PDA

View Full Version : Тяло-целта ми



ro6lio
05-06-2010, 07:31
Това тяло ми е целта която искам да постигна

http://img85.imageshack.us/img85/3696/myjkotqlo300x300.jpg

въпроса ми е с бягане ,скачане на въже и щангата която я имам в вкъщи(60кг)и лостове може ли да го постигна?е и коремни също,лицеви

Myrth
05-06-2010, 15:36
Можеш, друг е въпросът дали ще го постигнеш. Питането ти не е много смислено.

someonerandom
05-06-2010, 17:22
Смислено си е-пита дали с упражненията,които прави,може да постигне това,или трябва още нещо...

Myrth
05-06-2010, 20:10
Просто усещам как ще почне да прави "бягане ,скачане на въже и щангата която я имам в вкъщи(60кг)и лостове може ли да го постигна?е и коремни също,лицеви", ще види, че за 2 месеца няма да има голяма промяна и ще се откаже. Когато искаш ''тяло като на...'' обикновено така свършват нещата. Дано съм лош пророк :)

petersl55
05-07-2010, 02:44
Хаха, що за въпрос!Разбира се че можеш!Просто трябва да си постоянен в 3 основни неща и да не забравяш че термина фитнес е комплексен и изисква доста дисциплина :-D ..Поне аз съм ги разделин на 3 работи - Хранене , Трениране с тежести и кардио тренировка.ВЪВ ХРАНЕНЕТО ТРЯБВА ДА СИ НА 100%, храни се през 2 или 3 часа(максимум).Гледай да си постоянен в тренировките с тежести!Тренирай 1 мускулна група 1 или 2 пъти седмично, за да ти остават сили за кардио тренировка(скачане на въже или бягане) 3-4 пъти в седмицата!

Ако имаш дисциплината и нервите, както и парите за ядене ще го постигнеш рано или късно..Просто не забравят че фитнеса са 3 основни неща : ХРАНЕНЕ , дигане и кардио тренировка!

theoneudontknow
05-10-2010, 06:52
Ако искаш да постигнеш релеф, тогава се концентрирай главно на ЛИЦЕВИ, КОРЕМНИ и ТИЧАНЕ... Иначе за да нарравиш гърди ще ти трябват щанги, не съм сигурен дали 60кг ще са достатъчни, но след като можеш да правиш 5 серии по 12 дигания и все още нямаш тва тяло, тогава може да почнеш да ходиш на фитнес - ако е с приятели, по-добре ( да има кой да ти дава мотивация и да ги гледаш, че са по-зле от тебе :-D ) И също така да добавя, че 1 към 1 с тялото на снимката ще е малко трудно, защото при всеки човек е различно, но с дисциплина, подходяща мотивация и продължителност ВСИЧКО може да стане ( не само да си направиш тяло :-D )

onqtam
05-10-2010, 14:52
предостатъчни