PDA

View Full Version : толоква разочарована.. ;х



wasch0
05-07-2010, 15:09
преди време се запознах с едно момче съвсем случайно и вобще не мислех, че ще се получи нещо.. започнахме да си пишем всеки ден, съвсем приятелски и тук-там някоя закачка.. минаха няколко седмици от запознанството ни и аз започнах да се привързвам.. той беше различен, просто не беше като другите.. ходих почти всеки ден да го виждам до неговото училище, защото сме в различни смяни, но все още не бяхме говорили за любов.. аз не му бях безразлична, беше мил и когато направи грешка се извиняваше.. но понякога така ме одрязваше, че очите ми се насълзяваха.. и аз не мога да го разбера, ту е мил, ту не е..
така започвам по същество.. на гергьов ден (вчера) бях на гости в кака ми, а той имал гости и аз му написах плезещо човече.. той ми написа "ко стаа миличко" и аз реших, че някой пише вместо него, както и после излезе.. аз очудена написах "?" и той "не ти ли харесва да те наричам така" не знаех какво да отговоря.. след това той написа, че отивал да се самозадоволява, обиче аз бях с малкия си братовчед на компютъра.. и той като каза на кака гаджито отива да.. и аз потънах в земята от срам и написах "съобраявай се какво говориш" и той започна кучко,,мършо.. запозна да ме убижда..

мислех си, че не го е написал той, но след това е писал на моя пирятелка, че сме се скарали и той дори не помнел защо :o


сега не знам какво да му пиша, вобще да му пиша ли.. мила ли да бъда или..

ако може съвети :(

BonbonaBaby
05-07-2010, 15:16
Баа,пиши му бе.. щом издържаш на обиди.. няма лошо ! 8)

sunshinepp
05-07-2010, 15:21
Мии.. не му пиши :) Сорри ма не мисля, че ще има някакъв смисъл да пишеш . . .
Е естествено, ако искаш още да те обижда . . пиши му паакк :)

sadboy95
05-07-2010, 15:22
Пиши му, всеки заслужава втори шанс и му кажи какво чувстваш . :)

Kukumqvka
05-07-2010, 15:23
Еми ако си готова да четеш обидите му,пиши му.Ако не.. чакай ,той ако иска нещата да се оправят ще ги оправи,предполагам.

KpucmuHa
05-07-2010, 15:39
не се занимавай

wasch0
05-07-2010, 15:56
как да не се занимавам!? :shock:

благодаря на всички ...

yeSHua
05-07-2010, 15:57
Съвсем безпричнинно те е нагрубил. А дори теоретично да има причина и да си го обидила - момче на място никога не би си го позвлолило - ще свие юмруци, че хвърли и ще счупи нещо, ще изхвърчи и ще затръшне вратата... НО няма да изрече лоша дума. Аз не мога да си представя как бих могъл обидя любимата си - освен всичко друго, това е все едно и да обидя директно себе си, щом обичам „някаква...“

Не казвам „зарежи го директно“ - всеки от нас в тийнейджърските си години прави най-идиотски грешки и върши простотии, от които 2-3 години по-късно би го било срам... обаче не му позволявай „да не си спомня“ - той ТРЯБВА да осъзнае грешката си, за да не се повтори тя. Не просто да ти се извини - да осъзнае. Нито го търси, нито му позволявай да те намери лесно - нека сам стигне до „просветлението“, че трябва да направи нещо изключително, за да му простиш - и най-вече, да покаже че разбира какъв идиот е бил. Ако не се стигне до там - не си заслужава да жалиш за него, ще си намериш по-добър съвсем скоро :)

tisho21
05-07-2010, 16:02
Абе вие нямате ли достойнство и самоуважение бе хора? Как може изобщо да се чудиш дали да му пишеш? :razz:

mArMaLaDkA
05-07-2010, 16:03
ако той е "различният", чак ме е страх да си представя какви са другите около теб. оО

pussucetka
05-07-2010, 16:14
ОМГ ! Що за идиот е това . !? :shock: Я го изтрий от съзнанието си докато е време, че после ще ти бъде още по-трудно да го махне, да го изтриеш от мислите си . . :-o

BlueFace
05-07-2010, 18:16
Ако имаш повече от 4 по Български език .... :? :?

По темата: Момчето е идиот.Хората,които започват да обиждат ей така от нищото са просто долни същества с липса на възпитание :)

TheBeliever
05-07-2010, 18:20
'бах тоз скайп :?

kalpazanka
05-07-2010, 18:41
Не си трови нервите с подобни дилеми дали да му звъниш или не. Режи от корен!

DqVoLsKoJeLaNiE
05-07-2010, 18:58
Знам какво ти е... :) Ако мислиш, че е разбран човек, му обясни защо си му написала да се съобразява и че се чувстваш ужасно, когато те обижда.
Ако си сигурна, че няма смисъл да се мъчиш, няма за какво да се опитваш мирно да обясняваш какво чувстваш...И ако не се получи, не се ядосвай...всеки ден е ново начало, светът не се върти около едно момче. "Не губи момичето, загубило любовта на един глупак, а глупака, загубил единствения шанс да стане човек!!". :)

soul1199
05-07-2010, 19:40
не му пиши

Take_That
05-07-2010, 20:16
ако той е "различният", чак ме е страх да си представя какви са другите около теб. оО

+++

П.П - Не му пиши

pebals
05-07-2010, 20:42
Пиши му, всеки заслужава втори шанс и му кажи какво чувстваш . :)


..но и му кажи все пак да се съобразява как ти говори :)

onestar
05-07-2010, 23:21
Не, не...
Аз по принцип мога много да търпя... особенно, когато ме нараняват по един друг, по-особен, начин...
Обаче някой посегне ли ми или се обърне към мен със "кучко, мършо" просто е до там...

Та така де... не заслужава да му пишеш.

m0o
05-07-2010, 23:40
не естествено..не го заслужава :)

Nakadah
05-08-2010, 03:02
преди време се запознах с едно момче съвсем случайно и вобще не мислех, че ще се получи нещо.. започнахме да си пишем всеки ден, съвсем приятелски и тук-там някоя закачка.. минаха няколко седмици от запознанството ни и аз започнах да се привързвам.. той беше различен, просто не беше като другите.. ходих почти всеки ден да го виждам до неговото училище, защото сме в различни смяни, но все още не бяхме говорили за любов.. аз не му бях безразлична, беше мил и когато направи грешка се извиняваше.. но понякога така ме одрязваше, че очите ми се насълзяваха.. и аз не мога да го разбера, ту е мил, ту не е..
така започвам по същество.. на гергьов ден (вчера) бях на гости в кака ми, а той имал гости и аз му написах плезещо човече.. той ми написа "ко стаа миличко" и аз реших, че някой пише вместо него, както и после излезе.. аз очудена написах "?" и той "не ти ли харесва да те наричам така" не знаех какво да отговоря.. след това той написа, че отивал да се самозадоволява, обиче аз бях с малкия си братовчед на компютъра.. и той като каза на кака гаджито отива да.. и аз потънах в земята от срам и написах "съобраявай се какво говориш" и той започна кучко,,мършо.. запозна да ме убижда..

мислех си, че не го е написал той, но след това е писал на моя пирятелка, че сме се скарали и той дори не помнел защо :o


сега не знам какво да му пиша, вобще да му пиша ли.. мила ли да бъда или..

ако може съвети :(

2 страници писане и нищо не каза...

ПС: Не е за тебе!

balu4ka
05-08-2010, 11:28
Еми ако си готова да четеш обидите му,пиши му.Ако не.. чакай ,той ако иска нещата да се оправят ще ги оправи,предполагам.
+

wasch0
05-08-2010, 12:20
страшно много благодаря на всички

lilincituuuu
05-08-2010, 12:28
Нещо подобно и при мен стана преди време, почти ходехме дори. Не си заслужава, просто поредния кифльо. Не мисли въобще да му прощаваш, щото след време пак ти ще си прецаканата :)

ronzss
05-08-2010, 13:39
Не му пиши! Щом си позволява да се държи така с теб, значи не те заслужава!

wasch0
05-09-2010, 09:32
с една моя приятелка са си писали.. разбрали са се да излезем и е казал, че ще се извини на живо.. не знам да отида ли и ако отида как да се държа :o

soul1199
05-09-2010, 09:42
с една моя приятелка са си писали.. разбрали са се да излезем и е казал, че ще се извини на живо.. не знам да отида ли и ако отида как да се държа :oотиди,но се дръж така,че не ти пука за него и виж,как ще ти се извини :)

yeSHua
05-09-2010, 10:00
Разбрал се е с приятелката ти, да излезе с теб и да ти се извини?! За по-глупаво прехвърляне на отговорност май не съм чувал... дано се е постарал достатъчно с извинението, но ти в никакъв случай не му давай да си мисли, че се е „отървал леко“ и е достатъчно само да ти каже едно „Извинявай!“ като направи глупост, след което ти ще му простиш... според мен, остави го поне още някой и друг ден да се „пържи“ на бавен огън, дори да решиш да опитате, отговори му че те е засегнал много с държанието си и ти трябва още малко време, за да го преодолееш.

Преди всичко - много добре прецени за теб самата, дали този човек въобще заслужава вниманието ти оттук-насетне и дали има смисъл да се занимаваш с него, след като на моменти показва такива сериозни признаци на инфантилност.