PDA

View Full Version : Вибратори



lifelesscorpse
05-07-2010, 11:58
Здравейте :)
Момичета (може и момчета) имате ли вибратор/и,как изглеждат(вашия/те точно,а не от някой сайт) и доволни ли сте? :-o

stupid0boy
05-07-2010, 12:42
Смяташ да си закупиш?

LovelyGirl
05-07-2010, 12:55
Имам, ето такъв е http://www.sexwell.bg/vibratori/gladki-i-diskretni/lady-finger-vibrator/, само че златен :) Ползвам го много рядко, но си е удоволствие наистина :oops:

lifelesscorpse
05-07-2010, 17:13
Просто ми е интересно доколко са отпуснати момичетата във форума и дали биха споделили.Никой няма да убие някой за това,че има вибратор :-o

Радвам се,че засега поне LovelyGirl се осмели да каже :)

dPa3HuTeJl
05-07-2010, 17:39
Просто ми е интересно доколко са отпуснати момичетата във форума и дали биха споделили.Никой няма да убие някой за това,че има вибратор :-o

Радвам се,че засега поне LovelyGirl се осмели да каже :) Е че защо да не се осмели .. то какво лошо има btw ..?!? :-o Ако бях момиче и аз щях да имам .. :lol:

lifelesscorpse
05-07-2010, 17:59
Просто ми е интересно доколко са отпуснати момичетата във форума и дали биха споделили.Никой няма да убие някой за това,че има вибратор :-o

Радвам се,че засега поне LovelyGirl се осмели да каже :) Е че защо да не се осмели .. то какво лошо има btw ..?!? :-o Ако бях момиче и аз щях да имам .. :lol:

Ми забелязала съм,че доста момичета се притесняват,когато ги попитам такова нещо.Затова го казах :)

Ax3
05-07-2010, 18:34
Просто ми е интересно доколко са отпуснати момичетата във форума и дали биха споделили.Никой няма да убие някой за това,че има вибратор :-o

Радвам се,че засега поне LovelyGirl се осмели да каже :) Е че защо да не се осмели .. то какво лошо има btw ..?!? :-o Ако бях момиче и аз щях да имам .. :lol:

Има и мъжки е приятел :D Аз не ползвам... имам си дясна ръка се пак...

elito0o0o0
05-07-2010, 19:42
За какво ми е да си купувам тая пръчка,след като има мъже?!?! :shock: :lol: Това пък никога не бих си помислила да си го взема. :lol:

LovelyGirl
05-07-2010, 19:44
А защо момчетата мастубират, след като има момичета ;)

MakeMeLaugh
05-07-2010, 19:48
За какво ми е да си купувам тая пръчка,след като има мъже?!?! :shock: :lol: Това пък никога не бих си помислила да си го взема. :lol:
Детенце..

Тука не се пита дали би си взела или не и да се пулиш насреща, а какво точно имаш, ако си от тези хора.

Не се научихте да си отваряте устата, само когато и където трябва.. тцтцтц

lifelesscorpse
05-07-2010, 23:52
Имам, ето такъв е http://www.sexwell.bg/vibratori/gladki-i-diskretni/lady-finger-vibrator/, само че златен :) Ползвам го много рядко, но си е удоволствие наистина :oops:


Забравих одеве да добавя...Имам абсолютно същия,само че моя е сребърен :lol:
Хм...Я като се сетих сега... :oops: Айде аз имам малко работа,пък вие не спирайте да пишете... ;) 8-) 8-)

Ax3
05-08-2010, 03:56
Имам, ето такъв е http://www.sexwell.bg/vibratori/gladki-i-diskretni/lady-finger-vibrator/, само че златен :) Ползвам го много рядко, но си е удоволствие наистина :oops:


Забравих одеве да добавя...Имам абсолютно същия,само че моя е сребърен :lol:
Хм...Я като се сетих сега... :oops: Айде аз имам малко работа,пък вие не спирайте да пишете... ;) 8-) 8-)

Е ти к'во очакваш... да пишат само като си тука ли? :D

Team
05-08-2010, 05:31
Ще е готино да гледаш как някое момиче се задоволява с вибратор :-D

MakeMeLaugh
05-08-2010, 11:00
Готино е, аз го гледам от време на време :smt029


П.П.
DaNGeRousLy
:-k

DaNGeRousLy
05-08-2010, 15:43
^ Използвайте темата по предназначение. За другото си има чат... 8-)