PDA

View Full Version : хакване на поща в абв???



soulripper
05-07-2010, 05:48
..............

L0ST
05-07-2010, 05:53
Могат да те издирят, но няма да го направят. Разбира се зависи какво си правил - ако е бил е-меил на някой бизнесмен и си писал, че си сменил сметката си, да ти ращат на теб пари, е тогава ще те издирят, но ако само си влязал в пощата на някое хлапе, най - много то да те набие :lol:

Petrow
05-07-2010, 05:57
Аз пък снощи в пристъп на ярост хакнах НАСА,изтрелях една сувалка и я управлявах с стрелките (на клавиатурата)... 8) Въпроса ми е дали ще ме хванат.. защото без да искам разбих сувалката...
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :?

atlantisblue
05-07-2010, 06:18
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :?


Как ли .. еми много просто .. както ти хакваш НАСА :D

L0ST
05-07-2010, 06:22
Аз пък снощи в пристъп на ярост хакнах НАСА,изтрелях една сувалка и я управлявах с стрелките (на клавиатурата)... 8) Въпроса ми е дали ще ме хванат.. защото без да искам разбих сувалката...
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :?


Ти ли беше бе?! Вчера за малко да ме уцелиш с нея, падна до нас, чудя се сега как да я изхвърлям.....



Как хакват - като паролата на "жертвата" е 1234 си е лесно...по постовете си личи, че и хабер си нямат от хакване :lol:

soulripper
05-07-2010, 06:39
не

bonbogoko
05-07-2010, 07:08
Айде да помоля някой от тук присъстващите хакери да хакне и Енергото, да ми пише малки сметки за ток. После ДСК и пак малко пачки от новите стотачки, да го черпя с една топла бира. Това не е хакване и няма кой да те търси просто защото момичето ще си направи нова поща. Нещо интересно в мейла й искочи ли, да не е от ФБР (ЦРУ), хаха. 8) Че после спукане ти е майката. :?

firestone224
05-07-2010, 07:10
Аз пък снощи в пристъп на ярост хакнах НАСА,изтрелях една сувалка и я управлявах с стрелките (на клавиатурата)... 8) Въпроса ми е дали ще ме хванат.. защото без да искам разбих сувалката...
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :?
:D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

ogun
05-07-2010, 07:49
Аз знам как може да стане обаче само ако човека ползва твоя комп. Ще направя урок ;)

firestone224
05-07-2010, 07:53
Аз знам как може да стане обаче само ако човека ползва твоя комп. Ще направя урок ;)
то това със Keylogger всеки го може,то в самата програма изписва всяко едно копче което си натиснал на клавиатурата,и така ще имаш паролата не само на пощата.. :)

ogun
05-07-2010, 07:56
Аз знам как може да стане обаче само ако човека ползва твоя комп. Ще направя урок ;)
то това със Keylogger всеки го може,то в самата програма изписва всяко едно копче което си натиснал на клавиатурата,и така ще имаш паролата не само на пощата.. :)
Не...
Има и други начини ;)

firestone224
05-07-2010, 07:58
Аз знам как може да стане обаче само ако човека ползва твоя комп. Ще направя урок ;)
то това със Keylogger всеки го може,то в самата програма изписва всяко едно копче което си натиснал на клавиатурата,и така ще имаш паролата не само на пощата.. :)
Не...
Има и други начини ;)
е колега аз ти говоря за най-простия.. :) :smt011

bonbogoko
05-07-2010, 08:01
То мен за банката ми требва. Около мен няма баровци, та да си въвеждат паролите на компа, инак ще ги докопам паролите. Такива не са проблем. Мога и скайп парола да хвана, ако човека ползва моя комп, но това не е хакерство за мен. Това е кат да надничаш на някой дет въвежда парола зад гърба. 8)
Едит. Тези двамата огнене колеги да помогнат по социалистически и на мен, ама не с дребни шмекерии. Оти не ни отива. 8)

firestone224
05-07-2010, 08:02
То мен за банката ми требва. Около мен няма баровци, та да си въвеждат паролите на компа, инак ще ги докопам паролите. Такива не са проблем. Мога и скайп парола да хвана, ако човека ползва моя комп, но това не е хакерство за мен. Това е кат да надничаш на някой дет въвежда парола зад гърба. 8)
+1 точно така :)

ogun
05-07-2010, 08:15
Мога и скайп парола да хвана, ако човека ползва моя комп, но това не е хакерство за мен. Това е кат да надничаш на някой дет въвежда парола зад гърба. 8)

Да ама не всеки то знае ;)

doomkillerr
05-07-2010, 09:27
Бягай,че онези с качулките идат!Иначе дори и самият юзер може да види,от кой адрес е влизано,мисля,че беше от настройки.

Да така е! - ABV-то си води хронология какви действия са вършени, с дата и IP-адреса от който е влизано, така че и самия потребител може да разбере, кой си, от къде си и да дойде да ти строши "тиквата"... 8)

loveUpeps4o
05-07-2010, 11:21
lock!

ogun
05-07-2010, 16:35
Бягай,че онези с качулките идат!Иначе дори и самият юзер може да види,от кой адрес е влизано,мисля,че беше от настройки.

Да така е! - ABV-то си води хронология какви действия са вършени, с дата и IP-адреса от който е влизано, така че и самия потребител може да разбере, кой си, от къде си и да дойде да ти строши "тиквата"... 8)

Божеееее
Колко имейла съм си присвоил и досега нищо ми няма... :lol: :lol: :lol: :lol:

dPa3HuTeJl
05-07-2010, 16:43
Аз пък снощи в пристъп на ярост хакнах НАСА,изтрелях една сувалка и я управлявах с стрелките (на клавиатурата)... 8) Въпроса ми е дали ще ме хванат.. защото без да искам разбих сувалката...
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :? ЕеЕе човек кажи ми как ставаше тва с НАСА че от 1-2 месеца не съм "я" хаквал и съм забравил как се правеше .. тря ми една ракета да строша къщата на един приятел че нещо ме дразни .. ние после ще се сдобрим ... :lol: :lol: :lol:

Jus7DreamBoy
05-07-2010, 17:48
Аз пък снощи в пристъп на ярост хакнах НАСА,изтрелях една сувалка и я управлявах с стрелките (на клавиатурата)... 8) Въпроса ми е дали ще ме хванат.. защото без да искам разбих сувалката...
Как хаквате пощи,скайпове ... и т.н не ми ясно.... :? ЕеЕе човек кажи ми как ставаше тва с НАСА че от 1-2 месеца не съм "я" хаквал и съм забравил как се правеше .. тря ми една ракета да строша къщата на един приятел че нещо ме дразни .. ние после ще се сдобрим ... :lol: :lol: :lol:

http://tinyurl.com/2a79p9z :razz: :razz: :razz:

darkPaladin
05-08-2010, 05:58
Един нулев байт върши чудеса,но трябва да си с линукс

holypotatoes
05-24-2010, 22:16
Моля, кажете начин за хакване на мейл или скайп. :)

Jus7DreamBoy
05-24-2010, 23:07
Моля, кажете начин за хакване на мейл или скайп. :) :razz: :razz: :razz: :razz:

http://tinyurl.com/2wwcyeb четвъртия резултат от горе на долу :)

RadioMan
05-25-2010, 05:46
как да хакна профил в аха и импулс или феисбуук :lol: :lol: :lol:

Jus7DreamBoy
05-25-2010, 07:37
как да хакна профил в аха и импулс или феисбуук :lol: :lol: :lol:

Това вече е тайна :oops:

anonymous546178
05-25-2010, 08:09
how to hack nasa and crash a shufle :D

kalpazanka
05-25-2010, 08:55
Тц.