PDA

View Full Version : Магии



zwezda88
05-07-2010, 19:55
Незнам за къде е темата но наистина ми трябва спешен отговор или поне мнение за проблема,а той е следният: имам една приятелка преди няколко дни майка й й даде амулет като и каза че трябва да го носи . ОК ама тя не издържа и на 3тия ден отвори въпросния амулет който представляваше плат увит в целуфан,а отвътре сложени две камъчета и две малки черепчета ( фигурки ) . Въпроса ми е дали това е някаква магия и ако е какъв вид е вуду , черна , бяла. .. аз не ги вярвам много обаче майка й е вманиачена по тея неща и мисля че е магия .. мнения
?

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 20:19
Щом е и майка, дори и да е магия, надали ще е за лошо. Все пак майка и е надали ще и навреди. Но ако толкова се притеснявате - попитайте я.

Paramour
05-08-2010, 09:40
Ами попитайте майка й. След като тя е направила въпросния амулет пердполагам че знае какъв е и защо трябва да го носи дъщеря й. А и наистина както каза nIkEnCeTy_be едва ли е нещо лошо :)

krisikat
05-08-2010, 19:16
Не вярвам да е точно магия. Поне думата "магия" не е определението. Това би трябвало да си е някакъв обред...

filmimilmi
05-08-2010, 20:31
Майката на твоята приятелка нищо хубаво не й е намислила с тези черепчета. :? Направо ме е страх да коментирам! Посъветвай приятелката си да изхвърли амулета незабавно и да каже на майка си, че го е загубила!
Това са сериозни неща! Не се шегувам!

Budika
05-09-2010, 08:40
И аз се замислих за тия черепчета........принципно като й е майка не би трябвало да й мисли лошо ама точно черепчетата ме съмняват. А ако наистина има лоши помисли няма смисъл да я питате,защото едва ли ще каже истината. Най-добре да го изхвърлите както каза filmimilmi .

elito0o0o0
05-09-2010, 10:24
Това е доста сериозно. Без да подозира майка й както се е вманиачила... може да е станала леко лудичка така и ако е магия за лошо да не се усеща ,че може да навреди на детето си. :shock: Майка ми си е изпатила много от тези магии ,заради една овца дето ако я видя ще и се изплюя право в лицето дееба вещицата. И сега в семейството ни само лоши неща от както тая овца подари албум на брат ми за бала и сложихме снимки на семейството вътре. Вече съм сигурна,че тази прави всичко ,за да съсипе нашето семейство и то заради нищо.. :? Кой знае една овца друга к`во й е говорила.. както и ще да е.. историята е супер дълга. Сега сме намислили да ходим при един в Левски да ни каже дали е магия това. :x :x Малее ако и това е магия тая само да ми стъпи пред портата.. ще я разпоря жива!!!! :x :x :x

elito0o0o0
05-09-2010, 10:26
И аз се замислих за тия черепчета........принципно като й е майка не би трябвало да й мисли лошо ама точно черепчетата ме съмняват. А ако наистина има лоши помисли няма смисъл да я питате,защото едва ли ще каже истината. Най-добре да го изхвърлите както каза filmimilmi .Най-добре да иде с това нещо при човек,който се занимава с такива неща,защото майка ми така като е бил малък брат ми и оная овца като му е направила магия тя изхвърлила работите и после тряало да ги търси,щот не е тряло да ги изхвърля!!!!!!! :x

Budika
05-09-2010, 11:16
То си зависи наистина. Нито имаме представа точно какви са тия черепчета,а и онези камъни не знаем какви са,тъй-че не можем да дадем кой-знае-какъв съвет! И все пак ми се струва странно майка да вреди на дъщеря си чрез амулети,ама хора всякакви!

Paramour
05-09-2010, 11:34
И на мен не ми се вярва да е нещо лошо, но все пак преди да предприемете каквото и да било отидете при някой който разбира от такива работи и той или тя може да ви каже за какво служи амулета. Предполагам че ако го попитате ще ви даде и съвет дали да го носи момичето или не. :]

WaterLilly
05-09-2010, 12:53
elito0o0o0, не си бях и помисляла, че някой може да използва оправдание като това, че има семейни проблеми. :?

elito0o0o0
05-09-2010, 15:07
elito0o0o0, не си бях и помисляла, че някой може да използва оправдание като това, че има семейни проблеми. :?Знаеш ли какво? Ти що не си гледаш работата? :) :) fuck off!!.. I don't care about what do you think. :)

WaterLilly
05-09-2010, 15:34
elito0o0o0, не си бях и помисляла, че някой може да използва оправдание като това, че има семейни проблеми. :?Знаеш ли какво? Ти що не си гледаш работата? :) :) fuck off!!.. I don't care about what do you think. :)
Като не ти пука, защо въобще си правиш труда да ми отговаряш? Май ти си тая, която трябва да си намери друга работа и да си я гледа, понеже сегашната ти включва само обиждане на потребители и това да се хвалиш как си дъ бест и не ти пука от никой. :?

fenkatakrisi952
05-09-2010, 17:43
Една приятелка на майка ми е доста запозната с акулети и тем подобни.Утре ако я видя ще попитам.Но наистина по-добре е да отиде при някой,който ги разбира,а не да ги изхвърли... 8-)

L0ST
05-10-2010, 13:33
elito0o0o0, не си бях и помисляла, че някой може да използва оправдание като това, че има семейни проблеми. :?


Предполагам, че не си имала истински семейни проблеми, дано никога да нямаш.


В моето семейство също от доста години все кофти работи се случват. Това нещо влияе изключително лошо на децата, поне на мен. ТО не бяха проблеми, болести и тем подобни. Майка ми се беше вманиачила, е е магия. Аз НИКОГА не съм ярвал в такива работи, можех преди да се изсмея на подобно нещо. Даже майка ми искаше да ходим при един човек в Левски (предпоалгам е същия, за който говори Елито :lol: ). Та както и да е, нещата бавно при нас започнаха да се подреждат, надявам се че ще се оправят и при вас.


Таа.... аз все още не си вярвам на магии, НО щом майка ти ти го дла, защо не я попиташ и със сигурност не е нещо лошо.

nrjboyan
05-10-2010, 16:07
Недей я питай, напълно възможно е тя да те излъже. Както казаха по-горе да се посети човек, който разбира. :)