PDA

View Full Version : Пъпка



sl8n8
05-06-2010, 17:14
Горе над десния ми тестис близо до пениса се образува неква много страна пъпка бих казал огромнас бял връх некви идеи от кво може да е мисля да спирам секса с жената

darkPaladin
05-06-2010, 17:23
Може да е пъпка,иди на лекар

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 20:25
Лекар. Не се опитвай да я стискаш, може да е цирей. Щом бере връх, отиди на лекар.

nepoznatttt
05-07-2010, 23:13
Лекар. Не се опитвай да я стискаш, може да е цирей. Щом бере връх, отиди на лекар.


и като е цирей кво ?? стисни я 6е мине за 2 дни макс слу4вало ми се е 2 пьти некаде и двете ги прьснах за 1 ден 2 макс и следа няма6е другия вариант е да го омаже6 с йод

ImmortalSportFreak
05-07-2010, 23:15
Лекар. Не се опитвай да я стискаш, може да е цирей. Щом бере връх, отиди на лекар.


и като е цирей кво ?? стисни я 6е мине за 2 дни макс слу4вало ми се е 2 пьти некаде и двете ги прьснах за 1 ден 2 макс и следа няма6е другия вариант е да го омаже6 с йод
кво!? .. ей такова-- случайно да си чувал че циреите НЕ трябва да се стискат... :-o

nepoznatttt
05-07-2010, 23:52
Лекар. Не се опитвай да я стискаш, може да е цирей. Щом бере връх, отиди на лекар.


и като е цирей кво ?? стисни я 6е мине за 2 дни макс слу4вало ми се е 2 пьти некаде и двете ги прьснах за 1 ден 2 макс и следа няма6е другия вариант е да го омаже6 с йод
кво!? .. ей такова-- случайно да си чувал че циреите НЕ трябва да се стискат... :-o
и КВО ?? като го стисне 6те го залее 100 литра гнои и 6те му изсьхнат о4ите ли ?? тва са бабини 6туротии ако го по4исти6 сьс спирт както и рьцете си няма проблем ....не тря се стискат за да не разнесе6 бактериите които са вьтре което е 80 % вьзможно ако си безмозь4ен идиот

batkodoki
05-07-2010, 23:53
Горе над десния ми тестис близо до пениса се образува неква много страна пъпка бих казал огромнас бял връх некви идеи от кво може да е мисля да спирам секса с жената

ВЪЗРАСТ?!

дай снимкИ на ЛС.

нищо НЕ стискай и не травмирай!

nepoznatttt
05-07-2010, 23:56
Горе над десния ми тестис близо до пениса се образува неква много страна пъпка бих казал огромнас бял връх некви идеи от кво може да е мисля да спирам секса с жената

ВЪЗРАСТ?!

дай снимкИ на ЛС.

нищо НЕ стискай и не травмирай!

слу6аи са не си стресираи и травмираи цирея XD

batkodoki
05-08-2010, 02:26
Горе над десния ми тестис близо до пениса се образува неква много страна пъпка бих казал огромнас бял връх некви идеи от кво може да е мисля да спирам секса с жената

ВЪЗРАСТ?!

дай снимкИ на ЛС.

нищо НЕ стискай и не травмирай!

слу6аи са не си стресираи и травмираи цирея XD

очевидно не си на Кока, не си на Амфетамини, остава Опиевият ред - с хора на Хероин ням какво да си кажа.

до тук!

darkPaladin
05-08-2010, 05:45
Ами ако не е цирей и го съветвате грешно?

nIkEnCeTy_bE
05-08-2010, 10:20
Добре, аз просто предполагам, че е цирей. И наистина не трябва да се стиска, и да се отлага. Защото на една приятелка, без упойка със скалпел и го цепиха и пищеше като луда. И беше пак надолу.. смисъл такъв разбрахте ме.По-добре да отиде на лекар, каквото и да е.

sl8n8
05-11-2010, 18:48
Спокойно пичове отмина не съм я стискал просто му дадох малко спирт и толкоз :D