PDA

View Full Version : проблем с приятелките ми.. ;X



danibebi
05-07-2010, 21:15
Здравейте..ще го карам по-накратко.Незнам как да постъпя,по дяволите.. :x Проблема е,че с приятелките нещо не е наред.Излеземе всички,и всеки път започват да се подиграват с мен,дори прекаляват.Пред други момчета ме излагат ии мн.се дразня.Много пъти съм си тръгвала от тях и съм ревала,така да се каже.Не ми казвайте,че е тъпо да рева,понякога не се издържа.Понякога всичко приемам на шега,ала бала,смееме си се,но понякога просто прекаляват,знаят,че ми е неприятно и пак продължават :x не ми казвайте да ги зарежа,защото няма с кой да излизам,пък и сме от един клас.Дори като си помисля за това,напоследък не ми се излиза изобщо. Няколкократно съм се опитвала да реша проблема с някои фр.едната ми казва "да не ти пука"..е хуу,как да не ми пука..дори понякога ми измислят и лоши прякори,ако винаги е на шега ок,но понякога прекаляват с обидите и много се ядосвам.Кажете ми как да постъпя,моля ви. :-k

ecstazy
05-07-2010, 21:20
Леле наистина не знам. Явно не разбират от дума. След като каза че няма с кого да излизаш освен с тях, единствения начин е да ги търпиш. А за момчетата, гледай ако си харесаш някое момче да не им казваш и да си говориш с него когато ги няма... Много много кофти :(

remix1912
05-07-2010, 21:20
При всички е така
С най-големите ми френдове се гаврим най-много взаимно.Като вградено е .Но знаеш че в повечето случаи даже да са груби шегите ще го приемата не на сериозно.Това е,просто не стой а ги излагай и ти

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 21:22
Няма да допускаш така да се гаврят с теб. Всичко си има граници. Шега, шега, ама не ти не си някое животно да търпиш. Хубаво - един клас сте, ама малко да си иамт уважението. Така да те излагат навсякъде, няма да търпиш. Или им казваш да престанат, ама наистина хубаво си поговори с тях, или ги остави. Все ще се намери с кого да излезеш. Това не е приятелство, Дани.

danibebi
05-07-2010, 21:25
Няма да допускаш така да се гаврят с теб. Всичко си има граници. Шега, шега, ама не ти не си някое животно да търпиш. Хубаво - един клас сте, ама малко да си иамт уважението. Така да те излагат навсякъде, няма да търпиш. Или им казваш да престанат, ама наистина хубаво си поговори с тях, или ги остави. Все ще се намери с кого да излезеш. Това не е приятелство, Дани.

така е..обмисляла съм варианта да спра да излизам с тях,но..може би нямам сила да ги оставя ли,ддз :cry: обмисляла съм и друг вариант..да не излизам за седмица,2,3..и нещата може би ще се променят :? незнам.. :-k

WaterLilly
05-07-2010, 21:29
Щом нямаш сила да ги оставиш по директния начин, отвръщай на обидите им с обиди към тях, измисляй им гадни прякори и прави всичко, което ти правят на теб. Ако го направиш, има два варианта: а) разбират какво ти е било и ти се извиняват, или по-вероятното б) почват да те мразят и те зарязват. И в двата случая печелиш.

Goddess
05-07-2010, 21:30
Кой клас те ? ( не повече от 7 - ми предполагам )
Мисля, че всеки е минал и през такъв период. Единственият начин да се променят...е да пораснат. А дали ще се случи и колко време ще им отнеме не се знае. Или им теглиш една майна или просто не им мълчиш.
Всеки път когато ти се подиграват, ти ги настъпвай по болното им място. ( щом сте приятелки, все трябва да знаеш )

danibebi
05-07-2010, 21:34
Щом нямаш сила да ги оставиш по директния начин, отвръщай на обидите им с обиди към тях, измисляй им гадни прякори и прави всичко, което ти правят на теб. Ако го направиш, има два варианта: а) разбират какво ти е било и ти се извиняват, или по-вероятното б) почват да те мразят и те зарязват. И в двата случая печелиш.

не мисля,че биха ме намразили,щото учиме заедно от 8 години,не сме за 1 година заедно..мерси за съветите,но ако може и още..

nIkEnCeTy_bE
05-07-2010, 21:40
Нямаш сила да ги оставиш? А дали имаш сила да се пребориш с всичко това? Защо ти да страдаш и да плачеш за случващото се, а те да си правят кефа от това? Е неможе цял живот да ги търши. Или им кажи как се чустваш, наистина им кажи да престанат, или ги търпи и се самонаранявай. Не си заслужава...

danibebi
05-07-2010, 21:44
Нямаш сила да ги оставиш? А дали имаш сила да се пребориш с всичко това? Защо ти да страдаш и да плачеш за случващото се, а те да си правят кефа от това? Е неможе цял живот да ги търши. Или им кажи как се чустваш, наистина им кажи да престанат, или ги търпи и се самонаранявай. Не си заслужава...

права си. :( ще се опитам да говоря с тях,просто..незнам.. :x

WaterLilly
05-07-2010, 21:52
Аз ли греша, или пишеш втора тема вече за тях, и вече си говорила с тях по въпроса, но не им се е променило отношението?
Твоя работа си е, но по-добре да си сама, отколкото да те тъпчат. :)

danibebi
05-07-2010, 21:55
Аз ли греша, или пишеш втора тема вече за тях, и вече си говорила с тях по въпроса, но не им се е променило отношението?
Твоя работа си е, но по-добре да си сама, отколкото да те тъпчат. :)

Не съм точно говорила.Смисъл не им казах всичко което искам,но този път ще го направя,когато му е момента. :?

whitediamond
05-07-2010, 22:20
И аз бях като теб едно време. Сприятелих се с едно момиче от моя клас . Въпросното момиче постояно се ебаваше с мен-била по-хубава,по-умна и така нататък,а всъщност си беше един ГОЛЯМ БОКЛУК. По-добре ги заеби тези комплексирани кифли,подигравките няма да спрат,щот са прекалено комплексирани и им трябва отдушник. Не ходи с тях известно време и ако наистина държат на теб или им пука поне малко ще те потърсят.Ако не-нищо не губиш. Намери си стойностни хора,който ще те приемат каквато си,вместо да ти натякват за недостатъците ти. Успех !

BlackaTBW
05-08-2010, 09:01
Това, че сте от един клас далеееееч не ти пречи да ги зарежеш, повярвай ми.

Paramour
05-08-2010, 10:08
Като се базикат с теб ок, ама прекаляват. Като те нараняват говори с тях, ама много сериозно да си променят държанието. По това как реагират и какво правят по нататък ще разбереш дали държат на теб. Ако не държат да сте приятелки заебаваш ги. Какво като сте от един клас? това не значи че не можеш да ги питаш нещо в даскало, просто няма да движиш с тях.

uBuTo
05-08-2010, 10:24
ами квото и да ти кажа .. няма смисъл .. щото ти ще стоиш с тях .. понеже няма с кой друг да излизаш :? .. еми сори ама ти си проста .. :? защо си мълчиш като обиждат .. отвръщай им бе :? .. и най-глупавото: наричаш ги свои приятелки .. :? кви приятелки са ти бе ?? пфф

danibebi
05-08-2010, 12:48
ами квото и да ти кажа .. няма смисъл .. щото ти ще стоиш с тях .. понеже няма с кой друг да излизаш :? .. еми сори ама ти си проста .. :? защо си мълчиш като обиждат .. отвръщай им бе :? .. и най-глупавото: наричаш ги свои приятелки .. :? кви приятелки са ти бе ?? пфф

не ме наричай "проста",като не ме познаваш,бе..не ме дразни ;) казах,че и аз ги обиждам,но явно това не е достатъчно.първо прочети всички постове и тогава пиши.. а ако неможеш да ми дадеш съвет,по-добре не пиши нищо. ;)

modesty69
05-08-2010, 13:52
незнам кажи им това което и споменаваш тука как се чувстваш.. ако са ти наистина приятелки ще те разберат и ще се поспрат.. а ако не го направят изобщо не се занимавай с тях и ги оставай..

diksi
05-08-2010, 14:24
Предполагам, че ти не искаш да ги зарежеш, защото си мислиш, че ще станеш смотла..Мога да ти кажа, че тва са пълни глупости всичко си зависи от човека.. Не знам, ама искам да станеш коварна малко... :D Излагай ги поиздавай им тайните, кажи на всички за подигравките им към околните (В такива кифленски истории винаги момичетата се подиграват на останалите зад гърба им) и ги зарежи .. Дотук с първия варинат

Втори вариант, допускай да те мачкат и свиквай с това, защото ако сега се примириш ще те тъпчат цял живот такива като тях...

danibebi
05-08-2010, 18:45
Предполагам, че ти не искаш да ги зарежеш, защото си мислиш, че ще станеш смотла..Мога да ти кажа, че тва са пълни глупости всичко си зависи от човека.. Не знам, ама искам да станеш коварна малко... :D Излагай ги поиздавай им тайните, кажи на всички за подигравките им към околните (В такива кифленски истории винаги момичетата се подиграват на останалите зад гърба им) и ги зарежи .. Дотук с първия варинат

Втори вариант, допускай да те мачкат и свиквай с това, защото ако сега се примириш ще те тъпчат цял живот такива като тях...

ее мерси..страхотен съвет,наистина :D :-) ии аз мисля си да стана маалко по-коварна (колко да е малко) 8-) може би това е начина..както те с мен..така и аз с тях. :P

Mignonne
05-08-2010, 18:50
Ми приятелките ти не те уважават какво да ти кажа... :? Ти си решавай дали искаш да движиш с тях. Аз ако бях на твое място щях да ги зарежа. :? И като няма с кой да излизаш, еми няма да излизаш какво толко? :D Все едно няма други занимания - изкуства,спорт, танци...

diksi
05-08-2010, 19:44
То не е хубаво да те подскукуросвам така, ама не знам... Кеф ми е :P

elito0o0o0
05-08-2010, 19:57
Хмм.. Странно наименование за хора,които те унижават. :?

ledenakrasota
05-08-2010, 20:06
Защо просто не им кажеш,че не ти е приятно?!?Това не са приятелки,просто.

А след като сте в един клас,по-добре се изясни с тях и им разсърди малко бе, човек.


Не трябва да допускаш да те унижават.

alex4et0y
05-08-2010, 21:25
Еми италянците са си го казали " По-добре сам, отколкото в лоша компания". Не съм имала такива "приятели", но ако имах щях да и ги зае*а още преди да са прекалили. :)

uBuTo
05-09-2010, 08:22
Хмм.. Странно наименование за хора,които те унижават. :?
и аз това се опитах да кажа! :?