти нещата на шега...Разгледай и телефона и ако видиш неина снимка кажи че ти харесва много и ако е възможно да ти я прати по скайпа и че си размените скайповете ,не е трудно, само че трябва да си себе си : :o

Lucyy
05-06-2010, 12:10
Хора престанете с този скайпп!!!
Едно е когато има връзка и скайпа е само, за да може да имате връзка през останалото време.
Друго е, когато скайпа е ВСИЧКО и няма никаква реализация.
Стига опирали до скайп моля ви -.-"

05-06-2010, 12:13
Хора престанете с този скайпп!!!
Едно е когато има връзка и скайпа е само, за да може да имате връзка през останалото време.
Друго е, когато скайпа е ВСИЧКО и няма никаква реализация.
Стига опирали до скайп моля ви -.-"

То и от скайп няма смисъл, изобщо цялата му работа на пича е безсмислена ако питаш мен.

EeeBobii
05-06-2010, 12:20
1 година връзкане е нищо. За една година връзка , мога да кажа че си опознал човека до себе си...