PDA

View Full Version : ШАМПИОНИ АЛЕ



BladeDancer
05-06-2010, 17:28
Берое е шампион. Купата е наша. Коментари ?! :D

smeshnik
05-06-2010, 17:48
Честито

yanev4
05-06-2010, 19:53
И тук ще ти го напиша коментара:

Шампион е Литекс, а вие взехте купата...


Разлика може и да не виждаш, но това се дължи на ниска футболна култура...

това исках и да кажа..

ProSlayer
05-06-2010, 20:12
И тук ще ти го напиша коментара:

Шампион е Литекс, а вие взехте купата...


Разлика може и да не виждаш, но това се дължи на ниска футболна култура...

това исках и да кажа..

същото..

Иначе честито , първа купа ви е пък и ще играете квалификации за влизане в Лига Европа - успех :wink:

BladeDancer
05-06-2010, 20:49
Ако си онова червено идиотче от хулиганс. Знам какво значи шампион и какво значи носител на купата. Но ние сме си шампиони във турнира за купата. Както и да е. Ако не си червеното идиотче не се обиждай :).

Дано пак да стане като през 79-та да бием Ювентус с 1-0 :D!!

D3NG3rZ0N3
05-06-2010, 21:01
Не искам да се дразня, но никакъв шанс нямате да влезнете в ЛЕ.

BladeDancer
05-06-2010, 22:16
А кой има да влезне. Цска ли, Или Локо софия,а може би евроидиотите Лефски? Май никой ама пак важното е, че ние нямаме нали.

D3NG3rZ0N3
05-06-2010, 22:44
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

iLovePussyJuice
05-06-2010, 22:50
Честито.

Не се прехласвай обаче...има още много много хляб да изядете докато стигнете Левски и ЦСКА (че и не само тях), така че не се изхвърляй като чекия на песък. :)

firestone224
05-06-2010, 23:41
Честито маняци !!! :)

term0t0
05-07-2010, 07:26
Ако вие се класирате в групите на Лига Европа отивам в сектора на Миньоро да ги напсувам 8-)

Wildchildd
05-07-2010, 07:41
Аз пък ще кажа браво на Берое, защото факта е, че те излизат от този сезон с трофей, а ние(Левски) и чорбата излизаме с куп проблеми, като играта и класирането,поне за моят отбор , е един от най-малките.

iLovePussyJuice
05-07-2010, 13:32
Ако вие се класирате в групите на Лига Европа отивам в сектора на Миньоро да ги напсувам 8-)Присмял се хърбел на щърбел ахахахха

BladeDancer
05-07-2010, 18:15
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).

iLovePussyJuice
05-07-2010, 19:49
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).Прочети ми пак поста адресиран към теб :)

cunt
05-07-2010, 22:29
аз по-селска и смешна агитка от тая на бИрои не съм виждал.. псуват ни и ни викат бий чорбата по главата ама половината им песни са копирани от нас ебати наглостта!
жалки палячовци ще играете два мача в европа ще ви напълнят кошницата и пак ше си цъкате в А група

D3NG3rZ0N3
05-07-2010, 23:20
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).Прочети ми пак поста адресиран към теб :)

Да паднеш с 3:0 и да плямпаш, че сте играли по-добре е направо смешно. Откакто се нагъзихте на говедата сте ми антипатични. Преди това ми бяхте симпатичен отбор.
Истината е, че няма да направите нищо в ЛЕ. Ако ме опровергаете ще се радвам, винаги подкрепям БГ отборите в Европа.

iLovePussyJuice
05-09-2010, 12:21
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).Прочети ми пак поста адресиран към теб :)

Да паднеш с 3:0 и да плямпаш, че сте играли по-добре е направо смешно. Откакто се нагъзихте на говедата сте ми антипатични. Преди това ми бяхте симпатичен отбор.
Истината е, че няма да направите нищо в ЛЕ. Ако ме опровергаете ще се радвам, винаги подкрепям БГ отборите в Европа.в случай, че поста ти е към мен...ти си редко тъпо парче заклевам се :lol:

D3NG3rZ0N3
05-09-2010, 18:45
Кой па говори на теб? Внимавай как ме наричаш!!

Valento
05-09-2010, 22:16
Честито

iLovePussyJuice
05-10-2010, 10:52
Кой па говори на теб? Внимавай как ме наричаш!!цитирал си мен...ама то при такива като теб акъл не вирее явно

що, най-много да си счупиш монитора :lol:

ебати малоумника :X

D3NG3rZ0N3
05-10-2010, 14:16
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).Прочети ми пак поста адресиран към теб :)

Да паднеш с 3:0 и да плямпаш, че сте играли по-добре е направо смешно. Откакто се нагъзихте на говедата сте ми антипатични. Преди това ми бяхте симпатичен отбор.
Истината е, че няма да направите нищо в ЛЕ. Ако ме опровергаете ще се радвам, винаги подкрепям БГ отборите в Европа.в случай, че поста ти е към мен...ти си редко тъпо парче заклевам се :lol:

ВИЖ ЗА КОЕ СТАВА ДУМА. То малко акъл се иска да схванеш... То бива да си прост, ама това вече е прекалено... Никой не говори на него, то се меси и къде видя да съм те убидил. Направо дебилизъм.

iLovePussyJuice
05-10-2010, 16:53
Хаха, ЦСКА ли няма шанс? Ти се побъркало, бе момче... ЦСКА никога не е за отписване срещу който и да е отбор, заради манталитета си на победител. Берое има стабилен отбор за "А" група, но за нищо повече. Това е истината.

Не бъди сигурен ;). Показахме ви на 3 пъти, че играем по-добре от вас. И тва го направихме със дългове... Футболистите не бяха получавали заплати от месеци биха Латекс, ЦСКА, Лефски, Локо сф. Представи си сега същия отбор с пари :).Прочети ми пак поста адресиран към теб :)

Да паднеш с 3:0 и да плямпаш, че сте играли по-добре е направо смешно. Откакто се нагъзихте на говедата сте ми антипатични. Преди това ми бяхте симпатичен отбор.
Истината е, че няма да направите нищо в ЛЕ. Ако ме опровергаете ще се радвам, винаги подкрепям БГ отборите в Европа.в случай, че поста ти е към мен...ти си редко тъпо парче заклевам се :lol:

ВИЖ ЗА КОЕ СТАВА ДУМА. То малко акъл се иска да схванеш... То бива да си прост, ама това вече е прекалено... Никой не говори на него, то се меси и къде видя да съм те убидил. Направо дебилизъм.ВИЖ КОЙ ЦИТИРАШ БЕ РЪБ
деба и малоумната вагина :?

term0t0
05-10-2010, 21:22
Ако вие се класирате в групите на Лига Европа отивам в сектора на Миньоро да ги напсувам 8-)Присмял се хърбел на щърбел ахахахха кво да се смея,че те биха отбор от Б група с случаен гол,о да морето падна от калиакра на дуспи.На дуспи няма значение дали ще са Италия срещу циганета или Монтата - локо мездра

Ше ги видиме как ше бутат топката в Европа,да си виждал Черно море да играе дефанзивно ?!Щото зарата при 1-0 се затварят

и морето нямат загуба на тича,кажи речи 3 години

iLovePussyJuice
05-11-2010, 09:01
Ако вие се класирате в групите на Лига Европа отивам в сектора на Миньоро да ги напсувам 8-)Присмял се хърбел на щърбел ахахахха кво да се смея,че те биха отбор от Б група с случаен гол,о да морето падна от калиакра на дуспи.На дуспи няма значение дали ще са Италия срещу циганета или Монтата - локо мездра

Ше ги видиме как ше бутат топката в Европа,да си виждал Черно море да играе дефанзивно ?!Щото зарата при 1-0 се затварят

и морето нямат загуба на тича,кажи речи 3 годиникой па отбор от Б група ме е бил? :-o

term0t0
05-11-2010, 09:47
Ако вие се класирате в групите на Лига Европа отивам в сектора на Миньоро да ги напсувам 8-)Присмял се хърбел на щърбел ахахахха кво да се смея,че те биха отбор от Б група с случаен гол,о да морето падна от калиакра на дуспи.На дуспи няма значение дали ще са Италия срещу циганета или Монтата - локо мездра

Ше ги видиме как ше бутат топката в Европа,да си виждал Черно море да играе дефанзивно ?!Щото зарата при 1-0 се затварят

и морето нямат загуба на тича,кажи речи 3 годиникой па отбор от Б група ме е бил? :-oяя поясни 8-)

term0t0
05-11-2010, 10:06
Вие сте социални инвалиди, бе...

Цаца, а вие защо стигнахте до дузпи, ами не ги пратихте с пълна кошница, че след това да ми правиш тъпи сравнения с Италия и отбор циганета?

Второ - Берое си заслужи участието на финал и вдигането на Купата. Затова и ще представляват България в ЕКТ - колкото могат. А участието им ще им понапълни касата и може да си стъпят и на краката впоследствие.щото сме идиоти,заложихме всичко на купата и видяхте какво стана.След като режима на мачове беше сряда събота,не пречеше с миньоро да играят титулярите и после с Калиакра пак да играят титулярите.Но както и да е ние сме си виновни..next time :)

Kewl
05-11-2010, 11:40
кво се палите за спорт който от 12-13 години няма почва унас немога ви разбера. Отиде си поколение '94 отиде си и футбола. тъжно но факт че в България футболът беше на ниво само с играчи от соц времената.

cunt
05-11-2010, 13:38
[quote="iLovePussyJuice"][quote=term0t0]

Ше ги видиме как ше бутат топката в Европа,да си виждал Черно море да играе дефанзивно ?!Щото зарата при 1-0 се затварят


ХАХАХХАХАА ненеене от всичко това ме уби ти гледал ли си някога мач между Черно море и ЦСКА/Левски във варна дето играете с 10 в защита и се ритате като бесни ? Не мога да си спомня последният път когато мач във варна срещу нас завърши над 2,5 гола. :)

Ultras
05-16-2010, 02:08
Честито беройци , заслужавахте купата :)