PDA

View Full Version : На кой да вярвам?



xxxxxx
05-06-2010, 21:57
Значи днес се сдразних много сериозно с най-добрата приятелка на гаджето си и тя ми наговори някой работи за нея и то при нейно присъствие,а приятелката на гаджето ми малко преди това ми каза че може да ми наговори всякакви работи,но да не вярвам.Та нейната приятелка ми каза,че тя се вижда с още едно момче,че ме е лъжела,че не може да се види с мен за да се види с него,че 2-мата ходят по кафета и т.н...Това нямаше да е проблем за мен,ако преди време гаджуто ми не харесваше това момче.Въпреки,че гаджето ме предупреди,въпреки че очаквах това он нейната и приятелка аз не зная на кого да вярвам.А когато ги каза тези работи приятелката ми остана спокойна и на мен нали ми стана гадно и гаджето вика какво ти има и аз казах,че се чудя дали може да е вярно и на нея явно и стана гадно и тръгна нанякъде,а 5 минути след това отидох при нея и тя плачеше-това пък какво може да значи.И най-лошото е че няма начин да разбера дали това е истина.Ше съм много благодарен,ако няякой ми даде някъкав съвет

Rounder
05-06-2010, 22:05
Зарежи ги и двамата,боклуци са 8)

Nakadah
05-06-2010, 22:07
На кой да вярвам?

На мене и само на мене \:D/

Lucyy
05-06-2010, 22:23
Добре бе хора стига се ебавахте. Момчето иска съвет мамка му -.-

Моят съвет все пак и да си поговориш и с нея, и с приятелката и по отделно за това. На-саме най-добре би могъл да различиш коя лъже и коя не =]
Други начини има, но аз за този се сещам. Ти си познаваш приятелката, ти си прецени дали тя би те излъгала.

Nakadah
05-06-2010, 22:25
Добре бе хора стига се ебавахте. Момчето иска съвет мамка му -.-

Моят съвет все пак и да си поговориш и с нея, и с приятелката и по отделно за това. На-саме най-добре би могъл да различиш коя лъже и коя не =]
Други начини има, но аз за този се сещам. Ти си познаваш приятелката, ти си прецени дали тя би те излъгала.

Споко, след няколко хиледи мнения и ти ще почнеш...

Lucyy
05-06-2010, 22:36
Добре бе хора стига се ебавахте. Момчето иска съвет мамка му -.-

Моят съвет все пак и да си поговориш и с нея, и с приятелката и по отделно за това. На-саме най-добре би могъл да различиш коя лъже и коя не =]
Други начини има, но аз за този се сещам. Ти си познаваш приятелката, ти си прецени дали тя би те излъгала.

Споко, след няколко хиледи мнения и ти ще почнеш...

Е да, това е ясно, че един ден ще ми писне. Обаче когато това стане, вместо да си протърквам копчетата на клавиятурата, за да напиша някоя ебавка, просто няма да пиша.
Но е малко тъпо, когато някой наистина има нужда от съвет, и друг го бъзика.

djipsito
05-06-2010, 23:18
Аз пък си мисля, че не трябва да вярваш на външни хора... така де, вярно че е приятелка на гаджето ти, ама пък знаеш ли с ква цел ти го казва тва.. Според мен трябва да говориш САМО с гаджето си по този въпрос, да оставиш да ти обясни и вече ще си правиш изводи и ще прецениш можеш ли не можеш ли да й се довериш..
Всеки може да идва и да ти говори някви неща с цел да ви раздели примерно... за тва най-добре общувайте помежду си и не се доверявайте много много на хорските приказки...

GregoryHouse
05-07-2010, 04:32
1. Може би да питаш другото момче?
2.Отиди и говори насаме с приятелката и и я накарай да ти даде някакво доказателство. Свидетел, снимка, хронолигия и т.н. Ако не го направи, кажи и да се ебе в гъза и точка.

BlueFace
05-07-2010, 07:03
Добре бе хора стига се ебавахте. Момчето иска съвет мамка му -.-

Моят съвет все пак и да си поговориш и с нея, и с приятелката и по отделно за това. На-саме най-добре би могъл да различиш коя лъже и коя не =]
Други начини има, но аз за този се сещам. Ти си познаваш приятелката, ти си прецени дали тя би те излъгала.

+1

А може да ги заключиш в една тъмна стая и да ги измъчваш докато не ти кажат истината :evil: :smt029

Сам прецени кой вариант те остройва повече :)

3oPuTy
05-07-2010, 07:08
И най-лошото е че няма начин да разбера дали това е истина.
Винаги има начин,но не винаги има желание ;)

Nadelina
05-07-2010, 07:13
На мене в живота ми до сега какви ли не неща са ми говорили за гаджетата ми. Въпреки че сега имам връзка от 3 години, продължават да говорят хората, които си нямат друга работа. Най-важното е да вярвам в него и във връзката ни, без доверие връзка не може да има. Съвета ми е да си вярваш на гаджето. Ако пък излезе някое доказателство неуспоримо, тогава ще му мислиш повече.