PDA

View Full Version : Листопад-любовника на Ферхунде



87439876534
05-07-2010, 18:48
Някой може ли да ми каже как се казва любовника на Ферхунде-шефа и? :grin: и ако може негови снимки :P

Colouring
05-07-2010, 18:50
Ахмед,сигурно.Който всъщност ще се окаже брат близнак на починалия и мъж,който е зет на баща й,на дъщеря му от първия брак.
Мда,мда..

87439876534
05-07-2010, 18:53
човек да не попита нещо :-x защо винаги трябва да се заяждате

Colouring
05-07-2010, 18:58
Не се заяждам.Заяждаш се с някого,когато имаш нещо против него и те дразни.Не те познавам,не се заяждам с теб,а просто...дадох преположение. 8-) Пък и не съм единствена във форума,нали?Като не съм аз,някой друг ще ти отговори. :wink:

BladeDancer
05-07-2010, 22:21
Как може да гледате глистопад и подобна туркса паплач ?

SlaDk0b0nb0nChe
05-08-2010, 11:30
Ей така с мерак.
Добре... като ни е интересно що пък да не гледамее?
На вас като не ви е интересно не гледайте! :)

LoveRetroMusic
05-08-2010, 12:08
Али Раза. :smt060

lenito_sf
05-08-2010, 14:30
човек да не попита нещо :-x защо винаги трябва да се заяждате
Защото това е този форум.. и заяждането във всеки пост е задължително, иначе няма да са те.Така си показват колко са големи пред монитора. :)


ПС Не знам как се казва, провери уикипедия.. Или се поразрови изобщо в интернет за сериала. :)

SlaDk0b0nb0nChe
05-08-2010, 16:05
Нихат Алпту Алтънкая се казва :) :)

87439876534
05-08-2010, 17:32
Нихат Алпту Алтънкая се казва :) :)


Благодаря много :grin: :---)

elito0o0o0
07-14-2010, 15:13
смърт за турските сериали и а феновете имВроден талант ли ти е да бъдеш тъп или?

December
07-14-2010, 15:15
Как може да гледате глистопад и подобна туркса паплач ? :D
на мене ми се налага защото сядаме да вечеряме 8 часа и мама това държи да гледа :lol:
сега няма да го дават до септември ^.^
иначе ферхундето май сега ще се залюби( :lol: ) с оня побелелият мустакатият заради къщите нали?
а нещо многоооо интересно :lol: защо винаги във тея турските сериали има някоя моделка? примерно Ламия във Мелодия на Сърцето,Инджито и тя с такова се занимаваше и от Листопада тази мънинката дето ще се жени за предишният мъж на ферхундето и тя моделка някаква :lol: :D
сичките сериали са някакви еднакви да ти втръсне :/

Paramour
07-14-2010, 17:22
Как може да гледате глистопад и подобна туркса паплач ? :D
на мене ми се налага защото сядаме да вечеряме 8 часа и мама това държи да гледа :lol:
сега няма да го дават до септември ^.^
иначе ферхундето май сега ще се залюби( :lol: ) с оня побелелият мустакатият заради къщите нали?
а нещо многоооо интересно :lol: защо винаги във тея турските сериали има някоя моделка? примерно Ламия във Мелодия на Сърцето,Инджито и тя с такова се занимаваше и от Листопада тази мънинката дето ще се жени за предишният мъж на ферхундето и тя моделка някаква :lol: :D
сичките сериали са някакви еднакви да ти втръсне :/
Ти явно си запознат/а със всичките сериали и героите 8-)

BabyBluee
07-15-2010, 10:51
чеп!! :booooomb:

Tempest
07-15-2010, 11:12
Как може да гледате глистопад и подобна туркса паплач ? :D
на мене ми се налага защото сядаме да вечеряме 8 часа и мама това държи да гледа :lol:
сега няма да го дават до септември ^.^
иначе ферхундето май сега ще се залюби( :lol: ) с оня побелелият мустакатият заради къщите нали?
а нещо многоооо интересно :lol: защо винаги във тея турските сериали има някоя моделка? примерно Ламия във Мелодия на Сърцето,Инджито и тя с такова се занимаваше и от Листопада тази мънинката дето ще се жени за предишният мъж на ферхундето и тя моделка някаква :lol: :D
сичките сериали са някакви еднакви да ти втръсне :/

не е срамно да гледаш с майка си сериали, срамно е да ги обсъждаш по време на рекламите :D аз понеже нямам кво да правя иначе, сядам там, слушам глупости и си играя на телефона.. и ха някой е звъннал, ха майка ме е линчувала :D със сестра ми се чуват през рекламите, щото иначе майка ше си изпусне златния сериал... ама пък погледнете от страната на медията - евтини са, затва ни пълнят екраните сао с такива.. един следобед (аз нямам кабелна) пускам телевизора на БТВ - турски сериал.. пускам БНТ - новини на турски.. само един фес ми липсваше... и живеем в България нали...

December
07-15-2010, 11:52
охо и аз само да гъкна и ми се мърмори и после веднага се усилва :lol:
аз се чудя колко ли филма са направили турците?Вече повече от година излъчват техни сериали - свършва един,почва втори и така...до безкрай :lol: Искам си пак Латиноамериканските бози със Хосе и Мария ;д Ах Трима Братя и три сестри беше невероятен <33 :D По Дема Фемили пак дават сапунки но само португалски/испански и некви тъпи немски мини сериали(тези дето са от 2 серии) по романчетата от библиотеката ни.


Ти явно си запознат/а със всичките сериали и героите 8-) Ми чи как аз знам за всико :D
Има нов сериал от 8 по БТВ
За щастие няма да се гледа защото майка ми е фенка на господин Хорейшо Кейн(запали и мене по тоя сериал ;д) и сега гледаме него по Диема2 в 8 часа(и после пак от 10 по Нова ;д).

Междодругото любимият ми турски сериал беше Мелодия на сърцето <33 :D Ламия беше готина.Гледах го с баба от 15:30 по нова ;д Имаше много непредсказуем и драматичен край :shock: :D

Tempest
07-15-2010, 12:29
http://cheezcomixed.files.wordpress.com/2010/06/129169393447996777.jpg

за тоя Хорейшо ли стаа въпрос?

December
07-15-2010, 12:48
Точно той :D
http://www.sf.tv/piccache/webtool/data/pics/serienmanualx/csi_miami_w573_h_m.jpg
Винаги ми е било чудно как може да са в Маями,а да са с някакви костюми с дълги ръкави и крачоли :D
Калей трябва да ходи с къси полички,а Ерик с бермуди ;д
Калей много ме дразни.За 8 сезона вече трябваха най-накрая да се оженят с Ерик :/ Перфектни са заедно.Много сладки ^.^

fireball121
07-15-2010, 16:26
няма по голяма глупост от турските сериали...и то в праймтайма....а за тези които ги гледат.....просто нямам думи

vaniliika
07-16-2010, 20:34
Как може да гледате глистопад и подобна туркса паплач ? :D
на мене ми се налага защото сядаме да вечеряме 8 часа и мама това държи да гледа :lol:
сега няма да го дават до септември ^.^
иначе ферхундето май сега ще се залюби( :lol: ) с оня побелелият мустакатият заради къщите нали?
а нещо многоооо интересно :lol: защо винаги във тея турските сериали има някоя моделка? примерно Ламия във Мелодия на Сърцето,Инджито и тя с такова се занимаваше и от Листопада тази мънинката дето ще се жени за предишният мъж на ферхундето и тя моделка някаква :lol: :D
сичките сериали са някакви еднакви да ти втръсне :/

не е срамно да гледаш с майка си сериали, срамно е да ги обсъждаш по време на рекламите :D аз понеже нямам кво да правя иначе, сядам там, слушам глупости и си играя на телефона.. и ха някой е звъннал, ха майка ме е линчувала :D със сестра ми се чуват през рекламите, щото иначе майка ше си изпусне златния сериал... ама пък погледнете от страната на медията - евтини са, затва ни пълнят екраните сао с такива.. един следобед (аз нямам кабелна) пускам телевизора на БТВ - турски сериал.. пускам БНТ - новини на турски.. само един фес ми липсваше... и живеем в България нали...


ха ти са остави за сериалите,а да не ти казвам и колко турски канала на нас ни са включиха :-o .. бяха поне едно 3-4.. от де са взеха .. :lol: ...бас хващам,че в Турция едвам зор са си дали да ни купят сериала "Стъклен Дом" // пък ние тука сериали,телевизии,новини,п ртийки ... "яко" след няколко години може и да не сме България :(

December
07-18-2010, 19:41
Кажете сега кво става в Лайнопад, ФерКУРден омъжи ли се за Ахмед?не те се разведоха :/
и сега оня ще се жени за малката,която пък и тя ще става моделка
ама листопада(или косопада както му вика батко ми ;д) сега го спряха за лятото.
хем малко почивка,хем нов сериал,хем да наваксат със дублажа.
във вестник уйкенд пишеше,че ще има още повече от 100 епизода(той вмомента все още се снима и излъчва в турция!).Слет тези 100 епизода ферхундету тотално ще съсибе животът на Али Раза и въобще целото семейство.
ммм и така...
и аз много не мога да обеснявам защото не съм редовна,но колкото съм гледала и чела казвам.
:D :D :D

Tempest
07-19-2010, 00:25
във вестник уйкенд пишеше...



ахахахахаххахах, вестник УЙкенд :D :D :D ти си 1 път! :D