PDA

View Full Version : Може би ще скъсам с него



LuFlee
05-06-2010, 14:45
Ходя с него от 2 месеца и половина и през това време ми стана ясно,че той не е от момчетата,които си показват чувствата.Има твърд характер,но когато му споделям нещо имам чувстовото,че никога не го приема на сериозно.Аз съм тази,която му казва ''имаш много хубави очи'' или ''харесвам ръцете ти'' ,но той почти никога не ми е казвал нещо подобно.Единствено ''обичам те'' -понякога преди да ми затвори телефона и по скайп или като се видим ,когато трябва да се разделяме.Имам нужда да се почувствам обичана,а не да се чудя дали му стигам,защото когато го питам ''харесвам ли ти'' неговият отговор е ''да бе,супер си си'' и само толкова.Това са думи,които мога да чуя от всеки и много пъти съм му казвала,че има много момчета,които искат да са на негово място.Понякога ми крещи,когато му се сърдя,защото не ми е харесало как разговаря с мен.Много пъти съм му казвала,че училището е важно за мен,а той постоянно ми говори ''ха,как можеш да учиш в такова тъпо училище,като не искаш да правиш контролно избягай и толкова'' -тоест ,казва ми нещо,което вместо да ми помогне,ме кара да затъна и да бягам от часове,примерно.Вчера ми каза,че не съм отделяла достатъчно време да съм с него,а аз му обясних,че в тези 2 месеца и половина почти винаги,когато трябва да се виждам с него след даскало си тръгвам по-рано от часа или лъжа,че съм на рожден ден и си тръгвам по-рано.Дори успеха ми падна от както съм с него,но сякаш,когато му говоря той не ме чува.Не ме допуска до себе си,никога не ми е споделял.Вчера ми направи скандал,че ще правя купон с приятелите си...Тъй като съм му разказвала случки,когато съм се карала с тях и той ги мисли за кретени.''от къде да знам какво можеш да направиш като си в компанията на тия кретени и ще има алкохол'' -така ми каза.Бил се притеснявал за мен,а на мене не ми пукало за него.Развика ми се,че съм си била направила планове за седмицата,а той не бил в тях.Напомних му,че преди да приема да съм с него му казах,че трябва да може едва ли не да прави магии,че да е с мен и че не съм от тези момичета,които са повърхостни.Че искам да ме прави щастлива,а той каза ''добре,ще се променя заради теб'' ,но нищо не стана.Когато му го напомних той каза ''ами много ясно,че няма да се променям'' а по-късно ''оф,добре ме мамка му ше се променя'' и аз му обясних,че не искам да се променя,а че искам да промени отношението си към мен.Казах му,че човек осъзнава какво е имал едва тогава,когато вече го е загубил,а той ме пита дали късам с него.Отговорът ми беше ''от теб зависи'' .Въпреки това той е на мнение,че за нищо на света не би ме оставил и иска да е с мен...Опитах се да не го притискам,за да не се задушава,но не мога повече.Искам да се почувствам обичана.Преди време му подарих картичка с надпис ''обичам те'' ,а когато му я подарих на него му стана неудобно.Въпреки това до сега нищо не ми е взел.Нямам предвид,че трябва да харчи пари за мен,но просто понякога да ми показва,че иска да е с мен.Дори едно цвете да ми откъсне от градината пред блока или да ми каже нещо хубаво.Но не,за него това е педерастия.Аз не искам постоянно да ми подарява скъпи подаръци или нещо такова,но когато обичаш някой,ти се стараеш той да е добре.Опитваш се да го зарадваш винаги,когато можеш.Не искам суха връзка.Единственото,което правим с него е да излизаме и да се шляем някъде из софия или да ходим у нас или в неговия дом за да се натискаме.Не искам да съм част от таква суха връзка.На мнение съм,че всеки заслужава втори шанс,но си мисля,че той няма да осъзнае грешката си нищо,че вчера ми каза ''аз съм виновен,понеже не знам как да се държа с момиче''.

SmilezZz
05-06-2010, 14:52
"Това,че не те обича така,както ти искаш да те обича - не означава,че няма никакви чувства към теб"..
Ти самата каза,че той не е от тези,които показват чувствата си..Но щом си решила,че искаш да скъсаш с него - направи го,аз нямам право да ти се бъркам..Все пак ти го познаваш най-добре и знаеш най-добре какво искаш да правиш.. :)

LuFlee
05-06-2010, 15:00
Аз не мога да разбера по нищо,че той има чувства към мен.Разбираш ли?Той не показва нищо,освен понякога ''обичам те''.Имам чувството,че понякога съм сама в тази връзка.Разбирам,че е по-различен от мен и че не може да си показва чувствата,но както казах-когато обичаш някой се опитваш да го зарадваш както можеш.До сега нито един път не съм се почувствала обичана.Единственото,което прави е да ми говори просташки все едно съм някакъв негов приятел от улицата и да ми крещи,когато се поздърпаме малко.Поне да приемаше сериозно,когато имам проблем,но и това не прави.Веднъж се опитах да му разкажа нещо важно за мен,а той каза ''оо спри спри,стана ми тъпо още като започна да ми говориш''.Сякаш дори няма никакво уважение към мен.Аз не искам да се прави на такъв какъвто не е,искам просто да бъде по-мил и по-внимателен...Но не знам дали трябва да му дам шанс,защото може да се окаже загуба на време и нерви.Вече дори нямам желание да му кажа,че го обичам.

anonymous708973
05-06-2010, 15:10
Според мен имаш право до известна степен... но на колко сте години, от колко време сте заедно..?

LuFlee
05-06-2010, 15:16
И двамата сме на 16 и сме заедно от 2 месеца и половина.Той е първия човек,който ми се струва истински стабилен и винаги ще ми помогне в труден момент,но има неща,които ужасно много ми пречат и ме карат да се чувствам неоценена.

TheOneAndOnly
05-06-2010, 15:19
ООО, не , не...
Не ти се меся, но на твое място тоя пръч нямаше да го търпя 2 часа... Ще ми прави забележки, че съм направила купон у дома... Че какъв си ми ти бе? Съпруг ли, 5 деца ли имам от тебе?
Ти си решаваш, но явно няма никакви чувства към теб. Едно ' Обичам те ' не променя нещата... Любовта не се казва с 2 думи, а се доказва постоянно... Ако решиш да скъсаш с него и тръгнеш с друг, той ще е първият, който ще те моли да му простиш и да се съберете ;)

SmilezZz
05-06-2010, 15:34
Аз не мога да разбера по нищо,че той има чувства към мен.Разбираш ли?Той не показва нищо,освен понякога ''обичам те''.Имам чувството,че понякога съм сама в тази връзка.Разбирам,че е по-различен от мен и че не може да си показва чувствата,но както казах-когато обичаш някой се опитваш да го зарадваш както можеш.До сега нито един път не съм се почувствала обичана.Единственото,което прави е да ми говори просташки все едно съм някакъв негов приятел от улицата и да ми крещи,когато се поздърпаме малко.Поне да приемаше сериозно,когато имам проблем,но и това не прави.Веднъж се опитах да му разкажа нещо важно за мен,а той каза ''оо спри спри,стана ми тъпо още като започна да ми говориш''.Сякаш дори няма никакво уважение към мен.Аз не искам да се прави на такъв какъвто не е,искам просто да бъде по-мил и по-внимателен...Но не знам дали трябва да му дам шанс,защото може да се окаже загуба на време и нерви.Вече дори нямам желание да му кажа,че го обичам.Щом връзката е само от едната страна - тогава късай..Няма какво да губиш..И с него,и без него си си сама

vagarious
05-06-2010, 19:29
Аз не мога да разбера по нищо,че той има чувства към мен.Разбираш ли?Той не показва нищо,освен понякога ''обичам те''.Имам чувството,че понякога съм сама в тази връзка.Разбирам,че е по-различен от мен и че не може да си показва чувствата,но както казах-когато обичаш някой се опитваш да го зарадваш както можеш.До сега нито един път не съм се почувствала обичана.Единственото,което прави е да ми говори просташки все едно съм някакъв негов приятел от улицата и да ми крещи,когато се поздърпаме малко.Поне да приемаше сериозно,когато имам проблем,но и това не прави.Веднъж се опитах да му разкажа нещо важно за мен,а той каза ''оо спри спри,стана ми тъпо още като започна да ми говориш''.Сякаш дори няма никакво уважение към мен.Аз не искам да се прави на такъв какъвто не е,искам просто да бъде по-мил и по-внимателен...Но не знам дали трябва да му дам шанс,защото може да се окаже загуба на време и нерви.Вече дори нямам желание да му кажа,че го обичам.Щом връзката е само от едната страна - тогава късай..Няма какво да губиш..И с него,и без него си си сама

Подкрепям. :wink:

sunshinepp
05-06-2010, 19:35
ООО, не , не...
Не ти се меся, но на твое място тоя пръч нямаше да го търпя 2 часа... Ще ми прави забележки, че съм направила купон у дома... Че какъв си ми ти бе? Съпруг ли, 5 деца ли имам от тебе?
Ти си решаваш, но явно няма никакви чувства към теб. Едно ' Обичам те ' не променя нещата... Любовта не се казва с 2 думи, а се доказва постоянно... Ако решиш да скъсаш с него и тръгнеш с друг, той ще е първият, който ще те моли да му простиш и да се съберете ;)

Абсолютно! :?

WaterLilly
05-06-2010, 19:40
Късай с него, щом си решила. Може и да те обича, но като не си пасвате по характер, само ще се карате. Пък и ти (май) не си доволна от връзката.

tonie__
05-06-2010, 19:46
човек,заедно сте от 2 месеца и вече казвате "Обичам те" .бас държа,че ти си била първа и той го казва съжаление едва ли не и да не те кара да се чувстваш гадно

Nakadah
05-06-2010, 19:49
Много дълго за да го чета, но ако го преразкажеш в 3-4 реда цена нямада имаш...

ПТ: късай бе, кво ти дреме...

05-06-2010, 20:23
ООО, не , не...
Не ти се меся, но на твое място тоя пръч нямаше да го търпя 2 часа... Ще ми прави забележки, че съм направила купон у дома... Че какъв си ми ти бе? Съпруг ли, 5 деца ли имам от тебе?
Ти си решаваш, но явно няма никакви чувства към теб. Едно ' Обичам те ' не променя нещата... Любовта не се казва с 2 думи, а се доказва постоянно... Ако решиш да скъсаш с него и тръгнеш с друг, той ще е първият, който ще те моли да му простиш и да се съберете ;)

ООО, не не...
Не ти се меся но...

Реторичен въпрос: Очакваш ли някой да ти се довери до такава степен, че някой ден да иска да се ожени за теб?

Не е нужно да отговаряш :-D

LuFlee
05-06-2010, 20:28
Ъм,не разбрах връзката между реторичния въпрос и моята тема. :-o

Естествено,че не очаквам да ми се довери,а да се омъжа за него-в никакъв случай.Ще съм нещастна домакиня. :lol: :o

Просто под ''споделяне'' имах предивд,когато той има проблеми да ми ги каже ,както аз правя.Разбира се,това си е негово решение,но защо тогава,когато аз му споделя той намира най-лесното и бързо решение,все едно не му се говори за това и ми опонира всеки път,когато му кажа,че наистина имам проблеми...