PDA

View Full Version : Колебая се. :)



vagarious
05-07-2010, 19:11
..

TheBeliever
05-07-2010, 19:14
Facebook има тенденция да се превърне в по-голямо зло и от Skype. Защо вместо да се чудиш дали "да му искаш приятелство във ФБ" не поговориш с него очи в очи?

vagarious
05-07-2010, 19:17
Защото няма начин.Няма такава опция. :? Просто, защото никога никъде не съм го засичала, че да се направя на ударена и да се запознаем. :?

TheBeliever
05-07-2010, 19:20
Е нали е в класа на братовчедка ти, нали уж целият им клас "те знае". Как тогава никога не сте се засичали?
Най-малкото, което би могло да ти хрумне е братовчедка ти да ви запознае. Това е къде-къде по-нормален вариант от Facebook приятелства и подобни дивотии.

mArMaLaDkA
05-07-2010, 19:22
импулси, фейсбуци, почти всеки там дава приятелство за бройката.
ако той ти даде, това не значи нищо повече. най-много някаква учтивост, защото си братовчедка на съученичката му.
не ми изглеждаш много голяма, а той не ми изглежда изобщо заинтересован от теб. преглътни идеята за хубавия съученик на братовчедка си и си намери някой друг, по-интересен. :)

vagarious
05-07-2010, 19:24
Ами те завършиха и с това се изчерпаха вариантите за запознанство.Ще се видят още 2-3 пъти около матурите и аз няма да съм сред тях.Това ще е.Относно останалите от класа - познавам лично 3-ма човека, сред които е бившето му гадже.С останалите просто се знаем визуално. :wink:

TheBeliever
05-07-2010, 19:27
И като завършват к'во? Не могат да излязат на кафе ли? Много странно разсъждавате, честно.

vagarious
05-07-2010, 19:27
импулси, фейсбуци, почти всеки там дава приятелство за бройката.
ако той ти даде, това не значи нищо повече. най-много някаква учтивост, защото си братовчедка на съученичката му.
не ми изглеждаш много голяма, а той не ми изглежда изобщо заинтересован от теб. преглътни идеята за хубавия съученик на братовчедка си и си намери някой друг, по-интересен. :)

Така.На 17 съм.Не съм казвала, че той е заинтересовам от мен.Попитах какво да му кажа, ако ми даде приятелство и по-нататък как г/д да подходя, тъй като си имам свойте комплекси и не искам после да се чувствам тъпо. :wink:

vagarious
05-07-2010, 19:29
И като завършват к'во? Не могат да излязат на кафе ли? Много странно разсъждавате, честно.

Еми не, просто не са чааак толкова близки, че да има к'во да си кажат.Почти само на здравей-здрасти са.

TheBeliever
05-07-2010, 19:34
Покрай баловете няма как да не излязат "като за последно" с класа. Като знаеш къде са може "случайно" да минеш от там. Айде бе прояви малко въображение. Имате общи познати и ти не можеш да се сетиш за поне един вариант за запознанство освен интернет? :-o

tisho21
05-07-2010, 19:37
На здравей-здрасти, а се забиват вечерта на завършването? :razz:

vagarious
05-07-2010, 19:41
На здравей-здрасти, а се забиват вечерта на завършването? :razz:

Казах, че той е бил пиян, а тя не чак толкова.Кое му е смешното !? :x

vagarious
05-07-2010, 19:43
Покрай баловете няма как да не излязат "като за последно" с класа. Като знаеш къде са може "случайно" да минеш от там. Айде бе прояви малко въображение. Имате общи познати и ти не можеш да се сетиш за поне един вариант за запознанство освен интернет? :-o

Съвсем сериозно - няма такава възможност, че да се запознаем лично. :wink:

tisho21
05-07-2010, 19:44
Смешното е че си яко във филма. Двама човека дето преди няколко вечери са се забивали не е като да няма кво да си кажат, ако ще и кьоркютюк пияни да са били. Кво, няма му телефона и не може да му се обадид а излезете заедно на кафе и да ви запознае ли? Освен това щом е имало толкова възможностид а ви запознае, как така все нещо не се е получавало? Странно... :-o

А относно ФБ - какво има за чудене? Искаш му приятелство, пишеш му, заговаряш го и ще видиш накъде вървят нещата и дали има интерес.

vesito13
05-07-2010, 19:44
Ох, айде стига във Фейсбук няма кой да седне да те пита "Защо ми искаш приятелство?". Какво толкова му мислиш? Няма да те изяде. Щом искаш направи го. Не е нещо кой знае какво. :)

TheBeliever
05-07-2010, 19:47
Възможност винаги може да се намери. Както и оправдание. Явно си си наумила, че чрез интернет шансът да се изложиш е по-малък и така тушираш до някаква степен комплексите си. Е изборът си е твой. Но аз лично не вярвам да постигнеш нещо. Ще си стоиш като една бройка във Facebook профила му и толкова.

vagarious
05-07-2010, 19:47
Смешното е че си яко във филма. Двама човека дето преди няколко вечери са се забивали не е като да няма кво да си кажат, ако ще и кьоркютюк пияни да са били. Кво, няма му телефона и не може да му се обадид а излезете заедно на кафе и да ви запознае ли? Освен това щом е имало толкова възможностид а ви запознае, как така все нещо не се е получавало? Странно... :-o

А относно ФБ - какво има за чудене? Искаш му приятелство, пишеш му, заговаряш го и ще видиш накъде вървят нещата и дали има интерес.

Ами разминавали сме се.Или се е налагало да ида някъде, или той да си е тръгнал, докато аз отида при тях и разни такива.Не е, като нарочно да съм избегнала запознанство. :-o

tisho21
05-07-2010, 19:50
Или може би тя го е избегнала? :-o Или може би ти си го избегнала подсъзнателно? :-o Варианти много, но твоя е най-абсурден. Просто защото когато човек наистина иска нещо, той намира начин. А като има толкова разминавания, значи има нещо гнило.

yeSHua
05-07-2010, 19:51
Колко мъка има по света... :shock:

Е, нали „са се лигавили“ наскоро? Ако е толкова важно за теб - помоли братовчедка си да му звънне и да му предложи да излязат на кафе, да си полафят... а вие с нея може да имате уговорка ти да ѝ се обадиш по телефона малко след часа на срещата им и като разбереш в кое заведение са - „случайно да си наблизо“ и да минеш да се видиш с нея... няма да има как да не ви запознае. После вече ще имаш основание и във Facebook да му искаш приятелство най-малкото, а ако не се държиш като пълно дърво и успееш поне малко да го заинтригуваш - можеш да спечелиш и повече точки пред него още при тази „случайна“ първа среща. Лошото е, че не мисля, че имаш опита и самоувереността да изпълниш брилянтно подобен план и подозирам, че ако се стигне до реализацията му - ще се провалиш с гръм и трясък. Но пък реално нямаш какво да губиш :)

vagarious
05-07-2010, 19:51
Възможност винаги може да се намери. Както и оправдание. Явно си си наумила, че чрез интернет шансът да се изложиш е по-малък и така тушираш до някаква степен комплексите си. Е изборът си е твой. Но аз лично не вярвам да постигнеш нещо. Ще си стоиш като една бройка във Facebook профила му и толкова.

Хм .. донякъде си прав/а. :-o :

yeSHua
05-07-2010, 19:55
Ох, айде стига във Фейсбук няма кой да седне да те пита "Защо ми искаш приятелство?". Какво толкова му мислиш? Няма да те изяде. Щом искаш направи го. Не е нещо кой знае какво. :)
Не си права - лично аз винаги питам. Има и до ден днешен няколко човека, с които не се сещам откъде се познаваме, не са ми върнали отговор на въпроса и следователно - не съм им разрешил достъп и си стоят „на изчакване“.

Другото, което ми е изключително смешно - абе, какво е това „за бройката“ - все едно някой го бърка дали ще имам 100 или 1100 приятеля; мен ме бърка, ако се „задръствам“ с някакви непознати и хора, към които нямам никакво отношение - по-трудно ще следя какво се случва с познатите ми, които ме вълнуват.

vagarious
05-07-2010, 19:56
Колко мъка има по света... :shock:

Е, нали „са се лигавили“ наскоро? Ако е толкова важно за теб - помоли братовчедка си да му звънне и да му предложи да излязат на кафе, да си полафят... а вие с нея може да имате уговорка ти да ѝ се обадиш по телефона малко след часа на срещата им и като разбереш в кое заведение са - „случайно да си наблизо“ и да минеш да се видиш с нея... няма да има как да не ви запознае. После вече ще имаш основание и във Facebook да му искаш приятелство най-малкото, а ако не се държиш като пълно дърво и успееш поне малко да го заинтригуваш - можеш да спечелиш и повече точки пред него още при тази „случайна“ първа среща. Лошото е, че не мисля, че имаш опита и самоувереността да изпълниш брилянтно подобен план и подозирам, че ако се стигне до реализацията му - ще се провалиш с гръм и трясък. Но пък реално нямаш какво да губиш :)

Хах.. ако зависи от мен, реализацията на този план ще бъде усешна.Друг е въпроса, че братовчетка ми изобщо не е навита за такива неща.Другото, което е, че тя не живее тук и ще си дойде за матурите и същия ден ще си заминава.Така, че тук проблема няма да е в мен.Колко "по-тъпи" запознанства съм правила, че няма накъде повече. 8-) :)

vagarious
05-07-2010, 19:58
Ох, айде стига във Фейсбук няма кой да седне да те пита "Защо ми искаш приятелство?". Какво толкова му мислиш? Няма да те изяде. Щом искаш направи го. Не е нещо кой знае какво. :)
Не си права - лично аз винаги питам. Има и до ден днешен няколко човека, с които не се сещам откъде се познаваме, не са ми върнали отговор на въпроса и следователно - не съм им разрешил достъп и си стоят „на изчакване“.

Аз също питам - кой, какво, защо и т.н. :wink:

vesito13
05-07-2010, 20:05
Ох, айде стига във Фейсбук няма кой да седне да те пита "Защо ми искаш приятелство?". Какво толкова му мислиш? Няма да те изяде. Щом искаш направи го. Не е нещо кой знае какво. :)
Не си права - лично аз винаги питам. Има и до ден днешен няколко човека, с които не се сещам откъде се познаваме, не са ми върнали отговор на въпроса и следователно - не съм им разрешил достъп и си стоят „на изчакване“.

Другото, което ми е изключително смешно - абе, какво е това „за бройката“ - все едно някой го бърка дали ще имам 100 или 1100 приятеля; мен ме бърка, ако се „задръствам“ с някакви непознати и хора, към които нямам никакво отношение - по-трудно ще следя какво се случва с познатите ми, които ме вълнуват.Е да, но нали се знаят. Той я познава, няма да тръгне да я пита коя е. Според мен в момента се прави от мухата слон, но няма значение. Винаги може да измислиш как да се заговориш с някой. А да, иначе подкрепям за запознанство очи в очи, но аворката явно си е навила друго.

vagarious
05-07-2010, 20:08
Е да, но нали се знаят. Той я познава, няма да тръгне да я пита коя е. Според мен в момента се прави от мухата слон, но няма значение. Винаги може да измислиш как да се заговориш с някой. А да, иначе подкрепям за запознанство очи в очи, но аворката явно си е навила друго. [/b][/quote]

Аз също съм повече "ЗА" запознанство очи в очи, но обесних вече, че няма таква възможност. :wink:

TheBeliever
05-07-2010, 20:12
Ей като кажеш "няма така ва възможност" сякаш е литнал за Марс и никога няма да се връща. Ясно е вече, че просто си търсиш извинение да не се срещнеш с него лично. Причините ти си ги знаеш. Сега какво остава? Да се надяваш, че ще го "свалиш" във Facebook? Еми късмет... като гледам ще ти е нужен.

vagarious
05-07-2010, 20:15
Хах както и да е.Мерси все пак на всички.. Ключ.

kalpazanka
05-07-2010, 20:17
Ключ.