PDA

View Full Version : Изпитвам симпатии



byby0202
05-06-2010, 10:15
Здравейте! :) И аз нз точно,кво искам съвет или нещо такова,но просто искам да си излея душата.Има едно момче,той е на 19,преди време искаше много да излезе с мен,но аз не бях в настроение за срещи и т.н.Бяхме си писали от един месец насам доста и аз реших да изляза с него вчера.Видяхме се,пихме кафе и после се разхождахме в морската.Седнахме на една пейка около морето и се базикахме нещо и той ме целуна.Отвърнах и такам и си продължихме с целувките и прегръдките.След половин час той се обади на един негов фр.да се видят в 5 часа.Естт нямаще още 5 и той вика,айде ще те изпратя и заминавам.Съгласих се и отидахме на спиркатаДойде неговия рейс и той тръгна толкова бързо,без да каже даже дори чао,изненадах се и му извиках,че е можело да ме изчака при положение,че след 5 минути има пак рейс.Той нищо не каза и си влезе в рейса и замина.После снощи ми писа,че е тук и аз му писах,но той нищо не ми отговори.Тва е общо взето,аз нз дали го харесвам,за в момента изпитвам симпатии.Не знам,нито неговите намерения към мен,нито нищо.

dunce
05-06-2010, 10:19
И какъв е въпросът, проблемът? Пишеш си ей така, изпитвала си симпатии, какво искаш да ти кажем? :-o

Lucyy
05-06-2010, 10:20
Нека позная - ти си осми клас?
Ами, може просто наистина да е бързал, въпреки, че и това не го оправдава. Трябвало е според мен да чаже поне едно "чао".
Въпреки това, ПРЕДПОЛАГАМ си по-малка от него. Което ме води до факта, че момчето е на принципа "за една вечер". Пък ти си прецени.

KpucmuHa
05-06-2010, 10:21
ние ли да му знаем намеренията?

dunce
05-06-2010, 10:24
Нека позная - ти си осми клас?
Ами, може просто наистина да е бързал, въпреки, че и това не го оправдава. Трябвало е според мен да чаже поне едно "чао".
Въпреки това, ПРЕДПОЛАГАМ си по-малка от него. Което ме води до факта, че момчето е на принципа "за една вечер". Пък ти си прецени.

момчето и за 1 вечер да е, тя да не е луда да му пуска на 2рия ден, това няма никакво значение, по-добре да се пробва с него, а след време ще разбере каква връзка иска той.

byby0202
05-06-2010, 10:28
На 16 съм,просто искам някакво мнение по темата.Пък и някво тъпо ми стана,като вчера толкова бързо изчезна и си помислих,че е искал да ме разкара,за тва исках мнение от вас. :)

lilincituuuu
05-06-2010, 11:48
Ами ние няма как да знаем какво е в главата му, но може пак да излезете и ако пак направи така .. значи просто те използва, тогава не се занимавай, не си заслужава (: Попитай го какво го е накарало да си тръгне, без дори да ти е казал чао ..
айде успех :-)

Elenichkaa
05-06-2010, 12:13
На 16 съм,просто искам някакво мнение по темата.Пък и някво тъпо ми стана,като вчера толкова бързо изчезна и си помислих,че е искал да ме разкара,за тва исках мнение от вас. :)
човека е бързал...не ти ли се е случвало и на теб?

fc
05-06-2010, 15:44
Ама вие колко сте ограничени не е истина. Така правя и аз, и все пък от какъв зор ще изпускам автобус заради тебе? Малката влез в реалноста, където не всичко се върти около момичетата. Щом се е целувал с тебе, значи те харесва.
p.s. По-добре така да прави от колкото да върви след тебе и да ти писне след 10 дена.