PDA

View Full Version : Ревност .. породена от любов или липса на такава ??



dasche
05-06-2010, 13:41
Предполагам,че ревноста присъства в повечето връзки .. според вас от какво е породена .. от любов или липса на такава .. или просто недоверие ?? :smt008 [/b]

SmilezZz
05-06-2010, 14:28
Ми не знам..По-скоро или недоверие,или породена от любов..Все пак не ти харесва да видиш гаджето ти да се прегръща с друга :lol: (Какъв пример само :lol: )..

Ако си с гадже,както казах вече - недоверие или породена от любов
Ако нямаш - тогава не е ревност,а завист.. :lol:

justunique
05-06-2010, 14:33
..

SmilezZz
05-06-2010, 14:55
justunique Като се позамисля - защо пък да не е логично..
- Страх да не загубиш нещо или някого.. :smt023

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 16:52
При всеки е различно. Аз лично ренувам понякога, защото не съм сигурна в чуствата на човека, а и как да съм сигурна като той не ги показва, ако има такива. Някой ревнуват, защото си нямат друга работа и си мислят, че така ще задържат човека до себе си. Ревността погубва връзката в повечето случаи. На никой не му е приятно някой да му звъни през 5 мин - това не е любов. Трябва всеки да има малко лична свобода. Недоверието също е често случвано. Но като имаш доверив на човека до себе си, а и той не ти дава поводи, може и да се избегне.

malkataa
05-08-2010, 05:32
Ревността възниква,когато между хората липса доверие.Тя няма нищо общо с любовта,защото когато обичаш ти имаш и доверие на човека, с който си.Въпреки,че понякога се случва така,че разбираш някои неща,за които не бива да си затваряш очите!

Paramour
05-08-2010, 10:33
От недоверие в партньора или от страх да не го загубиш. :oops:

YourDream
05-08-2010, 16:58
Според мен, човек ревнува, когато не е сигурен в себе си и се съмнява, че не е достатъчно добър за половинката си.

Budika
05-08-2010, 17:40
Според мен, човек ревнува, когато не е сигурен в себе си и се съмнява, че не е достатъчно добър за половинката си.

Това е моят тип ревност. Преодолях обаче ревността вече и то в голяма степен благодарение на приятеля ми.Иначе той е със силно изявено собственическо чувство(което понякога е бъркано с ревност,но разликата е доста голяма :) ),но това на мен не ми пречи,даже ми е приятно.

rebeccaa
05-09-2010, 17:47
Ревнуват тези, които искат да бъдат обичани :) .

ladykeisy
05-13-2010, 19:30
Съвкупност от чувства.Любов,капчица недоверие,съмнение,страх да не загубиш човека до себе си...

psihoataka
05-15-2010, 23:11
Според мен, човек ревнува, когато не е сигурен в себе си и се съмнява, че не е достатъчно добър за половинката си. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

purehate
05-16-2010, 16:17
Ревността по принцип е заради любовта! :)

JustAngel
05-16-2010, 19:03
Ревност има във всички връзки.Най-голяма е там,където двамата влюбени се обичат ужасно много и се страхуват да не ги раздели нещо.Ревността е съвсем нормално нещо, но има случаи, в които ти писва да те ревнуват .. голямата ревност погубва най-скъпото-любимия човек!