PDA

View Full Version : харесвам го ,но ..



Butterfly17
05-07-2010, 11:04
Здавейте ! Преди 2 дена се запознах се едно моче в един саит и той ми поиска скаипа и аз му го дадох чатихме си така аз започнах да го харесвам . Той е от моето даскало виждала съм го. Вчера когато ме попита дали искам да излезем незнам какво ми стана веднага си измислих оправдание и го написах. А го харесвам незнам защо винаги когато някое моче ме пита да излезем аз се панирам и си измислям оправдание . Моляви даите някакви мнения :-s

SmilezZz
05-07-2010, 11:07
Ама ако ВИНАГИ,когато някой ти предложи да излезнете някъде се "панираш" ще си останеш сама - ще страдаш,че го обичаш и ще се самосъжаляваш,защото си му отказала :?

Няма от какво да се притесняваш..Хем искаш да си с него,хем не искаш да излезнеш с него..Хем боли,хем сърби :lol:
Шегата настрана..Може да му "предложиш" ти да излезнете някъде..Няма нищо срамно и притеснително в това

SummerParty
05-07-2010, 11:08
Явно все още не ти е дошло времето за срещи и т.н. На колко си?

marcy
05-07-2010, 14:55
няма друг начин..освен да преодолееш паниката си..нищо срамно няма..ще видиш,че като му кажеш,ще ти олекне и ще си кажеш на акъла..защо не съм го направила по рано.. :) действай..нищо паниращо няма по спокойно го давай и ще видиш,че всичко щее е наред
успехх

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 15:47
Нали са сещаш, че неможе цял живот да се дърпаш? Излезте, пък и надали ще е същото, както в чата. Винаги нещата са по различни, така че споко. Пък и ако нищо не стане, ако след това не ти пипше, държи се различно, просто го заебаваш и това е. Имай си малко самочуствие, с тая паника доникъде няма да стигнеш.

Paramour
05-08-2010, 09:36
Ами панираш се първо защото нямаш опит и второ защото искаш задължително момчето да те хареса и се притесняваш, не знаеш какво да правиш и т.н.
Просто следващия път когато някой поиска да излезе с теб не му отказвай. Пак ще има шаш и паника, но винаги има първи път да опиташ. Най-важното е да бъдеш себе си.
Успех! :-) [/i]

elvim4e
05-09-2010, 14:29
нормално е да се притесняваш, но пробвай щом го харесваш явно и той теб щом те кани. :) :)

pisety000
05-10-2010, 16:09
Покани го да излезете щом го харесваш :) бъди спокойна и не се притеснявай важното е да бъдеш себе си! :wink: Трябва да преудолееш това "паниране" :)