PDA

View Full Version : Секс във вода



Callisto
05-06-2010, 18:04
Здравейте!
Наскоро се замислих за сексът във вода. Примерно във вана, басейн и тн. Правили ли сте го? Какви са шансовете от забременяване, понеже съм чувала, че били големи, но не мога да си го обясня? :D

Аз намерих това в интернет:

Много хора мислят, че не може да се забременее във водата. Това е мит. Не вярвайте, че горещата температура да спре сперматозоидите от вашата сперма да оплодят яйцеклетката. Също секса във вода не предпазва от болести. Презервативът е най-ефективният метод за концентрация, но използването му в вода може да бъде доста проблематично и той може да се изплъзне. Ако не сте сигурни в по-безопасен секс във водата, по-добре е после да се преместите в спалнята където може да сте по-уверени.

Интересно ми е какво е мнението ви за сексът във вода, практикували ли сте го, какви пози са удобни и всичко за което се сетите по темата. :)

YouAteMyHeart
05-06-2010, 18:14
Топлата вода може да повреди презерватива.Също така мн често се изхлузва.Ако смятате да опитвате по-добре си вземете резервни презервативи!Вземете си и силиконов лубрикант,защото другите веднага се отмиват,а силиконовите не се разтварят във водата.

Успех! :)

britzy
05-06-2010, 18:22
както бях казала имам фетиш към мокро :D
секс във вана/джакузи е най най най якото нещо .Хиляда пъти по-яко е отколкото само в едно легло.Пробвайте,но се пазете ! :D

Callisto
05-06-2010, 18:43
Скоро смятаме да ходим на вилата на морето и там имаме басейн и, понеже си падаме по експериментите ми мина през главата идеята за секс в басейна, но все още не съм напълно убедена колко е безопасно.

Callisto
05-06-2010, 18:55
Е ако за другото имаш вяра на момчето вземи хапчета.

Естествено, че му имам вяра. Смятам, че ходим от достатъчно време, че да го познавам добре, пък и живеем заедно. За хапчета не е много добра идея, понеже не ми влияят добре, но ще видим. :D

Интересно ми е дали усещането под вода е ралично от това извън нея и по какво точно се различават. :)

KumchoValcho
05-06-2010, 19:06
Ще ви напомпат вагината/дупето с вода.

Slynchiicee
05-06-2010, 19:13
Имаме вана .. винаги съм искала да пробвам .. но все пак мисля че бая ще хлъзга :lol:

Sc0field
05-06-2010, 20:34
А я кажете има ли някъква опасност да стане вакуум като правиш секс във вода, защото ми бяха разказвали за един такъв случай.

Jessie
05-06-2010, 23:12
А я кажете има ли някъква опасност да стане вакуум като правиш секс във вода, защото ми бяха разказвали за един такъв случай.


Я го разкажи .. И какво е стнало ? 8-)

t0d1t0
05-07-2010, 07:17
секса във вода е опасен за момичето,изобщо не е безопасен и т.н. ,а ти си ми тръгнала да ми мислиш за бебе... http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

Callisto
05-07-2010, 07:31
секса във вода е опасен за момичето,изобщо не е безопасен и т.н. ,а ти си ми тръгнала да ми мислиш за бебе... http://www.pic4ever.com/images/4fvgdaq_th.gif

Нали заради това е тази тема. Исках да кажете полужителните и отрицателните неща на този вид секс и всичко, което се сетите за него, а не да ми се правите на моралисти!

3oPuTy
05-07-2010, 07:47
Секс във вода - не,мерси! :? Колкото и да се изкушавам предпочитам да не тичам по лекари след това :?

Секс в море - водата е адски мръсна,а и от солта ще изпиташ щипене и парене във влагалището.
Секс в басейн - прекалено много химии има вътре :?
Секс във вана - във влагалището ти винаги може да попадне пяна от душ-гел,сапун,пяна за вана ... и т.н.,която да те раздразни (парене,щипене,че може и нещо повече ...)
Освен това едва ли е много приятно да усещаш как се пълниш с вода отдолу :? Да не говорим,че водата не е на масна основа и проникването ще е доста по-неприятно и болезнено,а и твоя секрет също ще се отмие - усещането ще е като при проникване в "сухо състояние",т.е. без да си възбудена и навлажнена ... А и не на последно място - има голяма вероятност да се протриеш.

Callisto
05-07-2010, 07:51
Секс във вода - не,мерси! :? Колкото и да се изкушавам предпочитам да не тичам по лекари след това :?

Секс в море - водата е адски мръсна,а и от солта ще изпиташ щипене и парене във влагалището.
Секс в басейн - прекалено много химии има вътре :?
Секс във вана - във влагалището ти винаги може да попадне пяна от душ-гел,сапун,пяна за вана ... и т.н.,която да те раздразни (парене,щипене,че може и нещо повече ...)
Освен това едва ли е много приятно да усещаш как се пълниш с вода отдолу :? Да не говорим,че водата не е на масна основа и проникването ще е доста по-неприятно и болезнено,а и твоя секрет също ще се отмие - усещането ще е като при проникване в "сухо състояние",т.е. без да си възбудена и навлажнена ... А и не на последно място - има голяма вероятност да се протриеш.

Мерси ето това исках да чуя! :)
За морската вода съм чувала, че може да се сдобиеш с инфекция и засилено бяло течение.
За басейна и на мен ми мина това през ъкъла, но много знам какво сипват в него. :D
Във ваната е е нужно да е сипано нещо, а да е само вода и все пак си права за смазката, но може би би станало с този лубрикант, който посочиха по-горе.

3oPuTy
05-07-2010, 08:01
^ Права си за ваната,но го казах,защото колкото и да е чиста пак не е сигурно дали по нея няма остатъци от сапун,душ-гел и т.н. :)
А ако искаш нещо нестандартно и във вода - вземете един двоен (за двама) надуваем дюшек,метнете го в басейна и го правете върху него :) Повярвай ми много е готино :oops:

t0d1t0
05-07-2010, 08:27
може да ти стане инфекция, да се протриеш => раничка => пак инфекция и т.н.


http://prikachi.com/users/nia_711/808r.gif (http://lmgtfy.com/?q=%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%BE+%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1% 81%D0%B0+%D0%B2%D1%8A%D0%B2+%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0% B0+%D0%B5+%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD)

Callisto
05-07-2010, 10:50
^ Права си за ваната,но го казах,защото колкото и да е чиста пак не е сигурно дали по нея няма остатъци от сапун,душ-гел и т.н. :)
А ако искаш нещо нестандартно и във вода - вземете един двоен (за двама) надуваем дюшек,метнете го в басейна и го правете върху него :) Повярвай ми много е готино :oops:

Не знам за във вода, но ние сме си купили един надуваем дюшек 2 персона. Той е специално за спане не за вода и сексът в/у него е много як. Все едно си на водно легло и движенията са по-лесни. :D

MochaOnMyLips
05-07-2010, 13:38
Една приятелка пък ме светна, че във вана било адски неудобно :D. Иначе звучи като нещо, което бих опитала. Но го има и момента с лубриканта на силиконова основа (този на водна се отмива, а този на мастна е опасен за презерватива).

Snickers
05-07-2010, 16:40
Офф, момиче, на колко години си?
Бива ли да си толкова неграмотна? :?

charinamatilda
05-07-2010, 16:48
Офф, момиче, на колко години си?
Бива ли да си толкова неграмотна? Confused
Стига де тва да не е сайт за грамотност и интелигентност.
По темата малка съм нямам какво да кажа :) само си чета.

ivanko70
05-09-2010, 06:48
Не е точно както всеки дава акъл, аз например обожавам и съм минал доста мадами точно с нощно къпане в морето и веднага секс в морето, просто трябва повече доверие да влезете и тя сама ви яхва...невероятно е и като изживяване...
Така че няма нищо лошо от секса в морето и във вода, само да има желание...то това важи и за всякакъв друг секс

johnnybravo
05-09-2010, 09:03
знам от опит, че кефа не е същия :(

vaskovass
05-09-2010, 21:25
От опит мога да кажа, че под душа и в басейн проникването е доста трудно и без лубрикант на силиконова основа не става. Що се отнася до другите проблеми споменати по- горе, моето мнение е, че инфекциите и дразненията са единствените опасности, с които можете да се сблъскате.

acer666
05-09-2010, 22:01
Гадно е :?

BornSinful
05-10-2010, 07:16
както бях казала имам фетиш към мокро :D
секс във вана/джакузи е най най най якото нещо .Хиляда пъти по-яко е отколкото само в едно легло.Пробвайте,но се пазете ! :D

Аз също!
Така по проблема. забременява се по лесно в вода ето защо: Плътността на водата наподобява плътността на семенната течност. А нали знаеш за каква цел е семенната течност за да стигне много по лесно до яйцеклетката някое войниче. И сама направи изчисленията като има повече вода колко по лесно се изпълва мисията на войската.

alexcheto0
05-10-2010, 11:21
Винаги съм искала да опитам, но пък наистина си е опасно.. :)

onqtam
05-10-2010, 14:00
малките шибаняци са големи плувци. сами си праете изводите

uBuTo
05-11-2010, 11:16
Ако е в морето най-много да отплувам ако не ми хареса :D

Emilen
05-11-2010, 11:49
На практика усещането е все едно е напълно на сухо(в смисъл-без овлажняване). Без лубрикант е направо неприятно.

krem4et0
05-11-2010, 11:59
Пробвала съм да правя секс под душа и във ваната. Отврат е! Под душа пак долу-горе става, ако е в началото на къпането и не сте си измили половите органи от смазката, обаче във вана е неприятно и...не се получи де. Но горещо препоръчвам ваната, морето или басейна за сериозна загрявка и натискане. В морето/басейна е приятно, защото ставаш лека и може да те държи на ръце и целува или да се отпуснеш на него. С бански обаче!

Sc0field
05-11-2010, 16:01
А я кажете има ли някъква опасност да стане вакуум като правиш секс във вода, защото ми бяха разказвали за един такъв случай.


Я го разкажи .. И какво е стнало ? 8-)

Еми били нашите герои на плаж (басейн) и решили да правят секс във водата, обаче станало вакуум и момчето и момичето останали заклещени във водата. Наложило се да викат пожарникарите, защото не могли да ги изкарат :-D