PDA

View Full Version : Странно...



thl0ve
05-06-2010, 21:52
Наскоро се скарах с всичките си БФФ-та освен още 2...а тая вечер се скарах с едната...промених се доста...какво ми става? :oops: :oops: :shock: :shock: :( :-)

justunique
05-07-2010, 07:05
..

SummerParty
05-07-2010, 08:31
Най-вероятно е пубертет. 8-)

marcy
05-07-2010, 08:49
justunique

Както обикновено, това е поредната тема на която не може да се даде конкретен и точен отговор .. сега всички трябва да гадаем какво ти има ли ? причините може да са няколко, важното което трябва да осъзнаеш е че са от теб .. и това с бройката на бфф-то не ми хареса .. те не са 1 кило, 2 кила, 3 кила, а са малко или много и се делят на приятели и познати .. ..

SmilezZz
05-07-2010, 09:10
Е щом вината е твоя,защо не вземеш да разбереш вината си и да се извиниш и на всичките си БФФ`та.. :?

И какво очакваш да ти кажем ? Че си постъпила много правилно,като ти се скарала с тях :?

П.С - Не ми се вярва всичките ти тези "БФФ`та" са такива..Никога не съм вярвала,че може да имаш много "най-добри приятели".. :?

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 15:49
О боже. Не разбрахте ли, че това БФФ МФФ са пълни глупости. Ти повече от 13 нямаш нали ?! Променила се била.. ами като разчиташ твърде на хората така става. Научи се да не позволяваш да те тъпчат. Или оправи отношенията с момичетата или просто ги заеби - не са единствени.

malkataa
05-08-2010, 04:36
От това,което си написала мисля,че има проблем с това кои хора мислиш за свои най-близки и добри приятели.Аз лично имам само 2 най-добри приятелки.Мисля,че ти приемаш дори познатите ти от няколко дни за най-добри приятели.А колкото до това има ли ти нещо,помисли как се държиш с тях и дали понякога не прекаляваш.Сдобри с тези с които си се скарала и гледай да си оправиш отношението спрямо тях. Успех!!! :)

Paramour
05-08-2010, 09:52
Наскоро се скарах с всичките си БФФ-та освен още 2...а тая вечер се скарах с едната...промених се доста...какво ми става? :oops: :oops: :shock: :shock: :( :-)

Колко са ти бфф-тата след като 2 от тях са малка част от всичките!? Бфф е една пълна глупост! Най-добри приятели... това не са хора с които се познаваш от седмица или две! Това са хора, които винаги са били до теб, казвали са ти истината в очите, окуражавали са те и т.н. Тези "всичките" с които си се скарала явно са ти били твърде много. Трябва да разбереш че не всеки с когото се виждаш от седмица или 2 ти е бфф!
А и ако толкова държиш на тези с които си се скарала, сдобри се с тях... а ако не- заеби ги.
На всеки се случва да се кара с хората. Нормално е!
btw ти на колко си!?

thl0ve
05-09-2010, 19:31
SmilezZz
МнениеПуснато на: Пет Май 07, 2010 12:10 pm Заглавие:
Е щом вината е твоя,защо не вземеш да разбереш вината си и да се извиниш и на всичките си БФФ`та.. Confused

И какво очакваш да ти кажем ? Че си постъпила много правилно,като ти се скарала с тях Confused

П.С - Не ми се вярва всичките ти тези "БФФ`та" са такива..Никога не съм вярвала,че може да имаш много "най-добри приятели".. Confused


Немога!Те унижават всички!Аз не го искам!Или срещу тях или от тях ;([color=red]