PDA

View Full Version : Не се познаваме.



dream1707
05-06-2010, 13:53
От вече година и няколко месеца пиша с едно момче, то живее доста надалеч и до сега никога не съм го виждала, наживо. Много ми е приятно да пиша с него, всеки ден с нетърпение очаквам да влезе в скайп и да ми звънне, за да говорим. Много е забавен и с него имаме общи интереси. Имам чувството, че започвам да се влюбвам в него. Обаче ми се струва ужасно странно, тъй като го познавам само от интернет и никога не съм го виждала. Въпреки това той знае всичко за мен, както и аз за него. Казвал ми е, че му е много приятно да пише с мен, че много държи на мен и че ме харесва, аз също съм му го казвала. Той знае, че много го харесвам и знае, че не ми е само приятел. Поне за мен е странно да си влюбен в някой, който не познаваш, но нз какво да направя.

Metal
05-06-2010, 13:59
Напълно възможно е... Малко е странно наистина, но е нопълно възможно.

dimitar_ak
05-06-2010, 14:00
Вижте се възможно най-скоро, защото нещата вече са изпуснати. След среща на живо ще се убедите, че реално не сте такива каквито в мрежата и ще има разочаровани.

Metal
05-06-2010, 14:03
Вижте се възможно най-скоро, защото нещата вече са изпуснати. След среща на живо ще се убедите, че реално не сте такива каквито в мрежата и ще има разочаровани.
не е изпуснато.
Ако са били искренни може да се получат нещата.

ef4etyYy
05-06-2010, 14:06
^+

SmilezZz
05-06-2010, 14:15
Според мен няма "интернет любов"..Може би е "временна симпатия",но пък да обичаш човек,който не си виждал...

И наистина се вижте възможно най-скоро..Защото все пак виртуалния свят е доста по различен от реалния

TheOneAndOnly
05-06-2010, 15:33
Нека позная- ти си на 14, а той на 17.
Това по скайп е изтъркано вече.. Как можеш да "обичаш" без да си видяла човека, без да си говорила наживо с него?

dream1707
05-06-2010, 15:52
Нека позная- ти си на 14, а той на 17.
Това по скайп е изтъркано вече.. Как можеш да "обичаш" без да си видяла човека, без да си говорила наживо с него?

И аз незнаех... на мен ми се струва не по-малко странно от колкото и на вас. Незнам дали го обичам, но просто до сега не съм изпитвала подобни чувста към някого. До сега и аз мислех, че това е нещо ужасно странно и неможе човек да обича някой само от интернет, даже си мислех, че и да се харесват само хора по интернет неможе. Не казвам непременно, че това е любов защото наистина съм на 14 ии все още не осъзнавам точно какво е любовта. Казвам, че изпитвам някакви чувста към този човек и, че ми е ужасно странно, защото дори не го познавам.

YouDontKnowMe
05-06-2010, 16:03
Вижте се възможно най-скоро, защото нещата вече са изпуснати. След среща на живо ще се убедите, че реално не сте такива каквито в мрежата и ще има разочаровани.
Много си прав ... То на живо се скъсват да се лъжат и да се правят на велики, какво остава за скайп , нет и т.н.

valdesbg
05-06-2010, 16:11
Е като живее надалече.. кво очакваш да стане?

Кога ще излезете от филма "интернет любовта съществува"? Знам кога - когато се убедите лично в това. Но не и по рано.

Ама ваша си работа де.

Направо се чудя що отговарям в едни и същ теми всеки ден.

BlueFace
05-06-2010, 18:24
От вече година и няколко месеца пиша с едно момче, то живее доста надалеч и до сега никога не съм го виждала, наживо. Много ми е приятно да пиша с него, всеки ден с нетърпение очаквам да влезе в скайп и да ми звънне, за да говорим. Много е забавен и с него имаме общи интереси. Имам чувството, че започвам да се влюбвам в него. Обаче ми се струва ужасно странно, тъй като го познавам само от интернет и никога не съм го виждала. Въпреки това той знае всичко за мен, както и аз за него. Казвал ми е, че му е много приятно да пише с мен, че много държи на мен и че ме харесва, аз също съм му го казвала. Той знае, че много го харесвам и знае, че не ми е само приятел. Поне за мен е странно да си влюбен в някой, който не познаваш, но нз какво да направя.


Виж сега моето момиче.Такова животно като скайп любов няма ;)
Ако наистина започваш да се "влюбваш" (ест и това не е любов,но нека го наречем така) то не е в него ,а е в образа ,който си си изградила в главата си.Той няма да отговаря на реалността.
Много е лесно да си чатиш с някого,няма визуален контакт,не се познаватеи т.н. Нона живо всичко е различно,повярвай ми ;)
Моят съвет е да оставиш мечтите и сънищата и да слезеш на земята.Няма лошо да ти допада момчето,но докато не се срещнете и не общувате на живо,лице в лице ,в следстиве на което да изпиташ нещо,за любов не можем да говорим ;)