PDA

View Full Version : Паласки ~



djuwkata
05-07-2010, 10:31
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

pussucetka
05-07-2010, 10:46
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

Щом си слаба не виждам какво да махаш . . при всеки е така като обуе дънки . . това не са паласки, което ти изхвърча от страни, а защото прекалено стегнати дънките . . :-D Поне аз така мисля :)

MyAll
05-07-2010, 10:49
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

Щом си слаба не виждам какво да махаш . . при всеки е така като обуе дънки . . това не са паласки, което ти изхвърча от страни, а защото прекалено стегнати дънките . . :-D Поне аз така мисля :)

+1 :)

BebYlzZz
05-07-2010, 14:03
в една друга тем бях чела, че паласките се махали с въртене на обръч около 20мин. на ден. Надявам се да съм ти помогнала! :)

tweettyy
05-07-2010, 15:05
Може малко да се поразровиш в сайта има доста такива теми ..
търсачка а-у .. :?
скачане на въже , въртене на обръч

sunshine955
05-07-2010, 15:36
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

Щом си слаба не виждам какво да махаш . . при всеки е така като обуе дънки . . това не са паласки, което ти изхвърча от страни, а защото прекалено стегнати дънките . . :-D Поне аз така мисля :)
не при всеки ..

pussucetka
05-07-2010, 15:57
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

Щом си слаба не виждам какво да махаш . . при всеки е така като обуе дънки . . това не са паласки, което ти изхвърча от страни, а защото прекалено стегнати дънките . . :-D Поне аз така мисля :)
не при всеки ..

Eми ако не е при всеки, то значи или че не са тесни дънки с ниска талия или си ссамо кожа и костии . . :-o

sunshine955
05-07-2010, 16:18
Кажете някаки упражнения против паласки. :(
Коремът ми е стегнат, като цяло съм доста слаба... мразя обаче, когато обуя по-тесни дънки с ниска талия отстрани да изхвърчат гадните меса :D Сигурно не съм единствената с този проблем де... пък и идва лято :(

Щом си слаба не виждам какво да махаш . . при всеки е така като обуе дънки . . това не са паласки, което ти изхвърча от страни, а защото прекалено стегнати дънките . . :-D Поне аз така мисля :)
не при всеки ..

Eми ако не е при всеки, то значи или че не са тесни дънки с ниска талия или си ссамо кожа и костии . . :-o
ем не е нужно да си кожа и кости за да нямаш .. има хора които не са слаби .. носят си тесни дънки с ниска талия и пак нямат паласки

Loshotia
05-07-2010, 16:58
А който не може да върти обръч? :oops:

sHaDy_sOuL
05-07-2010, 17:39
Ми аз правя наклони настрани, когато се сетя. Loshotia, и аз не можех като малка да въртя обръч, но четох и аз за това във форума и от 1-2 седмица се каня да си купя обръч и да се пробвам. :D

vagarious
05-07-2010, 18:12
И аз се накланям настрани.Старая се да е всеки ден, ама нещо .. 8-) Иначе бях изкарала 7-8 дена подред и имаше видим ефект.

GirLN
05-07-2010, 18:35
А от къде мога да си взема обръч? :-o

mArMaLaDkA
05-07-2010, 18:42
мдам, наклоните настрани, другото упражнение беше да хванеш една точилка, да седнеш на ръба на леглото примерно, събираш си краката, слагаш точилката зад врата и почваш да се въртиш наляво-надясно. бая куца съм в обясненията, но вярвам, че си ме разбрала. 8-)

lizzy
05-07-2010, 18:46
Странични коремни преси :!:

zwezda88
05-07-2010, 19:14
всичко е въпрос на структура

portishead
05-07-2010, 19:18
С коремни преси :)

titinkaa
05-07-2010, 19:37
Вземи си 1 номер по големи дънки от въпросните,и няма да ти изкачат паласките

sunshine955
05-08-2010, 20:17
бягането и скачането на въже помагат много :)

pussucetka
05-08-2010, 20:23
Какво ще рече странични коремни преси или нещо си настрани . . обяснете го по-добре де . . :(

lusytooo
05-12-2010, 15:00
хееей и аз имам паласкии ии това да си земе по голям размер дънки при мен не помага много защото аз искам дънки поо краката демекк нестажа с по големи :( от 3 дни правя това със накланянето настрани ии ще го видим дали има ефект :)

j_adore2
05-12-2010, 15:02
От тези накланяния по колко серии и броя правите ?

lizzy
05-12-2010, 15:06
Какво ще рече странични коремни преси


http://img169.imageshack.us/img169/1471/palaskiuprajenie.th.jpg (http://img169.imageshack.us/i/palaskiuprajenie.jpg/)

lusytooo
05-12-2010, 15:09
от накланянията аз лично правя по 30 в 2-3 серии : )))))

UnForgettableDream
05-12-2010, 16:16
Сядаш на колене с ръце на кръста или на тила и започваш да местиш тялото от центрирано положение - наляво и надясно, като се стермиш постепенно повече да докосваш земята с дупето си.. Не знам дали ме разбра, бях писала преди някъде за това. Има ефект и дори и за дупето, стига да си постоянна. Мен сега ме мързи, ама ако го правя действа :) :)

daru6a1
05-13-2010, 10:44
А от къде мога да си взема обръч? :-o

Всеки втори детски магазин се продават :)

А иначе по темата , и аз имам така наречените "любовни дръжки" .. :? Именно заради това си купувам по-широки блузки и потници , тъй като адски много си личи , иначе корем нямам .. :? .. btw кака ми имаше специален обръч за отслабване , като частта от обръча която беше към тялото и която се опира до него имаше някви приставки като вълнички , които правят нещо като масаж и по-бързо се стопяват мазнините , но беше отдавна и не се сещам дали имаше особен ефект .. :)