PDA

View Full Version : тъпак ?!



skooty
05-06-2010, 19:42
ходя с едно момиче от няколко месеца .. мисля че е готова за акт-а, но незнам как да подходя .. бил съм с 3 момичета досега, но винаги те са започвали събличали и т.н но сега незнам какво да правя как да подходя .. да я съблека цялаата ? може да я е срам незнам .. да й бракна . ОК но после ? съвет .. ? :-o


П.С - Моля, ако ще се ебаватe не пишат в темата ;]

ozzy
05-06-2010, 19:45
не му мисли : ) тя ако го иска и тя ще тръгне води се от нея виж какво и харесва и какво не : )

Slynchiicee
05-06-2010, 19:46
ходя с едно момиче от няколко месеца .. мисля че е готова за акт-а, но незнам как да подходя .. бил съм с 3 момичета досега, но винаги те са започвали събличали и т.н но сега незнам какво да правя как да подходя .. да я съблека цялаата ? може да я е срам незнам .. да й брЪкна . ОК но после ? съвет .. ? :-o


П.С - Моля, ако ще се ебаватe не пишат в темата ;]



Пич ако си бил с три момичета.. е как мислиш те като са се събличали срам ли ги е било .. облечена ли искаш да я .. таковашш.. сещаш се :lol: и как точно разбра че е готова за акта тя ли ти каза.. ако си с нея . от няколко месеца.. а не от един . можеш да говориш с нея дали наистина е готова .. затова ти е устата :)

DENKAZ
05-06-2010, 20:30
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане

t0d1t0
05-07-2010, 07:13
http://s9.rimg.info/cc1a9aa891e9433f9c105428340c689a.gif

Ъъъ такива отговори в книгата "Аз съм девствен" няма :(

Dyvkaaa
05-07-2010, 07:18
Бил си с 3 момичета а незнаеш какво да правиш..направи така че и двамата да се отпуснете и всичко ще стане от самосебе си :)

codi
05-07-2010, 17:55
Кирилицата е задължителна!
kalpazanka

iiicako
05-07-2010, 18:18
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане

Цветя :razz: Представям си как върви по пътя захапал роза и пада на колене и подава кутийка от пръстен, а вътре Презерватив DUREX :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D

И да я попита : Искаш ли да правим секс? :razz: :razz: :razz: :razz: :-o

-- Абе пич, с онея 3те какво си правил? Повтори го и с тази :-D

Ax3
05-07-2010, 18:30
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане

Цветя :razz: Представям си как върви по пътя захапал роза и пада на колене и подава кутийка от пръстен, а вътре Презерватив DUREX :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D

И да я попита : Искаш ли да правим секс? :razz: :razz: :razz: :razz: :-o

-- Абе пич, с онея 3те какво си правил? Повтори го и с тази :-D

Е па правили е рекорд на Гинес... кога ще се съблечат (кой знае колко вечери е дремал геройски) :D

elito0o0o0
05-07-2010, 19:03
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане

Цветя :razz: Представям си как върви по пътя захапал роза и пада на колене и подава кутийка от пръстен, а вътре Презерватив DUREX :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D

И да я попита : Искаш ли да правим секс? :razz: :razz: :razz: :razz: :-o

-- Абе пич, с онея 3те какво си правил? Повтори го и с тази :-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Мда! :lol:

banan4ireloaded
05-07-2010, 23:28
абе като се разгорещите никой няма да мисли за това отдай се на момента... :P

machoka
05-08-2010, 03:17
Къде искаш да и бАркаш на момичето бе, серсемино... горката :(

Ax3
05-08-2010, 03:50
Къде искаш да и бАркаш на момичето бе, серсемино... горката :(

Ще и бАрка в задника с очакването да стигне до стомаха :D

Team
05-08-2010, 05:26
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане абе те вече са излизали и сега искат вече да правят секс бе :D :D :D

KeshaWoodx33
05-08-2010, 06:29
ами започни с някаква среща (цветя,подарък...) и така бавно навлизай и от самосебеси ще си стане

Цветя :razz: Представям си как върви по пътя захапал роза и пада на колене и подава кутийка от пръстен, а вътре Презерватив DUREX :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D

И да я попита : Искаш ли да правим секс? :razz: :razz: :razz: :razz: :-o

-- Абе пич, с онея 3те какво си правил? Повтори го и с тази :-D
:lol: тва' е най-добрия вариант :lol:
Хвани и потанцувай в скута по прашки туко виж ти пуснала .. :lol:
Просто действай инстинктивно и всичко ще е ОК. (: