PDA

View Full Version : подарак за извинение ??



Ma3x
05-07-2010, 20:44
какво да подаря на приятелката ми за извинение мисля че цветя е някфо старомодно ддз дайте съвети

Ma3x
05-07-2010, 20:48
1 камара глупости помислила си е че ф кафето съм се целувал с друга а тя видяла от далеч нещо невидяла то не е станало и там имаше 20 човека секи и го каза ревах там кат малко дете гоних я по целия град :Х:Х

TheBeliever
05-07-2010, 20:48
Имаше един лаф от филм "Колкото по-голям гафа, толкова по-голям подаръка". И все пак не познаваме половинката ти и не можем да ти кажем какво би й харесало и какво би смекчило грешката, за която се извиняваш.

mArMaLaDkA
05-07-2010, 20:52
направи й бе-бе. каките и батковците по филмите така се сближават, защо не и вие? 8-)

Neopitom3na
05-07-2010, 21:31
плюшка :) ... поне някой се сеща за половинката си

onestar
05-07-2010, 23:06
Само на мен ли ми изглежда глупаво да й се извинява чрез подаръци?

Хах, аз лично ще се обидя. Един подарък не оправя нещата...

yeSHua
05-07-2010, 23:37
Подари ѝ някакво приятно преживяване заедно с теб, не е нужно да купуваш нещо материално... но най-важното е да ѝ покажеш, че действително се разкайваш за допуснатите грешки, осъзнал си ги и няма да ги повтаряш занапред. Обаче, ако е станало само някакво недоразумение и тя си мисли, че си ѝ изневерил, а ти си нямал и най-малкото намерение - достатъчно е да ѝ покажеш, че е най-специалната за теб.

Да подариш цвете или бонбони е хубав жест, но ако искаш да покажеш на някого, че действително ти е скъп - можеш в по-деликатни моменти, какъвто е този, да проявиш малко оригиналност... не мога да ти дам точен съвет какво би било подходящо, защото не я познавам и нямам представа какви интереси има и какво харесва - добре да е нещо, което би направил или подарил само на нея, а не на кое да е момиче в подобна ситуация.

Nakadah
05-07-2010, 23:49
1 камара глупости помислила си е че ф кафето съм се целувал с друга а тя видяла от далеч нещо невидяла то не е станало и там имаше 20 човека секи и го каза ревах там кат малко дете гоних я по целия град :Х:Х

Моля превод, иначе кутия ХУБАВИ шоколадови бонбони може и да свърши работа...

LambOfGod
05-08-2010, 01:31
какво да подаря на приятелката ми за извинение мисля че цветя е някфо старомодно ддз дайте съвети


Не можеш да си купиш прошка, за съжаление.. Защо просто не проведеш сериозен разговор, в който да й обясниш какво е станало? Ако не е прекалено старомодно, де...

ЕДИТ:Но пък с'я се замислих, че хората толкова си падаме по материалното... Явно днешно време можеш да си купиш секс, уважение, стил защо не и прошка? ЗАЩО НЕ? Хаха..
Защо не я заведеш на покупки в мола.. Или не й купиш телефон с тъч скрийн.... Или да се напушите заедно.... Или.. Ебем ли ви к'ви деграданти сте и к'во правите уж хем, за да изпитате няква тръпка и хем да сте в крачка с модата........

sunshinepp
05-08-2010, 06:03
Мисля, че ако й приготвиш 1 хубав ден за вас двамата ( + нощта) и й кажеш утре ще дойда да те взема от едикъде си и направиш всичко, което знаеш , че ще й хареса .. не мисля , че ще има нужда от проста плюшка!
И междувременно можеш да й подариш и букет рози . . или естествено цветето, което обича?

Малко скъпичко ще ти излезне, но пък искаш да се извиниш нали? :-)

darkPaladin
05-08-2010, 06:20
Първо и се извини с думи и на следващата среща един хубав голям букет цветя ;)

hanovete
05-08-2010, 06:27
абе отиваш пред тях с огромен букет рози и казваш извинявай че ти изневерих :razz:

darkPaladin
05-08-2010, 06:30
абе отиваш пред тях с огромен букет рози и казваш извинявай че ти изневерих :razz:

Забрави ''не се сърди''

Като се замисля по-добре и покажи,че я обичаш.Едно ''извинявай''няма да оправи нещата.Направи така,че тя да почувства,че не можеш без нея да е желана и обичана ;)

Но това не е работа за един ден после по старо му,така трябва да е постоянно

BlueFace
05-08-2010, 06:35
Гаджето ти е голяма филмарка....Даже не те е оставила да и обясниш....
Според мен не си направил нищо грешно и нямаш повод за извинение.Трябва просто да и поднесеш един букет цветя /кутия бомбони ,да и кажеш какво изпитваш към нея и че не си се целувал с друга :) Ако е разбрано момиче ,а не някоя кифла ще те разбере ;)

BonbonaBaby
05-08-2010, 06:38
Охх след като ти се сърди за такова нещо,замисли се до къде ще стигнете ? Нямам какво да "кажа" повече...