PDA

View Full Version : загубих момчето на живота си плс помогнете!



G4L
05-07-2010, 06:33
...

G4L
05-07-2010, 06:36
Преди и той ми е стъпквал сърцето, толкова болезнено, казва ми,че ме обича а на другия ден го виждам с друга,но това беше преди половин година,мисля, че се е променил или може би не...досега винаги съм играела ролята на момичето с разбито сърце, а сега на разбивачката, той казва,че му е трудно и на него и, че тогава му е било мн трудно,дали се е чувствал както мен!? :(

justunique
05-07-2010, 06:43
...

G4L
05-07-2010, 06:48
Мда, така си е, всепак благодаря, исках да знам може би по-точно,дали мога да направя нещо,макар, че си мисля, че не мога и ми се иска да изчезна някак си от този свят или град,както той иска, защото града, в който живея е ужасно малак и сега вс говорят...чувствам се ужасно, а дали да го блокирам от скайп? :(

3oPuTy
05-07-2010, 06:50
Ти си супер проста пу*ка :shock: Хипер,мега малоумна :shock:

Priceless
05-07-2010, 06:52
Ти си супер проста пу*ка :shock: Хипер,мега малоумна :shock:

Съгласна....

G4L
05-07-2010, 06:54
Аве,това го знам шибана егойстка, малумна путка... трябва ми помощ! явно ще се върви на психолог...

BlueFace
05-07-2010, 06:55
Ти си супер проста пу*ка :shock: Хипер,мега малоумна :shock:

Подкрепям те на 200% :smt023 :smt011
Момиче,на колко си години? 12? .... :?

justunique
05-07-2010, 06:58
...

3oPuTy
05-07-2010, 07:00
Аве,това го знам шибана егойстка, малумна п***а... трябва ми помощ! явно ще се върви на психолог...
И к'ва точно помощ ти трябва?!
А и я не се филмирай - психолог й трябвал :lol:
Ти наистина си адски тъпа ... явно ... :?
Вместо да се самосъжеляваш,вземи си прочети темата и си отговори на въпроси като "Защо направих това и това?","Защо му казах това и това?","Как щях да се почувствам аз на негово място?" и т.н.,а след това няма да е зле да му се извиниш и да приемеш,че той вече не е с теб (и се надявам,че никога няма да бъде :?)


П.П.На колко си?!11?12?Макс - 14 ...,че и те са ти много!


Едит:justunique не съм съгласна :? Приятелство след любов ИМА!!!Аз лично съм в адски добри отношения с трима мои бивши!!!

G4L
05-07-2010, 07:02
ем на 14 съм, да,ама го обичам ужасно и когато той ме потъпка аз му простих... казват, че любовта винаги побеждавала...

3oPuTy
05-07-2010, 07:04
Извинявай,но колкото и да те е тъпкал той едва ли е било така сериозно,както ти си го направила :?
Викала си хора да го бият,казала си,че си бременна ... Това е възможно най-малоумния начин да си изкараш яда на някого :? И ако момчето е умно НИКОГА няма да се върне при теб :?

G4L
05-07-2010, 07:06
А,ако ме обича!? :( за умен, умен е и аз уж бях умна

BlueFace
05-07-2010, 07:07
ем на 14 съм, да,ама го обичам ужасно и когато той ме потъпка аз му простих... казват, че любовта винаги побеждавала...


Ти си малка кифла с недостатъчно мозък в главата! Вичките решения и постъпки които си правила са били уникално грешни.Ти сама си се довела до това положение...Ако имаше малко повече акъл можеше да успееш да оправиш нещата.

На това момче не му трябва момиче като теб ;) Изчакай още 2-3 годинки докато узрееш и тогава мисли за гаджета ;)

G4L
05-07-2010, 07:09
Надута найвна кифла, а нали нямало невъзможни неща,!? да замалко да ги оправя... но след това го нарекох курвар... АЗ СЪМ ВИНОВНА И ИСКАМ ПОНЕ ДА МИ ПРОСТИ, ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА СПЯ, ДА ЯМ...

justunique
05-07-2010, 07:09
...

BlueFace
05-07-2010, 07:12
Надута найвна кифла, а нали нямало невъзможни неща,!? да замалко да ги оправя... но след това го нарекох курвар... АЗ СЪМ ВИНОВНА И ИСКАМ ПОНЕ ДА МИ ПРОСТИ, ЗАЩОТО НЕ МОГА ДА СПЯ, ДА ЯМ...

Защото си кифла и се филмираш ....Get a life....

justunique
05-07-2010, 07:13
...

3oPuTy
05-07-2010, 07:17
А,ако ме обича!? :( за умен, умен е и аз уж бях умна
Колкото и да те обича ако има поне малко акъл в главата НЯМА да се върне при теб :?
В крайна сметка ти сама си си търсила причина да се разделите:

само си измислях причини да се караме
А и за к'во да се връща при теб?!За да трепери всеки път,когато се скарате и му кажеш,че си бременна ли?!Или за да се чуди кого ще извикаш да го бие при следващата ви среща?!А може би си мислиш,че му е приятно да го псуваш?!
Абе момиче ... излез от филма :? Докато не пораснеш (умствено) просто не ти трябва гадже :?

Nadelina
05-07-2010, 07:22
Тази тема ме разби!! :shock: :-o Потресена съм! Момиче, вземи помисли малко реално и ако не си чааак толкова глупава, колкото изглеждаш, ще успееш да разбереш, че ти самата не си загубила любовта на живота ти или там какво беше озаглавена темата, а си загубена - ти самата.

iveetyy
05-07-2010, 07:26
А,ако ме обича!? :( за умен, умен е и аз уж бях умна
Колкото и да те обича ако има поне малко акъл в главата НЯМА да се върне при теб :?
В крайна сметка ти сама си си търсила причина да се разделите:

само си измислях причини да се караме
А и за к'во да се връща при теб?!За да трепери всеки път,когато се скарате и му кажеш,че си бременна ли?!Или за да се чуди кого ще извикаш да го бие при следващата ви среща?!А може би си мислиш,че му е приятно да го псуваш?!
Абе момиче ... излез от филма :? Докато не пораснеш (умствено) просто не ти трябва гадже :?
yeah..спри да спориш и се замисли кво ти се казва..

G4L
05-07-2010, 07:30
Но аз проумях, осъзнах грешките си и кълна се, че няма да бъда такава повече, всеки прави грешки в живота си... проблема е, че моите са огромни, може би за да осъзнавам най-добре,защото съм голям инат личи се и от споровете май :shock: разбирам, благодаря ви на всички страшно много! продължавам напред и оставям горкото момче :?

Nadelina
05-07-2010, 07:34
Всеки прави грешки, но не хиляди и после да се извинява "Съжалявам, сгреших, няма повече!". Опариш ли се веднъж, трябва да разбереш, че печката не се пипа, а не да го пробваш постоянно. Освен това грешките, които бих простила са такива, които да са свързани с връзката ни с дадения човек, а не подобни ... дума нямам за твоите!

tanch3t093
05-07-2010, 08:02
Приеми факта, че повече не можете да бъдете заедно и не се самосъжалявай, а се осъзнай и порастни! Всеки прави грешки, но ти биеш всички рекорди и искаш да ти прости? Аз ако бях на негово място, нямаше да искам да те виждам повече, никакъв контакт просто... Наранила си го адски много

vagarious
05-07-2010, 10:15
:lol: :lol: :lol:

meriLinka
05-07-2010, 10:35
:shock: :shock: :shock: ..
Държала си се отвратително с него, а очакваш да се върне ?! Според мен, каквото и да направиш той няма да се върне .. Може да си осъзнала грешката си, но е прекалено късно..
Измисляла си си причини да се карате ?! Псувала си го ?!
МОЛЯ ?!

fLame3e
05-07-2010, 17:59
TИ СИ ОТКАЧИЛА!!! :shock: Взела си му въздуха на момчето...мале ужс!! НАправила си няколко фатални грешки 1.Тръгнала си с грешен човек..за да си щастлива с някойй трябва да си сигурна в него..а ако си била сиг нямаше да има причина да го ревнуваш 2.КАК ЗАБОГА ТИ Е ДОШЛО НА АКЪЛА ДА МУ КАЗВАШ ЧЕ СИ БРЕМЕННА :Х :Х 3.За да задържиш едно момче трябва да си играете на топло и студено...аа ти явно доста си повишила температурата..не можеш постоянно да му дишаш във врата..4.Тука не си виновна ти,явно имаш нщкакъв вграден дефект психически или просто хич те няма в връзките :lol:

BlueFace
05-07-2010, 18:03
Нека я изгорим на клада ? :lol: 8-) :lol: :lol: