PDA

View Full Version : Шоуто на Иван и Адрей



YouDontKnowMe
05-07-2010, 20:55
Предаването на таз "опосумчета" беше повод за разни политически спречквания, само тези линкове сега ще постна.
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2823911
http://loran.blog.bg/politika/2010/05/05/nova-prestrelka-trygna-ot-quot-shouto-na-ivan-i-andrei-quot-.539918
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=403914
Аз, лично , се забавлявах, докато гледах предаванията с Дянков и Цветанов.
Според мен това не е "атака" срещу президента. Те хората се шегуват, майтапят , говорят си , само Г-н ПрезидентЪ не показа особено чувство за хумор.
Ама, че и тези животинки се ровят там, където не им е работата , пак е факт.
Идеята ми беше, че Първанов намери сцена на която да се изложи.

yakuza_
05-08-2010, 12:06
Чудят се само как да си направят някакъв рейтинг, а на президента не му е задължение да е хуморист.

BadBadGirl
05-11-2010, 07:39
Чудят се само как да си направят някакъв рейтинг, а на президента не му е задължение да е хуморист.

Хаха,да,точно. Абе няма по-просташко от това шоу. Какви ли не глупости се опитват да мъдрят,ама нещо май май не им се получава.. :-D

Unabomber
06-12-2010, 12:57
Доста жалка имитация на Шоуто на Слави.
Максимум 1 годинка и ще го закрият шоуто.

ivobg1
06-14-2010, 21:30
Доста жалка имитация на Шоуто на Слави.
Максимум 1 годинка и ще го закрият шоуто.

До дни Нова телевизия сваля от ефир вечерното шоу на Иван Христов и Андрей Арнаудов. Според запознати, последният епизод от шоуто е утре (понеделник), а причината - слаб зрителски интерес. Говори се, че другото предаване на водещите "Станция Нова" също е застрашено заради нисък рейтинг.

Има твърдения, че "Шоуто на Иван и Андрей" излиза в отпуска, което е официалната версия, но всъщност им биха шута, споделят близки на екипа. По принцип разгласяват, че ще се завърнат септември месец, но запознатите твърдят, че няма да ги огрее, защото шефовете им не били никак очаровани от произведеното от двамата водещи.
Нова ТВ винаги ми е допадала повече от всяка друга медия. Жалко, че след като гърците я продадоха през 2008 г. на MTG, програмната и схема отиде "на кино". И въпреки това, в никакъв случай не бих гледал медията на Гергов, бТВ, докато новите й собственици (CME), не я разчистят от старите й, некъдърни кадри и не изработят нова програмна схема. Дори има и слухове за сливане с Про БГ, тъй като и двете са на един собственик, а не могат да се конкурират помежду си, защото се водят ефирни, национални телевизии. Що се отнася до Иван и Андрей - те са кадри на "Ер-малък ТВ" (ьТВ) и по-добре да си ходят там, откъдето са дошли. :-o

raduna
06-21-2010, 18:03
Мисля, че истинската трагедия не е шоуто, а политиците ни, които са на такова ниво, че изобщо отиват там. Нямат никакво себеуважение, пълни въшки. Те клоуни ли са или държавни мъже?

Susannn
11-04-2010, 12:05
Еми и шоуто и политиците,но не мислите ли,че е време да спрем да се оплакваме,а да вършим нещо? Да се борим за щастието си,да учим,да се развиваме!

avitoholbg
11-04-2010, 17:49
Преди Иван и Андрей повече ми допадаха, но сега почти не ги гледам. Много изпростяха тия двамата. Постоянно шегите им са на сексуална тематика, абе заради един рейтинг се превърнаха в тотални селяндури. Повече ми харесваха когато бяха водещи на "Сблъсък". Абе изчерпаха се момчетата. Все пак 10 години в ефир не са малко :? .
Между другото Васа Ганчева ги нарича Иванандрей (слято) все едно са един човек. Те наистина все едно са сиамски близнаци и немогат да се отделят един от друг. Нека да се разделят малко, че да си починат.

Аз и Слави непонасям и не съм го гледал поне от три години.
Въобще почти всички шоута и предавания са изпълнени със селяци и подмазвачи. Само Карбовски Rulzz :D :) :grin:

Greennight
11-04-2010, 20:19
Има нещо вярно,че се опитват да поддръжават на Слави,но за жалост не успяват.Много ми харесваха като водещи на Мюзик Айдол и Това го знае всяко хлапе,но просто не стават за такъв тип шоу...

avitoholbg
11-06-2010, 16:23
Те не имитират Слави а имитират Дейвид Летерман. И самият Слави го имитира :-P

D12Respect
11-09-2010, 18:39
Идеални са си пичовете. 10 часа е, счупен си от поредния гаден ден в работа/даскало и последното, което искаш да гледаш са поредните малоумни новини. С тяхните просташки шеги и вицове се спи по-спокойно ^_^

DREAM95
11-11-2010, 13:19
Доста жалка имитация на Шоуто на Слави.
Максимум 1 годинка и ще го закрият шоуто. :lol: