PDA

View Full Version : Търся един филм и предаване :)



December
05-07-2010, 18:59
Търся един филм и едно предаване които гледах като бях малка,помн че много им се радвах и искам пак да си ги изтегля
Предаването преди го даваха по БТВ,помня че беше в 6 часа сутринта(но това едва ли има значение),разказвашесе всяка нова серия за разни "призрачни замаци" и подобни.Не,не е анимационно филмче,ами истинско предаване,поредица в което дават за "страховити места".Кажете ако се сещате за подобни предавания :)
А второто беше един филм за гоблини.Едни зелени неща,които мисля че ставаха от желе на човечета или нещо подобно.Като бях на 6 много се бях наплашила като го гледах,но сега съм сигурна, че ще се спукам от смях 8-)
Айде пишете плс :)

SuNsEt
05-07-2010, 20:17
За предаването мисля,че говориш за Гуз Бъмс или нещо такова беше и май не го даваха от 6 сутринта,ами от 6 след обяд. http://ggbit.info/forum/index.php?showtopic=18948 само ето това намерих-част от нещата,които даваха по Гуз Бъмс,но и аз помня,че имаше много страшни истории и беше яко. :)

rainmaker4
05-07-2010, 20:32
ОМГ........ ДА АЗ СТАВАХА В 5 СУТРИНТА ДА ГО ГЛЕДАМ ;ХХ..

fatalgirl
05-07-2010, 22:11
Предаването мисля, че беше "Най-страховитите места на земята". Тая която говореше имаше доста страшен глас и си спомням много ме стряскаше сутрин :D
Ако го намериш някъде дай линк, защото аз съм го търсила и никъде нищо не намирам.

cookie_master
05-08-2010, 07:15
Предаването мисля, че беше "Най-страховитите места на земята". Тая която говореше имаше доста страшен глас и си спомням много ме стряскаше сутрин :D
Ако го намериш някъде дай линк, защото аз съм го търсила и никъде нищо не намирам.и мен ме плашеше :shock:

SuperBadSuperFresh
05-08-2010, 10:38
Винаги съм му се радвала 8-)