PDA

View Full Version : Много тъп въпрос за фейсбук:д,ама е важен ;д



Biskfitka
05-06-2010, 20:26
Та... :D Като си променям семейното положение (или пък някой мой приятел..) и после ако някой го коментира нали излиза в известията.Обаче като кликна да видя коментара и не ми излиза нищо :( От скоро е така.. :-o ...А понякога е важно за мен да видя какво пише :D Някой има ли идеи дали трябва нещо настроики да се оправят... :)

GreenDay
05-06-2010, 20:43
Пробва ли да излезеш и пак да влезеш?

Valento
05-06-2010, 20:53
Та... :D Като си променям семейното положение (или пък някой мой приятел..) и после ако някой го коментира нали излиза в известията.Обаче като кликна да видя коментара и не ми излиза нищо :( От скоро е така.. :-o ...А понякога е важно за мен да видя какво пише :D Някой има ли идеи дали трябва нещо настроики да се оправят... :)

http://img.zamunda.net/bitbucket/vcbcfsddd.jpg


Виш от тук дали ще стане. :)

Biskfitka
05-06-2010, 21:49
^Не става :( Коментари към емисии ми е маркирано :) Не съм го пипала ;д
И да,излизах-влизах ;д то е от няколко дни :)

amk933
05-07-2010, 07:31
Май само аз разбрах какво се случва, защото и на мен ми се е случвало...
Получаваш известие, че някой е писал коментар, кликваш на известието и те води до мястото на коментара, но там няма нищо...И на мен ми се е случвало.

Чакаш няколко дни, седмица...и би трябвало да се оправи. :)

Biskfitka
05-07-2010, 10:41
Май само аз разбрах какво се случва, защото и на мен ми се е случвало...
Получаваш известие, че някой е писал коментар, кликваш на известието и те води до мястото на коментара, но там няма нищо...И на мен ми се е случвало.

Чакаш няколко дни, седмица...и би трябвало да се оправи. :)Даа,точно за това говоря :-D Явно ще си чакам.. :o
Мерси за отговорите :)